Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 55 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; εγώ δεν την παλεύω καθου με τη συχνοουρια, φοβάμαι να βγω από το σπίτι. Πάνω που είχε ελαττώσει, έχει μέρες τώρα που πάω πάλι ανά μια ώρα σίγουρα κ μόλις με πιάσει νιώθω ανεση ανάγκη να πάω. Νιώθω πίεση. Οι εξετάσεις ούρων μου ήταν μια χαρά. Έχετε κι εσείς το ίδιο συμπτωμα; 

Εγώ έχω κατουρησει σε ότι δημόσια τουαλέτα υπάρχει ???? άστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Μην σκας !!! Θα βγει άνετα ???

εγω είμαι μικροκαμωμένη πολύ και η κόρη μ βγήκε 3600 και γέννησα και γρήγορα σχετικα (μέσα σε 3,5-4 ώρες)

 

κοριτσια πως είστε; Διαβάζω τα νέα σας αλλά δε με θέλει... είμαι με πυρετούς και αντιβιωσεις κρεβατωμένη από χθες 

σκεφτομαι ότι τελικά δεν έκανα καλά που δεν πήρα την αντιβίωση την προηγούμενη εβδομάδα και τώρα πονάω ολόκληρη κ δεν μπορώ να καταπιώ....

κατα τ αλλά όλα καλά η Μπέμπα ζωηρεύει και μεγαλώνει σιγά σιγά,

λιγο το ζάχαρο ξερυθμιστηκε τώρα με την αρρώστια αλλά θα στρώσει που θα πάει.... 

 

@netspirit περαστικα κοπελα μου Γρηγόρη ανάρρωση εύχομαι !και εγώ νομίζω ότι αρρωσταίνω ο λαιμός μου με πονάει με καίει και νιώθω πόνους στη πλάτη ..τι να πω ...υπομονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ έχω κατουρησει σε ότι δημόσια τουαλέτα υπάρχει ???? άστα 

Αχχχ κορίτσια τι ζούμε!!Δεν τολμώ να κυκλοφορήσω...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; εγώ δεν την παλεύω καθου με τη συχνοουρια, φοβάμαι να βγω από το σπίτι. Πάνω που είχε ελαττώσει, έχει μέρες τώρα που πάω πάλι ανά μια ώρα σίγουρα κ μόλις με πιάσει νιώθω ανεση ανάγκη να πάω. Νιώθω πίεση. Οι εξετάσεις ούρων μου ήταν μια χαρά. Έχετε κι εσείς το ίδιο συμπτωμα; 

Αχ η άτιμη!!! Δν σταματάει με τίποτα και τώρα όσο μας πιέζει τόσο θα ξεκαρουριωμαστε ???

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@netspirit περαστικα κοπελα μου Γρηγόρη ανάρρωση εύχομαι !και εγώ νομίζω ότι αρρωσταίνω ο λαιμός μου με πονάει με καίει και νιώθω πόνους στη πλάτη ..τι να πω ...υπομονη!

Ευχαριστώ ! Προσεχε σέρνεται ίωση εγώ ίσως να την άρπαξα από την κόρη μου αλλά κ πάλι έκανα βλακεία τελικά που δεν πήρα την αντιβίωση τώρα θα ήμουν καλά :(

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ έχω κατουρησει σε ότι δημόσια τουαλέτα υπάρχει ???? άστα 

Σε έχω ξεπεράσει !!!

εχω κατουρήσει και σε χωράφια στους δρόμου παρακαλω!!! 

