Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

@Λουλακι κορίτσι μου τι κανεις;;;που έχεις χαθει;;;πως είσαι;;

Καλησπέρα σας κορίτσια μου τι κάνετε?? Σας παρακολουθώ συχνα... Αλλά είχα πολύ τρέξιμο αυτόν τν καιρό... Ο μπεμπακος μ όλα καλά δόξα τον Θεό... Την Τετάρτη έχω επίσκεψη κ στς 17 doppler.. Ο τράχηλος μου κατέβηκε άλλο ένα εκατοστό δυστυχώς... Μπορεί να πάρω ενδοφλέβια μια αγωγή η να βάλω κάτι σαν δαχτυλίδι δεν γνωρίζω λεπτομέρειες θα τα συζητήσουμε Τετάρτη όλα... Μετακομίζω βάφω το σπίτι παραλαμβάνω συνεχώς πράγματα καθαρίζω κλπ κ τρέχω κ στς επιθεωρήσεις και στς δικηγόρους... Δεν ήθελα να σας φορτώσω με τ άγχος μ... Αλλά δόξα τ Θεό τα έχω πάρει όλα ψύχραιμα αρκεί να είναι καλά το μπέμπακι μου... Εσείς τ κάνετε?? Αν κ βλέπω εδώ πολύ κατουρημα..???? Και εγώ κορίτσια μια από τα ίδια... Κ έχω και υπερβολικές καούρες... Λίστα τελικά ακόμη δεν πήρα είπε θα μ τν φέρει ο γιατρός μου την Τετάρτη να μην τρέχω εγώ... Αυτααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια μου τι κάνετε?? Σας παρακολουθώ συχνα... Αλλά είχα πολύ τρέξιμο αυτόν τν καιρό... Ο μπεμπακος μ όλα καλά δόξα τον Θεό... Την Τετάρτη έχω επίσκεψη κ στς 17 doppler.. Ο τράχηλος μου κατέβηκε άλλο ένα εκατοστό δυστυχώς... Μπορεί να πάρω ενδοφλέβια μια αγωγή η να βάλω κάτι σαν δαχτυλίδι δεν γνωρίζω λεπτομέρειες θα τα συζητήσουμε Τετάρτη όλα... Μετακομίζω βάφω το σπίτι παραλαμβάνω συνεχώς πράγματα καθαρίζω κλπ κ τρέχω κ στς επιθεωρήσεις και στς δικηγόρους... Δεν ήθελα να σας φορτώσω με τ άγχος μ... Αλλά δόξα τ Θεό τα έχω πάρει όλα ψύχραιμα αρκεί να είναι καλά το μπέμπακι μου... Εσείς τ κάνετε?? Αν κ βλέπω εδώ πολύ κατουρημα..???? Και εγώ κορίτσια μια από τα ίδια... Κ έχω και υπερβολικές καούρες... Λίστα τελικά ακόμη δεν πήρα είπε θα μ τν φέρει ο γιατρός μου την Τετάρτη να μην τρέχω εγώ... Αυτααααα

Μπράβο ρε κοριτσάρα καλορίζικο το νέο σας σπιτι !!προσπάθησε να μην κουράζεσαι όμως καλή συνεχεια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μπράβο ρε κοριτσάρα καλορίζικο το νέο σας σπιτι !!προσπάθησε να μην κουράζεσαι όμως καλή συνεχεια !!!

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μ.. Ε εντάξει υπάρχει λίγη κούραση αλλά τ να κάνεις??? Εσύ τ κάνεις??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Έτσι έτσι!Εσύ προετοιμάζεται για τοκετό στο νερό?σίγουρα θα είναι φοβερή εμπειρία !!!και εγώ θα ήθελα να γεννήσω στο νερό!!το μαιευτήριο σου έχει χώρο τέτοιο???

ναι το συζήτησα με τον γιατρό και είναι θετικός, το Γένεσις διαθέτει πισίνα με νερο για γέννα και η χρέωση είναι +50 ευρώ μόνο.. οπότε αποφάσισα ότι εφόσον όλα είναι καλά θα γεννήσω στο νερό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σας κοριτσουρες !!???μόλις γυρίσαμε από το γιατρό 1250-1300 μας είπε ότι είναι η μπέμπα °°εντός φυσιολογικών ορίων ..16/10 doppler .πέραν από τις μηνιαίες εξετάσεις επειδή μου έχουν πρηστει τα πόδια μου έδωσε να κάνω και άλλες ...

