Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Πραγματικααα δε φανταζεσαι ποσα νευρα εχωωω . Τωρα πηρα τηλεφωνο καθηστερησε τ δειγμα να παει στ εργαστηριο λεει κ δεν εχουν ακομα αποτελέσματα λεει κ θα προσπαθησει αυριο οταν θα παω εκει να εχει μια ενημερωσηη εστωωωωω. ενημερωση οχι αποτελεσματα . Σκεφτητε ποτε θα παρω τα αποτελέσματά τησ αυριανησ χοριακησ αυτα αργησαν τοσο .. κοριτσια πραγματικα ειμαι απιστευτα συγχυσμένη θα παω αυριο να τσ κανω μια φασαρια ολη δικη τσ.. σκεψουοτι πηγα κ πηρα κ αλλο τεστ εγκυμοσυνης το φθηνο βεβαια κ εκανα κιαλλο για κανενα λογοοο βεβαια ευτυχωσ βγηκε κατακοκκινη γραμμουλα  με μεσημεριανα ουρα

Σε καταλαβαίνω, και εγώ θα τα επερνα κρανίο με τόση καθυστέρηση, και κυρίως με τόσα λεφτά! 

Είσαι εγκύουλα, αυτό είναι σίγουρο, μην ανησυχείς. Μόνο υπομονή και αγάπη στο σπορι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Σε καταλαβαίνω, και εγώ θα τα επερνα κρανίο με τόση καθυστέρηση, και κυρίως με τόσα λεφτά! 

Είσαι εγκύουλα, αυτό είναι σίγουρο, μην ανησυχείς. Μόνο υπομονή και αγάπη στο σπορι... 

Ρε συ να  σ πω κτ οι χοριακες μονο θα με ηρεμησουν για την ωρα αν αυτες ειναι καλες. Γτ ειναι τοσο νωρις π τ μικρούλι δε μ δινει πολλα σημαδια. Καταλβαινεις τι εννοώ ? Κ ναι ρε συ τοσα λεφτα κ ακομα τπτ κ τα ριχνουν στν ταχυδρομειο??? Στην ελλαδα το πολυ ενα 20αρι κ τα αποτελεσατα την ιδια μερα. Αγαπη για το σπορακι απεραντη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ντυνεσαι σεξυ νοσηλευτρια η σεξυ καλογρια οτι αναβει τον καθενα .. στείλτου κανα ωραιο μνμτακι να καταλάβει οτι εχεις αγριες διαθεσεις λογω Τσικνοπέμπτης κ ελπιζουμε να παρει τ μνμ κ μη φαει πολυ. 

Και μάσκα έχω πάρει και περούκα έχω πάρει... Χειροπέδες δεν σκέφτηκα να πάρω... Μόνο έτσι θα μπορούσα να τον δέσω μακρυά από το μπριζολακι... 

Δεν είμαι αισιόδοξη, θα κάνω την προσπάθεια μου.. Και ό,τι γίνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Πραγματικααα δε φανταζεσαι ποσα νευρα εχωωω . Τωρα πηρα τηλεφωνο καθηστερησε τ δειγμα να παει στ εργαστηριο λεει κ δεν εχουν ακομα αποτελέσματα λεει κ θα προσπαθησει αυριο οταν θα παω εκει να εχει μια ενημερωσηη εστωωωωω. ενημερωση οχι αποτελεσματα . Σκεφτητε ποτε θα παρω τα αποτελέσματά τησ αυριανησ χοριακησ αυτα αργησαν τοσο .. κοριτσια πραγματικα ειμαι απιστευτα συγχυσμένη θα παω αυριο να τσ κανω μια φασαρια ολη δικη τσ.. σκεψουοτι πηγα κ πηρα κ αλλο τεστ εγκυμοσυνης το φθηνο βεβαια κ εκανα κιαλλο για κανενα λογοοο βεβαια ευτυχωσ βγηκε κατακοκκινη γραμμουλα  με μεσημεριανα ουρα

