Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η HopHop είπε:

Να μαι και εγώ.. με ΠΗΤ 6/12 !!

κορίτσια έχετε κ εσείς άγχος; Εγώ έχω πονακια κ φοβάμαι .. θα ήθελα να μπορώ να βλέπω κάθε μέρα ότι αναπτύσσεται και ότι είναι καλά.. 

 

Συγνώμη που επεμβαίνω, αλλά μη φοβάσαι για τα πονάκια. Εκτός κι αν πονάς πάρα πολύ. Τότε θα πάρεις τον γιατρό σου.

Εγώ είμαι 12η βδομάδα και από την αρχή έχω πόνους περιόδου και μία πονάω χαμηλά δεξιά ή αριστερά. Και καμιά φορά νιώθω βάρος χαμηλά. Ο γιατρός μου είπε είναι φυσιολογικό, γιατί μεγαλώνει η μήτρα και σιγά σιγά μετακινούνται τα όργανα. Στην αρχή μάλιστα όταν ήμουν 5η με 6η βδομάδα πονούσα πιο πολύ. Στο λέω για να μην αγχώνεσαι άδικα ?

Κι εγώ έχω άγχος. Κυρίως στον πρώτο υπέρηχο και λίγο πιο λίγο στον δεύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nikoleta... είπε:

Συγνώμη που επεμβαίνω, αλλά μη φοβάσαι για τα πονάκια. Εκτός κι αν πονάς πάρα πολύ. Τότε θα πάρεις τον γιατρό σου.

Εγώ είμαι 12η βδομάδα και από την αρχή έχω πόνους περιόδου και μία πονάω χαμηλά δεξιά ή αριστερά. Και καμιά φορά νιώθω βάρος χαμηλά. Ο γιατρός μου είπε είναι φυσιολογικό, γιατί μεγαλώνει η μήτρα και σιγά σιγά μετακινούνται τα όργανα. Στην αρχή μάλιστα όταν ήμουν 5η με 6η βδομάδα πονούσα πιο πολύ. Στο λέω για να μην αγχώνεσαι άδικα ?

Κι εγώ έχω άγχος. Κυρίως στον πρώτο υπέρηχο και λίγο πιο λίγο στον δεύτερο.

Κ γω μια από τα ίδια... Αλλά όλα βαίνουν καλά!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nikoleta... είπε:

Συγνώμη που επεμβαίνω, αλλά μη φοβάσαι για τα πονάκια. Εκτός κι αν πονάς πάρα πολύ. Τότε θα πάρεις τον γιατρό σου.

Εγώ είμαι 12η βδομάδα και από την αρχή έχω πόνους περιόδου και μία πονάω χαμηλά δεξιά ή αριστερά. Και καμιά φορά νιώθω βάρος χαμηλά. Ο γιατρός μου είπε είναι φυσιολογικό, γιατί μεγαλώνει η μήτρα και σιγά σιγά μετακινούνται τα όργανα. Στην αρχή μάλιστα όταν ήμουν 5η με 6η βδομάδα πονούσα πιο πολύ. Στο λέω για να μην αγχώνεσαι άδικα ?

Κι εγώ έχω άγχος. Κυρίως στον πρώτο υπέρηχο και λίγο πιο λίγο στον δεύτερο.

Να επεμβαίνεις!! Τα ίδια πονακια έχω και είμαι στην 6η εβδομάδα. έκανα τον πρώτο υπέρηχο και την Μ. Τρίτη έχω τον δεύτερο που θα ακούσω καθαρά κ καρδούλα. 

Σ ευχαριστώ πολύ.. με ηρέμησε που μου είπες ότι είχες και εσύ αντίστοιχα πονακια .. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κ γω μια από τα ίδια... Αλλά όλα βαίνουν καλά!!!! ??

Αυτό μετράει ότι πάνε όλα καλά!!!! ❤

στις πριν 2 ώρες, ο/η HopHop είπε:

Να επεμβαίνεις!! Τα ίδια πονακια έχω και είμαι στην 6η εβδομάδα. έκανα τον πρώτο υπέρηχο και την Μ. Τρίτη έχω τον δεύτερο που θα ακούσω καθαρά κ καρδούλα. 

Σ ευχαριστώ πολύ.. με ηρέμησε που μου είπες ότι είχες και εσύ αντίστοιχα πονακια .. ???

Ναι μην αγχώνεσαι. Και η κολλητή μου στην εγκυμοσύνη της είχε τα ίδια πονάκια! Και με μία άλλη κοπέλα που μίλησα πριν 1 βδομάδα αγχωνόταν για τα πονάκια και όλα καλά. Σχεδόν όλες έχουν αυτά τα πονάκια. Εγώ μάλιστα στην αρχή ξύπνησα και 2-3 φορές το βράδυ γιατί είχα έντονους πόνους περιόδου. Αλλά τώρα είμαι καλύτερα. Με το καλό να ακούσεις καρδούλα σου εύχομαι ❤ Πιο μετά θα το δεις και να κουνιέται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ οτι ξερω γραφεται απο τον εοππυ αλλα οχι για ολα τα ειδη μεταλλαξεων. Στο λαικο νοσοκομειο επισης μπορεις να τη κανεις που εχει εξειδικευμενο τμημα. 

