Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Κορίτσια να σας ρωτήσω, ξέρετε μήπως αν παίρνουμε τπτ λεφτά πίσω από όσα δίνουμε στο ιδιωτικό μαιευτήριο;; Πέρα από τ 2000 εννοώ!! Όχι ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω, ξέρετε μήπως αν παίρνουμε τπτ λεφτά πίσω από όσα δίνουμε στο ιδιωτικό μαιευτήριο;; Πέρα από τ 2000 εννοώ!! Όχι ε;

Όχι, δεν καλύπτονται τα χρήματα που δίνεις στο μαιευτήριο. Παίρνεις μόνο του ΙΚΑ τα χρήματα εφόσον πληροίς τις προϋποθέσεις!

Όσο για την κοιλίτσα σου, όντως λένε ότι είναι μυτερή στα αγόρια και πιο γεμάτη κια στρογγυλή στα κορίτσια! Εμένα όλοι με ρωτάνε αν είναι αγόρι γιατί έχω κι εχω μυτερή κοιλιά παρ όλο που είναι μπέμπα! Τους λέω ότι θα βγει δυναμική γυναίκα σαν την μαμά της χαχαχαχαχαχα

Πέρα από την πλάκα έχει να κάνει με το σώμα αλλά και με το μωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/6/2020 at 6:12 ΜΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι εννοείται ούτε κι εγώ! Αλλά η φίλη μου που σας είπα Βενιζέλειο γέννησε και γενικά πολλές ακούω σε δημόσιο αλλα κι εγω δνε το συζητάω καν!!!

Και εγω έχω γνωστες και φιλες και έχω παει και επισκεψη στο βενιζελειο 2 μηνες αφοτου ειχα γεννησει εγω και τοτε καταλαβα τι καλα που εκανα και πηγα ιδιωτικα όσα καο αν ειχα δωσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ναι είναι κ αγόρι πες! Αλλά και πάλι κ μένα πολύ ψηλό μου φάνηκε δεν το περίμενα..😄 Καλά είδαμε προχθές το μωράκι της φίλης μου που γέννησε τώρα 23 Μαίου..φαντάσου τώρα έχει πάει 3600 κ ήταν απίστευα μικρό με πολύ μικρά ποδαράκια κ χεράκια..όταν γεννήθηκε ήταν 3080 φαντάσου πόσο μικρούλι θα ήταν τότε..πραγματικά είναι πολύ γλυκά αν είναι τόσο μικρά όταν γεννιούνται!! Κ εγώ δεν τ θυμόμουν καθόλου πόσο μικρούλια είναι ❤️❤️❤️

Και 4 κιλα να βγει παλι μικροσλοπικουλι θα ειναι παντως να εισαι σιγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Όχι, δεν καλύπτονται τα χρήματα που δίνεις στο μαιευτήριο. Παίρνεις μόνο του ΙΚΑ τα χρήματα εφόσον πληροίς τις προϋποθέσεις!

Όσο για την κοιλίτσα σου, όντως λένε ότι είναι μυτερή στα αγόρια και πιο γεμάτη κια στρογγυλή στα κορίτσια! Εμένα όλοι με ρωτάνε αν είναι αγόρι γιατί έχω κι εχω μυτερή κοιλιά παρ όλο που είναι μπέμπα! Τους λέω ότι θα βγει δυναμική γυναίκα σαν την μαμά της χαχαχαχαχαχα

Πέρα από την πλάκα έχει να κάνει με το σώμα αλλά και με το μωρό!

Ναι ξέρω εγώ δικαιούμαι μόνο τα 2000 όχι τα άλλα επιδόματα! Απλώς κάτι διάβασα για 900€ βέβαια ήταν περσινό άρθρο μάλλον δε θα ισχύει πια τώρα που δίνουν τα 2000, ή ήταν κάτι άλλο και μπερδεύτηκα!

Χαχα ναι δε ξέρω αν ισχύει..και μια φίλη μας 2 κορίτσια έκανε κ στα 2 μυτερή η κοιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Efi30 είπε:

Και 4 κιλα να βγει παλι μικροσλοπικουλι θα ειναι παντως να εισαι σιγουρη!!!