ΠροΧθες είχαμε πάει εκδρομή με τον άνδρα μου κ στο δρόμο τον έβαλα να σταματήσει 2 φορές σε χωράφια να κατούρησω δεν άντεχα με τίποτα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτό το κατούρημα!!!Μια από τα ίδια!!!πουθενά δεν μπορώ να πάω!αμέσως με πιάνει και δεν μπορώ να κρατηθω με τίποτα!!Σήμερα πήγαμε με τον άντρα μου βόλτα κάτω παραλία,μόλις παρκαραμε ακόμη δεν ξεκινησαμε την βόλτα με έπιασε και άρχισα την γκρίνια!Χαχαχαχαχα έτρεχα να βρω τουαλέτα!!Και ταυτόχρονα μουρμούριζα και έλεγα μα τι κατρουλω κανάτα είμαι εγώ??άλλες έγκυες μια χαρά βγαίνουνε βόλτες Εγώ πουθενά να μην μπορώ να πάω!Χαχαχα και έλεγα όλο αυτό το παραλήρημα ? και τελικά βλέπω πως δεν είμαι η μόνη!!?υπομονή κορίτσια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Αχ αυτό το κατούρημα!!!Μια από τα ίδια!!!πουθενά δεν μπορώ να πάω!αμέσως με πιάνει και δεν μπορώ να κρατηθω με τίποτα!!Σήμερα πήγαμε με τον άντρα μου βόλτα κάτω παραλία,μόλις παρκαραμε ακόμη δεν ξεκινησαμε την βόλτα με έπιασε και άρχισα την γκρίνια!Χαχαχαχαχα έτρεχα να βρω τουαλέτα!!Και ταυτόχρονα μουρμούριζα και έλεγα μα τι κατρουλω κανάτα είμαι εγώ??άλλες έγκυες μια χαρά βγαίνουνε βόλτες Εγώ πουθενά να μην μπορώ να πάω!Χαχαχα και έλεγα όλο αυτό το παραλήρημα ? και τελικά βλέπω πως δεν είμαι η μόνη!!?υπομονή κορίτσια!!!!!

Εγώ επειδή προ εγκυμοσύνης πέρασα κυστιτιδα και ταλαιπωρηθηκα παρα πολύ σχεδόν 2 μήνες γι αυτό φοβάμαι περισσότερο. Μην μου μείνει κανένα κουσούρι σκέφτομαι. Κ γενικά επισκέπτομαι συχνά την τουαλέτα χωρίς να πίνω νερό. Νιώθω ανασφάλεια αν πάω κάπου κ ξέρω ότι δν θα βρω τουαλέτα εύκολα. Ακόμη κ το ψυχολογικό δημιουργεί έντονη ανάγκη για ούρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Αχ αυτό το κατούρημα!!!Μια από τα ίδια!!!πουθενά δεν μπορώ να πάω!αμέσως με πιάνει και δεν μπορώ να κρατηθω με τίποτα!!Σήμερα πήγαμε με τον άντρα μου βόλτα κάτω παραλία,μόλις παρκαραμε ακόμη δεν ξεκινησαμε την βόλτα με έπιασε και άρχισα την γκρίνια!Χαχαχαχαχα έτρεχα να βρω τουαλέτα!!Και ταυτόχρονα μουρμούριζα και έλεγα μα τι κατρουλω κανάτα είμαι εγώ??άλλες έγκυες μια χαρά βγαίνουνε βόλτες Εγώ πουθενά να μην μπορώ να πάω!Χαχαχα και έλεγα όλο αυτό το παραλήρημα ? και τελικά βλέπω πως δεν είμαι η μόνη!!?υπομονή κορίτσια!!!!!

Γεια σου κατρουλου συνεγγυουλα !!!!!!Και εγώ συμπάσχω !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σου κατρουλου συνεγγυουλα !!!!!!Και εγώ συμπάσχω !!!!!!!!!

Χαχαχαχα και συ συμπασχεις τρελιαρα μου???ελάτε να μαζευτούμε να πιούμε τον καφέ της παρηγοριάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Χαχαχαχα και συ συμπασχεις τρελιαρα μου???ελάτε να μαζευτούμε να πιούμε τον καφέ της παρηγοριάς?