Μπράβο κοριτσαρα,Μια χαρά είναι η μπεμπουλινα σουυυυ τελειααα??????όσο για τα πόδια ελατωσε το αλάτι και όλα καλά θα πάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια μου τι κάνετε?? Σας παρακολουθώ συχνα... Αλλά είχα πολύ τρέξιμο αυτόν τν καιρό... Ο μπεμπακος μ όλα καλά δόξα τον Θεό... Την Τετάρτη έχω επίσκεψη κ στς 17 doppler.. Ο τράχηλος μου κατέβηκε άλλο ένα εκατοστό δυστυχώς... Μπορεί να πάρω ενδοφλέβια μια αγωγή η να βάλω κάτι σαν δαχτυλίδι δεν γνωρίζω λεπτομέρειες θα τα συζητήσουμε Τετάρτη όλα... Μετακομίζω βάφω το σπίτι παραλαμβάνω συνεχώς πράγματα καθαρίζω κλπ κ τρέχω κ στς επιθεωρήσεις και στς δικηγόρους... Δεν ήθελα να σας φορτώσω με τ άγχος μ... Αλλά δόξα τ Θεό τα έχω πάρει όλα ψύχραιμα αρκεί να είναι καλά το μπέμπακι μου... Εσείς τ κάνετε?? Αν κ βλέπω εδώ πολύ κατουρημα..???? Και εγώ κορίτσια μια από τα ίδια... Κ έχω και υπερβολικές καούρες... Λίστα τελικά ακόμη δεν πήρα είπε θα μ τν φέρει ο γιατρός μου την Τετάρτη να μην τρέχω εγώ... Αυτααααα

Μπράβο κορίτσι μου αφού είναι όλα καλά με το μωράκι σου..όλα τα άλλα ένα ένα θα μπαινει στη σειρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μ.. Ε εντάξει υπάρχει λίγη κούραση αλλά τ να κάνεις??? Εσύ τ κάνεις??? 

Όλα καλά !!πήγαμε χθες γιατρό 1250 γρ.-1300 Η μπουμπού !!!έκλεισα και ντομπλερ μόνο που έχω πρησμένα πόδια εννοείται κόβω αλάτι. Και προσπαθώ να τα έχω ψηλά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

ναι το συζήτησα με τον γιατρό και είναι θετικός, το Γένεσις διαθέτει πισίνα με νερο για γέννα και η χρέωση είναι +50 ευρώ μόνο.. οπότε αποφάσισα ότι εφόσον όλα είναι καλά θα γεννήσω στο νερό 

Τελεια !!μια Χαρούλα όλα να πάνε κατ' ευχήν !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα +εγκυουλες !!!!!????????????????????φτάνει ο καιρός που θα υποδεχτούμε τα μωρακιααααααμαςςς

@Starrr ο μήνας σου !!!με το καλό καλή λευτεριά κοπελα μου !!!

cute-little-girl-writing-hello-october-using-painting-brush-wall-background-100627075.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Όλα καλά !!πήγαμε χθες γιατρό 1250 γρ.-1300 Η μπουμπού !!!έκλεισα και ντομπλερ μόνο που έχω πρησμένα πόδια εννοείται κόβω αλάτι. Και προσπαθώ να τα έχω ψηλά !!

Καλημέρα κορίτσια... Καλό μήνα αα... Δεν μας έμεινε πολύ πλησιάζουμε στ να δούνε τα μωράκια μας... Κορίτσι μ... Λογικό είναι μ τ ποδαράκια όσο αυξάνετε τ βάρος... Κόψε αλάτι εννοείται σ έγραψε εξετάσεις ο γιατρός σ?? Να ξεκουραζεσαι κορίτσι μ... Κ ειδικά τα πόδια σ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Μπράβο κορίτσι μου αφού είναι όλα καλά με το μωράκι σου..όλα τα άλλα ένα ένα θα μπαινει στη σειρά!!

Αχ δόξα τ Θεό ο μπέμπης μ δν καταλαβαίνει τπτ... Μεγαλώνει κ είναι κ πολύ δραστήριος... Εσένα το μωράκι σ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Αχ δόξα τ Θεό ο μπέμπης μ δν καταλαβαίνει τπτ... Μεγαλώνει κ είναι κ πολύ δραστήριος... Εσένα το μωράκι σ?? 

Καλά είναι κ ο δικός μου ο μπέμπης!!!μεγαλώνει 25 του μήνα που είχα πάει ατ8 γιατρό ήταν 1018 γρ!!!!Τώρα θα τον ξανά δω 30/10 στο doppler!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Καλό μήνα αα... Δεν μας έμεινε πολύ πλησιάζουμε στ να δούνε τα μωράκια μας... Κορίτσι μ... Λογικό είναι μ τ ποδαράκια όσο αυξάνετε τ βάρος... Κόψε αλάτι εννοείται σ έγραψε εξετάσεις ο γιατρός σ?? Να ξεκουραζεσαι κορίτσι μ... Κ ειδικά τα πόδια σ.. 