Χαχα λες ε; Μάλλον όσο κ να ναι μικρούλια θα’ ναι 😍 αλλά εμάς θα παιδέψει πολύ..φτου φτου να μην πάει τόσο 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Ναι έφτασα!! Η κοιλιά μου εντωμεταξύ δε ξέρω αν μοιάζει για 8ο 😂 φαίνεται βέβαια κανονικά, και μοιάζει ότι έχει αγόρι πάντως, προχθές με ρώτησε μια κυρία αν έχω αγόρι, γιατί φαίνεται απ’την κοιλιά μου λέει είναι μυτερή 😅😅 

Η πρώτη είμαι απ’την ομάδα ναι!! Αλλά για να δούμε θα γεννήσω πρώτη ή θα με προλάβει κάποια άλλη; 😋 Πίστευα αφού έχω 2 Σεπτέμβρη ΠΗΤ μπορεί να γεννήσω κ τέλη Αυγούστου, αλλά δε ξέρω τώρα γιατί τα πρώτα μωρά παίρνουν όλο τον καιρό(στην πλειοψηφία τους)..8ο πάντως ναι!! Νιώθω ότι τελειώνει πλέον με πιάνει πού κ πού μια ανυπομονησία να γεννήσω να δω το μωράκι μου, ενώ πριν δε με έπιανε αυτό, ήθελα να μείνω για πάντα έγκυος που είναι πιο ανέμελη περίοδος..😆 κι εγώ νιώθω ότι πλέον περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός, ενώ στην αρχή όπως λες όχι!

3,5-4;; Καλέ εσύ δεν έχεις πάρει τίποτα, έχεις χάσει μη σου πω 😁😁 έχω διαβάσει ότι όσα παραπάνω είσαι πριν μείνεις έγκυος, τόσο λιγότερα πρέπει να πάρεις στην εγκυμοσύνη, και το αντίθετο..οπότε μια χαρά είσαι!! Μέχρι 12 ναι είναι καλά!! Κ γω πιστεύω ότι αυτά που λένε θα τα πάρουμε σίγουρα μέχρι το τέλος ακριβώς γι’αυτό!! Μόνο το μωρό θα ναι συν 2 σίγουρα!! Συν όλα τ άλλα, το 4-5αρι το έχουμε στο τσεπάκι μας 😅

Είχα βρει κ μια εφαρμογή στο ίντερνετ που βάζεις το βάρος που ήσουν πριν μείνεις έγκυος, το ύψος σου και την εβδομάδα που είσαι, και σου βγάζει το ιδανικό βάρος για την εβδομάδα σου, και το μέγιστο βάρος μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης!! Αν θέλετε μπορώ να σας το στείλω

Ναι στείλε την εγώ έχω το pregnancy+ και ευχαριστημένη αλλά στείλε κ αυτή...

παντως αυτό με τις κοιλιές και το φύλο του μωρού σε εμένα δεν ισχύει εγώ έχω κοριτσάκι και η κοιλιά μ είναι μυτερή φουλ 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Όχι, δεν καλύπτονται τα χρήματα που δίνεις στο μαιευτήριο. Παίρνεις μόνο του ΙΚΑ τα χρήματα εφόσον πληροίς τις προϋποθέσεις!

Όσο για την κοιλίτσα σου, όντως λένε ότι είναι μυτερή στα αγόρια και πιο γεμάτη κια στρογγυλή στα κορίτσια! Εμένα όλοι με ρωτάνε αν είναι αγόρι γιατί έχω κι εχω μυτερή κοιλιά παρ όλο που είναι μπέμπα! Τους λέω ότι θα βγει δυναμική γυναίκα σαν την μαμά της χαχαχαχαχαχα

Πέρα από την πλάκα έχει να κάνει με το σώμα αλλά και με το μωρό!

Και εγώ αυτό έλεγα ενώ έχω Μπέμπα η κοιλιά μ είναι φουλ μυτερή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tina92 είπε:

Ναι στείλε την εγώ έχω το pregnancy+ και ευχαριστημένη αλλά στείλε κ αυτή...

παντως αυτό με τις κοιλιές και το φύλο του μωρού σε εμένα δεν ισχύει εγώ έχω κοριτσάκι και η κοιλιά μ είναι μυτερή φουλ 😂😂

Είναι στο ιντερνετ ένα σαιτ...

https://www.paidorama.com/ypologismos-varoys-egkymosynis

Αυτό δες το!

