Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Αο εγω μοα απο τα ιδια..Άστο από άγχος άλλο τίποτα...Εμένα με πιάνει κ πανικός...ελπ7ζω εκείνη την ώρα να με ηρεμήσει ο γιατρος...Αυτό που σκέφτομαι πιο πολύ είναι το προηγούμενο βεαδυ οως θα το βγλαω πογ ξςρω απο το αγχος κ την αγωνια δεν υπαρχει περίπτωσή να κοιμηθω .

Κι εγώ έτσι ακριβώς είμαι,θα μείνω άυπνη,κ φυσικά η καρδιά μου θα χτυπάει σαν τρελή.Μακάρι να πάνε όλα καλά και να είναι πιο εύκολο απ ότι το φανταζόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 13 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Κι εγώ έτσι ακριβώς είμαι,θα μείνω άυπνη,κ φυσικά η καρδιά μου θα χτυπάει σαν τρελή.Μακάρι να πάνε όλα καλά και να είναι πιο εύκολο απ ότι το φανταζόμαστε!

Μακάρι μακαρι...νομίζω μόλις ξεκινήσει η διαδικασία θα χαλαρώσουμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Μακάρι μακαρι...νομίζω μόλις ξεκινήσει η διαδικασία θα χαλαρώσουμε ..

Δεν μας παιρνει να μην χαλαρώσουμε.Σου εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν,και μετά να μιλάμε για τα μωράκια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Δεν μας παιρνει να μην χαλαρώσουμε.Σου εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν,και μετά να μιλάμε για τα μωράκια μας!!

Επίσης κορίτσι μου να υποδεχτείς το μωράκι σου!!!! Όλα θα πάνε καλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω οτι ολες πατε για γεννα πολυ συντομα και βλεπω να ειμαι τελευταια.... εγω παω με προκληση την αλλη πεμπτη....και δεν περνανε οι μερες... αντε με το καλο σε ολες σας που ειστε οι επομενες...να πανε ολα τελειαααα και να μας πειτε εμπειριες να περνουμε θαρρος....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Αχ κοριτσακι μου...!

ολες μας κουτσα στραβά κατι ειχαμε

εγω ευτυχως αν και η μπεμπα είχε θεμα ο γιατρός δεν μου το ειπε και έτσι παρέμεινα ψύχραιμη. 
να θυμασε τελος καλα ολα καλα! 
και για 2ο θα πας, και ολα καλα θα πανε 

Με το καλο να πατε σπιτι σας και να αφήσετε πίσω ολα αυτά τα άσχημα!

Καλησπέρα κορίτσια... Δεν σας προλαβαίνω...  Δόξα τ Θεό εμείς βγήκαμε χθες... Σαν μαγεία ακούστηκε στ αυτιά μ τ εξητηριο... Όπως είπες τέλος καλό όλα καλά... Θα 0ερνουμε ασβέστιο από τ σπίτι μας.  Πως τ πήγατε τ πρώτο βράδυ?? Εγώ δυσκολεύτηκα λίγο... Μπραβο σ π είσαι ψύχραιμη... Εγώ Ν σ πω τν αλήθεια απ τν στιγμή π γέννησα είμαι πολύ ευαίσθητη... Μ τν καισαρική σας πως τ πάτε?? Εσύ φυσιολογικά η καισαρική?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια μου γλυκά!!Τι κάνετε;; είχα ραντεβού σήμερα για καρδιοτοπογραφο ..το Σάββατο το πρωί πρώτα ο θεος μπαίνω για καισαρική!!!Τετάρτη θα κάνω πάλι καρδιοτοπογραφο γτ ο μικρος κοιμόταν και θελαμε περισσοτερη κινηση... Πώς θα περάσουν οι μέρες...τι αγωνία και άγχος που έχω..!!!

Κοριτσάκι μ γλυκό.. Ν μην έχεις καθόλου άγχος.. Όλα θα πάνε καλά... Θ δεις ούτε π θ τ καταλάβεις.. Μπαμ μπαμ είναι... Κ τσουπ θ ακούσεις τ μωράκι σ... Η απόλυτη ευτυχία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marzou είπε:

βλεπω οτι ολες πατε για γεννα πολυ συντομα και βλεπω να ειμαι τελευταια.... εγω παω με προκληση την αλλη πεμπτη....και δεν περνανε οι μερες... αντε με το καλο σε ολες σας που ειστε οι επομενες...να πανε ολα τελειαααα και να μας πειτε εμπειριες να περνουμε θαρρος....

