Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αγάπη μου σ ευχαριστώ 💙💙 Κ ίσως μου χει κ αυτό λίγο..το κορίτσι θα ήταν κολλημένο στον μπαμπά του αυτό είναι σίγουρο..χαχαχα..είναι αυτός ένας. Ναι όντως💗 λες να κάνεις και αγοράκι κι εσύ; Χαχα.. θα μάθουμε σε λίγο καιρό 😁😊

Τι ν σ πω θα δειξει σε μερικες βδομαδες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Προσπαθώ να διαβάσω τα μηνύματα αλλά ακόμα δεν έχω κουράγιο. Κόλλησα από τον μικρό μου και είμαι χάλια. Ο πυρετός δεν λέει να πέσει και κάνω κι εμετό ( λέτε να είναι προειδοποιητικό σημάδι;😄 Έτσι για να μπαίνω στο κλίμα σιγά σιγά). Ευτυχώς έχει άδεια ο αντρουλης μου και έχω βοήθεια.🥰

Περαστικάααααα ><

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Προσπαθώ να διαβάσω τα μηνύματα αλλά ακόμα δεν έχω κουράγιο. Κόλλησα από τον μικρό μου και είμαι χάλια. Ο πυρετός δεν λέει να πέσει και κάνω κι εμετό ( λέτε να είναι προειδοποιητικό σημάδι;😄 Έτσι για να μπαίνω στο κλίμα σιγά σιγά). Ευτυχώς έχει άδεια ο αντρουλης μου και έχω βοήθεια.🥰

Καλημέρα!!!! Περάστηκα σου....αχ ποσό ωραίο θα ήταν!!!!

Έτσι την  πάτησε μια φίλη μου...πήγε στο νοσοκομείο γιατί νόμιζε ότι είχε γρυπή και τελικά είχε μωρό 😁😁😁😁🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Εγώ πάντα πριν την περίοδο ψάχνω και νομίζω και ότι έχω συμπτώματα και έχω κάνει κάποιες φορές τεστ εγκυμοσύνης και εννοείται ότι έφαγα τα μούτρα μου. Από τοτε που ξεκίνησα προσπάθειες το σκέφτομαι συνέχεια και κάθε μήνα νομίζω ότι το έχω καταφέρει. Αποφάσισα ότι δεν θα ξανακάνω τεστ μέχρι να έχω καθυστέρηση. Σε πόσες μέρες ΔΕΝ περιμένεις? 

Καλημέρα κορίτσι...και γω μπορώ να πω ότι έχω ηρεμίσει λίγο...και δεν βρίσκω συμπτώματα με το παραμικρό!!!αλλα όσο πλησιάζουν οι μέρες κάτι με πιάνει...

Υον προηγούμενο μήνα δεν πήρα κάποιο τεστ...29/02 είναι να ΜΗΝ αδιαθετήσω!!! Έχω κάτι κλασικά  πονάκια κ λίγο πόνο  στο στήθος...συμπτώματα που δεν βοηθούν να καταλήξω κάπου!!

θελω πολύ να είμαι τώρα!!!ειπαμε από τον άλλον μήνα να πάμε για εξετάσεις αν δεν έμεινα έγκυος(αν και το αγόρι μου είχε κάνει πριν δυο χρόνια πάλι) να δούμε μην προκύψει κάτι 

εσυ ποτέ περιμένεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα κορίτσι...και γω μπορώ να πω ότι έχω ηρεμίσει λίγο...και δεν βρίσκω συμπτώματα με το παραμικρό!!!αλλα όσο πλησιάζουν οι μέρες κάτι με πιάνει...

Υον προηγούμενο μήνα δεν πήρα κάποιο τεστ...29/02 είναι να ΜΗΝ αδιαθετήσω!!! Έχω κάτι κλασικά  πονάκια κ λίγο πόνο  στο στήθος...συμπτώματα που δεν βοηθούν να καταλήξω κάπου!!