Θα μας τρελάνουν αυτοί! Αν είναι δυνατόν! Τι ενημέρωση; Για το πώς προκύπτει η εγκυμοσύνη; Αριθμό θέλεις....ότι είσαι έγκυος το ξέρεις! Δηλαδή τα αυριανα που είναι και τα πιο σημαντικά πότε θα στα δώσουν; Όταν γεννήσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Θα μας τρελάνουν αυτοί! Αν είναι δυνατόν! Τι ενημέρωση; Για το πώς προκύπτει η εγκυμοσύνη; Αριθμό θέλεις....ότι είσαι έγκυος το ξέρεις! Δηλαδή τα αυριανα που είναι και τα πιο σημαντικά πότε θα στα δώσουν; Όταν γεννήσεις;

Ελα ντεεε. Ειμαι απιστευτα ξενερωμενηηη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Και μάσκα έχω πάρει και περούκα έχω πάρει... Χειροπέδες δεν σκέφτηκα να πάρω... Μόνο έτσι θα μπορούσα να τον δέσω μακρυά από το μπριζολακι... 

Δεν είμαι αισιόδοξη, θα κάνω την προσπάθεια μου.. Και ό,τι γίνει... 

Και γιατί δε είσαι αισιόδοξη παρακαλώ; Δεν θέλω τέτοια. Η νύφη έτοιμη είναι! Όπου να ναι φτάνει!

Θα με τρελάνεις εσύ! Το καλύτερο δεν πήρες!😄😄

Α! Πα πα! Ντροπή!☺️😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Λοιπόν.... Προβλέπονται δράματα απόψε... 

Το πάνω είναι το μεσημεριανό, το κάτω το έκανα πριν μισή ώρα... 

Αυτό σημαίνει ότι ο γαμπρός θα έρθει με το παϊδάκι στο στόμα και την... σερπαντινα στο χέρι... 

Πως θα του πω να έχουμε επαφή χωρίς να καταλάβει ότι έχω ωορηξια;;; και το κυριότερο, πως θα τον κάνω να μην φάει πολύ ώστε να περάσουμε καλά χωρίς γκρίνια; ς 7

 

IMG_20200220_190105.jpg

Πολύ απλό!Θα πας και θα του πεις!

Θέλεις να γίνω εγώ το παϊδακι σου απόψε;;!!😆😆😆😆

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Και γιατί δε είσαι αισιόδοξη παρακαλώ; Δεν θέλω τέτοια. Η νύφη έτοιμη είναι! Όπου να ναι φτάνει!

Θα με τρελάνεις εσύ! Το καλύτερο δεν πήρες!😄😄

Α! Πα πα! Ντροπή!☺️😆

Αχ ρε κοριτσια σας ζηλευω εμενα δε με πολυπλησιαζει φοβατε ο γλυκουλης μ. Αν κ γω φοβαμαι να μαι ειλικρινής 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Και μάσκα έχω πάρει και περούκα έχω πάρει... Χειροπέδες δεν σκέφτηκα να πάρω... Μόνο έτσι θα μπορούσα να τον δέσω μακρυά από το μπριζολακι... 

Δεν είμαι αισιόδοξη, θα κάνω την προσπάθεια μου.. Και ό,τι γίνει... 

Εντάξει, ζωγραφίζεις σήμερα, έχω πεθάνει στο γέλιο 😂😂😂καλή διασκέδαση 😁😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πολύ απλό!Θα πας και θα του πεις!

Θέλεις να γίνω εγώ το παϊδακι σου απόψε;;!!😆😆😆😆

 

Μωρό μου φάε τα παϊδάκια σου γιατί εγώ είμαι το επιδόρπιο... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Αμάν ρε κορίτσι μου κάνε έναν αγιασμό στο σπίτι απαπαπαπαπα..σημασία έχει να ξεπερνιουνται και όλα καλά θα πάνε αγαπημένη μουυυυυ...με το καλό να ξεκινήσετε και να έχουμε χαρούμενα νεαααα ❤️

@Evie2 σήμερα περιμένουμε την χοριακη ε??σου είπαν τι ώρα περίπου η σε έχουν στο περίμενε??

