Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφέ εκκρίσεις και αγωνία για πιθανή εγκυμοσύνη


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΧΡΙΣΤΌΣ ΑΝΈΣΤΗ Κ ΕΎΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΜΙΑ ΕΠΙΤΥΧΉ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ. ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΊΑ. Το ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2015 ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ  ΚΥΗΣΗ ΜΕ ΑΦΑΊΡΕΣΗ ΔΕΞΙΑΣ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ 2 ΦΟΡΕΣ Κ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 2018 ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΚΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΑΜΦΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 2 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΕΤΥΧΑΝ ΤΟ 2017. ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΞΑΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΑΡΧΙΚΑ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΗΣ ΩΟΘΗΚΗΣ ( ΩΑΡΙΟ ΠΟΘ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΑΡΚΕΤΆ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ Κ ΕΜΠΟΔΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ) ΜΕ ΟΔΗΓΊΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΠΕΡΥΧΟ ΕΛΑΒΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ 10 ΜΈΡΕΣ ΟΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ. ΑΦΗΣΑΜΕ 1 ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΕΡΆΣΕΙ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΑΚΟΚΟΥΘΗΣΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ. ΣΤΗΣ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ Κ ΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕ FEMARA ΓΙΑ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΓ ΩΟΡΡΗΞΙΑ KAI CYCLACOUR ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΩ ΕΩΣ Κ ΣΉΜΕΡΑ, ΕΠΕΙΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑΚΤΙΚΟΎΣ ΥΠΕΡΥΧΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΗΣ 07/04 9ΠΡ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ OVITRELLE 250mg ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 24-36 ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ 08/04 ΚΑΙ 09/04 ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΑΖΙ KAI UTROGESTAN 3 ΤΗΝ ΗΜΈΡΑ ΕΩΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΕΣ 2ΦΟΡΕΣ OVITRELLE ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11.4 ΚΑΙ 15/4 ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΆΕΙ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ Κ ΝΑ ΕΠΙΤΕΥΧΘΕΊ ΕΜΦΥΤΕΥΣΕΙ ΕΑΝ ΎΠΑΡΞΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΊΗΣΗ. ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η 15ημέρα ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΩ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΦΕ 1,2 ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ Κ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΌΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΠΕΡΊΟΔΟΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ Η ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΣΤΑΓΌΝΑ ΣΤΑΓΟΝΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΈΓΚΥΟΣ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΤΩ ΠΟΛΎ ΞΑΝΑ.ΕΙΧΑΤΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΙΥ ΠΈΤΥΧΕ ?ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΆΛΛΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΣΥΓΝΏΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • admin changed the title to Καφέ εκκρίσεις και αγωνία για πιθανή εγκυμοσύνη

