Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

Κορίτσια μου, λίγες μερούλες μας χωρίζουν από τον Μάρτη που θα φέρει επιτέλους την άνοιξη, κυριολεκτικά και μεταφορικά εύχομαι. Γι' αυτό αν και εκτός συναγωνισμού πια, άνοιξα το νέο θεματάκι και σας αποχαιρετώ. Τι εννοώ "αποχαιρετώ".... Δεν θα συμμετέχω σε θέματα που σχετίζονται με τις προσπάθειες σύλληψης. Εμένα δεν με αφορά πια. Ίσως να με διαβάζετε που και που σε άλλα θέματα γυναικεία. Είπα "φεύγοντας" και επειδή γεννήθηκα τον μήνα Μάρτη και μου αρέσει πολύ σαν μήνας, γιατί σηματοδοτεί την αναγέννηση της φύσης, να ανοίξω το νέο θεματάκι. Εύχομαι να είστε πιο τυχερές από μένα. Καλές και δημιουργικές προσπάθειες σε όλες σας. Φιλιά και bye bye. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Κορίτσια μου, λίγες μερούλες μας χωρίζουν από τον Μάρτη που θα φέρει επιτέλους την άνοιξη, κυριολεκτικά και μεταφορικά εύχομαι. Γι' αυτό αν και εκτός συναγωνισμού πια, άνοιξα το νέο θεματάκι και σας αποχαιρετώ. Τι εννοώ "αποχαιρετώ".... Δεν θα συμμετέχω σε θέματα που σχετίζονται με τις προσπάθειες σύλληψης. Εμένα δεν με αφορά πια. Ίσως να με διαβάζετε που και που σε άλλα θέματα γυναικεία. Είπα "φεύγοντας" και επειδή γεννήθηκα τον μήνα Μάρτη και μου αρέσει πολύ σαν μήνας, γιατί σηματοδοτεί την αναγέννηση της φύσης, να ανοίξω το νέο θεματάκι. Εύχομαι να είστε πιο τυχερές από μένα. Καλές και δημιουργικές προσπάθειες σε όλες σας. Φιλιά και bye bye. 

Τι κάνεις εσυ? καιρό έχω να διαβάσω νέα σου η αλήθεια είναι.. δε ξέρω αν μιλάς σ άλλα θεματάκια... γιατί τέτοια απογοήτευση? τί έγινε? έκανες κάποια προσπάθεια το τελευταίο διάστημα? να μας μιλάς κ να γράφεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Τι κάνεις εσυ? καιρό έχω να διαβάσω νέα σου η αλήθεια είναι.. δε ξέρω αν μιλάς σ άλλα θεματάκια... γιατί τέτοια απογοήτευση? τί έγινε? έκανες κάποια προσπάθεια το τελευταίο διάστημα? να μας μιλάς κ να γράφεις....

Κοπέλα μου, μιλάω πια μόνο σε άλλα θεματάκια που δεν έχουν καμία σχέση με προσπάθεια τεκνοποίησης κτλ. Μπήκα στην εμμηνόπαυση, έχω και τέσσερα ινομυώματα. Τον Αύγουστο αφαίρεσα δύο πολυποδάκια από τον τράχηλο της μήτρας. Μετά από τρεις μήνες μπήκα με οξεία σκωληκοειδίτιδα στο χειρουργείο ξημερώματα Κυριακής άρον άρον. Ευτυχώς το προλάβαμε και δόξα τω Θεώ δεν είχαμε σοβαρότερα προβλήματα. Μετά το χειρουργείο μου είπε ο χειρουργός πως υπάρχει μια φλεγμονή στο έντερο, οπότε μέσα στον Μάρτη έχω προγραμματίσει να κάνω γαστροσκόπηση και κολονοσκόπηση. Αυτά τα νέα μου!!! Φιλάκια...

Το θέμα το άνοιξα για να σας αποχαιρετίσω. Εύχομαι να σας φέρω τύχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η paradisebird είπε:

Κοπέλα μου, μιλάω πια μόνο σε άλλα θεματάκια που δεν έχουν καμία σχέση με προσπάθεια τεκνοποίησης κτλ. Μπήκα στην εμμηνόπαυση, έχω και τέσσερα ινομυώματα. Τον Αύγουστο αφαίρεσα δύο πολυποδάκια από τον τράχηλο της μήτρας. Μετά από τρεις μήνες μπήκα με οξεία σκωληκοειδίτιδα στο χειρουργείο ξημερώματα Κυριακής άρον άρον. Ευτυχώς το προλάβαμε και δόξα τω Θεώ δεν είχαμε σοβαρότερα προβλήματα. Μετά το χειρουργείο μου είπε ο χειρουργός πως υπάρχει μια φλεγμονή στο έντερο, οπότε μέσα στον Μάρτη έχω προγραμματίσει να κάνω γαστροσκόπηση και κολονοσκόπηση. Αυτά τα νέα μου!!! Φιλάκια...

