Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

@Bellaki τι αιμοσφαιρίνη είχες??  κορίτσια εμένα ο γιατρός μου κάνει ντόπλερ σε κάθε επίσκεψη.. εσείς θα πάτε εκεί που κάνατε αυχενική και β επιπέδου? 

Ντόπλερ εκεί που έκανα και αυχενική και β επιπέδου. Αιμοσφαιρίνη 10.1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Ντόπλερ εκεί που έκανα και αυχενική και β επιπέδου. Αιμοσφαιρίνη 10.1

εγώ έχω πιο χαμηλές τιμές και μου μίλησε για ενέσιμο σίδηρο εφόσον δεν μου κάνει τίποτα ούτε αυτή η θεραπεία που παίρνω τώρα. Εσύ με ενδοφλέβια θα το πάρεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

εγώ έχω πιο χαμηλές τιμές και μου μίλησε για ενέσιμο σίδηρο εφόσον δεν μου κάνει τίποτα ούτε αυτή η θεραπεία που παίρνω τώρα. Εσύ με ενδοφλέβια θα το πάρεις? 

Ενδοφέβια 2 μπουκαλάκια φεριντζεκτ. Το έκανα και πριν την εγκυμοσύνη, γιατί είχα μεγάλες αιμοραγίες στην περίοδο. Σώθηκα! Η φεριτίνη από 2 που είχα, είχε φτάσει αμέσως 44! Άσε που δεν έχει παρενέργειες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

@Bellaki τι αιμοσφαιρίνη είχες??  κορίτσια εμένα ο γιατρός μου κάνει ντόπλερ σε κάθε επίσκεψη.. εσείς θα πάτε εκεί που κάνατε αυχενική και β επιπέδου? 

Καλημέρα κορίτσια μου !εμεεναα η αιμοσφαιρίνη είναι 11,9 Με αιματοκρίτη 36,4 ανέβηκε μια μονάδα με το φυσιοφολ που περνώ να σημειώσω ότι ξεκίνησα από 39 .την ντομπλερ θα την κάνουμε στον ίδιο γιατρό που μας έκανε  α β επιπέδου. Βέβαια ότι μου πει και ο γιατρός Δευτέρα. @Bellaki είμαστε στην ίδια βδομάδα εγώ θα γεννήσω μητέρα με καισαρική 37η 38 η εβδομάδα .  @Starrr είσαι έτοιμη φτάνει ο καιρός !!!! @Mantarini όλα έτοιμα με το σπίτι που νοικιάσατε ?βαλιτσα ετοιμαζεις ??? @netspirit περαστικουλια χαρά στο κουράγιο σου !! Ξεκίνησες ενεσιμο σίδηρο?? @Nektarinaki_love που είσαι τρελιαρω :???οΌλα καλά με τη μπέμπα σου από ότι διάβασα !!!!!μπράβο !!!!?? @marouli συνήλθες κορίτσι μου!!!???  @despoina46 μεγάλωσε αρκετά η κορούλα σου !!! Όλα εντάξει με ζάχαρο?? @γιωτα22 έκανες το 1ο εμβόλιο είχες τίποτα συμπτώματα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου !εμεεναα η αιμοσφαιρίνη είναι 11,9 Με αιματοκρίτη 36,4 ανέβηκε μια μονάδα με το φυσιοφολ που περνώ να σημειώσω ότι ξεκίνησα από 39 .την ντομπλερ θα την κάνουμε στον ίδιο γιατρό που μας έκανε  α β επιπέδου.  @Mantarini όλα έτοιμα με το σπίτι που νοικιάσατε ?βαλιτσα ετοιμαζεις ???

