Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου 2020!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Takira είπε:

Ποια κορίτσια περιμένουν τον Νοέμβριο το μωράκι τους??εγώ είμαι 7εβ+5ημ!!!!εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!!!

Καλησπέρα!!!! Εγώ είμαι 8εβ+3ημ!!!! Ο,τι καλύτερο εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Takira είπε:

Ποια κορίτσια περιμένουν τον Νοέμβριο το μωράκι τους??εγώ είμαι 7εβ+5ημ!!!!εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!!!

Καλησπέρα! Εγώ 7+2 σήμερα! Μακάρι να μας πάνε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Marba είπε:

Καλησπέρα! Εγώ 7+2 σήμερα! Μακάρι να μας πάνε όλα καλά! 

Όλες κοντά είμαστε τι καλά!!!!!το ακούσες εσύ το σπορακι?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η kiarita91 είπε:

Καλησπέρα!!!! Εγώ είμαι 8εβ+3ημ!!!! Ο,τι καλύτερο εύχομαι!!!!

Τέλεια όλες μαζί θα έχουμε παρέα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kiarita91 είπε:

Ναι!!!!! Πως πάτε από συμπτώματα κορίτσια?? 

Εγώ κορίτσια εχω λίγα ευτυχώς!πονάει κάπου κάπου χαμηλά η κοιλιά μου,με ενοχλούν λίγο μυρωδιές και συχνοουρια.και έχει δύο μέρες που ματώνουν τα ούλα μου.κατ αλλά καλά!!!!εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ είσαι πολύ τυχερή!! Εγώ, εδώ και 2 εβδομαδες κάνω κάθε μέρα εμετό και με ενοχλούν διάφορες μυρωδιές κυρίως από φαγητό.... Τεσπα κάνω υπομονή!! Πήγες για υπέρηχο?? Ακούσατε καρδούλα?? ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kiarita91 είπε:

Αχ είσαι πολύ τυχερή!! Εγώ, εδώ και 2 εβδομαδες κάνω κάθε μέρα εμετό και με ενοχλούν διάφορες μυρωδιές κυρίως από φαγητό.... Τεσπα κάνω υπομονή!! Πήγες για υπέρηχο?? Ακούσατε καρδούλα?? ❤️

Ναι την ακούσαμε αυτή την εβδομάδα επειδή είμαι από εξωσωματική ήξερα ημερομηνίες κτλ και έχω κάνει ήδη 3η φορά υπέρηχο και το είδαμε το νινι και χτυπούσε δυνατά η καρδούλα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Takira είπε:

Όλες κοντά είμαστε τι καλά!!!!!το ακούσες εσύ το σπορακι?

 

Ναι το άκουσα τη Δευτέρα που μας πέρασε! Απλά πριν 2 μέρες είχα καφέ βλεννη και ανησύχησα πάρα πολύ ευτυχώς έχει σταματήσει. Τη Δευτέρα έχω πάλι ραντεβού! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Takira είπε:

Ναι την ακούσαμε αυτή την εβδομάδα επειδή είμαι από εξωσωματική ήξερα ημερομηνίες κτλ και έχω κάνει ήδη 3η φορά υπέρηχο και το είδαμε το νινι και χτυπούσε δυνατά η καρδούλα του.

Αχ τι ωραία!!! Κι εμείς το ακούσαμε την περασμένη εβδομάδα!!!! Μοναδικό συναίσθημα!! Όλα με το καλό να είναι!!!! 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marba είπε:

Ναι το άκουσα τη Δευτέρα που μας πέρασε! Απλά πριν 2 μέρες είχα καφέ βλεννη και ανησύχησα πάρα πολύ ευτυχώς έχει σταματήσει. Τη Δευτέρα έχω πάλι ραντεβού! 

Ε τα καφέ δεν πειράζουν νομίζω μπορεί να καθαρίσε ο τράχηλος.αφου σταμάτησε δεν είναι τίποτα!παίρνεις τιποτα?εγώ κάνω ενεση προγεστερόνης και κολπικά κρέμα προγεστερόνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Ε τα καφέ δεν πειράζουν νομίζω μπορεί να καθαρίσε ο τράχηλος.αφου σταμάτησε δεν είναι τίποτα!παίρνεις τιποτα?εγώ κάνω ενεση προγεστερόνης και κολπικά κρέμα προγεστερόνης.

Μου αύξησε ο γιατρός τα utrogestan από 1 σε 3 και περιμένει αύριο να τον πάρω τηλ να του πω πως είμαι. Μακάρι να είναι όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marba είπε:

Ναι το άκουσα τη Δευτέρα που μας πέρασε! Απλά πριν 2 μέρες είχα καφέ βλεννη και ανησύχησα πάρα πολύ ευτυχώς έχει σταματήσει. Τη Δευτέρα έχω πάλι ραντεβού! 