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά στη ζωή σου κ στην υγεία σου... Υπάρχουν κ άλλοι τρόποι να αποκτήσεις ένα μωρό!!! Θα είσαι αξια μανούλα μη τα παρατήσεις... Η υιοθεσία είναι χρονοβόρα διαδικασία αλλά αξίζει το κόπο αν θες .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά στη ζωή σου κ στην υγεία σου... Υπάρχουν κ άλλοι τρόποι να αποκτήσεις ένα μωρό!!! Θα είσαι αξια μανούλα μη τα παρατήσεις... Η υιοθεσία είναι χρονοβόρα διαδικασία αλλά αξίζει το κόπο αν θες .. 

Ευχαριστώ πολύ καλή μου! Δεν μπορώ πια να ασχοληθώ με το θέμα της απόκτησης παιδιού με οποιονδήποτε τρόπο. Κουράστηκα αφάνταστα ψυχολογικά. Για μένα έχει λήξει οριστικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η paradisebird είπε:

Ευχαριστώ πολύ καλή μου! Δεν μπορώ πια να ασχοληθώ με το θέμα της απόκτησης παιδιού με οποιονδήποτε τρόπο. Κουράστηκα αφάνταστα ψυχολογικά. Για μένα έχει λήξει οριστικά!!! 

Είναι πολύ κρίμα κάποια όνειρα και μεγάλες επιθυμίες να μένουν ανικανοποίητα.
Εύχομαι να μπορέσεις να είσαι γερή και δυνατή σωματικά και ψυχικά ώστε να είσαι ευτυχισμένη ακόμα και χωρίς παιδί. 
Σε φιλώ και σε σκέφτομαι συχνά!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Κορίτσια μου, λίγες μερούλες μας χωρίζουν από τον Μάρτη που θα φέρει επιτέλους την άνοιξη, κυριολεκτικά και μεταφορικά εύχομαι. Γι' αυτό αν και εκτός συναγωνισμού πια, άνοιξα το νέο θεματάκι και σας αποχαιρετώ. Τι εννοώ "αποχαιρετώ".... Δεν θα συμμετέχω σε θέματα που σχετίζονται με τις προσπάθειες σύλληψης. Εμένα δεν με αφορά πια. Ίσως να με διαβάζετε που και που σε άλλα θέματα γυναικεία. Είπα "φεύγοντας" και επειδή γεννήθηκα τον μήνα Μάρτη και μου αρέσει πολύ σαν μήνας, γιατί σηματοδοτεί την αναγέννηση της φύσης, να ανοίξω το νέο θεματάκι. Εύχομαι να είστε πιο τυχερές από μένα. Καλές και δημιουργικές προσπάθειες σε όλες σας. Φιλιά και bye bye. 