 Βέβαια μου έγραψε εξετάσεις !Θα τις κάνω την επόμενη βδομάδα!!!Εσύ κατάταλλα καλά??πήρες τη λίστα του μαιευτηρίου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλά είναι κ ο δικός μου ο μπέμπης!!!μεγαλώνει 25 του μήνα που είχα πάει ατ8 γιατρό ήταν 1018 γρ!!!!Τώρα θα τον ξανά δω 30/10 στο doppler!!

Πω πω τόσες μέρες? Θα χα σκάσει ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλά είναι κ ο δικός μου ο μπέμπης!!!μεγαλώνει 25 του μήνα που είχα πάει ατ8 γιατρό ήταν 1018 γρ!!!!Τώρα θα τον ξανά δω 30/10 στο doppler!!

Αντε κορίτσι μου κ εσύ με τ καλό ο μπεμπακος σου... ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

 Βέβαια μου έγραψε εξετάσεις !Θα τις κάνω την επόμενη βδομάδα!!!Εσύ κατάταλλα καλά??πήρες τη λίστα του μαιευτηρίου??

Κατά τα άλλα μια χαρά... Την λίστα θ μ την φέρει ο γιατρός είπε ν μην τρέχω... Αν κ γενικά έχω 0αρει αρκετά πραγματάκια... Έχετε να προτείνετε κάποιο αφρόλουτρο για τ μωρό??? Σήμερα λέω ν πάω στ φαρμακείο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Κατά τα άλλα μια χαρά... Την λίστα θ μ την φέρει ο γιατρός είπε ν μην τρέχω... Αν κ γενικά έχω 0αρει αρκετά πραγματάκια... Έχετε να προτείνετε κάποιο αφρόλουτρο για τ μωρό??? Σήμερα λέω ν πάω στ φαρμακείο 

Pharmacept  πήρα εγώ να τα δοκιμασουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Pharmacept  πήρα εγώ να τα δοκιμασουμε!!!

Το σκέφτομαι να πάρω δεν ξέρω από ότι έχω διαβάσει - ακούσει διχασμένες γνωμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Το σκέφτομαι να πάρω δεν ξέρω από ότι έχω διαβάσει - ακούσει διχασμένες γνωμες

Αυτά είναι τι ταιριάζει στα μωράκια ..προς το παρόν δοκιμάσουμε κ βλέπουμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Πω πω τόσες μέρες? Θα χα σκάσει ??

Αχ τι να κάνω....Θα τον λαχταρισω μέχρι να περάσει ο καιρός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ομορφες φουσκωμένες μελλοντικές μανούλες!

@Starrr μου, άντε κορίτσι μου σιγά σιγά ήρθε ο καιρός σου :)

@Λουλακι κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε αλλά χαλαρωσε κ εσυ λίγο :)

ποσο πήγε ο τράχηλος κ σου είπαν για περιδεση; 

Προσωπικα στις αρχές χρησιμοποίησα frezyderm κι είχα μείνει ικανοποιημένη αλλά μετά να σου πω επειδή όλα θέλουν κ το όριο τους στα έξοδα συνέχισα με fissan που είναι εξίσου καλό κ το χρησιμοποιούν κ στο μιευτηριο. Θα το δεις εσυ αυτό στο μωρό σου.

 

@Mantarini , ερώτηση αν δεν γεννήσεις δλδ στο νερό θα κανείς επισκληρίδειο όπως κ να έχει;;;

 

κοριτσια κου ο καιρός μας πλησιάζει κ αρχίζουν τα δύσκολα ? δεν περνάνε οι μέρες σκεφτόμαστε την κοιλιτσα που θα αποχωριστούμε τα νινιά μας, ανυπομονούμε να τα πάρουμε αγκαλιά....

προσωπικα θέλω να έρθει ο καιρός γιατί δεν την παλευω άλλο θέλω να σηκώσω την κόρη μου κ ζορίζομαι, θέλω να κάνω πράγματα κ δεν μπορώ...

οποτε ας έρθει η σκατουλα μ να τη σφίξω στην αγκαλιά μ ν να λέω «οι ΚΟΡΕΣ ΜΟΥ!!!?» 

ευτυχως είμαι λίγο καλύτερα σήμερα κ συνέρχομαι σιγά σιγά :)

καλο ξημέρωμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα ομορφες φουσκωμένες μελλοντικές μανούλες!