Χαχα ναι δεν πρέπει να ισχύει..πολλές έχουν κοριτσάκι και έχουν μυτερή απ’ότι βλέπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Συμφωνω με αυτό που σου είπε η @Princess28! Το καρπούζι είναι τιγκα στα σάκχαρα και η μαμα μου που έχει θέμα με το ζάχαρό της το αποφεύγει, αποφευγει επίσης και μαζεμένους υδατανθρακες όπως μακαρόνια ή πατατες με ψωμι, ρεβυθια κτλπ! Αφού το παρακολουθείς μην ανησυχείς!!!!

Ναι θα το Αποφευγω και εγώ... 😜❤Ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tina92 είπε:

Και εγώ αυτό έλεγα ενώ έχω Μπέμπα η κοιλιά μ είναι φουλ μυτερή 

Έτσι θα είναι δυναμικότατες οι κόρες μας !!!!!! :D :D :D 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Ναι θα το Αποφευγω και εγώ... 😜❤Ευχαριστώ! 

Kι εγώ προσπαθω αλλά ρε γαμώτο δεν μπορώ! Τα μόνα πράγματα που μου έχουν μυρίσει στην εγκυμοσύνη είναι το καρπούζι, τα κεράσια και το παγωτό!!! Όλα χωρίς ζάχαρη όπως βλέπεις χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Έτσι θα είναι δυναμικότατες οι κόρες μας !!!!!! :D :D :D 

 

Kι εγώ προσπαθω αλλά ρε γαμώτο δεν μπορώ! Τα μόνα πράγματα που μου έχουν μυρίσει στην εγκυμοσύνη είναι το καρπούζι, τα κεράσια και το παγωτό!!! Όλα χωρίς ζάχαρη όπως βλέπεις χαχαχαχα

Ενταξει αφου δεν είχες θέμα με την Καμπυλη μπορείς να τρως κάθε μέρα και από κάτι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Έτσι θα είναι δυναμικότατες οι κόρες μας !!!!!! :D :D :D 

 

Kι εγώ προσπαθω αλλά ρε γαμώτο δεν μπορώ! Τα μόνα πράγματα που μου έχουν μυρίσει στην εγκυμοσύνη είναι το καρπούζι, τα κεράσια και το παγωτό!!! Όλα χωρίς ζάχαρη όπως βλέπεις χαχαχαχα

Ναι Power Girls 🥰🥰🥰

καλά τα κεράσια τα τρώω με το κιλό όταν ξεκινάω ξεχνάω να σταμάτησω είναι όμως πολύ υγιεινά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Τι κανετε? 

Σας βάζω και τη λίστα που μου έδωσαν απο την κλινική για εμάς!

20200623_102339.thumb.jpg.2a21a66af30690646a03f262209adbc4.jpg

Εγω θεωρώ βέβαια ότι 4 νυχτικα ειναι πολλα, μάλλον θα πάρω 2 νυχτικα και παραπάνω σουτιέν θηλασμου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα!! Τι κανετε? 

Σας βάζω και τη λίστα που μου έδωσαν απο την κλινική για εμάς!

20200623_102339.thumb.jpg.2a21a66af30690646a03f262209adbc4.jpg

Εγω θεωρώ βέβαια ότι 4 νυχτικα ειναι πολλα, μάλλον θα πάρω 2 νυχτικα και παραπάνω σουτιέν θηλασμου!

Καλημέρα Δήμητρα!!

Τέλεια ευχαριστούμε! Αχ ανυπομονώ!!

Καλά είμαι εγώ! Τρώω πρωινό και μετά θα πάω για γιόγκα..😄

Επίσης πήγα χθες το απόγευμα για μασάζ..θα ξαναπάω κάποια στιγμή!