Κορίτσι μου δεν έχουμε ξανά μιλήσει και καταλαβαίνω ότι έχεις απογοητευτεί και περάσει πολλά!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα στη ζωή σου με όποιον τρόπο θες εσύ !!! Και θα σου πω και κάτι που άκουσα ,μια γυναίκα χωρίς παιδί μπορεί να είναι ευτυχισμένη και να εκπληρώσει επιθυμίες που κάποια άλλη δεν θα μπορούσε και μπορείς να είσαι μανούλα μέσα από άλλους τρόπους , πολλούς τρόπους!!!! Όπως και να έχει θα γίνεις ευτυχισμένη πολύ πολύ γρήγορα ,μόνο να είσαι δυνατή και όλα θα κυλήσουν πιο ομαλά από εδώ και πέρα !!! Μην αφήσεις την ψυχή σου να βουλιάξει άλλο γιατί αυτή είναι που πονάει περισσότερο!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! Σε φιλώ και σε αγκαλιάζω σφιχτά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου δεν έχουμε ξανά μιλήσει και καταλαβαίνω ότι έχεις απογοητευτεί και περάσει πολλά!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα στη ζωή σου με όποιον τρόπο θες εσύ !!! Και θα σου πω και κάτι που άκουσα ,μια γυναίκα χωρίς παιδί μπορεί να είναι ευτυχισμένη και να εκπληρώσει επιθυμίες που κάποια άλλη δεν θα μπορούσε και μπορείς να είσαι μανούλα μέσα από άλλους τρόπους , πολλούς τρόπους!!!! Όπως και να έχει θα γίνεις ευτυχισμένη πολύ πολύ γρήγορα ,μόνο να είσαι δυνατή και όλα θα κυλήσουν πιο ομαλά από εδώ και πέρα !!! Μην αφήσεις την ψυχή σου να βουλιάξει άλλο γιατί αυτή είναι που πονάει περισσότερο!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! Σε φιλώ και σε αγκαλιάζω σφιχτά!!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λόγια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Είναι πολύ κρίμα κάποια όνειρα και μεγάλες επιθυμίες να μένουν ανικανοποίητα.
Εύχομαι να μπορέσεις να είσαι γερή και δυνατή σωματικά και ψυχικά ώστε να είσαι ευτυχισμένη ακόμα και χωρίς παιδί. 
Σε φιλώ και σε σκέφτομαι συχνά!

 

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/2/2020 at 9:27 ΜΜ, ο/η paradisebird είπε:

Κορίτσια μου, λίγες μερούλες μας χωρίζουν από τον Μάρτη που θα φέρει επιτέλους την άνοιξη, κυριολεκτικά και μεταφορικά εύχομαι. Γι' αυτό αν και εκτός συναγωνισμού πια, άνοιξα το νέο θεματάκι και σας αποχαιρετώ. Τι εννοώ "αποχαιρετώ".... Δεν θα συμμετέχω σε θέματα που σχετίζονται με τις προσπάθειες σύλληψης. Εμένα δεν με αφορά πια. Ίσως να με διαβάζετε που και που σε άλλα θέματα γυναικεία. Είπα "φεύγοντας" και επειδή γεννήθηκα τον μήνα Μάρτη και μου αρέσει πολύ σαν μήνας, γιατί σηματοδοτεί την αναγέννηση της φύσης, να ανοίξω το νέο θεματάκι. Εύχομαι να είστε πιο τυχερές από μένα. Καλές και δημιουργικές προσπάθειες σε όλες σας. Φιλιά και bye bye. 

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 26-27/2

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:07/3

Smurf88:19/3

 

Καλημέρα και στο καινούργιο θεματάκι εύχομαι με πάρα πολλά θετικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εδώ!!! Μακάρι να είναι γουρλίδικο το νέο θέμα!!! 

Εγώ είμαι τώρα στις γόνιμες θα κάνω τα μέγιστα αυτό το μήνα και ελπίζω για το καλύτερο χάχα!!!! Ήμασταν κ εμείς μέρικες μέρες άρρωστοι αλλά ελαφρά ευτυχώς.... Αρχίσαμε και το τρέξιμο με τις ετοιμασίες του γάμου κ ελπίζω αυτό να μου αποσπάσει τη προσοχή κ να μη σκεφτομαι συμπτώματα αυτό το μήνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 26-27/2

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:07/3

Smurf88:19/3

 

Καλημέρα και στο καινούργιο θεματάκι εύχομαι με πάρα πολλά θετικά 

Καλημέρα Lacostaki! Εμένα βάλε  με 24/3 περιπου.Αν και εχω υστεροσκοπηση και δεν ξερω αν επηρεασει τον κυκλο.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα κορίτσια μου.σιγουρα θα είναι γουρλιδικο!!!! Καλή επιτυχία σε όλες.. εμείς πλέον αφού πάμε για εξωσωματική έχουμε επαφουλες όποτε θέλουμε.. γόνιμες κ μη.. δε βλέπω καθόλου τις μέρες μπορεί να μη τις πετυχαίνω κιόλας.. αλλά είμαι τόσο ήρεμη Μ αρέσει δε σκέφτομαι τίποτα ούτε συμπτώματα ούτε επαφές κτλ... Προς το παρόν μαζεύω τις εξετάσεις για την επιτροπή κ θα ξεκινήσω με το καλό τον άλλο μήνα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 24/3

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 26/03

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:07/3

Smurf88:19/3

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κ από μένα κορίτσια μου.σιγουρα θα είναι γουρλιδικο!!!! Καλή επιτυχία σε όλες.. εμείς πλέον αφού πάμε για εξωσωματική έχουμε επαφουλες όποτε θέλουμε.. γόνιμες κ μη.. δε βλέπω καθόλου τις μέρες μπορεί να μη τις πετυχαίνω κιόλας.. αλλά είμαι τόσο ήρεμη Μ αρέσει δε σκέφτομαι τίποτα ούτε συμπτώματα ούτε επαφές κτλ... Προς το παρόν μαζεύω τις εξετάσεις για την επιτροπή κ θα ξεκινήσω με το καλό τον άλλο μήνα!!!

