Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια μου μόλις πήρα την χοριακη! 219🙏🏻 Σας ευχαριστω όλες μια προς μια για τις συμβουλές κ τη δύναμη που μου δώσατε! Να είστε όλες καλα. 💕

Ελα !!! Ειμασταν σιγουρες ολες !!  Μπραβο κοριτσακι μου συγχαρητηριαα!! Ολα θα πανε καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η sova είπε:

424 :))) με πρώτη 97 καλή ειναι ε?

Ειναι τελειαααα!! Οτι καλυτερο ευχομαι !!!ποσο χαιρομαι ρε κοριτσια δεν μπορείτε να φανταστειτε ανατριχιαζω κανονικα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Ειναι τελειαααα!! Οτι καλυτερο ευχομαι !!!ποσο χαιρομαι ρε κοριτσια δεν μπορείτε να φανταστειτε ανατριχιαζω κανονικα !!!

Ευχαριστούμε :))))) 

Υπάρχει περίπτωση λέτε να είναι διδυμα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vivi.Nik. είπε:

@Σταυρι και @sova σας βλέπω διδυμανουλες κ τις 2! Τι τέλεια νούμερα! Όλα να σας πάνε έτσι τέλεια μέχρι τέλους!

Αλήθεια τώρα;; κοντός ψαλμός αλλιλουια  αυριο θα ξέρουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Katerina32 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα.. Θα ήθελα τη γνώμη σας, μιας και μόλις έφαγα μια φλασια 😁 Αύριο θα κάνω την καμπύλη σακχάρου και θα ήθελα από την εμπειρία σας να μου πείτε αν παίζει κάποιο ρόλο η ώρα που θα κάνω την αντιπηκτικη ένεση. Θυμήθηκα μια κουβέντα μου με μια κοπέλα εγκυουλα που την είχε κάνει μήνες πριν και μου είχε αναφέρει κάτι για τις αντιπηκτικες. Αν έχει κάποια εμπειρία θα το εκτιμούσα να μου πει. 

Όχι κορίτσι μου δεν παίζει .... η αντιπηκτική παίζει ρόλο για την εξέταση που στέλνουν στο εξωτερικό για τα σύνδρομα ( εάν βέβαια την κανείς ) σε όλα τα αλλά δεν παίζε κανένα ρολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Μπράβο κορίτσι μου σε ποια μέρα είσαι;; στην 9;; πολυ καλη τιμή καλους διπλασιασμός ευχομαι

Ναι 9η ημέρα μου ειπε δε χρειάζεται επανάληψη χοριακης !! 🙏🏻♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ελα !!! Ειμασταν σιγουρες ολες !!  Μπραβο κοριτσακι μου συγχαρητηριαα!! Ολα θα πανε καλά!!!!!

Χιχι σε ευχαριστω πολυ κοπέλα μου!💖🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο κουράγιο και δύναμη παίρνω από όλες σας !!!! Μ΄έχετε συγκινήσει ......είστε αξιέπαινες  για τον αγώνα που κάνετε ανεξαρτήτως αποτελέσματος !!!!! Να πω κι εγώ σύντομα τη δική μου ιστορία.... Τον Μάιο αποφάσισα για 2η φορά να μπω σε διαδικασία εξωσωματικής κι έτσι στον κύκλο του Ιουλίου έκανα αγωγή διέγερσης ωοθηκών....το αποτέλεσμα ήταν 3 καλές βλαστοκύστες, από τις οποίες κάναμε εμβρυομεταφορά 2 στις 30/7 και 1 κρυοσυντήρηση. Περιμένω να κάνω Β Χοριακή στις 8/8. Ο χρόνος είναι λες κι έχει σταματήσει...περνάω και πολλές ώρες μόνη μου στο σπίτι.... βρήκα όμως την καλύτερη παρέα !!!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας !! Εύχομαι ο Αύγουστος να είναι ο μήνας της καρδιάς μας !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sova είπε:

424 :))) με πρώτη 97 καλή ειναι ε?

Αχ βρε κορίτσια πείτε μας, μετά από τι προσπάθειες και τι δυσκολίες ξεπεράσατε και καταφέρατε το επιθυμητό??? Έτσι για να παίρνουμε κουράγιο και οι υπόλοιπες......πολύ πολύ καλή εγκυμοσύνη να έχετε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Αχ βρε κορίτσια πείτε μας, μετά από τι προσπάθειες και τι δυσκολίες ξεπεράσατε και καταφέρατε το επιθυμητό??? Έτσι για να παίρνουμε κουράγιο και οι υπόλοιπες......πολύ πολύ καλή εγκυμοσύνη να έχετε!!! 