Τι κάνεις εσύ;

Τα νυχτικά τα θέλουν μήπως σε λερώσει το μωρό μάλλον 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Εχτες έφαγα για απογευματινο καρπουζι 4 κομμάτια μεγάλα σχετικά και ανέβηκε 126(επιτηδες για να δω αν θα ανέβει) ....Μου φάνηκε παρα πολυ (μου έδωσαν όριο το 130 μια ωρα μετά φαγητου) Φαντασου με δυο παπουτσακια και σαλάτα για μεσημεριανο άλλη μέρα είχα 85....ειμαι στη φάση που ψάχνω να δω τι με ανεβάζει για να κρατάω το ζάχαρο σε χαμηλές τιμές και όχι οριακά... Έχεις δίκιο ότι δεν έχω απλά όπως είπε και ο γυναικολόγος ήταν τσιμπημενη η γλυκόζη κ θέλει διατροφή να κάνω... Εσυ πως τα πας χωρίς ζάχαρη;έκοψες τον καφε τελικά που έλεγες;

Εγώ έκοψα τη ζάχαρη ναι!! Πίνω καφέ με στέβια..έφαγα κ ένα παγωτό με στέβια μια μέρα..και γενικά προσέχω ό,τι τρώω σε φαγητό να μην έχει πολύ ζάχαρη! Ψωμί για τοστ βρήκα ολικής χωρίς ζάχαρη.. Κ γλυκά, χυμοί κλπ κομμένα..πήρα κ σοκολάτα με στέβια της ιον μήπως θέλω καμια μέρα τπτ γλυκό, αλλά δεν έχω φάει ακόμη ευτυχώς δε μου’χει έρθει 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια

Πριν κανα δίωρο γυρισα απο το γιατρό... Ο μπεμπακος είναι 1025,ειμαι 26 και 1 και ο γιατρός μου είπε ότι θα με δει σε 3 εβδομάδες.... Μου φαίνεται μεγάλος,αλλα ο γιατρός όταν τον ρώτησα αν είναι εντάξει οι μετρησεις για την εβδομάδα που ειμαι, ειπε όλα καλά! Και σε εσάς άλλαξε το ραντεβου του μήνα σε 3 εβδομαδες;;Επισης είμαι τα ίδια κιλά με τον τρίτο 😥😥😥. Δεν καταλαβαίνω πως γίνεται αλλά το μωρό παιρνει βάρος...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Καλησπερα κορίτσια

Πριν κανα δίωρο γυρισα απο το γιατρό... Ο μπεμπακος είναι 1025,ειμαι 26 και 1 και ο γιατρός μου είπε ότι θα με δει σε 3 εβδομάδες.... Μου φαίνεται μεγάλος,αλλα ο γιατρός όταν τον ρώτησα αν είναι εντάξει οι μετρησεις για την εβδομάδα που ειμαι, ειπε όλα καλά! Και σε εσάς άλλαξε το ραντεβου του μήνα σε 3 εβδομαδες;;Επισης είμαι τα ίδια κιλά με τον τρίτο 😥😥😥. Δεν καταλαβαίνω πως γίνεται αλλά το μωρό παιρνει βάρος...... 

Αααα μια χαρά είναι ο μπεμπουκος σου ολόκληρο αντράκι🥰

αυτο με τα ραντεβού μην σε αγχώνει και εμένα μια μ το κάνει σε 3 εβδομάδες μια σε 4 δεν είναι κάτι,εμένα μ ειπαι ότι θα με βλέπει από την επόμενη φορά (τώρα είμαι 29η)ανα 2 εβδομάδες δηλ από την 31η εβδομάδα μέχρι την 36η εβδομάδα και μετά κάθε εβδομάδα μέχρι να γεννήσω....

οσο για τα κιλά σου αφού το μωράκι πέρνει κανονικάπρεπει να χαίρεσαι 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Καλησπερα κορίτσια

Πριν κανα δίωρο γυρισα απο το γιατρό... Ο μπεμπακος είναι 1025,ειμαι 26 και 1 και ο γιατρός μου είπε ότι θα με δει σε 3 εβδομάδες.... Μου φαίνεται μεγάλος,αλλα ο γιατρός όταν τον ρώτησα αν είναι εντάξει οι μετρησεις για την εβδομάδα που ειμαι, ειπε όλα καλά! Και σε εσάς άλλαξε το ραντεβου του μήνα σε 3 εβδομαδες;;Επισης είμαι τα ίδια κιλά με τον τρίτο 😥😥😥. Δεν καταλαβαίνω πως γίνεται αλλά το μωρό παιρνει βάρος...... 