 

Μπράβο Lactaki καλή αρχή και σε σένα. Κι εγώ στην ίδια φάση είμαι! Ομολογώ πως κι εγώ νοιώθω πιο ήρεμη τώρα σε αυτό το κομμάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κ από μένα κορίτσια μου.σιγουρα θα είναι γουρλιδικο!!!! Καλή επιτυχία σε όλες.. εμείς πλέον αφού πάμε για εξωσωματική έχουμε επαφουλες όποτε θέλουμε.. γόνιμες κ μη.. δε βλέπω καθόλου τις μέρες μπορεί να μη τις πετυχαίνω κιόλας.. αλλά είμαι τόσο ήρεμη Μ αρέσει δε σκέφτομαι τίποτα ούτε συμπτώματα ούτε επαφές κτλ... Προς το παρόν μαζεύω τις εξετάσεις για την επιτροπή κ θα ξεκινήσω με το καλό τον άλλο μήνα!!!

 

Καλησπέρα κορίτσι μου! κ εγώ στην ίδια φάση με σένα είμαι! εδω και 2 μήνες τα παρετησα εντελώς, είπαμε μετά το γάμο να πάμε για εξωσοματική, μετά βεβαια από λαποροκόπιση. Ήμουν πολύ ήρεμη, χαλαρή και μετά από 3 χρόνια ζούσα ξανά ξέγνιαστη, χωρίς να προσέχω τίποτα!! Το είχα πραγματικα ανάγκη! Ελα όμως που αυτό μήνα πρίστηκε για πρώτη φορά το στήθος μου και μπήκα σε σκέψεις που δεν με αφήνουν να ησυχάσω! 😕 Νιώθω πως παλιδρόμησα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! κ εγώ στην ίδια φάση με σένα είμαι! εδω και 2 μήνες τα παρετησα εντελώς, είπαμε μετά το γάμο να πάμε για εξωσοματική, μετά βεβαια από λαποροκόπιση. Ήμουν πολύ ήρεμη, χαλαρή και μετά από 3 χρόνια ζούσα ξανά ξέγνιαστη, χωρίς να προσέχω τίποτα!! Το είχα πραγματικα ανάγκη! Ελα όμως που αυτό μήνα πρίστηκε για πρώτη φορά το στήθος μου και μπήκα σε σκέψεις που δεν με αφήνουν να ησυχάσω! 😕 Νιώθω πως παλιδρόμησα πολύ!

Σε πόσες μέρες περιμένεις? Μακάρι να είναι το πολυπόθητο αλλά μην αγχώνεσαι ότι είναι να γίνει θα γίνει. Κ αν δε γίνει αυτό το μήνα θα γίνει τους επόμενους που θα πάτε για εξωσωματική... Όλα έχουν πάρει το δρόμο τους αυτό σκέφτομαι κ ηρεμώ... Ποτε με το καλό παντρεύεστε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Σε πόσες μέρες περιμένεις? Μακάρι να είναι το πολυπόθητο αλλά μην αγχώνεσαι ότι είναι να γίνει θα γίνει. Κ αν δε γίνει αυτό το μήνα θα γίνει τους επόμενους που θα πάτε για εξωσωματική... Όλα έχουν πάρει το δρόμο τους αυτό σκέφτομαι κ ηρεμώ... Ποτε με το καλό παντρεύεστε??

Δευτέρα κορίτσι μου, έκανα 1 ξεχασμένο τεστ που είχα στο σπίτι σήμερα γιατί έχω παρτι απόψε και ήθελα να ξέρω αν θα πιω και φυσικά ήταν αρνητικό! Προσγειώθηκα η αλήθεια αλλά δεν βγήκε εντελώς από το μυαλό μου..

Μάη θα κάνω λαπαροσκόπηση και Ιούνη παντρευόμαστε :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Καλότυχο το καινούριο θεματακι..