Καλημέρα κοπέλα μου!! Το σπίτι το νοικιασαμε στη Θεσσαλονίκη για την περίοδο της γέννας, 20 μερούλες δηλαδή, 27/11 ανεβαίνω πάνω μόλις κλείσω την 37η βδομάδα! Για την ώρα πλένω και σιδερωνω τα ρουχαλάκια της μπέμπας μου και καθαριζω/αεριζω τα επιπλακια της. Μέσα του άλλου μήνα θα φτιάξω και την γωνίτσα της στην κρεβατοκάμαρα μας να είναι όλα έτοιμα.. Έχω πολύ δουλίτσα ακόμα γιατί πρεπει να κρύψω και τα καλοκαιρινά τα δικά μας και να κατεβάσω χειμωνιάτικα και γενικά θα αλλάξω διαρρύθμιση στη ντουλάπα για να βολέψω τα μωρουδιακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου!! Το σπίτι το νοικιασαμε στη Θεσσαλονίκη για την περίοδο της γέννας, 20 μερούλες δηλαδή, 27/12 ανεβαίνω πάνω μόλις κλείσω την 37η βδομάδα! Για την ώρα πλένω και σιδερωνω τα ρουχαλάκια της μπέμπας μου και καθαριζω/αεριζω τα επιπλακια της. Μέσα του άλλου μήνα θα φτιάξω και την γωνίτσα της στην κρεβατοκάμαρα μας να είναι όλα έτοιμα.. Έχω πολύ δουλίτσα ακόμα γιατί πρεπει να κρύψω και τα καλοκαιρινά τα δικά μας και να κατεβάσω χειμωνιάτικα και γενικά θα αλλάξω διαρρύθμιση στη ντουλάπα για να βολέψω τα μωρουδιακα

Μια άπο τα ίδια έχω ξεκινήσει τη γενική να τακτοποιηθεί το σπίτι για το χειμώνα και η κρεβατοκάμαρα και 2 βδομάδες θα φτιάξουμε τη γωνίτσα της Ανυπομονώ πολύ!!! Ρουχαλάκια πήρα κάποια και θα μου δώσουν κιόλας..πηρα απορπαντικο υγρό proderm και σαπούνι για τα μπιμπερό της proderm με τι καθαρίζεις τα επιπλακια?ρώτησες γιατρό?? Πήρα από τζάμπο πανάκια σελτεδακια και θήκες για την οργάνωση της συρταριερας Της καλαθάκια για να βάλω τα προϊόντα περιποίησης πήρα pharmacept να δοκιμάσουμε!!!στρώμα παραγγείλαμε από το ορκεστρα μέχρι και κουνουπιέρα πετσετουλες πήρα palamaiki ...και όλα σιγα σιγα παίρνουν το δρόμο τους !! Τα ρουχαλάκια λε ω να τα πλύνω στους 40 βαθμούς σε πρόγραμμα για βρεφικά διαβάζω άλλες κοπέλες που πλένουν στους 60 εσύ που τα έχεις βάλει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπεμπελουκα καλημέρα κορίτσι μου,πως είσαι?Ναι ναι παραμεγάλωσε,λέω μήπως είναιλίγο παραπάνω από το φυσιολογικό?

Εν τω μεταξύ για το ζάχαρο,απορώ γιατί η καμπύλη δεν βγήκε καλή.Μετριέμαι 8 μέρες τώρα και οι τιμές βγαίνουν πολύ καλές,τις είδε και ο  ενδοκρινολόγος,Το θέμα είναι ότι δεν άλλαξα κάτι στη διατροφή μου,τρώω τα πάντα εκτός από γλυκά.Εσένα τι κάνει η μπεμπούλα,πόσο ζυγίζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

@Μπεμπελουκα καλημέρα κορίτσι μου,πως είσαι?Ναι ναι παραμεγάλωσε,λέω μήπως είναιλίγο παραπάνω από το φυσιολογικό?

