Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ναι Δημητρούλα στην ομάδα..γιατί δε φτιάχνεις ένα έτσι απλά για να μιλάμε;

Ειχα αλλα το εκλεισα πριν πολλα πολλα χρονια.... Αλλα θα δω αν ξανακάνω. Πες μου μονο πως λέγεται η ομάδα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/10/2020 at 3:42 ΜΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

Αχ κοριτσι μου ... 2 μερες τωρα η μικρη ολη μερς δε κοιμαται παλι.... Θελει μονο χερια και με το που την βαλω στο κρεβατι της σπαραζει στο κλαμα. Ειμαι ψωφια στην κούραση. Οσον αφορα τις εξετασεις δεν εχω προλαβει να τις παρω. Αλλα εχθες ο υψηλότερος πυρετος μ ηταν 37.5. Και σήμερα δεν εχω καθολου.... Βεβαια.... Κατω απο την τομη πανω στο κοκαλο ξερεις παρατηρω ενα πρηξιματακι που ποναει οταν το ακουμπαω. Δεν το ειχα πριν. Οταν ξαναπαω στη γιατρο θα της το δειξω.

Εσεις πως πατε?

Εγώ παλι αντιβίωση λόγω μαστιτιδας...ετρεχα Ιασώ να με. Βοηθήσουν με το γάλα που πετρώσε γιατί με το δικό μου θηλαστρο δεν έβγαινε... Αυτααα... Κ εμάς γκρινιαζει... Δε θέλει να καθεται στο κρεβάτι του κ γενικά θέλει αγκαλιά.... Ταλαιπωρουμαστε κ με τον αφαλό.... Τον καυτηριασε με άργιλο η παιδιατρος κ σημερα παλι βγάζει υγρό... Έχουμε με. Κάτι να ασχολουμεστε γενικά.... 

Εχεις βοήθεια να ξεκουραστείς λίγο.... 

*ναι μιλάμε μέσω messenger... Κάνε κ εσυ αν θες χωρίς να κάνεις Facebook

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε;;;

@Dimitra91 @ΚατεριναΣκ τα δικά σας νεα? Μάλλον είναι προϋπόθεση το facebook για κάνεις και messenger; Δεν μπορείτε να κάνετε λογαριασμό μόνο στο μεσεντζερ ε; Είμαι λιγάκι άσχετη και γω αλλά είπα μήπως γίνεται και μας έρθετε και σεις στην ομαδική!

Τα δικά μας νέα λοιπόν!: Σήμερα ο μπέμπης κλεινει τον πρώτο του μήνα! Μεγαλώνουμε παρά πολύ γρήγορα, όπως είπε και ο γιατρός καλύπτει το χαμένο έδαφος! Έχει πάρει πλέον 1700 και 5 πόντους και έχει γίνε 4200 και 53 εκατ. Φαίνεται η αλήθεια είναι αυτή η διαφορά! Τον έχουν πιάσει και οι κολικοί, ήπιοι ευτυχώς για την ώρα και είναι ανήσυχος τα βράδια. Ξενυχταμε πολύ γιατί τρώει λίγο κάθε φορά, τον παίρνει ο ύπνος και ξαναπειναει γρήγορα οπότε τρώει πολλές φορές από λίγο! 

Από χθες πάντως δεν τον χορταινουμε με τίποτα.... Δεν ξέρω αν είναι το άλμα της 5ης εβδομάδας που λένε ή απλά έτυχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Εγώ παλι αντιβίωση λόγω μαστιτιδας...ετρεχα Ιασώ να με. Βοηθήσουν με το γάλα που πετρώσε γιατί με το δικό μου θηλαστρο δεν έβγαινε... Αυτααα... Κ εμάς γκρινιαζει... Δε θέλει να καθεται στο κρεβάτι του κ γενικά θέλει αγκαλιά.... Ταλαιπωρουμαστε κ με τον αφαλό.... Τον καυτηριασε με άργιλο η παιδιατρος κ σημερα παλι βγάζει υγρό... Έχουμε με. Κάτι να ασχολουμεστε γενικά.... 

Εχεις βοήθεια να ξεκουραστείς λίγο.... 