Καλημερα κοριτσι μου!!! Αρχικα σου ευχομαι ενα τεραστιο θετικο!!! Παντως της αδελφης μου η πρωτη εγκυμοσυνη ετσι ξεκινησε με καφε υγρα και μαλιστα η ιδια δεν ηξερε οτι ηταν συμπτωμα πηγε στο γιατρο της επειδη ανυσηχησε που δεν ειχε αιμα και της ειπε οτι ηταν εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Misel1984 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΧΡΙΣΤΌΣ ΑΝΈΣΤΗ Κ ΕΎΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΜΙΑ ΕΠΙΤΥΧΉ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ. ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΊΑ. Το ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2015 ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ  ΚΥΗΣΗ ΜΕ ΑΦΑΊΡΕΣΗ ΔΕΞΙΑΣ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ 2 ΦΟΡΕΣ Κ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 2018 ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΚΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΑΜΦΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 2 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΕΤΥΧΑΝ ΤΟ 2017. ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΞΑΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΑΡΧΙΚΑ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΗΣ ΩΟΘΗΚΗΣ ( ΩΑΡΙΟ ΠΟΘ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΑΡΚΕΤΆ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ Κ ΕΜΠΟΔΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ) ΜΕ ΟΔΗΓΊΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΠΕΡΥΧΟ ΕΛΑΒΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ 10 ΜΈΡΕΣ ΟΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ. ΑΦΗΣΑΜΕ 1 ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΕΡΆΣΕΙ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΑΚΟΚΟΥΘΗΣΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ. ΣΤΗΣ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ Κ ΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕ FEMARA ΓΙΑ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΓ ΩΟΡΡΗΞΙΑ KAI CYCLACOUR ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΩ ΕΩΣ Κ ΣΉΜΕΡΑ, ΕΠΕΙΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑΚΤΙΚΟΎΣ ΥΠΕΡΥΧΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΗΣ 07/04 9ΠΡ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ OVITRELLE 250mg ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 24-36 ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ 08/04 ΚΑΙ 09/04 ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΑΖΙ KAI UTROGESTAN 3 ΤΗΝ ΗΜΈΡΑ ΕΩΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΕΣ 2ΦΟΡΕΣ OVITRELLE ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11.4 ΚΑΙ 15/4 ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΆΕΙ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ Κ ΝΑ ΕΠΙΤΕΥΧΘΕΊ ΕΜΦΥΤΕΥΣΕΙ ΕΑΝ ΎΠΑΡΞΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΊΗΣΗ. ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η 15ημέρα ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΩ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΦΕ 1,2 ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ Κ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΌΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΠΕΡΊΟΔΟΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ Η ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΣΤΑΓΌΝΑ ΣΤΑΓΟΝΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΈΓΚΥΟΣ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΤΩ ΠΟΛΎ ΞΑΝΑ.ΕΙΧΑΤΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΙΥ ΠΈΤΥΧΕ ?ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΆΛΛΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΣΥΓΝΏΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ.

Σου εύχομαι να είσαι !!!! κατα τη γνώμη μου αν έχεις ήδη καθυστέρηση καλό θα ήταν να το δεις, να επιβεβαίωσεις εγκυμοσύνη η οχι αντίστοιχα.. αν είσαι εγγυούλα να σ δώσει καποιο φάρμακο ο γιατρός για να σε βοηθήσει. δε ξέρω σχετικά αλλά καλό θα ήταν να το ξέρεις... μην αφήνεις μέρες να περνάνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσι μου!Εμένα μου ακούγεται όλο αυτό πολύ θετικό!Αφού έχεις επιβεβαιωμένη ωορρηξία πριν 15 μερες, μήπως να έκανες μια χοριακη,που θα δείξει σίγουρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλα μου. Ακούγεται ελπιδοφόρο και εσύ μόνο γνωρίζεις το σώμα σου και μπορείς να αναγνωρίσεις έστω και μικρές αλλαγές. Από τη στιγμή που είσαι ήδη στην πρώτη μέρα καθυστέρησης γιατί δεν πας σε ένα φαρμακείο να πάρεις ένα τεστ εγκυμοσύνης, πάρε κάποιο ευαίσθητο που να δείχνει κάτι από την πρώτη κιόλας μέρα καθυστέρησης. Δεν υπάρχει λόγος να είσαι μέσα στο άγχος, ειδικά αν όντως είσαι έγκυος, δεν σου κάνει καλό. Κάνε λοιπόν το τεστάκι, κι αν είναι θετικό, που στο εύχομαι, επικοινώνησε αμέσως με τον γιατρό σου για ραντεβού, να μη χάνεις χρόνο όπως ανέφεραν και οι κοπέλες πριν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Misel1984 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΧΡΙΣΤΌΣ ΑΝΈΣΤΗ Κ ΕΎΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΜΙΑ ΕΠΙΤΥΧΉ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ. ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΊΑ. Το ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2015 ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ  ΚΥΗΣΗ ΜΕ ΑΦΑΊΡΕΣΗ ΔΕΞΙΑΣ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ 2 ΦΟΡΕΣ Κ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 2018 ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΚΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΑΜΦΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 2 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΕΤΥΧΑΝ ΤΟ 2017. ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΞΑΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΑΡΧΙΚΑ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΗΣ ΩΟΘΗΚΗΣ ( ΩΑΡΙΟ ΠΟΘ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΑΡΚΕΤΆ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ Κ ΕΜΠΟΔΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ) ΜΕ ΟΔΗΓΊΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΠΕΡΥΧΟ ΕΛΑΒΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ 10 ΜΈΡΕΣ ΟΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ. ΑΦΗΣΑΜΕ 1 ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΕΡΆΣΕΙ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΑΚΟΚΟΥΘΗΣΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ. ΣΤΗΣ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ Κ ΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕ FEMARA ΓΙΑ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΓ ΩΟΡΡΗΞΙΑ KAI CYCLACOUR ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΩ ΕΩΣ Κ ΣΉΜΕΡΑ, ΕΠΕΙΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑΚΤΙΚΟΎΣ ΥΠΕΡΥΧΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΗΣ 07/04 9ΠΡ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ OVITRELLE 250mg ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 24-36 ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ 08/04 ΚΑΙ 09/04 ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΑΖΙ KAI UTROGESTAN 3 ΤΗΝ ΗΜΈΡΑ ΕΩΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΕΣ 2ΦΟΡΕΣ OVITRELLE ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11.4 ΚΑΙ 15/4 ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΆΕΙ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ Κ ΝΑ ΕΠΙΤΕΥΧΘΕΊ ΕΜΦΥΤΕΥΣΕΙ ΕΑΝ ΎΠΑΡΞΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΊΗΣΗ. ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η 15ημέρα ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΩ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΦΕ 1,2 ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ Κ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΌΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΠΕΡΊΟΔΟΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ Η ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΣΤΑΓΌΝΑ ΣΤΑΓΟΝΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΈΓΚΥΟΣ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΤΩ ΠΟΛΎ ΞΑΝΑ.ΕΙΧΑΤΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΙΥ ΠΈΤΥΧΕ ?ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΆΛΛΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΣΥΓΝΏΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ.