Εν τω μεταξύ για το ζάχαρο,απορώ γιατί η καμπύλη δεν βγήκε καλή.Μετριέμαι 8 μέρες τώρα και οι τιμές βγαίνουν πολύ καλές,τις είδε και ο  ενδοκρινολόγος,Το θέμα είναι ότι δεν άλλαξα κάτι στη διατροφή μου,τρώω τα πάντα εκτός από γλυκά.Εσένα τι κάνει η μπεμπούλα,πόσο ζυγίζει?

Μήπως είχες φάει γλυκά τη βδομάδα πριν την κάνεις??Εκτός αν ε Χουν κάνει λάθος τι να πω !!!Καλά Είμαι που και που νιώθω πίεση χαμηλά Όχι κάτι σπουδαίο βέβαια και νιώθω τη κοιλιά μου τσιτά εννοείται ότι τα βράδια δε κοιμάμαι καλά αλλά χαλάλι!! Δευτέρα έχω ραντεβού για να μου βγάλει και την τελευταία άδεια μέχρι 17/10μετα βγαινω κυοφορίας...εσυ όλα οκ με το ΙΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου !εμεεναα η αιμοσφαιρίνη είναι 11,9 Με αιματοκρίτη 36,4 ανέβηκε μια μονάδα με το φυσιοφολ που περνώ να σημειώσω ότι ξεκίνησα από 39 .την ντομπλερ θα την κάνουμε στον ίδιο γιατρό που μας έκανε  α β επιπέδου. Βέβαια ότι μου πει και ο γιατρός Δευτέρα. @Bellaki είμαστε στην ίδια βδομάδα εγώ θα γεννήσω μητέρα με καισαρική 37η 38 η εβδομάδα .  @Starrr είσαι έτοιμη φτάνει ο καιρός !!!! @Mantarini όλα έτοιμα με το σπίτι που νοικιάσατε ?βαλιτσα ετοιμαζεις ??? @netspirit περαστικουλια χαρά στο κουράγιο σου !! Ξεκίνησες ενεσιμο σίδηρο?? @Nektarinaki_love που είσαι τρελιαρω :???οΌλα καλά με τη μπέμπα σου από ότι διάβασα !!!!!μπράβο !!!!?? @marouli συνήλθες κορίτσι μου!!!???  @despoina46 μεγάλωσε αρκετά η κορούλα σου !!! Όλα εντάξει με ζάχαρο?? @γιωτα22 έκανες το 1ο εμβόλιο είχες τίποτα συμπτώματα??

Ναι ναι φτάνω φτάνω!!! ? Σημερ απηγα κ ικα.. 

Επιτέλους τελείωσα κ με τη χαρτουρα!!!!!. Ο αιματοκρίτης σου σκίζει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μια άπο τα ίδια έχω ξεκινήσει τη γενική να τακτοποιηθεί το σπίτι για το χειμώνα και η κρεβατοκάμαρα και 2 βδομάδες θα φτιάξουμε τη γωνίτσα της Ανυπομονώ πολύ!!! Ρουχαλάκια πήρα κάποια και θα μου δώσουν κιόλας..πηρα απορπαντικο υγρό proderm και σαπούνι για τα μπιμπερό της proderm με τι καθαρίζεις τα επιπλακια?ρώτησες γιατρό?? Πήρα από τζάμπο πανάκια σελτεδακια και θήκες για την οργάνωση της συρταριερας Της καλαθάκια για να βάλω τα προϊόντα περιποίησης πήρα pharmacept να δοκιμάσουμε!!!στρώμα παραγγείλαμε από το ορκεστρα μέχρι και κουνουπιέρα πετσετουλες πήρα palamaiki ...και όλα σιγα σιγα παίρνουν το δρόμο τους !! Τα ρουχαλάκια λε ω να τα πλύνω στους 40 βαθμούς σε πρόγραμμα για βρεφικά διαβάζω άλλες κοπέλες που πλένουν στους 60 εσύ που τα έχεις βάλει??