@Starrr μου, άντε κορίτσι μου σιγά σιγά ήρθε ο καιρός σου :)

@Λουλακι κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε αλλά χαλαρωσε κ εσυ λίγο :)

ποσο πήγε ο τράχηλος κ σου είπαν για περιδεση; 

Προσωπικα στις αρχές χρησιμοποίησα frezyderm κι είχα μείνει ικανοποιημένη αλλά μετά να σου πω επειδή όλα θέλουν κ το όριο τους στα έξοδα συνέχισα με fissan που είναι εξίσου καλό κ το χρησιμοποιούν κ στο μιευτηριο. Θα το δεις εσυ αυτό στο μωρό σου.

 

@Mantarini , ερώτηση αν δεν γεννήσεις δλδ στο νερό θα κανείς επισκληρίδειο όπως κ να έχει;;;

 

κοριτσια κου ο καιρός μας πλησιάζει κ αρχίζουν τα δύσκολα ? δεν περνάνε οι μέρες σκεφτόμαστε την κοιλιτσα που θα αποχωριστούμε τα νινιά μας, ανυπομονούμε να τα πάρουμε αγκαλιά....

προσωπικα θέλω να έρθει ο καιρός γιατί δεν την παλευω άλλο θέλω να σηκώσω την κόρη μου κ ζορίζομαι, θέλω να κάνω πράγματα κ δεν μπορώ...

οποτε ας έρθει η σκατουλα μ να τη σφίξω στην αγκαλιά μ ν να λέω «οι ΚΟΡΕΣ ΜΟΥ!!!?» 

ευτυχως είμαι λίγο καλύτερα σήμερα κ συνέρχομαι σιγά σιγά :)

καλο ξημέρωμα ?

Καλέ χαλαρή σχετικά είμαι... 21 εκατοστα θ πάω κ αύριο να τ κοιτάξουμε... Δεν είναι περιδεση περιδεση νομίζω κάνεις μέχρι 24 εβδομάδες αν θυμάμαι καλά... Τώρα κτ σαν δαχτυλίδι μ ανέφερε αλλά για ν μην μ αγχώσει είπε θα τ δούμε σε 2 εβδομάδες.. Δηλ αύριο... Αχχ εσύ έχεις εμπειρία... Εγώ φοβάμαι για εκείνη τν ώρα κ ας ενοχλούμε από αϋπνίες καούρες κ κάποιες φορές λέω αντε ν γεννήσω.... Με τ καλό σ εύχομαι κοπέλα μ με ένα πόνο... ❤️❤️ Να τς χαίρεσαι κ τς 2... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα ομορφες φουσκωμένες μελλοντικές μανούλες!

@Starrr μου, άντε κορίτσι μου σιγά σιγά ήρθε ο καιρός σου :)

@Λουλακι κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε αλλά χαλαρωσε κ εσυ λίγο :)

ποσο πήγε ο τράχηλος κ σου είπαν για περιδεση; 

Προσωπικα στις αρχές χρησιμοποίησα frezyderm κι είχα μείνει ικανοποιημένη αλλά μετά να σου πω επειδή όλα θέλουν κ το όριο τους στα έξοδα συνέχισα με fissan που είναι εξίσου καλό κ το χρησιμοποιούν κ στο μιευτηριο. Θα το δεις εσυ αυτό στο μωρό σου.

 

@Mantarini , ερώτηση αν δεν γεννήσεις δλδ στο νερό θα κανείς επισκληρίδειο όπως κ να έχει;;;

 

κοριτσια κου ο καιρός μας πλησιάζει κ αρχίζουν τα δύσκολα ? δεν περνάνε οι μέρες σκεφτόμαστε την κοιλιτσα που θα αποχωριστούμε τα νινιά μας, ανυπομονούμε να τα πάρουμε αγκαλιά....

προσωπικα θέλω να έρθει ο καιρός γιατί δεν την παλευω άλλο θέλω να σηκώσω την κόρη μου κ ζορίζομαι, θέλω να κάνω πράγματα κ δεν μπορώ...

οποτε ας έρθει η σκατουλα μ να τη σφίξω στην αγκαλιά μ ν να λέω «οι ΚΟΡΕΣ ΜΟΥ!!!?» 

ευτυχως είμαι λίγο καλύτερα σήμερα κ συνέρχομαι σιγά σιγά :)

καλο ξημέρωμα ?

@netspirit δεν είμαι  αρνητική της επισκληριδιου ούτε έχω κάτι σίγουρο... ανάλογα τις αντοχές μου εκείνη την ώρα.. Εσύ την πρώτη σου την γεννησες χωρίς επισκληριδιο;; αν ναι αντέχονται οι πόνοι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η despoina46 είπε:

Kοριτσάκια καλησπέρα!Ερώτηση ,όσες κάθεστε με επαπειλούμενη άδεια πληρώνεστε κάτι και από τον εργοδότη σας?

Όχι δεν πληρωνόμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...