 

Εγώ πάω αθτη την Πέμπτη με πρόκληση. Σε ποια βδομάδα θα μπεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Εγώ πάω αθτη την Πέμπτη με πρόκληση. Σε ποια βδομάδα θα μπεις; 

Τωρα ειμσι στην 38η και θα με βαλει στην 39η..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marzou είπε:

Τωρα ειμσι στην 38η και θα με βαλει στην 39η..

Για ποιο λογο σε βαζει με προκληση?Εμενα λογω ζαχαρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/12/2019 at 11:11 ΠΜ, ο/η Λουλακι είπε:

Λοιπόν ... Πήγα για εξετάσεις... Ανέβασα πίεση 16 κ κτ.. Πρηστικα σ λίγα λεπτά... Ολόκληρη... Η γιατρός μ πανικοβληθηκε... Ταχυκαρδια εγώ στ Θεό... Εντωμεταξύ τ ίδιο πρωί ένιωθα ίσως μ πείτε τρελή αλλά ένιωθα ότι τ μωρό μ δν κινείτε σωστά μ κλωτσουσε σαν ν θέλει ν σωθεί... Να σημειωθεί ότι τ ένιωθα κάτω από τ στήθος αυτό... Τ λέω στ γιατρό μ κ μ λέει περνώ ν ετοιμάσουν χειρουργείο μπαίνουμε μόλις υπάρξει διαθέσιμο.. Πάμε π λέτε για υπέρηχο 3 φορές ο τυλιγμένο στ λώρο ο μπεμπακος μου... Άλλη ταραχή εκεί... Μην σας πολυλογώ 8κ30 ήρθα 12 κ 10 άκουσα τ κλάμα του κ τν είδα μωβ μαύρο... Η επισκληριδιο φυσικά κ δν πρόλαβε ν μ πιάσει... Μ έβαλαν κ κάτι άλλο... Τ μωρό είχε κολλήσει τ ποδαράκι τ κ δν μπορούσαν ν τ βγάλουν. Αναγκαστικά μ έκαναν δυνατές μαλαξεις στ θώρακα για ν τ βγάλουν η καισαρική μ κράτησε συνολικά γύρω στις 2 ώρες... Βέβαια με οξυγόνο εγώ... Δύσκολη αρκετά η ανάρρωση... Ο μπέμπης μ βγήκε 3.100 50εκ. Από τ προσωπικο δν έχω κνν μα κνν παραπονο ήταν πάνω απ τ κεφάλι μ... Ακόμη κ τώρα... Ο θηλασμός δύσκολο κομμάτι... Γτ τν έχω σε νεογνά... Μ τν πήραν τ πρώτο βράδυ... Έχουμε έλλειψη ασβεστίου... Εγώ εδώ κ 2 μέρες περπατώ σχετικά καλούτσικα... Αυτά πάνω κάτω... Είμαι ευτυχής όμως... Κάθε 3 ώρες πάω κ τν θηλάζω κ τ κορίτσια στ μονάδα είναι άψογα... Αν ποτέ π δύσκολα μτ από όλα αυτά ξανά κανω παιδί σίγουρα εδώ θ γεννήσω... Αυτά πάνω κάτω..  Εσείς πείτε μ τ νέα σας... Ίσως τ δικά μ είναι λίγο μπερδεμένα όπως τ είπα... Επίσης ανέβασα κ πυρετό κ είχα μια λυποθημια τν δεύτερη μέρα.. 

Λουλακι μου !!!να σας ζησει υγιης και τυχερος !τελος καλο ολα καλα !με το καλο καλη επιστροφη στο σπιτακι σας !!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... Δεν σας προλαβαίνω...  Δόξα τ Θεό εμείς βγήκαμε χθες... Σαν μαγεία ακούστηκε στ αυτιά μ τ εξητηριο... Όπως είπες τέλος καλό όλα καλά... Θα 0ερνουμε ασβέστιο από τ σπίτι μας.  Πως τ πήγατε τ πρώτο βράδυ?? Εγώ δυσκολεύτηκα λίγο... Μπραβο σ π είσαι ψύχραιμη... Εγώ Ν σ πω τν αλήθεια απ τν στιγμή π γέννησα είμαι πολύ ευαίσθητη... Μ τν καισαρική σας πως τ πάτε?? Εσύ φυσιολογικά η καισαρική?? 