Αυτό λέω και εγώ έναν αγιασμό θέλουμε χαχαχαχα ευχαριστωωωω τόσο πολύ ζουζούνα μου :-)@Evie2 συνχαρητηρια κορίτσακι μου είσαι εγκυουλα και μόνο αυτό μετράει :-):-) θα έρθουν και οι αριθμοί της χοριακης μην συνχιζεις το σπορακι σου 😉 βέβαια δίκιο έχεις αλλά να είσαι αισιόδοξη και χαρούμενη :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αυτό λέω και εγώ έναν αγιασμό θέλουμε χαχαχαχα ευχαριστωωωω τόσο πολύ ζουζούνα μου :-)@Evie2 συνχαρητηρια κορίτσακι μου είσαι εγκυουλα και μόνο αυτό μετράει :-):-) θα έρθουν και οι αριθμοί της χοριακης μην συνχιζεις το σπορακι σου 😉 βέβαια δίκιο έχεις αλλά να είσαι αισιόδοξη και χαρούμενη :-)

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου να σαι καλα. Εχω καλο προσαισθημα ρεε απλα μ σπασανε τα νευρα . Ηρεμησα τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Αχ ρε κοριτσια σας ζηλευω εμενα δε με πολυπλησιαζει φοβατε ο γλυκουλης μ. Αν κ γω φοβαμαι να μαι ειλικρινής 

Κι έχεις ακόμα πολλούς μήνες μπροστά σου! 😁😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Παρεπιπτόντως το @Ελενακι12 μας που είναι; Πως είσαι κορίτσι μου;🥰

Αγαπημενη μου καλησπερα ειμαι επιτελους καλα την προηγούμενη εβδομάδα ημουν στο νοσοκομείο δεν ενιωθα καθολου καλα κ φυσικα δυσκολεύτηκαν πολυ να βρουν τι έχω τελικά ειχα την γρίπη που κυκλοφορεί. Φοβηθηκα μην πάθει τπτ το μωρακι μου ταυτόχρονα αρρωστενη ο αντρας μ  κ μετα απο λιγες μερες ο γιος μου κ εχθές μπηκε η μανα μ στο νοσοκομείο αχ δεν μπορω πραγματικά δεν εχω ξεκουραστη καθολου ειμαι ακομα πολυ αδύναμη γιαυτο κ δεν έμπαινα καθόλου.... Εσυ πως πας κουκλα μου ολα καλα????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου να σαι καλα. Εχω καλο προσαισθημα ρεε απλα μ σπασανε τα νευρα . Ηρεμησα τωρα...

Τώρα καταλαβαίνω γιατί σε κάτι αγγλικά φόρουμ που διάβαζα όταν έψαχνα για τα onestep οι Αγγλίδες κάνουν τεστακια τέτοια λωρίδες για να δουν αν ανεβαίνει η χοριακη!!! Που να μπλέκεις με μικροβιολογικα εκεί!!! 

Υπόμονη κορίτσι μου αφού βγήκε πιο έντονο το δεύτερο τεστ καλά πηγαίνουν τα πράγματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αγαπημενη μου καλησπερα ειμαι επιτελους καλα την προηγούμενη εβδομάδα ημουν στο νοσοκομείο δεν ενιωθα καθολου καλα κ φυσικα δυσκολεύτηκαν πολυ να βρουν τι έχω τελικά ειχα την γρίπη που κυκλοφορεί. Φοβηθηκα μην πάθει τπτ το μωρακι μου ταυτόχρονα αρρωστενη ο αντρας μ  κ μετα απο λιγες μερες ο γιος μου κ εχθές μπηκε η μανα μ στο νοσοκομείο αχ δεν μπορω πραγματικά δεν εχω ξεκουραστη καθολου ειμαι ακομα πολυ αδύναμη γιαυτο κ δεν έμπαινα καθόλου.... Εσυ πως πας κουκλα μου ολα καλα????? 