θελω πολύ να είμαι τώρα!!!ειπαμε από τον άλλον μήνα να πάμε για εξετάσεις αν δεν έμεινα έγκυος(αν και το αγόρι μου είχε κάνει πριν δυο χρόνια πάλι) να δούμε μην προκύψει κάτι 

εσυ ποτέ περιμένεις;;;

Εγώ στις 7 Μαρτίου. Αλλά πήγα στον γυναικολόγο μου  για τον ετήσιο έλεγχο και στον υπέρηχο φάνηκε ότι θα έκανα εκείνη την μέρα ωορηξια, που ήταν η 11 του κύκλου μου. Οπότε δεν έχω πολλές ελπίδες αυτό τον μηνα☹️☹️. Εγώ έχω κάνει ορμονολογικες εξετάσεις και είναι όλα μια χαρά. Θα περιμένουμε ένα 2μηνο ακόμα και θα κάνει και ο άντρα μου τις απαραίτητες εξετάσεις. Μακαρι να πάνε όλα καλά, για όλες μας🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η marselntina είπε:

Γεια σας κορίτσια! 

Είμαι καινούργια στην παρέα. Προσπαθούμε για παιδάκι τους τελευταίους 3 μήνες... Περιμένω να αδειαθετήσω 01/03 κι έχω σταθερό κύκλο. Από χθες έχω πολλές ανακατοσούρες και σήμερα αισθάνομαι βαριά την κοιλίτσα μου και ένα τράβηγμα κάτω αριστερα.. οπότε καταλαβενέτε... Πώς περνανε αυτές οι μέρες??? 

Χρειάζομαι κι εγώ μπόλικη μπεμπεδόσκονη παρακαλώ :)

Καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα μας...

Θα κάνεις υπομονή λίγο για να μη δείς την άτιμη περίοδο.

Μακάρι να είσαι εγκυούλα και να μας πεις τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Προσπαθώ να διαβάσω τα μηνύματα αλλά ακόμα δεν έχω κουράγιο. Κόλλησα από τον μικρό μου και είμαι χάλια. Ο πυρετός δεν λέει να πέσει και κάνω κι εμετό ( λέτε να είναι προειδοποιητικό σημάδι;😄 Έτσι για να μπαίνω στο κλίμα σιγά σιγά). Ευτυχώς έχει άδεια ο αντρουλης μου και έχω βοήθεια.🥰

Περαστικά κορίτσι μου!!! Σου εύχομαι ο εμετός να είναι από το μωρό....!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Προσπαθώ να διαβάσω τα μηνύματα αλλά ακόμα δεν έχω κουράγιο. Κόλλησα από τον μικρό μου και είμαι χάλια. Ο πυρετός δεν λέει να πέσει και κάνω κι εμετό ( λέτε να είναι προειδοποιητικό σημάδι;😄 Έτσι για να μπαίνω στο κλίμα σιγά σιγά). Ευτυχώς έχει άδεια ο αντρουλης μου και έχω βοήθεια.🥰

Ωχ ρε κοριτσι μοτ περαστικαααα σου.  Μακαρι οι εμετοι να ειναι απο μωροοοοο.... ξεκουρασου κ ασε τν αντρουλη σ να σας φροντισει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Εγώ στις 7 Μαρτίου. Αλλά πήγα στον γυναικολόγο μου  για τον ετήσιο έλεγχο και στον υπέρηχο φάνηκε ότι θα έκανα εκείνη την μέρα ωορηξια, που ήταν η 11 του κύκλου μου. Οπότε δεν έχω πολλές ελπίδες αυτό τον μηνα☹️☹️. Εγώ έχω κάνει ορμονολογικες εξετάσεις και είναι όλα μια χαρά. Θα περιμένουμε ένα 2μηνο ακόμα και θα κάνει και ο άντρα μου τις απαραίτητες εξετάσεις. Μακαρι να πάνε όλα καλά, για όλες μας🙏🙏🙏

Στα γενέθλια μου δηλαδή;;;;άντε μακάρι να μην σου έρθει και να γιορτάσουμε καινοί δυο !!!

