Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Έχω iPhone και δεν την έχει αυτή την επιλογή,το διάβασα που το είχε πει μια κοπέλα αλλά στο δικό μου δεν το έχει!

Το ξέρω το κέντρο που λες..εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ εύχομαι και για σένα να πάνε όλα καλά την επόμενη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Στο new life είμαι κοπέλα μου. Σ'ευχαριστώ πολύ εύχομαι και για σένα να πάνε όλα καλά την επόμενη φορά!

Ευχαριστώ πολύ..εσυ ποτε θα κάνεις την ετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Έχω iPhone και δεν την έχει αυτή την επιλογή,το διάβασα που το είχε πει μια κοπέλα αλλά στο δικό μου δεν το έχει!

Το ξέρω το κέντρο που λες..εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Γι αυτό σου έχω στείλει μήνυμα και δεν απαντάς;;; Αν μπεις στο μέιλ σου μπορείς από εκεί!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Γι αυτό σου έχω στείλει μήνυμα και δεν απαντάς;;; Αν μπεις στο μέιλ σου μπορείς από εκεί!!❤️

Ναι δεν μπορώ να τα δω☹️☹️☹️
Απο τα email που παω πάλι με βγάζει στην αρχική κ δεν μπορώ να τα δω.Αύριο θα μπω από το laptop!

Καλά είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evi87 είπε:

Ναι δεν μπορώ να τα δω☹️☹️☹️
Απο τα email που παω πάλι με βγάζει στην αρχική κ δεν μπορώ να τα δω.Αύριο θα μπω από το laptop!

Καλά είσαι;

Ναι Εύη μου!! Μια χαρά!! Εσύ όλα καλά;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/3/2021 at 10:47 ΜΜ, ο/η troia είπε:

Διάβασες το βιβλίο ή τον οδηγό διατροφής από το site "to make a mommy"; Το βιβλίο είναι αρκετά μεγάλο και αναλυτικό, γράφει και για τα πλαστικά, τα απορρυπαντικά, τα καλλυντικά κτλ. Στον οδηγό διατροφής πάλι υπάρχει μία ενότητα "unexplained infertility". Εκεί μιλάει για τις φλεγμονές του οργανισμού που καμία φορά προκαλούν υπογονιμότητα. 

Μια και ανέφερες τα ζυμαρικά, τη γλουτένη καλό είναι να την αποφεύγουμε, επειδή προκαλεί φλεγμονές. Επίσης τα ζυμαρικά είναι επεξεργασμένοι υδατάνθρακες. Καλοί υδατάνθρακες είναι τα λεγόμενα wholegrains, δηλαδή η βρώμη, το ρύζι, το πληγούρι, η κινόα, το φαγόπυρο κτλ. 

Με τα βιολογικά μην τρελένεσαι. Εφόσον είσαι από επαρχία, βρίσκεσαι στην πηγή των βιολογικών χωρίς να τα χρυσοπληρώσεις. Το σημαντικό είναι να τρώμε όσο το δυνατό λιγότερο επεξεργασμένα τρόφιμα και χωρίς πρόσθετα και συντηρητικά. 

Ναι το βιβλίο και τον οδηγό διατροφής. Για τα ζυμαρικά η αλήθεια είναι δεν τρελαίνομαι για μακαρονια . Τρωω μονο λιγκουινι κι αυτο στη χάση και στη φέξη. Εφτιαξα δικό μου ψωμακι ολικης και εβαλα μεσα και διαφορα σπόρια λιναροσπορο Ηλιοσπορο. Αν θέλετε στείλτε μου μήνυμα να σας πω την συνταγή ψωμί πολυ εύκολο γρήγορο και μαλακό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!Ηθελα απλά να ευχηθώ σε όλες τις υπέροχες γυναίκες σε αυτό το φόρουμ...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!❤️
 

Χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες και λιγο περισσότερο σε αυτές που γράφουν εδω αλλα και μας διαβάζουν μονο , νομιζω χρειαζόμαστε λίγη παραπάνω υποστήριξη λόγω του αγώνα που δίνουμε καθημερινά προκειμένου να γίνουμε μανούλες.  