Αχ εμένα η δική μου ιστορία είναι μεγάλη ! Τα έχω περάσει όλα ! Εξωμήτριο με φυσική σύλληψη ! Μετά από πέντε χρόνια έκανα εξωσωματική βιοχημική η πρώτη , η επόμενη μηδέν , η τρίτη αποβολή στην 9η -10η εβδομάδα περίπου! Οι 3πρωτες με έμβρυα 3 ημερών και τώρα είναι 5 ημερών βλαστοκυστες ! Όλες οι εξετάσεις μας φυσιολογικές ! Μόνο αφαίρεση σάλπιγγας έχω κάνει λόγω εξωμήτριου. Ελπίζω αυτή τη φορά όλα να πάνε καλά ! :))) Και για εσάς ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sova είπε:

Ευχαριστούμε :))))) 

Υπάρχει περίπτωση λέτε να είναι διδυμα ? 

Ε βεβαια ολα ειναι πιθανα! :-)) Γερα να ειναι κ οτι ναναι καλοδεχουμενα !!!εγω ευγνωμονω καθημερινα γιατί δεν με επαιρνε να ξαναμπω σε διαδικασια να μαζευω με φυσικους στα 43 μου ..και αν θα ηταν καλά τα ωαρια παλι απο την αρχη;!; και αν θα εκανα εμφυτευση και χιλια αν.. .μονο ευχομαι να πανε ολα καλά μεχρι τελους και να ειναι γερα τιποτα αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Christina_81 είπε:

Πόσο κουράγιο και δύναμη παίρνω από όλες σας !!!! Μ΄έχετε συγκινήσει ......είστε αξιέπαινες  για τον αγώνα που κάνετε ανεξαρτήτως αποτελέσματος !!!!! Να πω κι εγώ σύντομα τη δική μου ιστορία.... Τον Μάιο αποφάσισα για 2η φορά να μπω σε διαδικασία εξωσωματικής κι έτσι στον κύκλο του Ιουλίου έκανα αγωγή διέγερσης ωοθηκών....το αποτέλεσμα ήταν 3 καλές βλαστοκύστες, από τις οποίες κάναμε εμβρυομεταφορά 2 στις 30/7 και 1 κρυοσυντήρηση. Περιμένω να κάνω Β Χοριακή στις 8/8. Ο χρόνος είναι λες κι έχει σταματήσει...περνάω και πολλές ώρες μόνη μου στο σπίτι.... βρήκα όμως την καλύτερη παρέα !!!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας !! Εύχομαι ο Αύγουστος να είναι ο μήνας της καρδιάς μας !!!!!!

Εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν 🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Christina_81 είπε:

Πόσο κουράγιο και δύναμη παίρνω από όλες σας !!!! Μ΄έχετε συγκινήσει ......είστε αξιέπαινες  για τον αγώνα που κάνετε ανεξαρτήτως αποτελέσματος !!!!! Να πω κι εγώ σύντομα τη δική μου ιστορία.... Τον Μάιο αποφάσισα για 2η φορά να μπω σε διαδικασία εξωσωματικής κι έτσι στον κύκλο του Ιουλίου έκανα αγωγή διέγερσης ωοθηκών....το αποτέλεσμα ήταν 3 καλές βλαστοκύστες, από τις οποίες κάναμε εμβρυομεταφορά 2 στις 30/7 και 1 κρυοσυντήρηση. Περιμένω να κάνω Β Χοριακή στις 8/8. Ο χρόνος είναι λες κι έχει σταματήσει...περνάω και πολλές ώρες μόνη μου στο σπίτι.... βρήκα όμως την καλύτερη παρέα !!!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας !! Εύχομαι ο Αύγουστος να είναι ο μήνας της καρδιάς μας !!!!!!

Αντε με το καλό κοριτσι να πανε ολα καλά!! Λιγο εμεινε!!!!

@sovaδε τραβηξες και λιγα και εσυ!!! :-( Περασμενα ξεχασμενα ολα καλά θα πανε κοριτσι!! Πανε τα ασχημα περασανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ε βεβαια ολα ειναι πιθανα! :-)) Γερα να ειναι κ οτι ναναι καλοδεχουμενα !!!εγω ευγνωμονω καθημερινα γιατί δεν με επαιρνε να ξαναμπω σε διαδικασια να μαζευω με φυσικους στα 43 μου ..και αν θα ηταν καλά τα ωαρια παλι απο την αρχη;!; και αν θα εκανα εμφυτευση και χιλια αν.. .μονο ευχομαι να πανε ολα καλά μεχρι τελους και να ειναι γερα τιποτα αλλο!

Εννοείται γερά να είναι!!!! Εσύ δίδυμα περιμένεις ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια μου μόλις πήρα την χοριακη! 219🙏🏻 Σας ευχαριστω όλες μια προς μια για τις συμβουλές κ τη δύναμη που μου δώσατε! Να είστε όλες καλα. 💕

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sova είπε:

Εννοείται γερά να είναι!!!! Εσύ δίδυμα περιμένεις ε?