Όχι καφέ κορίτσια είναι διουρητικος χαχαχαχαχα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Όχι καφέ κορίτσια είναι διουρητικος χαχαχαχαχα ???

Χαχαχαχα Ε και??λίγα τσισα παραπάνω!!άλλωστε, συνηθισμενες είμαστε πλέον!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Χαχαχαχα Ε και??λίγα τσισα παραπάνω!!άλλωστε, συνηθισμενες είμαστε πλέον!!!???

Χαχαχαχα σωστό κ αυτό. 2 επισκέψεις παραπάνω στην τουαλέτα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Χαχαχαχα σωστό κ αυτό. 2 επισκέψεις παραπάνω στην τουαλέτα ?

Ε μα ναι!!! Χαχαααχαχαχ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/9/2019 at 10:09 ΜΜ, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια πήγαμε στο γιατρό, όλα καλά με την μπεμπουλα μας , 1350 πήγε και είναι μια χαρά. Επίσης μου είπε να κάνω και το αντιγριπικο. 

Κι εγώ σήμερα πήγα! 1.400 έφτασε η άτιμη!! όλα καλά φαίνεται να παίρνει θέση με το κεφάλι κάτω ευτυχώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η satya είπε:

Κι εγώ σήμερα πήγα! 1.400 έφτασε η άτιμη!! όλα καλά φαίνεται να παίρνει θέση με το κεφάλι κάτω ευτυχώς!

ναι ναιι ευτυχώς όλα πάνε καλά!! Μου χε δώσει και την επιλογή του εξωτερικού μετασχηματισμού σε περίπτωση που δεν γύριζε αλλά μάλλον όπως όλα δείχνουν δεν θα χρειαστεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσουρες !!???μόλις γυρίσαμε από το γιατρό 1250-1300 μας είπε ότι είναι η μπέμπα °°εντός φυσιολογικών ορίων ..16/10 doppler .πέραν από τις μηνιαίες εξετάσεις επειδή μου έχουν πρηστει τα πόδια μου έδωσε να κάνω και άλλες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σας κοριτσουρες !!???μόλις γυρίσαμε από το γιατρό 1250-1300 μας είπε ότι είναι η μπέμπα °°εντός φυσιολογικών ορίων ..16/10 doppler .πέραν από τις μηνιαίες εξετάσεις επειδή μου έχουν πρηστει τα πόδια μου έδωσε να κάνω και άλλες ...

Κοριτσάκι μου μην αγχωνεσε μείωσε το αλάτι αν τρως αρκετό πρώτα απ όλα και κάνε τις εξετασεις αν και δεν πιστεύω ότι είναι τίποτα παρά μόνο τις εγκυμοσύνης 

ολες μας πριζομαστε σιγά σιγά :)

μεγαλωσε και η δικιά σ η μπεμπουλα :)

@satya μου μια χαρά και σένα βλέπω !!!

με το αμνιακό πως τα πας;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σας κοριτσουρες !!???μόλις γυρίσαμε από το γιατρό 1250-1300 μας είπε ότι είναι η μπέμπα °°εντός φυσιολογικών ορίων ..16/10 doppler .πέραν από τις μηνιαίες εξετάσεις επειδή μου έχουν πρηστει τα πόδια μου έδωσε να κάνω και άλλες ...

τέλεια κοπέλα μου όλα καλά με την μπεμπουλα σου.. λογικά θέλει να δει αν έχεις λεύκωμα στα ούρα μην και τυχόν κάνεις προεκλαμψια. Όλα καλά θα πάνε.. Και εγώ είχα πρηστει τον Αύγουστο στις διακοπές που ήμασταν αλλά μετά επανήλθα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σας κοριτσουρες !!???μόλις γυρίσαμε από το γιατρό 1250-1300 μας είπε ότι είναι η μπέμπα °°εντός φυσιολογικών ορίων ..16/10 doppler .πέραν από τις μηνιαίες εξετάσεις επειδή μου έχουν πρηστει τα πόδια μου έδωσε να κάνω και άλλες ...