ειμαι σίγουρη πως όλα θα είναι καλά, αλλά ας κάνουμε όλες τις εξετάσεις να μας φύγει και η παραμικρή υποψία που προκαλεί άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marselntina καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!με μια μέρα διαφορά είμαστε,εγώ περιμένω 29/02..

μμμμ έχω και εγώ κάτι μικρά πονάκια κάτω αριστερά!!!!ενώ συνήθως έχω κοντά στις ωοθήκες πιο ψηλά!!!

Και σε εμάς αυτός θα είναι ο 3ος ουσιαστικός   μήνας προσπαθειών....ποσό χρόνων είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ ξεκινάω σιγά σιγά σήμερα με περίοδο από ότι είδα.

Δεν πειράζει όμως. Πάμε δυναμικά για την εξωσωματική. Είμαι σε μια αγχωτική φάση που μαζεύω εξετάσεις και χαρτιά. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και το πολύ μετά το Πάσχα να ξεκινήσω τις ενέσεις.

Από βδομάδα κανονίζω να κάνω και υστεροσκόπηση.

Θα μπαίνω όποτε προλαβαίνω να σας γράφω.. Τουλάχιστον μέχρι να τελειώσουμε τη γραφειοκρατία μετά λογικά θα είμαι πιο ήρεμη πιστεύω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Στα γενέθλια μου δηλαδή;;;;άντε μακάρι να μην σου έρθει και να γιορτάσουμε καινοί δυο !!!

ειμαι σίγουρη πως όλα θα είναι καλά, αλλά ας κάνουμε όλες τις εξετάσεις να μας φύγει και η παραμικρή υποψία που προκαλεί άγχος!

Μακαριιιι. Η αλήθεια είναι ότι σκέφτομαι όλη την ώρα ότι μπορεί να υπάρχει κάποιο πρόβλημα και έχω μπλοκάρει. Αν ξέρω ότι όλα είναι καλά, τότε θα ηρεμήσω και εγώ. Πόσο καιρό προσπαθείτε? Εμείς 6 μήνες και εγώ και ο άντρας μου είμαστε 32 χρόνων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!

Δε ξέρω αν πρέπει να χαρώ λιγάκι η να συγκρατηθω! Σήμερα αρκετά νωρίτερα από την αναμενόμενη μέρα περιοδου ( Είμαι στην 23η με 27 μέρες κύκλο) έκανα τεστ γτ από χθες έχω έντονη ανακατοσουρα και ήπιες ζαλαδες ( συμπτώματα που είχα πριν τη περίοδο κνστηνπρωτη εγκυμοσύνη) το αποτέλεσμα του τεστ το παρακάτω...καααααατο φαίνεται αλλά καμία σχέση με τη προηγούμενη φορά που βέβαια το είχα κάνει 2 μέρες πριν τη αναμενόμενη μέρα περιοδου.... τι λέτε εσείς; Βασικά είναι τόσο αχνό που μπορεί στη φώτο να μη φαίνεται....

IMG_20200225_122525.jpg

IMG_20200225_122447.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Μακαριιιι. Η αλήθεια είναι ότι σκέφτομαι όλη την ώρα ότι μπορεί να υπάρχει κάποιο πρόβλημα και έχω μπλοκάρει. Αν ξέρω ότι όλα είναι καλά, τότε θα ηρεμήσω και εγώ. Πόσο καιρό προσπαθείτε? Εμείς 6 μήνες και εγώ και ο άντρας μου είμαστε 32 χρόνων. 

4 μήνες αλλά ουσιαστικά τους 3 μήνες είναι πιο εντατικές οι προσπάθειες μας...εγώ είμαι 25(07/03 γίνομαι 26) κ το αγόρι μ 30!!!

Για μένα να πάτε για εξετάσεις, πιστεύω βοηθάει  και στο γεγονός ότι αν δεν έχετε κάτι ότι θα σας χαλαρώσει...και σε περίπτωση που υπάρχει κάτι να το διορθώσετε όσο πιο νωρίς γίνεται χωρίς την πίεση του χρόνου!