Ναι και εγω και η αννι μας και η μελοντυ και η  σουιτι και η αντιλοπη μας και να δουμε και για εσας τωρα :-))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι και εγω και η αννι μας και η μελοντυ και η  σουιτι και η αντιλοπη μας και να δουμε και για εσας τωρα :-))

Τι καλά !! Μακάρι να σας ακολουθήσουμε και εμείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι και εγω και η αννι μας και η μελοντυ και η  σουιτι και η αντιλοπη μας και να δουμε και για εσας τωρα :-))

Χαμός στις διδυμομανουλες!!! Να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!! @sova @Lily94 @Σταυρι σας περιμένουμε στο club!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέτε ρε κορίτσια;; δεν έχω εμπειρία από χοριακες.. Βέβαια περυσι που έμεινε η κολλητή μου έγκυος ειχε 50.000  δλδ γι αυτό δεν το πιστευω γιατί εκείνη έκανε. Εγώ σαν τρελή θέλω 2 παντως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η sova είπε:

Τι καλά !! Μακάρι να σας ακολουθήσουμε και εμείς 

Μακαρι !!!  Ολες  το ευχομαι!!!!Α και δεν σας ειπα πηγα Αγια Ειρηνη ανημερα εορτης της..πρωτη εξοδος μου απο σπιτι που ημουν εσωκλειστη απο φεβρουαριο κ εβγαινα μονο για γιατρους κ εξετασεις! Αναψα 5 τεραστιες λαμπαδες και πολλα κερακια για ολες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Λέτε ρε κορίτσια;; δεν έχω εμπειρία από χοριακες.. Βέβαια περυσι που έμεινε η κολλητή μου έγκυος ειχε 50.000  δλδ γι αυτό δεν το πιστευω γιατί εκείνη έκανε. Εγώ σαν τρελή θέλω 2 παντως. 

Γιατί ειχα εγω;; Ή οι αλλες κοπελες; Οταν πηγα για υπερηχο μου εκανε και πλακα ο Π νατος ο σακος νατο και το εμβρυο ολα καλά ειναι.και μετα απο 1 λεπτο λεει νατος και ο αλλος και λεω τι;;;;;επαθα σοκ!και μου λεει μετα τι νομιζες θα σε ειχα εδω να μου κανεις συνεχεια ερωτησεις;!;; Ρε κοριτσια τι συγκινητικα πραγματα δε ξεχνιουνται μετα απο τοσες ταλαιπωριες ..μακαρι κοριτσι μου στο ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Christina_81 είπε:

Πόσο κουράγιο και δύναμη παίρνω από όλες σας !!!! Μ΄έχετε συγκινήσει ......είστε αξιέπαινες  για τον αγώνα που κάνετε ανεξαρτήτως αποτελέσματος !!!!! Να πω κι εγώ σύντομα τη δική μου ιστορία.... Τον Μάιο αποφάσισα για 2η φορά να μπω σε διαδικασία εξωσωματικής κι έτσι στον κύκλο του Ιουλίου έκανα αγωγή διέγερσης ωοθηκών....το αποτέλεσμα ήταν 3 καλές βλαστοκύστες, από τις οποίες κάναμε εμβρυομεταφορά 2 στις 30/7 και 1 κρυοσυντήρηση. Περιμένω να κάνω Β Χοριακή στις 8/8. Ο χρόνος είναι λες κι έχει σταματήσει...περνάω και πολλές ώρες μόνη μου στο σπίτι.... βρήκα όμως την καλύτερη παρέα !!!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας !! Εύχομαι ο Αύγουστος να είναι ο μήνας της καρδιάς μας !!!!!!

Καλή επιτυχία !!! Δυστυχώς η αναμονή είναι η πιο δύσκολη περίοδος της εξωσωματικής για εμένα τουλάχιστον ..... σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Γιατί ειχα εγω;; Ή οι αλλες κοπελες; Οταν πηγα για υπερηχο μου εκανε και πλακα ο Π νατος ο σακος νατο και το εμβρυο ολα καλά ειναι.και μετα απο 1 λεπτο λεει νατος και ο αλλος και λεω τι;;;;;επαθα σοκ!και μου λεει μετα τι νομιζες θα σε ειχα εδω να μου κανεις συνεχεια ερωτησεις;!;; Ρε κοριτσια τι συγκινητικα πραγματα δε ξεχνιουνται μετα απο τοσες ταλαιπωριες ..μακαρι κοριτσι μου στο ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου!!!

Αυριο άραγε θα ξέρω;;; εκανα έτσι 17 ιουλη θα δει τίποτα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...