Εγώ κορίτσι στα 60 θα τα βάλω.... Επίσης δες το προδερμ γιατί πολλές φίλες μου μου χουν πει ότι στα βρεφακια βγάζει σπυράκια. Άμα σου κάνει κάτι. Άλλαξε υγρό για τα ρούχα. Εγώ πήρα της frezyderm όλα..... Κ μετά το τρίμηνο θα πάρω της pharmasept baby.... Εγω σήμερα έκλεισα τις 32 εβδομάδες. Δεν έχω κάνει τίποτα.. Μόνο το σπίτι έχω φτιάξει. Κ κατεβάσαμε χειμερινά. Πήραμε κ μια ντουλαπιτσα από ικεα. Για να είναι του μωρού ξεχωριστά. Στο ίδιο δωμάτιο θα το χουμε. Δεν έχουμε μεγάλο σπίτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μήπως είχες φάει γλυκά τη βδομάδα πριν την κάνεις??Εκτός αν ε Χουν κάνει λάθος τι να πω !!!Καλά Είμαι που και που νιώθω πίεση χαμηλά Όχι κάτι σπουδαίο βέβαια και νιώθω τη κοιλιά μου τσιτά εννοείται ότι τα βράδια δε κοιμάμαι καλά αλλά χαλάλι!! Δευτέρα έχω ραντεβού για να μου βγάλει και την τελευταία άδεια μέχρι 17/10μετα βγαινω κυοφορίας...εσυ όλα οκ με το ΙΚΑ?

Γλυκά έτρωγα σε όλη την εγκυμοσύνη.Μαζεύτηκα μόνο 2 μέρες πριν κάνω την καμπύλη,ίσως να έπαιξε ρόλο τι να πω.Εγώ σε άδεια κυοφορίας βγαίνω στις 27/10,έκλεισα σήμερα ραντεβού στο κέντρο μάνας και παιδιού στις 24/10.Εσένα τι βάρος έχει η μικρή σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Γλυκά έτρωγα σε όλη την εγκυμοσύνη.Μαζεύτηκα μόνο 2 μέρες πριν κάνω την καμπύλη,ίσως να έπαιξε ρόλο τι να πω.Εγώ σε άδεια κυοφορίας βγαίνω στις 27/10,έκλεισα σήμερα ραντεβού στο κέντρο μάνας και παιδιού στις 24/10.Εσένα τι βάρος έχει η μικρή σου?

Γιατί πρέπει να κλείσεις εκεί ραντεβού?? ?? Εγώ πήγα σήμερα στο ΙΚΑ. Βγήκα επιτέλους σε άδεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Γιατί πρέπει να κλείσεις εκεί ραντεβού?? ?? Εγώ πήγα σήμερα στο ΙΚΑ. Βγήκα επιτέλους σε άδεια!!! 

Γιατί ο γιατρός μου δεν είναι συμβεβλημένος με τον ΕΟΠΠΥ,εσένα?Για πες λίγο τη διαδιακασία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μια άπο τα ίδια έχω ξεκινήσει τη γενική να τακτοποιηθεί το σπίτι για το χειμώνα και η κρεβατοκάμαρα και 2 βδομάδες θα φτιάξουμε τη γωνίτσα της Ανυπομονώ πολύ!!! Ρουχαλάκια πήρα κάποια και θα μου δώσουν κιόλας..πηρα απορπαντικο υγρό proderm και σαπούνι για τα μπιμπερό της proderm με τι καθαρίζεις τα επιπλακια?ρώτησες γιατρό?? Πήρα από τζάμπο πανάκια σελτεδακια και θήκες για την οργάνωση της συρταριερας Της καλαθάκια για να βάλω τα προϊόντα περιποίησης πήρα pharmacept να δοκιμάσουμε!!!στρώμα παραγγείλαμε από το ορκεστρα μέχρι και κουνουπιέρα πετσετουλες πήρα palamaiki ...και όλα σιγα σιγα παίρνουν το δρόμο τους !! Τα ρουχαλάκια λε ω να τα πλύνω στους 40 βαθμούς σε πρόγραμμα για βρεφικά διαβάζω άλλες κοπέλες που πλένουν στους 60 εσύ που τα έχεις βάλει??