Κάνε γρήγορα ένα τεστ.. .Οτι είναι να γίνει  έχει γίνει.Καλα αποτελέσματα σ ευχομαι.Να εισαι εγκυούλα ,γιατι πολύ έχεις ταλαιπωρηθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Σου εύχομαι να είσαι !!!! κατα τη γνώμη μου αν έχεις ήδη καθυστέρηση καλό θα ήταν να το δεις, να επιβεβαίωσεις εγκυμοσύνη η οχι αντίστοιχα.. αν είσαι εγγυούλα να σ δώσει καποιο φάρμακο ο γιατρός για να σε βοηθήσει. δε ξέρω σχετικά αλλά καλό θα ήταν να το ξέρεις... μην αφήνεις μέρες να περνάνε.

Σας ευχαριστώ πολύ κούκλες μου για τα υπέροχα μηνύματα σας. Μόλις πριν λίγο έκανα β ΧΟΡΙΑΚΗ αίματος. Το αστείο είναι ότι το πρωί είχα ένα ψηφιακό τεστ της home test και πάνω στην αγωνία μου μαζί με βιασυνη αντί να χρησιμοποιήσω τον αντίστοιχο αναγνώστη χρησιμοποίησα τον αναγνώστη ωορρηξιας. Η εταιρεία σε επικοινωνία που είχα μαζί της είπε ο αναγνώστης ωορρηξιας δεν μπορεί να αναγνωρίσει της εγκυμοσύνης οπότε πάει το τεστ Κ άμεσα πήγα για αιματολογικη εξέταση. Περιμένω το αποτέλεσμα και με βάσει αυτό θα μιλήσω με τον γιατρό για το επόμενο βήμα είτε είμαι είτε οχι. Μακάρι να είναι θετικό φοβάμαι πάλι ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ διαταραχές αν και με τόσους ΥΠΕΡΥΧΟΥΣ δεν έδειξε κάτι ίσα ίσα με την προετοιμασία που είχα από πριν Κ μετά την ΩΟΡΡΗΞΙΑ ο γιατρός ήταν αισιόδοξος. Η αλήθεια είναι ότι αισθάνομαι διαφορετικά γιατί τα καφέ είναι σταγόνες ελάχιστες καθόλου ροζ η αίμα και είναι απτο Σάββατο έως σήμερα. Ειδωμεν κορίτσια για οτιδήποτε θα σας στείλω νέα μου. Ο Θεός να βάλει το χέρι του και εάν δεν προχωράμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Karmeliet είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου. Ακούγεται ελπιδοφόρο και εσύ μόνο γνωρίζεις το σώμα σου και μπορείς να αναγνωρίσεις έστω και μικρές αλλαγές. Από τη στιγμή που είσαι ήδη στην πρώτη μέρα καθυστέρησης γιατί δεν πας σε ένα φαρμακείο να πάρεις ένα τεστ εγκυμοσύνης, πάρε κάποιο ευαίσθητο που να δείχνει κάτι από την πρώτη κιόλας μέρα καθυστέρησης. Δεν υπάρχει λόγος να είσαι μέσα στο άγχος, ειδικά αν όντως είσαι έγκυος, δεν σου κάνει καλό. Κάνε λοιπόν το τεστάκι, κι αν είναι θετικό, που στο εύχομαι, επικοινώνησε αμέσως με τον γιατρό σου για ραντεβού, να μη χάνεις χρόνο όπως ανέφεραν και οι κοπέλες πριν. 