Αρχικα με απλές εξετάσεις αίματος να δεις αν σου λείπει καμία βιταμίνη και στην συνέχεια ορμονολογικές...αν θέλει να κάνει κ ο σύντροφος σου...Αυτές νμζ είναι υπέρ αρκετές για αρχή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Denizz είπε:

4 μήνες αλλά ουσιαστικά τους 3 μήνες είναι πιο εντατικές οι προσπάθειες μας...εγώ είμαι 25(07/03 γίνομαι 26) κ το αγόρι μ 30!!!

Για μένα να πάτε για εξετάσεις, πιστεύω βοηθάει  και στο γεγονός ότι αν δεν έχετε κάτι ότι θα σας χαλαρώσει...και σε περίπτωση που υπάρχει κάτι να το διορθώσετε όσο πιο νωρίς γίνεται χωρίς την πίεση του χρόνου!

Ναι αυτό θα κάνουμε. Γιατί έχω αρχίσει να απελπιζομαι. Εύχομαι ειλικρινά να είσαι αυτή την φορά. Θα περιμένω νέα σου 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Δε ξέρω αν πρέπει να χαρώ λιγάκι η να συγκρατηθω! Σήμερα αρκετά νωρίτερα από την αναμενόμενη μέρα περιοδου ( Είμαι στην 23η με 27 μέρες κύκλο) έκανα τεστ γτ από χθες έχω έντονη ανακατοσουρα και ήπιες ζαλαδες ( συμπτώματα που είχα πριν τη περίοδο κνστηνπρωτη εγκυμοσύνη) το αποτέλεσμα του τεστ το παρακάτω...καααααατο φαίνεται αλλά καμία σχέση με τη προηγούμενη φορά που βέβαια το είχα κάνει 2 μέρες πριν τη αναμενόμενη μέρα περιοδου.... τι λέτε εσείς; Βασικά είναι τόσο αχνό που μπορεί στη φώτο να μη φαίνεται....

IMG_20200225_122525.jpg

IMG_20200225_122447.jpg

Μήπως σε δυο μέρες να κανείς μια επανάληψη του τεστ....το είδα και άλλου το αυτή την άχνη γραμμουλα δεν πρέπει να την λαμβάνουμε υπόψην!!!!αν  κανείς πάλι τεστ σε δυο μέρες και γίνει πιο έντονη θα είναι πιο σίγουρο!! 
Μακαρι να γίνει το θαυματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Denizz είπε:

Μήπως σε δυο μέρες να κανείς μια επανάληψη του τεστ....το είδα και άλλου το αυτή την άχνη γραμμουλα δεν πρέπει να την λαμβάνουμε υπόψην!!!!αν  κανείς πάλι τεστ σε δυο μέρες και γίνει πιο έντονη θα είναι πιο σίγουρο!! 
Μακαρι να γίνει το θαυματακι

Καλά εννοείται! Έτσι κ αλλιώς Σάββατο θα έκανα ώστε αααααν είμαι έγκυος επειδή έχω θέμα με θρομβοφιλια να μην ενοχλώ το γιατρό καθαρά Δευτέρα να Μ δοσει οδηγίες για αντιπηκτική αγωγή...έχασα το προηγούμενο εξ αιτίας της θρομβοφιλιας μάλλον κ δε θέλω καθόλου να το αφήσω στη τύχη του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η pangipot είπε:

Καλά εννοείται! Έτσι κ αλλιώς Σάββατο θα έκανα ώστε αααααν είμαι έγκυος επειδή έχω θέμα με θρομβοφιλια να μην ενοχλώ το γιατρό καθαρά Δευτέρα να Μ δοσει οδηγίες για αντιπηκτική αγωγή...έχασα το προηγούμενο εξ αιτίας της θρομβοφιλιας μάλλον κ δε θέλω καθόλου να το αφήσω στη τύχη του!!!