Εγώ κορίτσι στους 40 τα πλένω με το αρκαδι που είναι για το πλυντήριο χωρίς μαλακτικό και καλό σίδερο μετα.  Επειδή  και εμένα τα ρούχα μου τα έδωσαν κάποια είχαν στίγματα πάνω  και τα έδωσα στον αντρα μου να τα πλύνει στο χέρι με vanish και μετα πλυντήριο με το αρκαδι. Επιπλακια επίσης με πράσινο σαπούνι και σφουγγάρι.. Ένα σφουγγαρισμα τα κάνω και τα άφησα στον ήλιο να λιαστουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Γιατί ο γιατρός μου δεν είναι συμβεβλημένος με τον ΕΟΠΠΥ,εσένα?Για πες λίγο τη διαδιακασία!!

Και μένα δεν είναι. Θα γεννήσω στο μητέρα. Οπότε με έστειλε σε γιατρό του εοππυ. Παντού υπάρχουν... Με δέκα ευρώ απλά αντιγράφει το χαρτί του γιατρού σου κ έτοιμο!!!!!!!!!. Κ απλά πας μετά όταν ξεκινά η άδεια σου στο ΙΚΑ στις παροχές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Γλυκά έτρωγα σε όλη την εγκυμοσύνη.Μαζεύτηκα μόνο 2 μέρες πριν κάνω την καμπύλη,ίσως να έπαιξε ρόλο τι να πω.Εγώ σε άδεια κυοφορίας βγαίνω στις 27/10,έκλεισα σήμερα ραντεβού στο κέντρο μάνας και παιδιού στις 24/10.Εσένα τι βάρος έχει η μικρή σου?

Αυτό Έπαιξε ρόλο σίγουρα !!!Εμείς έχουμε να πάμε γιατρο απο23/8στην β ήταν 602 γρ.δευτερα που θα πάμε θα σου πω .

Πάντως μην ανυσηχεις για τ βάρος της μια χαρά είναι !!καλύτερα να είναι μεγαλουτσικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Εγώ κορίτσι στα 60 θα τα βάλω.... Επίσης δες το προδερμ γιατί πολλές φίλες μου μου χουν πει ότι στα βρεφακια βγάζει σπυράκια. Άμα σου κάνει κάτι. Άλλαξε υγρό για τα ρούχα. Εγώ πήρα της frezyderm όλα..... Κ μετά το τρίμηνο θα πάρω της pharmasept baby.... Εγω σήμερα έκλεισα τις 32 εβδομάδες. Δεν έχω κάνει τίποτα.. Μόνο το σπίτι έχω φτιάξει. Κ κατεβάσαμε χειμερινά. Πήραμε κ μια ντουλαπιτσα από ικεα. Για να είναι του μωρού ξεχωριστά. Στο ίδιο δωμάτιο θα το χουμε. Δεν έχουμε μεγάλο σπίτι. 

Ναι αυτά θα τα δούμε στη πορεία είναι κάποια προϊόντα που δεν ταιριάζουν σε όλα τα μωρά γι'αυτό επέλεξα υγρό και Όχι σκονη.Εγω έχω στεγνωτηριο οπότε θα τα βάλω εκεί και δεν χρειάζονται σίδερο..τι σου είπαν από το ΙΚΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι αυτά θα τα δούμε στη πορεία είναι κάποια προϊόντα που δεν ταιριάζουν σε όλα τα μωρά γι'αυτό επέλεξα υγρό και Όχι σκονη.Εγω έχω στεγνωτηριο οπότε θα τα βάλω εκεί και δεν χρειάζονται σίδερο..τι σου είπαν από το ΙΚΑ??