Έκανα και τεστάκι αλλά ήταν Κ το τελευταίο και το έκανα λάθος γιατί χρησιμοποίησα,τον λάθος αναγνώστη η εταιρία μου είπε είναι διαφορετικά οπότε δεν λαμβάνω τίποτε υπόψιν Κ να κάνω νέο. Εγώ για να είμαι σίγουρη πήγα για ΧΟΡΙΑΚΗ το απόγευμα θα ξέρουμε. Σ ευχαριστώ πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επίσης,είμαι νέα στο φόρουμ έχω στείλει απάντηση αλλά δεν ξέρω εάν τοκανω σωστά Κ το λάβατε. Σας ευχαριστώ πολύ όλες θα σας έχω νέα το απόγευμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κοπέλα μου! Εγώ πάντως την πρώτη μου εγκυμοσύνη έτσι την κατάλαβα. Είχα καφέ και ενώ όταν μου συνέβαινε αυτό αδιαθετουσα γρήγορα εκείνη την ημέρα τίποτα. Έτσι αγόρασα ένα τεστ, το οποίο έκανα απόγευμα, και να σου το θετικό!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα άνι Χριστός Ανέστη κ χρόνια πολλά.  

Πριν 2 χρόνια που έτυχε να συλλαβω κανονικά είδα 2 μέρες πριν την περίοδο καφέ αίμα μετά δεν είχα τίποτα για 5 μέρες. Ποναγα πολύ στην κοιλιά υπερβολικά  και πήρα άδεια απ την δουλειά και πως μου έκοψε έκανα τεστ κ ήταν θετικό. .τελείωσε γρήγορα γιατί το αίμα δεν καλό σημαδι!

Είχα 20 μέρες αίμα κ μετά αποβολη! 

Αν είσαι έγκυος που στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ξάπλα στο κρεβατι κ μην κούνηθεις!

Εγώ κυκλοφορούσε κ δεν πρόσα κ έκανα αποβολη! 

Εύχομαι ότι καλύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελα μου

εγω στην δευτερη εγκυμοσυνη ειχα καφε υγρα λιγο νωριτερα απο την περίοδο κ έτσι ο γιατρός με εστειλε για χοριακη οπου κ επιβεβαιώθηκε η εγκυμοσυνη.

ετσι ευχομαι και σε σένα να πανε ολα κατ ευχήν και να δεις θετικό τεστακι

χαλαρωσε και κανε ενα τεστ άμεσα να σου φύγει το άγχος. Καλη επιτυχία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Misel1984 είπε:

Έκανα και τεστάκι αλλά ήταν Κ το τελευταίο και το έκανα λάθος γιατί χρησιμοποίησα,τον λάθος αναγνώστη η εταιρία μου είπε είναι διαφορετικά οπότε δεν λαμβάνω τίποτε υπόψιν Κ να κάνω νέο. Εγώ για να είμαι σίγουρη πήγα για ΧΟΡΙΑΚΗ το απόγευμα θα ξέρουμε. Σ ευχαριστώ πολύ. 

