Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 20 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Φυσιολογικά γέννησες κορίτσι μου; Εγώ το απόλαυσα! Μου αρέσει πολύ να σκέφτομαι εκείνη την ημέρα.😊 Παρόλο που είχα μια σοβαρή επιπλοκή ένιωθα πολύ ήρεμη! Αχ μακάρι να το ζήσω πάλι! Θέλω τόσο πολύ να κάνω ακόμα ένα παιδάκι!💗

Ναι φυσιολογικά μετά από 22 ώρες..... Και εγώ θα ήθελα... Αλλά σκέφτομαι μην γίνει κάτι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ κ εγώ το ίδιο...θέλω τόσο πολύ να το ζήσω ξανά όλο αυτό!!!γέννησα πολύ γρήγορα,μέσα σε 2,5 ώρες..θέλω τόσο πολύ να χαρίσω ένα αδερφάκι στη μικρή μου🥰🥰

@Denizz συγχαρητήρια κορίτσι μου..τι θέλεις κ μπλέκεις με τις χοριακες;;!!θεωρώ ότι είναι νωρίς για να σου βγάλει μεγάλο νούμερο.. λογικά θα σου ζητήσει επανάληψη σε 2 ημέρες ο γιατρός!!κοίτα να το χαρείς 👏👏

Α τι ωραία. Φυσιολογικά είχες γεννήσει? Ιδιωτικά η δημόσιο? Γρήγορα να της χσρισεις αδερφάκι. Πόσο είναι τώρα? Εμένα ο τοκετός διήρκησε 22 ώρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν ξέρω πως λειτουργούν τα πράγματα εκεί αλλά πιστεύω ότι με τέτοιες συνθήκες αν πάρεις και ζητήσεις ένα ραντεβού με έναν γιατρό του εοπυ θα σου κλείσεισουν αμέσως να σου γράψει έστω μια άδεια 

Συγνώμη που ρωτάω αλλά για να πάρω αναρρωτική άδεια θέλει από νοσοκομείο ή μπορεί κ ενας ιδιωτικός  γιατρός ;και καλύπτει κ ιδιωτικό τομέα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Συγνώμη που ρωτάω αλλά για να πάρω αναρρωτική άδεια θέλει από νοσοκομείο ή μπορεί κ ενας ιδιωτικός  γιατρός ;και καλύπτει κ ιδιωτικό τομέα ;

Μπορεί να στην γράψει και ιδιωτικός γιατρός απλά πρέπει να την πάει κάποιος στο ΙΚΑ για επικύρωση. Δεν χρειάζεται να πας εσύ μπορεί οποιοσδήποτε να την πάει Τώρα βέβαια λόγω της κατάστασης ίσως να τη δέχονται και απ ευθείας από ιδιωτικό γιατρό. Στη δικιά μου τη δουλειά δεν την δέχονται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας έχουμε όλες!!! Η αδερφή μου βασικά!!

Πρώτη φορά 15 λεπτά, 2η δεν πρόλαβα καν να παω!!! 

Κ η μαμά μου τόσο γρήγορα λέει μας έκανε.. Μακαρι να πηρα κ γω κατι απ αυτές κ όταν με το καλό έρθει να γινει μπαμ μπαμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Α τι ωραία. Φυσιολογικά είχες γεννήσει? Ιδιωτικά η δημόσιο? Γρήγορα να της χσρισεις αδερφάκι. Πόσο είναι τώρα? Εμένα ο τοκετός διήρκησε 22 ώρες... 

Ναι φυσιολογικά σε κλινική!! Η μικρή είναι 17 μηνών..εδώ κ 2 μήνες ξεκινήσαμε προσπάθειες, όχι με πρόγραμμα 😜😜 αλλά πιστεύω να μη μας ταλαιπωρήσει γιατί την μικρή μετά από 5 χρόνια την έκανα..με αποβολές κ διάφορα άλλα ενδιάμεσα!!πόσο είναι το δικό σου;;,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Συγχαρητηρια και παλι κοριτσακι μου!! Ειναι θετικη!!! Μιλησες με τον γιατρο σου? Σου ειπε ποτε να την επαναλλαβεις?