Μην αγχωνεσαι με τα καφε, ειναι παλιο αιμα, δεν ειναι ενεργη αιμορραγια! 

Θα πανε ολα καλα! Θα δεις! 😉

Ευχομαι ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σε ολες και υγιη μωρακια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Marba είπε:

Μου αύξησε ο γιατρός τα utrogestan από 1 σε 3 και περιμένει αύριο να τον πάρω τηλ να του πω πως είμαι. Μακάρι να είναι όλα καλά! 

Όλα καλά θα είναι κουκλα μου θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Takira είπε:

@Marba @kiarita91Κορίτσια μου να σας ρωτήσω.το στήθος σας πονάει?εμένα μόνο πρισμενο είναι δεν ποναει.

 

Καλημέρα κορίτσι μου! Εμένα ναι πονάει σχεδόν κάθε μέρα άλλες φορές πάρα πολύ άλλες φορές πιο λιγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Marba είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Εμένα ναι πονάει σχεδόν κάθε μέρα άλλες φορές πάρα πολύ άλλες φορές πιο λιγο. 

Εμένα μόνο αν το πιέσω με πονάει λίγο.πως είσαι εσύ ?σταμάτησαν τα καφέ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Εμένα μόνο αν το πιέσω με πονάει λίγο.πως είσαι εσύ ?σταμάτησαν τα καφέ?

Ναι σταμάτησαν. Μόνο προχτές το απόγευμα είδα σαν μπεζ βλεννα αλλά όχι καφέ ροζ. Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε δεν είναι τίποτα. Σήμερα το μεσημέρι έχω και ραντεβού οπότε θέλω να ελπίζω ότι όλα θα είναι εντάξει. 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά θα πας να το δεις το γλυκουλι σου!!!!εγώ σε 2 βδομάδες έχω ξανά και περιμένω πως και πως.εξαρτηση έχουμε πάθει να τα βλέπουμε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Μια χαρά θα πας να το δεις το γλυκουλι σου!!!!εγώ σε 2 βδομάδες έχω ξανά και περιμένω πως και πως.εξαρτηση έχουμε πάθει να τα βλέπουμε 😊

Πραγματικά εξάρτηση! Εγώ είχα πάει την προηγούμενη Δευτέρα και λόγω Πάσχα ο γιατρός ήθελε να με βάλει μετά από 3 εβδομάδες, του λέω μη μου το κάνετε αυτό ας τα ξαναπούμε τη Δευτέρα! Πάλι καλά που το βάλαμε αυτό το ραντεβου μιας κι έτυχε αυτό με τις βλεννες μέσα στην εβδομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Takira είπε:

@Marba @kiarita91Κορίτσια μου να σας ρωτήσω.το στήθος σας πονάει?εμένα μόνο πρισμενο είναι δεν ποναει.

 

Καλημέρα κορίτσι!!! Ούτε εμένα πονάει!!! είναι πρησμένο πολύ όμως και μόνο αν το ακουμπήσω πονάει!!! Καλή Μεγάλη Εβδομάδα!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η kiarita91 είπε:

Καλημέρα κορίτσι!!! Ούτε εμένα πονάει!!! είναι πρησμένο πολύ όμως και μόνο αν το ακουμπήσω πονάει!!! Καλή Μεγάλη Εβδομάδα!!!  

Με υγεία και υπομονή για όλους μας!!!!Καλή Ανάσταση να έχουμε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Marba είπε:

Πραγματικά εξάρτηση! Εγώ είχα πάει την προηγούμενη Δευτέρα και λόγω Πάσχα ο γιατρός ήθελε να με βάλει μετά από 3 εβδομάδες, του λέω μη μου το κάνετε αυτό ας τα ξαναπούμε τη Δευτέρα! Πάλι καλά που το βάλαμε αυτό το ραντεβου μιας κι έτυχε αυτό με τις βλεννες μέσα στην εβδομάδα. 

Πηγές κούκλα μου όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Πηγές κούκλα μου όλα καλά?

Κορίτσι μου πήγα όλα τέλεια τα βρήκε ο γιατρός! Θεωρεί ότι είχα τραυματιστεί εξωτερικά με κάποιο τρόπο. Εσωτερικά είμαι πεντακάθαρη. Το σπορακι μεγαλωσε πήγε 13.7 χιλιοστά και σημερα ειχε 160 παλμούς από 125 που είχε την προηγούμενη εβδομαδα! Σε 2 εβδομάδες τώρα θα μας ξαναδεί. Εσύ πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...