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ 🥰💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια κ χρονια μας πολλα!! ❤️ Σημερα ειμαι 3η μερα απο την ετ κ εχω κατι γουργουρητα κατω χαμηλα, τι μπορει να σημαινει αυτο κοριτσια; Εχω αρχισει να αγχωνομαι! Μηπως δεν ειναι καλο αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα σε ολες τις γυναίκες!!! Χρονια πολλα σε ολες εμας εδω στο φόρουμ που προσπαθούμε για το ονειρο μας! Καλη δύναμη σε ολες μας! ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Καλημερα κοριτσια κ χρονια μας πολλα!! ❤️ Σημερα ειμαι 3η μερα απο την ετ κ εχω κατι γουργουρητα κατω χαμηλα, τι μπορει να σημαινει αυτο κοριτσια; Εχω αρχισει να αγχωνομαι! Μηπως δεν ειναι καλο αυτο;

Μην αγχωνεσαι ..μονο αγχος δε πρεπει να εχεις σε αυτη τη διαδικασια.πολλα μπορει να νοιωσεις δε σημαινει τιποτα..παρα μονο αιμα πολυ δε θελουμε να δουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Χρονια πολλα σε ολες τις γυναίκες!!! Χρονια πολλα σε ολες εμας εδω στο φόρουμ που προσπαθούμε για το ονειρο μας! Καλη δύναμη σε ολες μας! ❤️🙏

Χρόνια πολλά κορίτσια, μακάρι το όνειρο όλων μας να γίνει πραγματικότητα σύντομα! Υπομονή, δύναμη και κουράγιο! ♥️🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Μην αγχωνεσαι ..μονο αγχος δε πρεπει να εχεις σε αυτη τη διαδικασια.πολλα μπορει να νοιωσεις δε σημαινει τιποτα..παρα μονο αιμα πολυ δε θελουμε να δουμε! 

Ξεκινησα πιο χαλαρα αλλα οσο περνουν οι μερες φοβαμαι ολο κ πιο πολυ...συνηθως τετοια γουργουρητα εχω την πρωτη μερα η μια μερα πριν την περιοδο κ φοβαμαι μην ερθει αιμα...εντωμεταξυ το στηθος μου κανενα πονο η πρηξιμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια μας πολλά και κουνημενα απ'τη Θεσσαλία γυναίκες μου όμορφες!!! Εύχομαι σε όλες μας αυτή η χρονιά να είναι η εναρκτήρια για μια καινούργια ζωή σε όλες τις διαστάσεις της!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Alexouli είπε:

Ναι το βιβλίο και τον οδηγό διατροφής. Για τα ζυμαρικά η αλήθεια είναι δεν τρελαίνομαι για μακαρονια . Τρωω μονο λιγκουινι κι αυτο στη χάση και στη φέξη. Εφτιαξα δικό μου ψωμακι ολικης και εβαλα μεσα και διαφορα σπόρια λιναροσπορο Ηλιοσπορο. Αν θέλετε στείλτε μου μήνυμα να σας πω την συνταγή ψωμί πολυ εύκολο γρήγορο και μαλακό.

σόρυ μια ασχετη πληροφορια.Ο λιναροσπορος κανει κακό στο σπέρμα να το εχεις υπ οψην.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η N.Angel είπε:

Ξεκινησα πιο χαλαρα αλλα οσο περνουν οι μερες φοβαμαι ολο κ πιο πολυ...συνηθως τετοια γουργουρητα εχω την πρωτη μερα η μια μερα πριν την περιοδο κ φοβαμαι μην ερθει αιμα...εντωμεταξυ το στηθος μου κανενα πονο η πρηξιμο.