Καλημέρα κορίτσια...!!!Τελικα μ απάντησε κ μου είπε να πάω Δευτέρα για επανάληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Ναι φυσιολογικά σε κλινική!! Η μικρή είναι 17 μηνών..εδώ κ 2 μήνες ξεκινήσαμε προσπάθειες, όχι με πρόγραμμα 😜😜 αλλά πιστεύω να μη μας ταλαιπωρήσει γιατί την μικρή μετά από 5 χρόνια την έκανα..με αποβολές κ διάφορα άλλα ενδιάμεσα!!πόσο είναι το δικό σου;;,

Εμάς είναι βρεφακι 4.5 μηνών... 😁😁Αγοράκι... Που κάνει για δύο βρεφακια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Χρόνια μας πολλά! Διπλή γιορτή σήμερα. Η Παναγία μας μαθαίνει ότι θα φέρει στον κόσμο τον Χριστό! Θα τιμηθεί επίσης με την μεγαλύτερη ευλογία... την μητρότητα. Αυτήν που προσπαθούμε να καταφέρουμε πολλές γυναίκες! Ας προσευχηθούμε λοιπόν όλες μας σήμερα να μας βοηθήσει να επιτύχουμε τον σκοπό μας!

Και να πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ σε αυτούς τους ανθρώπους που έδωσαν το αίμα τους για να είμαστε εμείς ελεύθεροι σήμερα. Κι ας μην ξεχνάμε ότι το έθνος μας είναι πολύ δυνατό. Θα το ξεπεράσουμε κι αυτό! Η ιστορία μας έχει αποδείξει εξάλλου ότι τα καταφέραμε σε πολύ πιο δύσκολες καταστάσεις. 

Χρόνια μας πολλά λοιπόν! Με υγεία και ευλογία!🇬🇷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Χρόνια μας πολλά! Διπλή γιορτή σήμερα. Η Παναγία μας μαθαίνει ότι θα φέρει στον κόσμο τον Χριστό! Θα τιμηθεί επίσης με την μεγαλύτερη ευλογία... την μητρότητα. Αυτήν που προσπαθούμε να καταφέρουμε πολλές γυναίκες! Ας προσευχηθούμε λοιπόν όλες μας σήμερα να μας βοηθήσει να επιτύχουμε τον σκοπό μας!

Και να πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ σε αυτούς τους ανθρώπους που έδωσαν το αίμα τους για να είμαστε εμείς ελεύθεροι σήμερα. Κι ας μην ξεχνάμε ότι το έθνος μας είναι πολύ δυνατό. Θα το ξεπεράσουμε κι αυτό! Η ιστορία μας έχει αποδείξει εξάλλου ότι τα καταφέραμε σε πολύ πιο δύσκολες καταστάσεις. 

Χρόνια μας πολλά λοιπόν! Με υγεία και ευλογία!🇬🇷

Καλημέρα κορίτσια Χρόνια Πολλά σε όλες!!! @Ευάγγελοςτ να χαίρεσαι τον πατέρα σου (δεν ξέρω αν τον έχεις) και οι υπόλοιπες όποιον εχετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!!! Και μην ξεχνάτε τον άντρα της παρέας!😆😆😆😆

Μπορεί να μην γιορτάζω με το πραγματικό μου όνομα αλλά γιορτάζω....πως να το πω...🤔...με το διαδικτυακό; 

Δέχομαι λοιπόν τις ευχές σας!😆😆😆😆🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια Χρόνια Πολλά σε όλες!!! @Ευάγγελοςτ να χαίρεσαι τον πατέρα σου (δεν ξέρω αν τον έχεις) και οι υπόλοιπες όποιον εχετε

Ευχαριστώ lacostaki μου! Όχι δεν τον έχω. Σαν σήμερα όμως γιόρταζε ένα πρόσωπο που αγαπούσα περισσότερα και από τον εαυτό μου. Η γιαγιακα μου! Θέλω τόσο πολύ να πάω να της ανάψω ένα κεράκι και δεν ξέρω αν επιτρέπεται με όλη αυτήν την κατάσταση. Θα πάω όμως και αν με σταματήσουν χαλάλι της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ lacostaki μου! Όχι δεν τον έχω. Σαν σήμερα όμως γιόρταζε ένα πρόσωπο που αγαπούσα περισσότερα και από τον εαυτό μου. Η γιαγιακα μου! Θέλω τόσο πολύ να πάω να της ανάψω ένα κεράκι και δεν ξέρω αν επιτρέπεται με όλη αυτήν την κατάσταση. Θα πάω όμως και αν με σταματήσουν χαλάλι της!