Kι εσένα μεγάλωσε πολύ το μπεμπάκι. Πόσο είσαι τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Kι εσένα μεγάλωσε πολύ το μπεμπάκι. Πόσο είσαι τώρα; 

29+3 κοπελα μου .. !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Κοριτσάκι μου μην αγχωνεσε μείωσε το αλάτι αν τρως αρκετό πρώτα απ όλα και κάνε τις εξετασεις αν και δεν πιστεύω ότι είναι τίποτα παρά μόνο τις εγκυμοσύνης 

ολες μας πριζομαστε σιγά σιγά :)

μεγαλωσε και η δικιά σ η μπεμπουλα :)

@satya μου μια χαρά και σένα βλέπω !!!

με το αμνιακό πως τα πας;;; 

Ωωωω ναι !!μεγαλώνουν και είναι τόσο όμορφα μου έκανε και 3d και doppler ..αλλα η κυρία κρυβόταν στο πλακούντα !! Δεν αγχώνομαι σίγουρα κομμένο αλάτι που να έτρωγα και πολύαλατι βέβαια τρώω φετα πολύ και ίσως από αυτό!έχω φτάσει τα +10 κιλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

τέλεια κοπέλα μου όλα καλά με την μπεμπουλα σου.. λογικά θέλει να δει αν έχεις λεύκωμα στα ούρα μην και τυχόν κάνεις προεκλαμψια. Όλα καλά θα πάνε.. Και εγώ είχα πρηστει τον Αύγουστο στις διακοπές που ήμασταν αλλά μετά επανήλθα 

Ναι ναι όλα καλα !!οκ θα τις κάνω και βλέπουμε!δν χρειάζεται άλλο άγχος!!!!πιστεύω ότι είναι παροδικό αλλά και να μην είναι θα κάνουμε υπομονή όπως σε τόσα Αλλά!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η satya είπε:

Κι εγώ σήμερα πήγα! 1.400 έφτασε η άτιμη!! όλα καλά φαίνεται να παίρνει θέση με το κεφάλι κάτω ευτυχώς!

@satya κοπελα μου °°°μπραβοοο σου είπε για το  εμβόλιο?εμένα όχι αλλά ξέχασα και να ρωτήσω γιατί είχαμε καιρό να τα πούμε!!!Και πέσαμε σε άλλες ερωτήσεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι ναι όλα καλα !!οκ θα τις κάνω και βλέπουμε!δν χρειάζεται άλλο άγχος!!!!πιστεύω ότι είναι παροδικό αλλά και να μην είναι θα κάνουμε υπομονή όπως σε τόσα Αλλά!!!????

Έτσι ακριβώς... Είναι μαγική η περίοδος που ζούμε κορίτσια!! Και φτάνουμε στο τέλος και εμένα με πιάνει μια μικρή μελαγχολία.. απ τη μια ανυπομωνω να γνωρίσω την κόρη μου και απ την άλλη θα μου λείψει η κοιλίτσα μου και όλο αυτό που ζούμε.. ας μην έχουμε άλλο άγχος.. Όλα καλά θα πάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Έτσι ακριβώς... Είναι μαγική η περίοδος που ζούμε κορίτσια!! Και φτάνουμε στο τέλος και εμένα με πιάνει μια μικρή μελαγχολία.. απ τη μια ανυπομωνω να γνωρίσω την κόρη μου και απ την άλλη θα μου λείψει η κοιλίτσα μου και όλο αυτό που ζούμε.. ας μην έχουμε άλλο άγχος.. Όλα καλά θα πάνε! 

Έτσι έτσι!Εσύ προετοιμάζεται για τοκετό στο νερό?σίγουρα θα είναι φοβερή εμπειρία !!!και εγώ θα ήθελα να γεννήσω στο νερό!!το μαιευτήριο σου έχει χώρο τέτοιο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...