Από τη στιγμή που εχει γραμμουλα έστω κ αχνη είναι θετικό!!!!όλα καλά θα πάνε θα δεις.... Μπράβο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Από τη στιγμή που εχει γραμμουλα έστω κ αχνη είναι θετικό!!!!όλα καλά θα πάνε θα δεις.... Μπράβο σου!!!

Μακάρι να είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Καλά εννοείται! Έτσι κ αλλιώς Σάββατο θα έκανα ώστε αααααν είμαι έγκυος επειδή έχω θέμα με θρομβοφιλια να μην ενοχλώ το γιατρό καθαρά Δευτέρα να Μ δοσει οδηγίες για αντιπηκτική αγωγή...έχασα το προηγούμενο εξ αιτίας της θρομβοφιλιας μάλλον κ δε θέλω καθόλου να το αφήσω στη τύχη του!!!

Το έκανες με πρωινά ουρά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Το έκανες με πρωινά ουρά;;

Όχι...όμως δεν είχα φάει ούτε πιει τπτ για 2μιση ώρες πριν το κάνω και είχα να πάω τουαλέτα επίσης κάνα 3ωρο! Πήρα διπλό θα επαναλάβω τη πέμπτη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η pangipot είπε:

Όχι...όμως δεν είχα φάει ούτε πιει τπτ για 2μιση ώρες πριν το κάνω και είχα να πάω τουαλέτα επίσης κάνα 3ωρο! Πήρα διπλό θα επαναλάβω τη πέμπτη! 

Επανέλαβε το κοπελα μ με πρωινα ούρα.  Κ γω απο μακριά κτ βλεπω ν σ πω την αληθεια. Άντε ρε Μακαριιι στο ευχομαι με ολη μ την καρδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Επανέλαβε το κοπελα μ με πρωινα ούρα.  Κ γω απο μακριά κτ βλεπω ν σ πω την αληθεια. Άντε ρε Μακαριιι στο ευχομαι με ολη μ την καρδια.

Κορίτσια κάπως ενθουσιάστηκα και θέλω και εγώ να κάνω τι δικό μου τεστ((δεν κρατήθηκα και πήρα χθες))

εχω από το πρωί να πάω τουαλέτα και έχω πιει μόνο ένα καφέ από το πρωί...πειράζει λέτε να το κάνω σε λίγο που θα πάω σπίτι ;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Δε ξέρω αν πρέπει να χαρώ λιγάκι η να συγκρατηθω! Σήμερα αρκετά νωρίτερα από την αναμενόμενη μέρα περιοδου ( Είμαι στην 23η με 27 μέρες κύκλο) έκανα τεστ γτ από χθες έχω έντονη ανακατοσουρα και ήπιες ζαλαδες ( συμπτώματα που είχα πριν τη περίοδο κνστηνπρωτη εγκυμοσύνη) το αποτέλεσμα του τεστ το παρακάτω...καααααατο φαίνεται αλλά καμία σχέση με τη προηγούμενη φορά που βέβαια το είχα κάνει 2 μέρες πριν τη αναμενόμενη μέρα περιοδου.... τι λέτε εσείς; Βασικά είναι τόσο αχνό που μπορεί στη φώτο να μη φαίνεται....

IMG_20200225_122525.jpg

IMG_20200225_122447.jpg

Να σου πω την αλήθεια βλέπω κι εγώ μια αχνή γραμμή!! Εμφανίστηκε στα πρώτα λεπτά η δεύτερη γραμμή; Μακάρι να είναι θετικό επανέλαβε το αύριο μεθαύριο θα έχει σκουρύνει!! Λογικά είσαι έγκυος γιατί και η αχνή γραμμή θετικό σημαίνει!!! 😊😊🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Κορίτσια κάπως ενθουσιάστηκα και θέλω και εγώ να κάνω τι δικό μου τεστ((δεν κρατήθηκα και πήρα χθες))

εχω από το πρωί να πάω τουαλέτα και έχω πιει μόνο ένα καφέ από το πρωί...πειράζει λέτε να το κάνω σε λίγο που θα πάω σπίτι ;!

Πότε περιμένεις περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...