Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulli είπε:

Άντε κορίτσι μου ήρθε κ η δική σου η σειρά είσαι η επόμενη λοιπόν!!!! Όλα καλα θα πάνε και θα έχεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!!!❤

Ευχαριστω πολυ !!!!!!!με 1 πονο και σε σενα !!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κορίτσια μου αύριο βράδυ γενναω... Η πίεση είναι στο θεό με ένα λεύκωμα οριακά θετικό και ο γιατρός μου δεν το ρισκάρει άλλο, φοβάται για προεκλαμψια. Αύριο βράδυ φτάνει απ το νησι και θα μπω με πρόκληση, τώρα με έχει στην κλινική υπό στενή παρακολούθηση. Είμαι χάλια ψυχολογικά αλλά προσπαθώ να δω το θετικό του πράγματος για να μην με πάρει από κάτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου αύριο βράδυ γενναω... Η πίεση είναι στο θεό με ένα λεύκωμα οριακά θετικό και ο γιατρός μου δεν το ρισκάρει άλλο, φοβάται για προεκλαμψια. Αύριο βράδυ φτάνει απ το νησι και θα μπω με πρόκληση, τώρα με έχει στην κλινική υπό στενή παρακολούθηση. Είμαι χάλια ψυχολογικά αλλά προσπαθώ να δω το θετικό του πράγματος για να μην με πάρει από κάτω...

Καλή επιτυχία. Να χεις στη αγκαλιά σου το μωράκι σου... Με υγεία... Περιμένουμε νέα σιυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλή επιτυχία. Να χεις στη αγκαλιά σου το μωράκι σου... Με υγεία... Περιμένουμε νέα σιυ?

Ευχαριστώ πολύ @Starrrακι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου αύριο βράδυ γενναω... Η πίεση είναι στο θεό με ένα λεύκωμα οριακά θετικό και ο γιατρός μου δεν το ρισκάρει άλλο, φοβάται για προεκλαμψια. Αύριο βράδυ φτάνει απ το νησι και θα μπω με πρόκληση, τώρα με έχει στην κλινική υπό στενή παρακολούθηση. Είμαι χάλια ψυχολογικά αλλά προσπαθώ να δω το θετικό του πράγματος για να μην με πάρει από κάτω...

Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι, δεν βοηθάει. Σου εύχομαι ολόψυχα να να πάνε όλα καλά κ να κρατάς το μωράκι σου στην αγκαλιά σου σύντομα. Ενημέρωσε μας.. Με έναν πόνο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου αύριο βράδυ γενναω... Η πίεση είναι στο θεό με ένα λεύκωμα οριακά θετικό και ο γιατρός μου δεν το ρισκάρει άλλο, φοβάται για προεκλαμψια. Αύριο βράδυ φτάνει απ το νησι και θα μπω με πρόκληση, τώρα με έχει στην κλινική υπό στενή παρακολούθηση. Είμαι χάλια ψυχολογικά αλλά προσπαθώ να δω το θετικό του πράγματος για να μην με πάρει από κάτω...

Με έναν πόνο κοριτσάκι μου! Να μην αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι το νινακι που θα κρατάς σύντομα στην αγκαλιά σου! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου αύριο βράδυ γενναω... Η πίεση είναι στο θεό με ένα λεύκωμα οριακά θετικό και ο γιατρός μου δεν το ρισκάρει άλλο, φοβάται για προεκλαμψια. Αύριο βράδυ φτάνει απ το νησι και θα μπω με πρόκληση, τώρα με έχει στην κλινική υπό στενή παρακολούθηση. Είμαι χάλια ψυχολογικά αλλά προσπαθώ να δω το θετικό του πράγματος για να μην με πάρει από κάτω...

Κοριτσάκι μου όλα καλά θα πάνε..θα πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου και θα τα ξεχάσεις όλα μετά..με έναν πόνο σου εύχομαι θα περιμένουμε νέα σου ..❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου αύριο βράδυ γενναω... Η πίεση είναι στο θεό με ένα λεύκωμα οριακά θετικό και ο γιατρός μου δεν το ρισκάρει άλλο, φοβάται για προεκλαμψια. Αύριο βράδυ φτάνει απ το νησι και θα μπω με πρόκληση, τώρα με έχει στην κλινική υπό στενή παρακολούθηση. Είμαι χάλια ψυχολογικά αλλά προσπαθώ να δω το θετικό του πράγματος για να μην με πάρει από κάτω...