Καλημέρα κ Χρόνια πολλά φίλη μας!!😂🤣

Χρόνια πολλά Ελλάδα μας... Ας μας φωτίσει η Παναγία να ζήσουμε την μητρότητα που τόσο λαχταραμε.. Αισιοδοξία κορίτσια .. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσι να ρωτήσω και κάτι άσχετο;; έχετε κι εσείς συχνοουρια μετά τις γόνιμες ή μόνο εγώ είμαι το ανώμαλο της παρέας;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσι να ρωτήσω και κάτι άσχετο;; έχετε κι εσείς συχνοουρια μετά τις γόνιμες ή μόνο εγώ είμαι το ανώμαλο της παρέας;; 

Εγώ είχα κάθε μήνα πριν την περίοδο γιατί ήταν συμπτώμα εγκυμοσύνης κ ήμουν κατά φαντασίαν χαχαχαχααα.. τώρα με την εξωσωματικη ηρέμησα πια γλίτωσα το τρελαδικο😆😆🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσι να ρωτήσω και κάτι άσχετο;; έχετε κι εσείς συχνοουρια μετά τις γόνιμες ή μόνο εγώ είμαι το ανώμαλο της παρέας;; 

Α! Κι εγώ νόμιζα ότι μόνο εγώ το παθαίνω! Κι εμένα πολλές φορές με πιάνει. Αφού λέω μήπως έπαθα καμιά ουρολοίμωξη! Μετά όμως σκέφτομαι ότι μπορεί να μην θέλω να παραδεχτώ ότι πέρασαν τα χρονακια μου!🚽😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Α! Κι εγώ νόμιζα ότι μόνο εγώ το παθαίνω! Κι εμένα πολλές φορές με πιάνει. Αφού λέω μήπως έπαθα καμιά ουρολοίμωξη! Μετά όμως σκέφτομαι ότι μπορεί να μην θέλω να παραδεχτώ ότι πέρασαν τα χρονακια μου!🚽😆😆😆😆

Δεν θέλω να ακούω τέτοιες αηδίες!! Κοριτσάκια είμαστε ακομα💃💃💃💃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μουυυ χρόνια πολλά η σημερινή ,με υγεία να βγούμε όλοι από αυτή την κατάσταση!!! @Ευάγγελοςτ χρόνια σου πολλά λοιπόν διαδικτυακά και με ένα ακόμα μπεμπακι γρήγορα 😉 !! @misofeggaro μου πάνω κάτω όλοι στην ίδια κατάσταση είμαστε φοβισμένοι και ανυπομονώ να τελειώσει αυτο το άθλιο πράγμα ,εδώ είμαστε όμως να τα λέμε και να τα βγάζουμε από μέσα μας!!! @Hope19 ναι κορίτσακι μου μετά το Πάσχα εύχομαι ευχάριστα και για τις δύο μας και φυσικά εάν ανοίξουμε σε περιμένω 😉 😉 μαζί με φουσκωμένα κοιλίτσα :-) !!! @Denizz μουυυ τι ωραία νεαααα είναι αυταααα είσαι καραεγκυουλα μπραβοοοοοοο και να πάρεις άδεια άμεσα ακούς αμεσααααα!!! Να προσέχεις το σπορακι σου και τον εαυτό σου 💕 !!!! Κοριτσαρες για πείτε τι κάνετε εσείς για να περνάτε δημιουργίκα το χρόνο σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια χρόνια πολλά σε όλες!!! Μακάρι να μας βοηθήσει η χάρη της Παναγίας να μας ευλόγησει να γίνουμε μανούλες όλες μας! 

@Ευάγγελοςτχρόνια πολλά ιδιαίτερα σε εσένα μιας κ γιορτάζεις με το username σου χάχα!!!