Η μόνη φορά που είχα σταγόνες και λίγες αντί για αίμα και κανονική ροή ήμουν έγκυος... 15 μέρες μετά την ωορρηξια πιστεύω έχεις καλές πιθανότητες για εγκυμοσύνη!! Με το καλό γράψε μας να μας πεις το αποτέλεσμα! Σου εύχομαι ένα μεγάλο μεγάλο νούμερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Misel1984 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κούκλες μου για τα υπέροχα μηνύματα σας. Μόλις πριν λίγο έκανα β ΧΟΡΙΑΚΗ αίματος. Το αστείο είναι ότι το πρωί είχα ένα ψηφιακό τεστ της home test και πάνω στην αγωνία μου μαζί με βιασυνη αντί να χρησιμοποιήσω τον αντίστοιχο αναγνώστη χρησιμοποίησα τον αναγνώστη ωορρηξιας. Η εταιρεία σε επικοινωνία που είχα μαζί της είπε ο αναγνώστης ωορρηξιας δεν μπορεί να αναγνωρίσει της εγκυμοσύνης οπότε πάει το τεστ Κ άμεσα πήγα για αιματολογικη εξέταση. Περιμένω το αποτέλεσμα και με βάσει αυτό θα μιλήσω με τον γιατρό για το επόμενο βήμα είτε είμαι είτε οχι. Μακάρι να είναι θετικό φοβάμαι πάλι ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ διαταραχές αν και με τόσους ΥΠΕΡΥΧΟΥΣ δεν έδειξε κάτι ίσα ίσα με την προετοιμασία που είχα από πριν Κ μετά την ΩΟΡΡΗΞΙΑ ο γιατρός ήταν αισιόδοξος. Η αλήθεια είναι ότι αισθάνομαι διαφορετικά γιατί τα καφέ είναι σταγόνες ελάχιστες καθόλου ροζ η αίμα και είναι απτο Σάββατο έως σήμερα. Ειδωμεν κορίτσια για οτιδήποτε θα σας στείλω νέα μου. Ο Θεός να βάλει το χέρι του και εάν δεν προχωράμε..