Με εναν πονο κοπελα μου !!ολα θα πανε καλα!!και συντομα θα κρατας στα  χερια σου τη μπεμπουλα °♡♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Με εναν πονο κοπελα μου !!ολα θα πανε καλα!!και συντομα θα κρατας στα  χερια σου τη μπεμπουλα °♡♡♡♡

Mε το καλο κ σε σενα κοριτσι!Θα δεις συντομα τη μπεμπα σ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

37+6σημερα και εμενα ειναι 25η εκατοστιαιαθεση ομως βοηθα να κατεβει με το περπατημα °°αρκετοπερπατημαλοιπον !!!!μετο καλο !!!!

Αυτό θα κάνω! Σε ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να έχει αποτέλεσμα! Τι θα πει 25η εκατοστιαια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η satya είπε:

Αυτό θα κάνω! Σε ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να έχει αποτέλεσμα! Τι θα πει 25η εκατοστιαια? 

Οτι ειναι ψηλα κοιτουν τη θεση του μωρου με αυτον τον τροπο °°♡♡καλα περπατηματα °°°

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σας κοριτσια!!!μπαινω τη Δευτερα !!!!με το καλο σε ολες μας !!!!

Αντε κοριτσάκι μου! Όλα θα πάνε τέλεια! Σε φιλώ και σου δίνω μια μεγάλη αγκαλιά! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

Αντε κοριτσάκι μου! Όλα θα πάνε τέλεια! Σε φιλώ και σου δίνω μια μεγάλη αγκαλιά! ❤️

Ευχαριστω πολυυυ!κοριτσι μου και που ξερεις μπορει να βρεθουμε στο μητερα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η satya είπε:

Κοριτσια εγώ πήγα σήμερα γιατρό είμαι 37+4 και μου είπε ότι το μωρό είναι ψηλά και δεν έχει εμπαιδωθει ακόμα, εαν έως την Τρίτη δεν έχει γίνει κάτι θα πάμε με καισαρική μετά! 

Περπατα κ να ελπιζεις :) 

στις πριν 17 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σας κοριτσια!!!μπαινω τη Δευτερα !!!!με το καλο σε ολες μας !!!!

Με το καλο κοριτσι μου ολα βολικα να πανε κ να παρεις αγκαλια το νινι σου :)

 

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου αύριο βράδυ γενναω... Η πίεση είναι στο θεό με ένα λεύκωμα οριακά θετικό και ο γιατρός μου δεν το ρισκάρει άλλο, φοβάται για προεκλαμψια. Αύριο βράδυ φτάνει απ το νησι και θα μπω με πρόκληση, τώρα με έχει στην κλινική υπό στενή παρακολούθηση. Είμαι χάλια ψυχολογικά αλλά προσπαθώ να δω το θετικό του πράγματος για να μην με πάρει από κάτω...

Να μην σε περνει απο κατω καθολου!

σκεψου αυτη τη ψυχουλα που περιμενει να σε συναντησει! Αυριο θα ειστε αγκαλια!!!

 

εγω πηγα στο γιατρο η μικρη ειναι 3.400 κ ειναι τοσο χαμηλα που την νιωθω πλεον 

μου ειπε να περπαταω να κανω οτι θελω γιατι ειναι τοσο ετοιμη π απο ωρα σε ωρα μπορει κ να σκασει μυτη

εγω ποναω αρκετα αλλα η μπουμπουκα δε λεει να σκασει μυτη ακομη....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η netspirit είπε:

Περπατα κ να ελπιζεις :) 

Με το καλο κοριτσι μου ολα βολικα να πανε κ να παρεις αγκαλια το νινι σου :)

 

Να μην σε περνει απο κατω καθολου!

σκεψου αυτη τη ψυχουλα που περιμενει να σε συναντησει! Αυριο θα ειστε αγκαλια!!!

 

εγω πηγα στο γιατρο η μικρη ειναι 3.400 κ ειναι τοσο χαμηλα που την νιωθω πλεον 

μου ειπε να περπαταω να κανω οτι θελω γιατι ειναι τοσο ετοιμη π απο ωρα σε ωρα μπορει κ να σκασει μυτη

εγω ποναω αρκετα αλλα η μπουμπουκα δε λεει να σκασει μυτη ακομη....

 

Αυτό θα κάνω! Ας ελπίσουμε να σκάσουν μύτη τα σκασμένα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου αύριο βράδυ γενναω... Η πίεση είναι στο θεό με ένα λεύκωμα οριακά θετικό και ο γιατρός μου δεν το ρισκάρει άλλο, φοβάται για προεκλαμψια. Αύριο βράδυ φτάνει απ το νησι και θα μπω με πρόκληση, τώρα με έχει στην κλινική υπό στενή παρακολούθηση. Είμαι χάλια ψυχολογικά αλλά προσπαθώ να δω το θετικό του πράγματος για να μην με πάρει από κάτω..

Κορίτσι μου να μην αγχώνεσαι για τίποτε, ήδη νομίζω θα έχεις αγκαλιά το μπεμπάκι σου! ❤️Εύχομαι όλα καλά από καρδιάς! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εμάς!