Στον πρώτο τοκετο ημουν ευαίσθητη πολυ και εκλαιγα με το παραμικρό, σε αυτον είμαι καλυτερα εκλαιγα μολις μπήκα σπιτι για χαζομάρες :) κ μόνο αυτή τη μερα 

ειναι άκρως φυσιολογικο όλο αυτο :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Λουλακι μου !!!να σας ζησει υγιης και τυχερος !τελος καλο ολα καλα !με το καλο καλη επιστροφη στο σπιτακι σας !!!:-)

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσακι μου γλυκό... Κ εσένα να σου ζήσει πάντα υγιείς κ τυχερός... Γυρίσαμε σπιτάκι μας δόξα τ Θεό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Στον πρώτο τοκετο ημουν ευαίσθητη πολυ και εκλαιγα με το παραμικρό, σε αυτον είμαι καλυτερα εκλαιγα μολις μπήκα σπιτι για χαζομάρες :) κ μόνο αυτή τη μερα 

ειναι άκρως φυσιολογικο όλο αυτο :)

 

Άρα ν μην ανησυχώ... Εμένα είχε λοξυγκα πάντως... Κ μ κόπηκε η καρδιά .. Αυτό π κλαίνε κ δν μπορείς ν βοηθήσεις 100% με τρέλανε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/12/2019 at 2:24 ΜΜ, ο/η netspirit είπε:

Αχ κοριτσακι μου...!

ολες μας κουτσα στραβά κατι ειχαμε

εγω ευτυχως αν και η μπεμπα είχε θεμα ο γιατρός δεν μου το ειπε και έτσι παρέμεινα ψύχραιμη. 
να θυμασε τελος καλα ολα καλα! 
και για 2ο θα πας, και ολα καλα θα πανε 

Με το καλο να πατε σπιτι σας και να αφήσετε πίσω ολα αυτά τα άσχημα!

Γυρίσαμε σπιτάκι μας... Επιτέλους... Τέλος καλό όλα καλά... Τώρα προσπαθούμε ν μπούμε σ μια σειρά... Δύσκολες οι πρώτες μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/12/2019 at 11:36 ΠΜ, ο/η zouzouna79 είπε:

Μπράβο που τα καταφέρατε,να χαίρεσαι το μικρουλι σου!!! πού γεννησες κ είσαι τόσο ευχαριστημένη; Ευτυχώς τέλος καλό,α ρε ένστικτο που έχουν οι μαμάδες!!

Αχ ναι δόξα τ Θεό όλα καλά επιτέλους... Στο Ελενα γέννησα... Ειλικρινά πολύ ευχαριστημένη από όλα τ προσωπικό..  Κ στ θηλασμό κατά πάνω μας... Βέβαια υπήρχαν και οι στραβοί αλλά όπου κ αν πας υπάρχουν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Για ποιο λογο σε βαζει με προκληση?Εμενα λογω ζαχαρου

Κανω αντιπηκτικες ενεσεις...και αν με αφησει να γεννησω χωρις προκληση μπορει να μην κανω επισκληριδιο πρεπει να εχουν περασει τουλαχιστον 12 ωρες για να κανεις επισκληριδιο μετα την ενεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marzou είπε:

Κανω αντιπηκτικες ενεσεις...και αν με αφησει να γεννησω χωρις προκληση μπορει να μην κανω επισκληριδιο πρεπει να εχουν περασει τουλαχιστον 12 ωρες για να κανεις επισκληριδιο μετα την ενεση...

Α ναι γνωρίζω!Εγώ διαβήτη κύησης,δυστυχώς,αλλά μέχρι στιγμής το πάλεψα και ρυθμίστηκε.Αυριο το βράδυ μπαίνω.Σου εύχομαι με έναν πόνο!!Να κρατάς σύντομα το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου τι κάνετε;; @Tokyo μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, και στα δικά σου με το καλό εύχομαι!! 