Α σου είπαν με το στεγνωτηριο είναι οκ??? Πήγα το χαρτί του γιατρού εοππυ.... Το χαρτί από τη δουλειά μου.... Κ το λογαριασμό εθνικής γιατί στο σύστημα ήταν περασμένους ένας λογαριασμός που δεν ισχυει, οπότε έπρεπε να αλλαχτεί από το μητρώο. Κ εκεί που είχα τελειώσει κ περίμενα το χαρτί από τις παροχές. Μου λένε δεν μπορεί να βγει γιατί στο σύστημα είστε περασμένη ως άνδρας!!!!!!! Είπα έλεος από μέσα μου. Οπότε ξανά ανέβηκα μητρώο ξανά άλλαξα τα δεδομένα. Παραλίγο να τσακωθούν μεταξύ τους. Κ αισίως μετά από μια ώρα και τελείωσα κ μυο έδωσαν το χαρτί το οποίο θα το γυρίσω στη δουλειά μου....... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και μένα δεν είναι. Θα γεννήσω στο μητέρα. Οπότε με έστειλε σε γιατρό του εοππυ. Παντού υπάρχουν... Με δέκα ευρώ απλά αντιγράφει το χαρτί του γιατρού σου κ έτοιμο!!!!!!!!!. Κ απλά πας μετά όταν ξεκινά η άδεια σου στο ΙΚΑ στις παροχές. 

Ναι εχεις δίκιο,αν δεν έβρισκα ραντεβού θα πήγαινα σε εξωτερικό γιατρό.Άραγε η πληρωμή γίνεται άμεσα?Ρώτησες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η despoina46 είπε:

Ναι εχεις δίκιο,αν δεν έβρισκα ραντεβού θα πήγαινα σε εξωτερικό γιατρό.Άραγε η πληρωμή γίνεται άμεσα?Ρώτησες?

Ο γιατρός μου είναι ιδιώτης κ μου έδωσε ένα χαρτί κ μου έκλεισε ραντεβού σε ένα ιδιώτη που ήταν του εοππυ. Κ το αντέγραψε στην ουσία.... Εγώ θα πληρωθώ 4/10.θα σας ανεβάσω το πινακάκι που έχεις τις πληρωμές για το 2019

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αυτό Έπαιξε ρόλο σίγουρα !!!Εμείς έχουμε να πάμε γιατρο απο23/8στην β ήταν 602 γρ.δευτερα που θα πάμε θα σου πω .

Πάντως μην ανυσηχεις για τ βάρος της μια χαρά είναι !!καλύτερα να είναι μεγαλουτσικο

Κι εγώ 23/8 που έιχα κάνει β επιπέδου ήμασταν 546 γρ,αλλά εσύ νομίζω με περνάς κανά 2 βδομάδες.Ε΄γω σήμερα είμαι 27 και 5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ο γιατρός μου είναι ιδιώτης κ μου έδωσε ένα χαρτί κ μου έκλεισε ραντεβού σε ένα ιδιώτη που ήταν του εοππυ. Κ το αντέγραψε στην ουσία.... Εγώ θα πληρωθώ 4/10.θα σας ανεβάσω το πινακάκι που έχεις τις πληρωμές για το 2019

Αυτο το πινακάκι το βρήκα κι εγώ,ισχύει δηλαδή για την άδεια κυοφορίας?Αν είναι έτσι τότε σύντομα θα πληρωθείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η despoina46 είπε:

Αυτο το πινακάκι το βρήκα κι εγώ,ισχύει δηλαδή για την άδεια κυοφορίας?Αν είναι έτσι τότε σύντομα θα πληρωθείς

κ τώρα νομίζω θα παίρνεις παραπάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Αυτο το πινακάκι το βρήκα κι εγώ,ισχύει δηλαδή για την άδεια κυοφορίας?Αν είναι έτσι τότε σύντομα θα πληρωθείς

Ναι γι αυτό πήγα σήμερα. Για να προλάβω τις ημερομηνίες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...