Τι νεα κοριτσι;;Πηρες αποτελέσματα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Δεν κατάφερα να απαντήσω εχθές λόγω προβλήματος στην ομάδα με τα μνμ. Η χοριακη βγήκε 1.37 αρνητική δηλαδή.Μιλησα με τον γιατρό και μου είπε ότι επειδή κάναμε πρόγραμματισμενα επαφές μετράμε με αριθμούς. Είπε μέ λίγα λόγια ότι η χοριακη θα αρχίσει να μέτρα εάν είμαι έγκυος από εδώ και στο εξής. Έλεγε ότι εφόσον είχαμε επαφές 7/4 που ήταν η ωορρηξια και μια μέρα μετά,  θέλει 24-48 ώρες να γίνει γονιμοποίηση έπειτα 5-7 ημέρες να γίνει η εμφυτευση συνολικά μετράμε 16 μέρες (+5) που το τελευταίο δεν το κατάλαβα αλλά έτσι όπως μέτρησα ΑΠΤΑ λεγόμενα του εννοει από σήμερα. Δίνει περιθώριο έως της 28. Αν δεν αδιαθετησω να ξανακάνω χοριακη την Δευτέρα 27.4 και έπειτα ανάλογα το αποτέλεσμα να πάω να με δει. Όσο για τα καφέ που είναι ελάχιστα είπε ότι ίσως είναι καλό σημάδι και να συνεχίσω να περνώ τα φάρμακα CYCLACOUR K UTROGESTAN. Τι να πω δεν ξέρω όλα τα παραπάνω μου φαίνονται περίεργα το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να περιμένω....Ευχαριστώ για όλα... 💝 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο μυαλό μου έχω πιθανότητες 1% για πιθανή εγκυμοσύνη κι όλα αυτά με αριθμούς κλπ είναι χαζομάρες κι αν δεν είναι συμβαίνει πολύ πολύ σπάνια αν ήμουν θα ήμουν. Παρόλ αυτά ανακουφιστηκα Κ εύχομαι να με δει σύντομα να μάθω τι είναι αυτό το καφέ να λύσουμε αυτό το πρόβλημα Κ να προχωρήσω παρακάτω Κ αυτή την φορά σε κέντρο IVF να μιλήσουμε τι Κ πως και να προσπαθήσω για την τελευταία ελπίδα απλά το θέμα είναι οικονομικό αλλά θα βρεθεί η λύση. Φιλιά πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Misel1984 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Δεν κατάφερα να απαντήσω εχθές λόγω προβλήματος στην ομάδα με τα μνμ. Η χοριακη βγήκε 1.37 αρνητική δηλαδή.Μιλησα με τον γιατρό και μου είπε ότι επειδή κάναμε πρόγραμματισμενα επαφές μετράμε με αριθμούς. Είπε μέ λίγα λόγια ότι η χοριακη θα αρχίσει να μέτρα εάν είμαι έγκυος από εδώ και στο εξής. Έλεγε ότι εφόσον είχαμε επαφές 7/4 που ήταν η ωορρηξια και μια μέρα μετά,  θέλει 24-48 ώρες να γίνει γονιμοποίηση έπειτα 5-7 ημέρες να γίνει η εμφυτευση συνολικά μετράμε 16 μέρες (+5) που το τελευταίο δεν το κατάλαβα αλλά έτσι όπως μέτρησα ΑΠΤΑ λεγόμενα του εννοει από σήμερα. Δίνει περιθώριο έως της 28. Αν δεν αδιαθετησω να ξανακάνω χοριακη την Δευτέρα 27.4 και έπειτα ανάλογα το αποτέλεσμα να πάω να με δει. Όσο για τα καφέ που είναι ελάχιστα είπε ότι ίσως είναι καλό σημάδι και να συνεχίσω να περνώ τα φάρμακα CYCLACOUR K UTROGESTAN. Τι να πω δεν ξέρω όλα τα παραπάνω μου φαίνονται περίεργα το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να περιμένω....Ευχαριστώ για όλα... 💝 

Σου εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι στη κοιλίτσα.

 Να σ ρωτήσω χωρίς βέβαια να είμαι γιατρός μήπως τα utrogestan δε σ αφήνουν να αδιαθετησεις?? Όταν παίρνουμε προγεστερόνη μας λένε να τη σταματήσουμε πχ κ μετά από κάνα δυο μέρες έρχεται περίοδος.. βέβαια σ μένα δεν ίσχυσε κάτι τέτοιο γιατί αδιαθετουσα κανονικά ίσως να μη Μ έφθανε η δόση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Σου εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι στη κοιλίτσα.

 Να σ ρωτήσω χωρίς βέβαια να είμαι γιατρός μήπως τα utrogestan δε σ αφήνουν να αδιαθετησεις?? Όταν παίρνουμε προγεστερόνη μας λένε να τη σταματήσουμε πχ κ μετά από κάνα δυο μέρες έρχεται περίοδος.. βέβαια σ μένα δεν ίσχυσε κάτι τέτοιο γιατί αδιαθετουσα κανονικά ίσως να μη Μ έφθανε η δόση..

Τα έχω ξαναπάρει κ δεν είχα θέμα κανονικά αδιαθετουσα κι εγώ.Τώρα να μου πεις για όλα υπάρχει πρώτη φορα,αλλά ρώτησα και τον γιατρό μου είπε να τα συνεχίσω όλα για,τα παραπάνω που ανεφερα.Η αλήθεια είναι ότι αισθάνομαι ένα βάρος στο σημείο κάτω κάτω χαμηλά στη μήτρα δηλαδη και οι σταγόνες συνεχίζονται αραιά και που. Παρακαλώ τώρα να μην υπάρχει πάλι ζημιά Κ έχω αλλα Έπρεπε εχθές να με δει να αποκλεισω κάτι αλλά πέραν της εγκυμοσύνης. Άστα να πάνε.θα δω πως θα πάει κούκλα μου. Σ ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/4/2020 at 10:49 ΜΜ, ο/η Misel1984 είπε:

Τα έχω ξαναπάρει κ δεν είχα θέμα κανονικά αδιαθετουσα κι εγώ.Τώρα να μου πεις για όλα υπάρχει πρώτη φορα,αλλά ρώτησα και τον γιατρό μου είπε να τα συνεχίσω όλα για,τα παραπάνω που ανεφερα.Η αλήθεια είναι ότι αισθάνομαι ένα βάρος στο σημείο κάτω κάτω χαμηλά στη μήτρα δηλαδη και οι σταγόνες συνεχίζονται αραιά και που. Παρακαλώ τώρα να μην υπάρχει πάλι ζημιά Κ έχω αλλα Έπρεπε εχθές να με δει να αποκλεισω κάτι αλλά πέραν της εγκυμοσύνης. Άστα να πάνε.θα δω πως θα πάει κούκλα μου. Σ ευχαριστώ πολύ 

Την εγκυμοσύνη την έχετε αποκλείσει σαν ενδεχόμενο.? Ξανά έκανες τεστ η χοριακη? Μη πάει ο νους σου στο κακό ορμονολογικα θα είναι.. κάθε κύκλος κ διαφορετικός.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Την εγκυμοσύνη την έχετε αποκλείσει σαν ενδεχόμενο.? Ξανά έκανες τεστ η χοριακη? Μη πάει ο νους σου στο κακό ορμονολογικα θα είναι.. κάθε κύκλος κ διαφορετικός.. 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Την εγκυμοσύνη την έχετε αποκλείσει σαν ενδεχόμενο.? Ξανά έκανες τεστ η χοριακη? Μη πάει ο νους σου στο κακό ορμονολογικα θα είναι.. κάθε κύκλος κ διαφορετικός.. 

Καλημέρα κοπέλα μου. Ο γιατρός δεν απέκλεισε τίποτε όπως και ένας ακόμη γνωστός μου γιατρός. Λένε να ξανακάνω κ οι δύο χοριακη από την ερχόμενη εβδομάδα ότι λόγω των πρόγραμματισμενων επαφών με φ.α Κ ovitrelle πάνω κάτω αν έχω κάτι θα έχω σίγουρα ως της 30.4.2020, οπότε βλέποντας Κ κανοντας.  Εξάλλου θα πάω να με δει. Ορμονικη δχη την απέκλεισε προς το παρόν γτ με έβλεπε μέχρι τις 4.4 και είχα κάνει διάφορες ορμονολογικες που ήταν όλες καλές πήρα τα αποτελέσματα στης 10.4... Θα κάνω ότι μου είπε κ θα προσπαθήσω να το βγάλω απτο μυαλό μου για λίγο. Όμορφη Κυριακή φιλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Misel1984 είπε:

 

Καλημέρα κοπέλα μου. Ο γιατρός δεν απέκλεισε τίποτε όπως και ένας ακόμη γνωστός μου γιατρός. Λένε να ξανακάνω κ οι δύο χοριακη από την ερχόμενη εβδομάδα ότι λόγω των πρόγραμματισμενων επαφών με φ.α Κ ovitrelle πάνω κάτω αν έχω κάτι θα έχω σίγουρα ως της 30.4.2020, οπότε βλέποντας Κ κανοντας.  Εξάλλου θα πάω να με δει. Ορμονικη δχη την απέκλεισε προς το παρόν γτ με έβλεπε μέχρι τις 4.4 και είχα κάνει διάφορες ορμονολογικες που ήταν όλες καλές πήρα τα αποτελέσματα στης 10.4... Θα κάνω ότι μου είπε κ θα προσπαθήσω να το βγάλω απτο μυαλό μου για λίγο. Όμορφη Κυριακή φιλιά 

Καλημέρα... Χαλάρωσε κ σ εύχομαι καλά αποτελέσματα. Να μας γράψεις. Μακάρι να είσαι έγγυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...