@despoina46 με το καλό να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά!! τι δωμάτιο θα επιλέξεις;; εγώ Ζήτησα τρίκλινο rooming in και όλες τις ημέρες ήμουν μόνη μου... Ο άντρας μου καθόταν όλη μέρα μαζί μου και έφευγε 11 το βράδυ.. είχαμε και το μωράκι μαζί μας.. τέλεια..  απλά αν θα έχεις επισκεπτήριο θα πρέπει να δίνεις το μωρο για να μπορούν να μπουν οι επισκέπτες. Εγώ έμεινα υπερευχαριστηνενη απ όλα... σκίζονται οι μαιες να σε εξυπηρετήσουν.. και τα κορίτσια που ασχολούνται με το θηλασμό οπότε τις έπαιρνα τηλ ερχόντουσαν κατευθείαν.. 

Σε άλλα νέα κάνω αποκλειστικο θηλασμό, ευτυχώς η μπέμπα μου δείχνει να το απολαμβάνει πήρε και τα γραμμάρια που χάσαμε στο μαιευτήριο και όλα καλά. Ξενύχτι αρκετό βέβαια.. αλλά προσπαθώ να κοιμάμαι όταν κοιμάται και εκείνη. Όσο αφορά την ψυχολογία μου υπάρχουν μέρες που είμαι σούπερ και μέρες που την έχω αγκαλιά και της τραγουδώ και κλαίω από ευτυχία.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου τι κάνετε;; @Tokyo μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, και στα δικά σου με το καλό εύχομαι!! 

@despoina46 με το καλό να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά!! τι δωμάτιο θα επιλέξεις;; εγώ Ζήτησα τρίκλινο rooming in και όλες τις ημέρες ήμουν μόνη μου... Ο άντρας μου καθόταν όλη μέρα μαζί μου και έφευγε 11 το βράδυ.. είχαμε και το μωράκι μαζί μας.. τέλεια..  απλά αν θα έχεις επισκεπτήριο θα πρέπει να δίνεις το μωρο για να μπορούν να μπουν οι επισκέπτες. Εγώ έμεινα υπερευχαριστηνενη απ όλα... σκίζονται οι μαιες να σε εξυπηρετήσουν.. και τα κορίτσια που ασχολούνται με το θηλασμό οπότε τις έπαιρνα τηλ ερχόντουσαν κατευθείαν.. 

Σε άλλα νέα κάνω αποκλειστικο θηλασμό, ευτυχώς η μπέμπα μου δείχνει να το απολαμβάνει πήρε και τα γραμμάρια που χάσαμε στο μαιευτήριο και όλα καλά. Ξενύχτι αρκετό βέβαια.. αλλά προσπαθώ να κοιμάμαι όταν κοιμάται και εκείνη. Όσο αφορά την ψυχολογία μου υπάρχουν μέρες που είμαι σούπερ και μέρες που την έχω αγκαλιά και της τραγουδώ και κλαίω από ευτυχία.. 

 

Χαίρομαι που έμεινες ευχαριστημένη από την κλινική και τις μαίες.Είναι πολύ σημαντικό να σε βοηθήσουν και να σε στηρίξουν!Αύριο τα μεσάνυχτα θα πάω,εύχομαι να πάνε όλα καλά,να γνωρίσω επιτέλους το θαυματάκι μου!!Θα σας ενημερώσω για τα νεότερα!Να χαίρεσαι τη μπεμπούλα σου κ να έχετε τις πιο όμορφες γιορτές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Χαίρομαι που έμεινες ευχαριστημένη από την κλινική και τις μαίες.Είναι πολύ σημαντικό να σε βοηθήσουν και να σε στηρίξουν!Αύριο τα μεσάνυχτα θα πάω,εύχομαι να πάνε όλα καλά,να γνωρίσω επιτέλους το θαυματάκι μου!!Θα σας ενημερώσω για τα νεότερα!Να χαίρεσαι τη μπεμπούλα σου κ να έχετε τις πιο όμορφες γιορτές!!

ναιιι θα το δεις και εσύ!! Όλα καλά εύχομαι κοπέλα μου!!  Με ένα πόνο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Α ναι γνωρίζω!Εγώ διαβήτη κύησης,δυστυχώς,αλλά μέχρι στιγμής το πάλεψα και ρυθμίστηκε.Αυριο το βράδυ μπαίνω.Σου εύχομαι με έναν πόνο!!Να κρατάς σύντομα το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!

Με το καλο κοπελα μου και να πανε ολα τελεια....μετρα αντιστροφα και σε λιγες ωρες θα εχεις το μπουμπουκι σου αγκαλια....❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Άρα ν μην ανησυχώ... Εμένα είχε λοξυγκα πάντως... Κ μ κόπηκε η καρδιά .. Αυτό π κλαίνε κ δν μπορείς ν βοηθήσεις 100% με τρέλανε... 