Περαστικά σας κορίτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/2/2020 at 3:35 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ 👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι: ?

Karen: ?

Hope19: ?

Alex2016: ?

joycat: ?

st3llina: 07/02

PAPA EVA: 09/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

Maroulita? : 13/02

Evie2: 14/02

diana8: 14/02

Lacostaki: 14/02

silia: 15/02

Lactaki: ?

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

Κορίτσια μουυυ τι κάνετε;;; Καλό σκ να έχουμε με θετικά!! @st3llina πιστεύω σε εσένα ,θα έχεις καινούργιο σπίτι και μωρό μαζί 😉 !!! @Frogel μουυυ φίλη μου να χαίρεσαι τον άντρα σου!!! Αγαπημένοι τυχεροί να είστε με μια μεγάλη οικογένεια :-) !!!! @Maroulita? μου εύχομαι να είσαι ήδη εγκυουλα και αυτό που είδες να είναι αιματακι εμφύτευση 😉 !!! @Ευάγγελοςτ μην διαβάζω βλακείες αρχικά είσαι πολύ μικρή και σίγουρα πολύ γόνιμη,μην το ξανασκεφτείς!! @Ελενακι12 ήμουν σίγουρη για την κορακλα σου!!! Με το καλό να δεχτείς σε λίγους μήνες την πιο όμορφη πριγκίπισσα που έχεις δει ποτέ σου ,την πριγκίπισσα σου !!!!! 💕

Αγαπουλα μου σε ευχαριστώ πολυ ανυπομονώ ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αγαπημενη μου καλησπερα ειμαι επιτελους καλα την προηγούμενη εβδομάδα ημουν στο νοσοκομείο δεν ενιωθα καθολου καλα κ φυσικα δυσκολεύτηκαν πολυ να βρουν τι έχω τελικά ειχα την γρίπη που κυκλοφορεί. Φοβηθηκα μην πάθει τπτ το μωρακι μου ταυτόχρονα αρρωστενη ο αντρας μ  κ μετα απο λιγες μερες ο γιος μου κ εχθές μπηκε η μανα μ στο νοσοκομείο αχ δεν μπορω πραγματικά δεν εχω ξεκουραστη καθολου ειμαι ακομα πολυ αδύναμη γιαυτο κ δεν έμπαινα καθόλου.... Εσυ πως πας κουκλα μου ολα καλα????? 

Πω πω τι περάσατε! Πόσο να αντέξεις στην κατάσταση σου κιόλας; Να αρρωστήσεις εσύ να αρρωστήσει και ο μικρός. Περαστικά σας κοριτσάκι μου! Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση σε όλους σας. Εμείς εδώ καταστρωνουμε σχέδιά πως να αποπλανησουμε του αντρουλιδες μας😆. 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Τώρα καταλαβαίνω γιατί σε κάτι αγγλικά φόρουμ που διάβαζα όταν έψαχνα για τα onestep οι Αγγλίδες κάνουν τεστακια τέτοια λωρίδες για να δουν αν ανεβαίνει η χοριακη!!! Που να μπλέκεις με μικροβιολογικα εκεί!!! 

Υπόμονη κορίτσι μου αφού βγήκε πιο έντονο το δεύτερο τεστ καλά πηγαίνουν τα πράγματα!!! 

E αυτο λεω κ με μεσημεριανα ουρα οποτε λογικα καλα παει... ρε σε μερικα θεματα ειναι ντουβάρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι έχεις ακόμα πολλούς μήνες μπροστά σου! 😁😘

Χαχααχχα θα τ την πεσω στν υπνο εκει δε θα καταλάβει πολλσ 😅

@Ελενακι12 κοριτσιι μ τι να σου πω καντε κανα ευχελαιο διαδοχικα ο ενασ μετα τν αλλο πεσατε ... περαστικά να ναι... 

