Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η lenina είπε:

Καλησπεραα. Εχει περασει καμια την αιμορραγια εμφυτευσης και μπορεις να βοηθησει πως μοιαζει;

Κορίτσι μου καλημερα! Προσωπικά τις ημέρες που ήταν να αδιάθετησω (δεν έχω σταθερό κύκλο) για 2 μέρες είχα καφέ βλεννες, τη 2η μέρα εκανα τεστ εγκυμοσύνης κι ήταν θετικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η lenina είπε:

Καλησπεραα. Εχει περασει καμια την αιμορραγια εμφυτευσης και μπορεις να βοηθησει πως μοιαζει;

Καλησπερα!! Εγω ειχα πολυ ελαφρια πονακια και ροζ βλεννες..επειδη περιμενα και περιοδο νομιζα οτι ειχα αδιαθετησει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/4/2020 at 8:52 ΠΜ, ο/η Sofia86 είπε:

Καλησπερα!! Εγω ειχα πολυ ελαφρια πονακια και ροζ βλεννες..επειδη περιμενα και περιοδο νομιζα οτι ειχα αδιαθετησει..

ευχαριστω πολυ εδω και μια βδομαδα εχω λιγο ροζ-καφε και σημερα ηταν η αναμενομενη περιοδος πολυ μπερδεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/4/2020 at 12:51 ΠΜ, ο/η lenina είπε:

Καλησπεραα. Εχει περασει καμια την αιμορραγια εμφυτευσης και μπορεις να βοηθησει πως μοιαζει;

Καλημέρα κορίτσι!

Είχα ρωτήσει τον γιατρό μου και μου είχε πει ότι είναι μερικές σταγόνες ροζ ή καφέ. Δεν θέλουμε να είναι κόκκινο, να μην συναγωνίζεται την περίοδο μας. 

Τον είχα ρωτήσει γιατί είχα κι εγώ αίμα και τις ίδιες απορίες με εσένα. Εμένα όμως δεν ήταν τελικά αιμορραγία εμφύτευσης, αλλά έδειχνε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά. Ήταν 5-6 η διάρκεια του , με αρκετή ροή και κόκκινο ζωηρό χρώμα. 

εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, αλλά να συμβουλευτείς τον γιατρό σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Niki29 είπε:

Καλημέρα κορίτσι!

Είχα ρωτήσει τον γιατρό μου και μου είχε πει ότι είναι μερικές σταγόνες ροζ ή καφέ. Δεν θέλουμε να είναι κόκκινο, να μην συναγωνίζεται την περίοδο μας. 

Τον είχα ρωτήσει γιατί είχα κι εγώ αίμα και τις ίδιες απορίες με εσένα. Εμένα όμως δεν ήταν τελικά αιμορραγία εμφύτευσης, αλλά έδειχνε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά. Ήταν 5-6 η διάρκεια του , με αρκετή ροή και κόκκινο ζωηρό χρώμα. 

εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, αλλά να συμβουλευτείς τον γιατρό σου!! 

και εγω εχω εδω και 5-6 μερες αλλα πολυ λιγο και ροζ καφε μακαρι να ειναι κατι καλο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η lenina είπε:

και εγω εχω εδω και 5-6 μερες αλλα πολυ λιγο και ροζ καφε μακαρι να ειναι κατι καλο :)

Μακαρι! Ρώτησε τον γιατρό σου μήπως χρειάζεται να ξεκινήσεις χαπακια ή υπόθετα προγεστερόνης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 15/4/2020 at 12:51 ΠΜ, ο/η lenina είπε:

Καλησπεραα. Εχει περασει καμια την αιμορραγια εμφυτευσης και μπορεις να βοηθησει πως μοιαζει;

Εγώ είχα τρεις σταγόνες αίμα κόκκινο σε δύο μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...