Εμεις αυτο το μηνα δεν περιμένουμε κατι καθως λογω σαλπιγγογραφιας το αφησαμε.. παρακολουθώ παρ ολα αυτα κ ανυπομονώ να αδιαθετησω για να παμε παρακατω.

Απο βδομάδα θα επισκεφθούμε κ ανδρολογο για να δούμε τι πρέπει να κάνουμε για το σπέρμα μας!! 😊

Καλη επιτυχία σε ολες!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου! Εγώ σαν να νιώθω ότι θα αδιαθετήσω πολύ σύντομα :(

Εύχομαι το καινούργιο θεματάκι να φέρει πράγματι πολλά μωράκια στην παρέα!!  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες και καλοριζικο και γουρλιδικο το νεο θεματακι!!!Με το καλο να γεμισει το πινακακι μας με πολλα θετικα κ να ερθουν γερα κ τελειομηνα μωρουλια!!!

Καλη αρχη κ υπερτατη αγαπη στα κοριτσια μας που ξεκινανε διαδικασιες εξωσωματικης/σπερματεγχυσης ❤

@Αννια27 μου μας ελειψες πολυ κοριτσακι μου,καλη αρχη να εχεις κ πού ξερεις μπορει κ να μη χρειαστει να ξεκινησεις εξωσωματικη κ να εχει πιαστει ηδη το σπορακι 😉😉😉

Εγω σημερα ειχα γιατρο,με βαση τον υπερηχο ειμαι 7+4 ημερων κ με βαση την πελευταια περιοδο 8+1.Ο γιατρος λεει οτι θα προσδιοριστει καλυτερα η ηλικια της κυησης περιπου στο 3μηνο.Ακουσαμε κ καρδουλα κ ναααα τα δακρυα κ εγω κ ο αντρουλης μου ❤❤❤...Ενα τοσο δα μικρακι 3,4 χιλιοστων εχει ηδη καρδουλα που χτυπουσε,ειναι να τρελαινεσαι...Ραντεβου ξανα σε 2 βδομαδες περιπου,στις 13/3 κ ηδη ανυπομονω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@st3llina υπεροχα τα νέα σου!!! Είναι τόσο συγκινητικό και αξιοθαύμαστο που ακούγεται η καρδούλα τους ενώ ίσα που φαίνονται στο υπερηχογράφημα... :) Έχω έναν αδερφό 15 χρόνια μικρότερό μου και ακόμα θυμάμαι τον πρώτο υπέρηχο που τον είδαμε... ήταν 11 χιλιοστά και τώρα είναι 2 μέτρα παλικάρι!!!

Εύχομαι να έχεις μία εύκολη εγκυμοσύνη γεμάτη με ευχάριστα συναισθήματα και πολλή αγάπη από τους γυρω σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλησπερα σε ολες και καλοριζικο και γουρλιδικο το νεο θεματακι!!!Με το καλο να γεμισει το πινακακι μας με πολλα θετικα κ να ερθουν γερα κ τελειομηνα μωρουλια!!!

Καλη αρχη κ υπερτατη αγαπη στα κοριτσια μας που ξεκινανε διαδικασιες εξωσωματικης/σπερματεγχυσης ❤

@Αννια27 μου μας ελειψες πολυ κοριτσακι μου,καλη αρχη να εχεις κ πού ξερεις μπορει κ να μη χρειαστει να ξεκινησεις εξωσωματικη κ να εχει πιαστει ηδη το σπορακι 😉😉😉

Εγω σημερα ειχα γιατρο,με βαση τον υπερηχο ειμαι 7+4 ημερων κ με βαση την πελευταια περιοδο 8+1.Ο γιατρος λεει οτι θα προσδιοριστει καλυτερα η ηλικια της κυησης περιπου στο 3μηνο.Ακουσαμε κ καρδουλα κ ναααα τα δακρυα κ εγω κ ο αντρουλης μου ❤❤❤...Ενα τοσο δα μικρακι 3,4 χιλιοστων εχει ηδη καρδουλα που χτυπουσε,ειναι να τρελαινεσαι...Ραντεβου ξανα σε 2 βδομαδες περιπου,στις 13/3 κ ηδη ανυπομονω!

Αχ θυμάμαι που έπιανα τη μεζούρα όταν γύρναγα σπίτι από το γιατρό για να δω πόσο είναι τα 4 χιλιοστά που μου είπε χαχαχα.... Ολοτρελη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...