βρισκομαστε στο μιευτηριο με συσπασεις και αναμενουμε να μας ποιασουν και πονοι αλλα μόνο πονακια ως τωρα...

η δεσποινης φαινεται θέλει να κανει εντυπωσιακή είσοδο :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Καλημέρα και απο εμάς!

βρισκομαστε στο μιευτηριο με συσπασεις και αναμενουμε να μας ποιασουν και πονοι αλλα μόνο πονακια ως τωρα...

η δεσποινης φαινεται θέλει να κανει εντυπωσιακή είσοδο :) 

Mε το καλο!!!!!! Θυμάμαι πως ειχαμε μιλήσει και για το θέμα του πρώτου παιδιου (πως θα νιώθουμε ενω θα γενναμε κ θα μαστε μακρυα απο τα πρωτα μας παιδακια!!) Πως αισθάνεσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Καλημέρα και απο εμάς!

βρισκομαστε στο μιευτηριο με συσπασεις και αναμενουμε να μας ποιασουν και πονοι αλλα μόνο πονακια ως τωρα...

η δεσποινης φαινεται θέλει να κανει εντυπωσιακή είσοδο :) 

Κοριτσακι γλυκοοοοοοο με το καλο !!!!!με 1 πονο !!!!τι γινεται ρε κοριτσια αυτη τη βδομαδα χαμοςςς !!!!

 

@γιωτα22 που εισαι κοπελαρα μου????

 

@Mantarini τελικα πως πηγε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Mε το καλο!!!!!! Θυμάμαι πως ειχαμε μιλήσει και για το θέμα του πρώτου παιδιου (πως θα νιώθουμε ενω θα γενναμε κ θα μαστε μακρυα απο τα πρωτα μας παιδακια!!) Πως αισθάνεσαι? 

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα

μου!!! Η αληθεια ειναι οτι το πρωί, φεύγοντας απο το σπιτι η κορη μ κοιμόταν και έβαλα τα κλάμματα που έφευγα χωρίς να τη χαιρετήσω Κ μολις ξυπνησε αρχισε να με ψάχνει ...

ναι ήταν πολυ δύσκολο αλλα ευτυχως που υπάρχουν και οι βιντεοκλήσεις !!!  

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσακι γλυκοοοοοοο με το καλο !!!!!με 1 πονο !!!!τι γινεται ρε κοριτσια αυτη τη βδομαδα χαμοςςς !!!!

 

@γιωτα22 που εισαι κοπελαρα μου????

 

@Mantarini τελικα πως πηγε???

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μ!

Γεννησαμε ενα υπεροχο κοριτσακι μινιόν ( σε σχέση με την πρωτη κορη κ τους τελευταίους υπολογισμούς ) 2800 φυσιολογικα και εννοειται με τρελούς πονους !!! Αλλα ομολογω οτι καμία σχέση ο πρώτος με το δεύτερο τοκετο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα

μου!!! Η αληθεια ειναι οτι το πρωί, φεύγοντας απο το σπιτι η κορη μ κοιμόταν και έβαλα τα κλάμματα που έφευγα χωρίς να τη χαιρετήσω Κ μολις ξυπνησε αρχισε να με ψάχνει ...

ναι ήταν πολυ δύσκολο αλλα ευτυχως που υπάρχουν και οι βιντεοκλήσεις !!!  

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μ!

Γεννησαμε ενα υπεροχο κοριτσακι μινιόν ( σε σχέση με την πρωτη κορη κ τους τελευταίους υπολογισμούς ) 2800 φυσιολογικα και εννοειται με τρελούς πονους !!! Αλλα ομολογω οτι καμία σχέση ο πρώτος με το δεύτερο τοκετο...

Να σου ζήσει κοπέλα μου γερή και δυνατή να είναι να τη δείτε όπως ακριβώς επιθυμείτε!!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα

μου!!! Η αληθεια ειναι οτι το πρωί, φεύγοντας απο το σπιτι η κορη μ κοιμόταν και έβαλα τα κλάμματα που έφευγα χωρίς να τη χαιρετήσω Κ μολις ξυπνησε αρχισε να με ψάχνει ...

ναι ήταν πολυ δύσκολο αλλα ευτυχως που υπάρχουν και οι βιντεοκλήσεις !!!  

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μ!

Γεννησαμε ενα υπεροχο κοριτσακι μινιόν ( σε σχέση με την πρωτη κορη κ τους τελευταίους υπολογισμούς ) 2800 φυσιολογικα και εννοειται με τρελούς πονους !!! Αλλα ομολογω οτι καμία σχέση ο πρώτος με το δεύτερο τοκετο...