Ολα καλα να πανε και ενα υγιες μωρακι στην αγκαλια σου! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Πήγαμε σήμερα και είδαμε μια κουκίδα.. Ο γιατρός μου πε όλα καλά και να ξαναπάω σε 2 εβδομάδες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια όσες έχετε κάνει εξέταση για Κυστική ινωση ξέρετε αν το καλύπτει εοπυ;

Καλημέρα κορίτσι γι'αυτό σε ρώτησα σε ποια περιοχή είσαι το λαϊκό καλύπτει το 95%μορφή μετάλλαξης με παραπεμπτικό.Διαφορετικα στα διαγνωστικά καλύπτουν το 50%μορφής μετάλλαξης καλά αποτελέσματα !!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/4/2019 at 11:54 ΠΜ, ο/η HopHop είπε:

Να επεμβαίνεις!! Τα ίδια πονακια έχω και είμαι στην 6η εβδομάδα. έκανα τον πρώτο υπέρηχο και την Μ. Τρίτη έχω τον δεύτερο που θα ακούσω καθαρά κ καρδούλα. 

Σ ευχαριστώ πολύ.. με ηρέμησε που μου είπες ότι είχες και εσύ αντίστοιχα πονακια .. ???

Κορίτσι κι εγώ Μ.Τρίτη έχω ραντεβού για 2ο υπέρηχο να ακούσω καρδιά, είδαμε έναν σάκο. Περίοδος 10/3 και ΠΗΤ 15/12!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η satya είπε:

Κορίτσι κι εγώ Μ.Τρίτη έχω ραντεβού για 2ο υπέρηχο να ακούσω καρδιά, είδαμε έναν σάκο. Περίοδος 10/3 και ΠΗΤ 15/12!!!

@satya μπράβο για τα νεώτερα !!!είδατε το εμβρυακι ??????όλα με το κάλοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η satya είπε:

Κορίτσι κι εγώ Μ.Τρίτη έχω ραντεβού για 2ο υπέρηχο να ακούσω καρδιά, είδαμε έναν σάκο. Περίοδος 10/3 και ΠΗΤ 15/12!!!

Μ.Δευτέρα εγώ!!! Ελπίζω να ακούσουμε καρδούλες! Αγωνία φουλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η satya είπε:

Κορίτσι κι εγώ Μ.Τρίτη έχω ραντεβού για 2ο υπέρηχο να ακούσω καρδιά, είδαμε έναν σάκο. Περίοδος 10/3 και ΠΗΤ 15/12!!!

Καλησπέρα κ από εμένα ! 

Κ εγω 10/3 περίοδος  και περιμένω να πάω Παρασκευή στον γιατρό . 

Ευχομαι να ειναι οι ποιο όμορφες γιορτές της ζωής μ !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα κορίτσια... Όλες θα ακούσετε καρδιά μεγάλη εβδομάδα.. εμένα γιατί μου είπε να πάω 30/4 ;; 5 εβδομάδων και 4 ημερών με έβγαλε..  με τελευταία περίοδο 8/3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@satya μπράβο για τα νεώτερα !!!είδατε το εμβρυακι ??????όλα με το κάλοοο

Όχι ακόμα! Σε ευχαριστώ πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nanouka1 είπε:

Καλησπέρα κ από εμένα ! 

Κ εγω 10/3 περίοδος  και περιμένω να πάω Παρασκευή στον γιατρό . 

Ευχομαι να ειναι οι ποιο όμορφες γιορτές της ζωής μ !! 

Υπέροχα! Με το καλό! Περιμένουμε νέα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nanouka1 είπε:

Θέλει λογικά να δει σίγουρα κ έμβρυο . Μην σε ανησυχεί... Όλα καλά θα είναι

Ναι μάλλον... Είμαι και ανυπόμονη!! Ο άντρας μου λέει θα φάμε το αρνάκι και μετά θα πάμε να δούμε το μπεμπέ μας.. χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 

@satya σε ευχαριστώ ! Περιμένω να περάσουν οι μέρες 

@Mantarini χωρίς κανέναν ενδοιασμό να φας !!!! Καλο βέβαια να αποφύγει σηκωτια έντερα κλπ εντόσθια , φαντάζομαι το ξέρεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nanouka1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

@satya σε ευχαριστώ ! Περιμένω να περάσουν οι μέρες 

@Mantarini χωρίς κανέναν ενδοιασμό να φας !!!! Καλο βέβαια να αποφύγει σηκωτια έντερα κλπ εντόσθια , φαντάζομαι το ξέρεις 

δεν ειμαι και πολυ φαν όλων αυτών.. οπότε φέτος δεν θα τα τιμήσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω ... Έχω κρατήσει νηστεία αλλα πραγματικά δεν αντέχω ... Σημερα θα φάω κρέας ! Πονάει το στομάχι μ με τόσα χάπια !( καμία 10αρια περνώ )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ έκανα νηστεία.. κοινωνησα την Κυριακή για να ξεκινήσω να τρώω κανονικά απ όλα.. Καλύτερα και για σένα να τρως απ όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/4/2019 at 4:44 ΜΜ, ο/η satya είπε:

Κορίτσι κι εγώ Μ.Τρίτη έχω ραντεβού για 2ο υπέρηχο να ακούσω καρδιά, είδαμε έναν σάκο. Περίοδος 10/3 και ΠΗΤ 15/12!!!

@satya μου.. μαζί θα ακούσουμε καρδούλα! Και εγω 1 σάκο είδα!

Δεν περνάνε οι μέρεςςςςςς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η HopHop είπε:

@satya μου.. μαζί θα ακούσουμε καρδούλα! Και εγω 1 σάκο είδα!

Δεν περνάνε οι μέρεςςςςςς... 

με το καλό κορίτσια!! θα περιμένουμε νέα Σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...