Μην αγχώνεσαι όσο μπορείς τουλάχιστον (ξέρω πως δεν είναι εφικτό να μην αγχώνεσαι καθόλου) κ μην ψάχνεις σημάδια κοριτσάκι μου. Εμένα είχε πρηστεί το στήθος μου τόσο πολύ που δεν μπορούσα να το αγγίξω κ όμως δεν είχα θετικό αποτέλεσμα. Μην προδικάζεις τίποτε. Ηρέμησε κ περίμενε την ημέρα της χοριακής. Α, κ μην μπεις στη λογική του να κάνεις test εγκυμοσύνης! Μην το κάνεις! Μόνο θετικές σκέψεις! Αυτό να κάνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια μας πολλά κορίτσια! Να έχουμε υγεία κ πολλές αντοχές! Γρήγορα να αποκτήσουμε αυτό που όλες μας ποθούμε! Αυτό που μας ενώνει! Καλή δύναμη! Πίστη κ αισιοδοξία! 🙏🏻💪🏻🤞🏻💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μην αγχώνεσαι όσο μπορείς τουλάχιστον (ξέρω πως δεν είναι εφικτό να μην αγχώνεσαι καθόλου) κ μην ψάχνεις σημάδια κοριτσάκι μου. Εμένα είχε πρηστεί το στήθος μου τόσο πολύ που δεν μπορούσα να το αγγίξω κ όμως δεν είχα θετικό αποτέλεσμα. Μην προδικάζεις τίποτε. Ηρέμησε κ περίμενε την ημέρα της χοριακής. Α, κ μην μπεις στη λογική του να κάνεις test εγκυμοσύνης! Μην το κάνεις! Μόνο θετικές σκέψεις! Αυτό να κάνεις!

Εχετε δικιο κοριτσια! Ευχαριστω πολυ 😊  @Vasilique και λυπαμαι για το αρνητικο σου αποτελεσμα! Ευχομαι η επομενη να ναι τυχερη!! ναι δεν προκειται να κανω τεστ, κατευθειαν χοριακη! Οτι πει ο Θεος και το εμβρυακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Έχω iPhone και δεν την έχει αυτή την επιλογή,το διάβασα που το είχε πει μια κοπέλα αλλά στο δικό μου δεν το έχει!

Το ξέρω το κέντρο που λες..εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Υπάρχει η επιλογή αν πατήσεις πάνω αριστερά από το url το ΑΑ έχει το ιστότοπος για υπολογιστές. Εμένα όμως κι έτσι δε μου βγάζει τις ειδοποιήσεις κ τα μνμτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες!!! Έφτασε επιτέλους και η δικιά μου σειρά.... Απόψε κάνω την ovitrelle και Τετάρτη ωοληψια... Ο γιατρός έχει δει στον υπέρηχο 18 ωοθυλακια και σήμερα που βγήκαν οι εξετασεις μου είχα οιστραδιολη 2900 και προγεστερόνη 1.0! Έχει αρχίσει και με κυριεύει η αγωνία... Αναρωτιέμαι αν όλα θα πάνε καλά... 1η προσπάθεια και εύχομαι να είναι επιτυχημένη! Σας τα γράφω για να τα βγάλω από μέσα μου αφου κανένας δε γνωρίζει ότι έχουμε μπει σε αυτήν τη διαδικασία... Καλή επιτυχία σε όλες μας!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Αχ κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες!!! Έφτασε επιτέλους και η δικιά μου σειρά.... Απόψε κάνω την ovitrelle και Τετάρτη ωοληψια... Ο γιατρός έχει δει στον υπέρηχο 18 ωοθυλακια και σήμερα που βγήκαν οι εξετασεις μου είχα οιστραδιολη 2900 και προγεστερόνη 1.0! Έχει αρχίσει και με κυριεύει η αγωνία... Αναρωτιέμαι αν όλα θα πάνε καλά... 1η προσπάθεια και εύχομαι να είναι επιτυχημένη! Σας τα γράφω για να τα βγάλω από μέσα μου αφου κανένας δε γνωρίζει ότι έχουμε μπει σε αυτήν τη διαδικασία... Καλή επιτυχία σε όλες μας!  

Με το καλό κοριτσι μου!! Να πανε ολα καλα κ να παρετε οσο το δυνατον περισσοτερα εμβρυακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χρόνια μας πολλα!!! Να είμαστε παντα υγιής, δυνατές και ευχομαι του χρόνου εκτός από τη γιορτή της γυναίκας να γιορτάζουμε και την ημέρα της μητέρας! Όλες μας θα γίνουμε αργά ή γρήγορα! 

Να σας ρωτησω, έχει κάνει κάποια κοπέλα έγχυση παραγοντα πριν την εμβρυομεταφορά? Σας βοήθησε? Φαντάζομαι οτι δεν ποναει, ουτε είχατε ενοχλήσεις μετά.   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...