Να σας ζησει το κοριτσακι σας!!!!! Γερο και δυνατό να ειναι!! Ηταν πιο εύκολος ο 2ος τοκετός σς σχεση με το 1ο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα

μου!!! Η αληθεια ειναι οτι το πρωί, φεύγοντας απο το σπιτι η κορη μ κοιμόταν και έβαλα τα κλάμματα που έφευγα χωρίς να τη χαιρετήσω Κ μολις ξυπνησε αρχισε να με ψάχνει ...

ναι ήταν πολυ δύσκολο αλλα ευτυχως που υπάρχουν και οι βιντεοκλήσεις !!!  

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μ!

Γεννησαμε ενα υπεροχο κοριτσακι μινιόν ( σε σχέση με την πρωτη κορη κ τους τελευταίους υπολογισμούς ) 2800 φυσιολογικα και εννοειται με τρελούς πονους !!! Αλλα ομολογω οτι καμία σχέση ο πρώτος με το δεύτερο τοκετο...

Να σας ζήσει! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweety85 είπε:

Να σας ζήσει κοριτσι μου.... να είναι γερή κ καλοτυχη...να την δείτε όπως επιθυμείτε... άντε να δούμε πότε θα έρθει κ η σειρά μας... Μια σταλιά βγήκε....τέλεια... εμάς ήταν πριν τρεις εβδομάδες που είδαμε κιλα 3650... οπότε τώρα θα έχουμε περάσει τα 4... να δω πως θα βγει... 

Με το καλο κοριτσι μου!

μην σκα με τα κιλα εικονικά ειναι ολα 

και εμενα η μπεμπα πριν 3 ημέρες φαινότανε 3.400 ενω βγηκε 2.800 ολα έχουν αποκλείσεις 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Να σας ζησει το κοριτσακι σας!!!!! Γερο και δυνατό να ειναι!! Ηταν πιο εύκολος ο 2ος τοκετός σς σχεση με το 1ο??

Η αληθεια ειναι οτι ητανε πιο δύσκολος γιατι εδώ έπεσαν τεχνικοί διοτι σεν ένιωθα πονους κ μου έσπασαν τα νερα 

αλλα η ανάρρωση ειναι πιο γρήγορη 

ηδη νιωθω πιο καλα και δεν έχω τοσα ράμματα κ είμαι πιο ηρεμη απ οτι στην πρωτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, με καθησυχάζεις πολύ. Πήρα τηλ τον γιατρό μου και μου είπε να πάω για υπέρηχο στο νοσοκομείο για καλό και για κακό
    • Σε αυτές τις εβδομάδες γυρνάνε ναι γιατί έχουν χώρο ακόμα! Αρα υπάρχει περίπτωση να μην το νιώθεις γι’ αυτό το λόγο.  όταν πας για υπέρηχο να ρωτήσεις στο γιατρό πως κάθεται το μωρό για να καταλάβεις πως νιώθεις τα χέρια/κεφαλάκι κ πως τα ποδαράκια έτσι ώστε να ξέρεις που βρίσκεται κάθε φορά ❤️❤️❤️  το πάνω μέρος με το κάτω έχουν διαφορα στην αίσθηση.    Μην αγχώνεσαι πραγματικά Λευκη μου ❤️❤️❤️    
    • @LaV με το καλό το μπεμπάκι σου! μπααα!! εγώ έκανα θεραπεία και σε ένα μήνα ξαναεμφάνισα τώρα τη παλεύω με μια εξωτερική κρέμα όταν με πιάνει για τη φαγούρα μόνο μέχρι να πάω στο γιατρό που έχω ξανά β' επιπέδου σε ένα μήνα. 
    • Ελενακι καλημέρα! Κ εγώ από την αρχή της εγκυμοσύνης δεν κοιμάμαι καθόλου καλά κ όσο πάει κ χειροτερεύει (έτσι ήμουν κ στις άλλες εγκυμοσύνες μου όμως)  βέβαια εγώ γενικά δν κοιμάμαι γιατί ξυπνάνε τα παιδιά συνεχεια (άρα μπορεί να είναι κ η υπερένταση που με πιάνει γιατί ξυπνάω συνεχώς κ χαλάει ο κύκλος ύπνου)    με βοηθάει το μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια παρά πολύ! 😊
    • Καλημερα Αννιτα μου κ καλη εβδομαδα μ τα πιο ομορφα νεα!!! ❤️🌻 Ναι το συναισθημα δν υπαρχει... αφου τις νιωθω (νομιζω χθες ενιωθα κ πιο πανω στην κοιλια κινηση κ πιο κατω) κ απλα χαμογελαω απ ευτυχια...😁🥹🥰🫠🙏🧿 Ολα τελεια θα ειναι σμρ!! Θα το δεις!!!🫶🫶🫶 οποτε μπορεσεις γραψε μας τα νεα σου!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...