Σήμερα έστειλα το μηνυματακι κ κατέβηκα με το μικρό μια βόλτα στο τετράγωνο γύρω γύρω από το σπίτι να ξεσκάσει λίγο!!! Ελπίζω να τελειώσουμε σύντομα με όλο αυτό.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μουυυ χρόνια πολλά η σημερινή ,με υγεία να βγούμε όλοι από αυτή την κατάσταση!!! @Ευάγγελοςτ χρόνια σου πολλά λοιπόν διαδικτυακά και με ένα ακόμα μπεμπακι γρήγορα 😉 !! @misofeggaro μου πάνω κάτω όλοι στην ίδια κατάσταση είμαστε φοβισμένοι και ανυπομονώ να τελειώσει αυτο το άθλιο πράγμα ,εδώ είμαστε όμως να τα λέμε και να τα βγάζουμε από μέσα μας!!! @Hope19 ναι κορίτσακι μου μετά το Πάσχα εύχομαι ευχάριστα και για τις δύο μας και φυσικά εάν ανοίξουμε σε περιμένω 😉 😉 μαζί με φουσκωμένα κοιλίτσα :-)@Denizz💕 !!!! Κοριτσαρες για πείτε τι κάνετε εσείς για να περνάτε δημιουργίκα το χρόνο σας;;

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Κι εσύ πολύ σύντομα με φουσκωμένη κοιλίτσα! 🥰 Θα σας πω εγω πως περνάω δημιουργικά την ώρα μου. Πως αλλιώς; Στην κουζίνα! Από το πρωί μαγειρεύω! Είμαστε και μακριά βρε Αννια μου αλλιώς θα ζητούσα δουλειά στην ταβέρνα! Αφού το κάνω που το κάνω να βγάζω και κάτι!😆💰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσια χρόνια πολλά σε όλες!!! Μακάρι να μας βοηθήσει η χάρη της Παναγίας να μας ευλόγησει να γίνουμε μανούλες όλες μας! 

@Ευάγγελοςτχρόνια πολλά ιδιαίτερα σε εσένα μιας κ γιορτάζεις με το username σου χάχα!!!

Σήμερα έστειλα το μηνυματακι κ κατέβηκα με το μικρό μια βόλτα στο τετράγωνο γύρω γύρω από το σπίτι να ξεσκάσει λίγο!!! Ελπίζω να τελειώσουμε σύντομα με όλο αυτό.... 

Ευχαριστώ! Ευχαριστώ! 😆🥰

Μακάρι να τελειώσει όλο αυτό σύντομα! Είναι φοβερό να πρέπει να στείλουμε μήνυμα για να πάμε λίγα μέτρα μακριά από το σπίτι μας! Κι εγώ αύριο θα τον πάω μια βόλτα. Να πάρουμε λίγο αέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στον ελάχιστο που διαθέτω φτιάχνω  με το μπαλκόνι μου!!!!αγόρασα φυτά κ το γέμισα σχεδόν όλο....μόνο που δεν έχει κάνει ούτε μια μέρα καλό καιρό για να βγούμε έστω κ στο μπαλκόνι...!!!!Μια μέρα πήγα με το αγόρι μου σε ένα ποτάμι να ξεσκάσουμε !!!Αυταααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι που με απασχολεί ;;;;εσείς αν μένατε έγκυες μέσα στον χαμό θα συνεχίζατε την δουλειά σε λίγο «εκτεθειμένο» περιβάλλον;! Προβληματίζομαι αλλά αν αρρωστήσω κανείς δεν ξέρει την κατάσταση που θα είμαι λόγο άσματος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι που με απασχολεί ;;;;εσείς αν μένατε έγκυες μέσα στον χαμό θα συνεχίζατε την δουλειά σε λίγο «εκτεθειμένο» περιβάλλον;! Προβληματίζομαι αλλά αν αρρωστήσω κανείς δεν ξέρει την κατάσταση που θα είμαι λόγο άσματος!

Είσαι έγγυος κ έχεις κ άσμα..??

Σταματάς χθες!!!!!

Ούτε για αστείο κοπέλα μου!!!

Κ είσαι κ σε φαρμακείο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Είσαι έγγυος κ έχεις κ άσμα..??

Σταματάς χθες!!!!!

Ούτε για αστείο κοπέλα μου!!!

Κ είσαι κ σε φαρμακείο..

Περιμένω να σιγουρευτώ με την δεύτερη χοριακη  και μετά σκέφτομαι να σταματήσω!αλλα δυστυχώς δύσκολα να συμφωνήσει τελευταία στιγμή που θα της το πω να με απολύσει για να μπω ταμειο ανεργίας!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...