Καθολου να μην ανησυχείς και να μην σου κόβεται η καρδια έτσι απλα :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια πως τα πάτε με τον ύπνο;; ξενυχτάτε;; εμείς 2 μέρες, μην την ματιαξω, κοιμόμαστε και απλα ξυπνάμε στο τρίωρο για βυζακι-γαλατακι. Μας ξεκίνησαν και κάτι ψιλοπονακια νωρις το βραδάκι αλλά ευτυχώς κρατάνε λίγο για την ώρα.. μακάρι να αποφύγουμε τους κολικούς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια πως τα πάτε με τον ύπνο;; ξενυχτάτε;; εμείς 2 μέρες, μην την ματιαξω, κοιμόμαστε και απλα ξυπνάμε στο τρίωρο για βυζακι-γαλατακι. Μας ξεκίνησαν και κάτι ψιλοπονακια νωρις το βραδάκι αλλά ευτυχώς κρατάνε λίγο για την ώρα.. μακάρι να αποφύγουμε τους κολικούς..

Μια χαρά κ εμεις δόξα το θεό !!!

πονακια απο τωρα; Ποσό είσαστε;;; Συνήθως ξεκινάνε μετα το πρώτο 20ημερο οι κολικοι. 
Εμεις κάπου κάπου πατάμε κανένα κλάμα η μουρμούραει στον υπνο της τπτ περισσοτερο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Είναι ωραίο να κοιμούνται πάνω μας αλλά εγώ το βρίσκω άβολο...άσε που όσο κοιμάται προσπαθώ να κάνω καμιά δουλειά..εγώ τον βάζω κάτω και 2-3 φορές θα ξυπνήσει πάω πάλι τον ξανακοιμιαζω μέχρι να κοιμηθεί καλά..ΚΑΙ για αυτό μου λένε..γιατί ξυπνάει μόλις φεύγω ...όλες τα ίδια τραβάμε άσε...νομίζουν όλοι ότι δεν ξέρουμε τι θέλουν και τι έχουν τα παιδιά μας που είμαστε 24 ώρες μαζί τους και ξέρουν οι άλλοι.. γιατί γκρινιάζει ? Κολικοί? Εν τω μεταξύ κορίτσια τα μωράκια κάνουν και παλινδρόμηση τους ανεβαίνει το γάλα πάνω και τα ενοχλεί ..και για αυτό μπορεί να κλαίνε πολλές φορές και να έχουν πολύ γκρίνια ...  
    • Κορίτσια πήγα τελικά για υπέρηχο στο νοσοκομείο. Ευτυχώς όλα καλά με το μωράκι, απλά έχει αλλάξει θέση. Με έβγαλε πιο μπροστά,  23w & 2d. Και μου είπεεεεεεεεεεε..............ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙ
    • Χαρίζω ένα κουτί meriofert 150IU (1500 μονάδες) με ημερομηνία λήξης 14/10/2024. Αν κάποια κοπέλα τις χρειάζεται, με μεγάλη μου χαρά.
    • Για τα clearblue συμφωνω και εγω. Και εγω παντα ειδα θετικη γραμμη οταν ημουν εγκυος και ποτέ οταν δεν ημουν. Πιστευω το λαθος που ισως γινεται, ειναι οταν το κοιταζουμε μετα απο 5-10 λεπτα συν οταν το βρεχουμε περισσοτερο απ οτι πρεπει.  Εγω παντα το κοιταζα στα 5 πρωτα λεπτα και μετα στα σκουπιδια κατευθειαν. Ο,τι γραμμες και να βγαλει μετα δεν ισχυουν οπως λεει και στις οδηγιες. 
    • Οκ κατάλαβα...γενικά κι εγώ απ' όταν μπήκα στον τέταρτο νομίζω έχω συσπάσεις σαν πετρώματα και σφυξιμο σε κάποιο σημείο της κοιλιάς αλλά χωρίς πόνο...η γιατρός Μ πε να μην ανησυχώ γιατί ο τράχηλος είναι μια χαρά...απο τότε π ξεκίνησα τ μαγνήσιο δεν έχουν εξαφανιστεί αλλά είναι καλύτερα😉
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...