*ναι μιλάμε μέσω messenger... Κάνε κ εσυ αν θες χωρίς να κάνεις Facebook

Αχ κι εμας εβγαζε λιγο υγρο απο το φαλακι της και μύριζε άσχημα αλλα μετα απο 2 μερες της επεσε ο ομφαλιος λωρος και ηταν μια χαρα, μας ειχε δει και ο παιδιατρος. Πωπω τι επαθες κι εγω το φοβαμαι αυτο.Και με την αντιβιωση ολα καλα? Εγω εδω και 4 ημερες δεν εχω πυρετο. Απλα σημερα παρατηρησα και βγαζει λίγο υγρο απο ενα σημειο της τομης.... Αρα αυριο επικοινωνώ με τη γιατρό να πάω να με δει να τελειωνουμε πλεον με αυτη την ιστορια!

στις πριν 12 ώρες, ο/η whatever είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε;;;

@Dimitra91 @ΚατεριναΣκ τα δικά σας νεα? Μάλλον είναι προϋπόθεση το facebook για κάνεις και messenger; Δεν μπορείτε να κάνετε λογαριασμό μόνο στο μεσεντζερ ε; Είμαι λιγάκι άσχετη και γω αλλά είπα μήπως γίνεται και μας έρθετε και σεις στην ομαδική!

Τα δικά μας νέα λοιπόν!: Σήμερα ο μπέμπης κλεινει τον πρώτο του μήνα! Μεγαλώνουμε παρά πολύ γρήγορα, όπως είπε και ο γιατρός καλύπτει το χαμένο έδαφος! Έχει πάρει πλέον 1700 και 5 πόντους και έχει γίνε 4200 και 53 εκατ. Φαίνεται η αλήθεια είναι αυτή η διαφορά! Τον έχουν πιάσει και οι κολικοί, ήπιοι ευτυχώς για την ώρα και είναι ανήσυχος τα βράδια. Ξενυχταμε πολύ γιατί τρώει λίγο κάθε φορά, τον παίρνει ο ύπνος και ξαναπειναει γρήγορα οπότε τρώει πολλές φορές από λίγο! 

Από χθες πάντως δεν τον χορταινουμε με τίποτα.... Δεν ξέρω αν είναι το άλμα της 5ης εβδομάδας που λένε ή απλά έτυχε!

Εμεις τα ιδια .... Μεγαλώνουμε ,γκρινιαζουμε, κοιμομαστε λιγο.... Αυτα!  Μπραβοο μεγαλωσε το ζουζουνι σου!Να ειναι πάντα γερο! Εμείς σε 4 μερες γινομαστε 1 μηνου και θα παμε παιδίατρο να δούμε  την αναπτυξη μας! Μπορει οντως να ειναι αλμα ανάπτυξης!

 

Ναι θα κανω  messenger οταν μπορεσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Συγχαρητήρια για τα μωρά σας.

Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Βγαίνοντας από το μαιευτήριο χρησιμοποιούμε το porte-bébé ή πρέπει να έχουμε το αυγό δηλαδή το καρεκλακι αυτοκινήτου;

Σας ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Συγχαρητήρια για τα μωρά σας.

Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Βγαίνοντας από το μαιευτήριο χρησιμοποιούμε το porte-bébé ή πρέπει να έχουμε το αυγό δηλαδή το καρεκλακι αυτοκινήτου;

Σας ευχαριστώ πολύ.

Γεια σου! Καρεκλακι αυτοκινήτου χρησιμοποιουν συνηθως. Νομιζω κυριως λογο νόμων. Αλλα καλυτερα να σ απαντήσει και αλλη κοπέλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/10/2020 at 7:55 ΠΜ, ο/η Eiffel είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Συγχαρητήρια για τα μωρά σας.

Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Βγαίνοντας από το μαιευτήριο χρησιμοποιούμε το porte-bébé ή πρέπει να έχουμε το αυγό δηλαδή το καρεκλακι αυτοκινήτου;

Σας ευχαριστώ πολύ.

Καλημέρα!!

Ευχαριστούμε 😊💗💗

Πρέπει να έχεις το κάθισμα αυτοκινήτου αν θέλεις να το βάλεις στο αμάξι..αλλιώς το πορτ μπεμπε αν μπαίνει κι αυτό στο αυτοκίνητο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Princess28

Κορίτσια τι κάνετε?

Εκανα messenger.... Πως επικοινωνούμε τώρα?

Έλα αγάπη!! Όλα καλά! Πώς σε λένε;; Να σε βάλω στην ομάδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...