Κορίτσια απο ψαρια η εγκυουλες τι επιτρέπεται να τρωνε γτ μαρεσουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Χαχααχχα θα τ την πεσω στν υπνο εκει δε θα καταλάβει πολλσ 😅

@Ελενακι12 κοριτσιι μ τι να σου πω καντε κανα ευχελαιο διαδοχικα ο ενασ μετα τν αλλο πεσατε ... περαστικά να ναι... 

Κορίτσια απο ψαρια η εγκυουλες τι επιτρέπεται να τρωνε γτ μαρεσουν...

Καλό είναι να προτιμάς γενικά τα μικρά ψάρια. Τα πολύ μεγάλα όπως ο σολομός ή ο τόνος καλό είναι να μην τα τρως καθόλου. Γενικά να προσέχεις πολύ τα κρέατα να είναι καλά ψημένα και εννοείται σαλάτες από έξω δεν ακουμπάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Χαχααχχα θα τ την πεσω στν υπνο εκει δε θα καταλάβει πολλσ 😅

@Ελενακι12 κοριτσιι μ τι να σου πω καντε κανα ευχελαιο διαδοχικα ο ενασ μετα τν αλλο πεσατε ... περαστικά να ναι... 

Κορίτσια απο ψαρια η εγκυουλες τι επιτρέπεται να τρωνε γτ μαρεσουν...

Σολομό τόνο ξιφια δεν επιτρέπεται. Και μύδια μου είχαν πει όχι λόγω κινδύνου δηλιτηριασης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλό είναι να προτιμάς γενικά τα μικρά ψάρια. Τα πολύ μεγάλα όπως ο σολομός ή ο τόνος καλό είναι να μην τα τρως καθόλου. Γενικά να προσέχεις πολύ τα κρέατα να είναι καλά ψημένα και εννοείται σαλάτες από έξω δεν ακουμπάς

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου κ σενα @Kostef ευτυχως τονο δεν τρωω ειμαι αλλεργική κ σολομοσ δε μ πολυαρεσει. Αρα καμισ τσιπουριτσα μπορω. Πλεον βαζω τη σαλατα στ ξυδι με νερο κανα μισαωρο. Ειπαμε ν παραγγελναμε καμια ψητουρα μπασ κ νιωσουμε Τσικνοπέμπτη αλλα τ ειπα οχι γτ δεν ξερω τι κρεατα θα ειναι κ ποσο καλα ψημενα. Αρα τερμα κ τα delivery 😅 θα κανω κορμι εγω στην εγκυμοσύνη χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evie2 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου κ σενα @Kostef ευτυχως τονο δεν τρωω ειμαι αλλεργική κ σολομοσ δε μ πολυαρεσει. Αρα καμισ τσιπουριτσα μπορω. Πλεον βαζω τη σαλατα στ ξυδι με νερο κανα μισαωρο. Ειπαμε ν παραγγελναμε καμια ψητουρα μπασ κ νιωσουμε Τσικνοπέμπτη αλλα τ ειπα οχι γτ δεν ξερω τι κρεατα θα ειναι κ ποσο καλα ψημενα. Αρα τερμα κ τα delivery 😅 θα κανω κορμι εγω στην εγκυμοσύνη χαχαχα

Μην το γελάς καθόλου! Εγώ που τα έκοψα όλα αυτά στην εγκυμοσύνη πήρα μόνο 8 κιλά και ο άντρας μου έχασε καμιά δεκαριά! Τσιπούρα, σαρδέλες, γαύρο να τρως οποσδήποτε μέσα στη εβδομάδα. Α! Και όχι μελάτα αυγά ή παρασκευάσματα που έχουν αψητα αυγά όπως το τυραμισου. Δεν θυμάμαι βιταμίνη D έχεις κάνει; Φυλλικό οξύ παίρνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...