Μπραβοοοοο!!!! Υπέροχο που δεν έχεις πάρει κιλά!!! Παίρνει το μωρό μόνο! Αχ αλήθεια;;;Μεγάλωσε ο μπέμπης σας!!!! Λες κι εμένα να είναι πάνω απο κιλο;;; Έχω τρομερή αγωνία!!!! Ναι εμένα τώρα που θα ξαναπάω είναι η 3η εβδομάδα απο το προηγούμενο ραντεβού! Όσο πάνε θα μειώνονται οι εβδομάδες μεταξύ των ραντεβού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα Δήμητρα!!

Τέλεια ευχαριστούμε! Αχ ανυπομονώ!!

Καλά είμαι εγώ! Τρώω πρωινό και μετά θα πάω για γιόγκα..😄

Επίσης πήγα χθες το απόγευμα για μασάζ..θα ξαναπάω κάποια στιγμή!

Τι κάνεις εσύ;

Τα νυχτικά τα θέλουν μήπως σε λερώσει το μωρό μάλλον 😄

Αχ τι ωραία!!! Πολύ ωραία περνάς την εγκυμοσύνη σου :D

Καλά είμαι, κινητικότατη, δεν ζορίζομαι, δουλεύω κανονικά και θα δουλεύω μέχρι 20 Ιουλίου λογικά! Ελπίζω η μπέμπα να μου βγεί τόσο συνεργάσιμη και καλή όσο είναι και τώρα, δεν με έχει ταλαιπωρήσει καθόλου :lol:! Το μόνο θέμα όπως ξαναείπα είναι η ζέστη, αλλά εντάξει, με 3 φορές ντουζ την ημέρα κάτι γίνεται χαχαχαχα

Θα αρχίσουμε απο εβδομάδα να πηγαίνουμε κάθε πρωί θάλασσα με την μανα μου και τις αδερφές μου, όπως κανουμε κάθε χρόνο οπότε θα περάσει ο καιρός όμορφα!

Ναι ίσως τα θέλουν γι αυτό αλλά υπερβολή μου ακούστηκαν τα 4! Θα δω πόσα θα πάρω! Πάντως στο χαρτί απο το μαιευτήριο γράφει να έχω έτοιμα τα πράγματα πριν μπω στον 7ο (μπαίνω την Παρασκευή)! Και τώρα θα αρχίσω να φτιάχνω την ντουλάπα με τα ρούχα μου να τα μετακινήσω για να βάλω του μωρού σιγά σιγά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Αχ τι ωραία!!! Πολύ ωραία περνάς την εγκυμοσύνη σου :D

Καλά είμαι, κινητικότατη, δεν ζορίζομαι, δουλεύω κανονικά και θα δουλεύω μέχρι 20 Ιουλίου λογικά! Ελπίζω η μπέμπα να μου βγεί τόσο συνεργάσιμη και καλή όσο είναι και τώρα, δεν με έχει ταλαιπωρήσει καθόλου :lol:! Το μόνο θέμα όπως ξαναείπα είναι η ζέστη, αλλά εντάξει, με 3 φορές ντουζ την ημέρα κάτι γίνεται χαχαχαχα

Θα αρχίσουμε απο εβδομάδα να πηγαίνουμε κάθε πρωί θάλασσα με την μανα μου και τις αδερφές μου, όπως κανουμε κάθε χρόνο οπότε θα περάσει ο καιρός όμορφα!

Ναι ίσως τα θέλουν γι αυτό αλλά υπερβολή μου ακούστηκαν τα 4! Θα δω πόσα θα πάρω! Πάντως στο χαρτί απο το μαιευτήριο γράφει να έχω έτοιμα τα πράγματα πριν μπω στον 7ο (μπαίνω την Παρασκευή)! Και τώρα θα αρχίσω να φτιάχνω την ντουλάπα με τα ρούχα μου να τα μετακινήσω για να βάλω του μωρού σιγά σιγά!

Ναι δε μπορώ να κάθομαι όλη μέρα..κάνω ήδη τα μαθήματα εγκυμοσύνης μέσω skype, ξεκίνησα και γυμναστική 2 φορές την εβδομάδα, γιόγκα 1 και λέω να κάνω και πιλάτες άλλη μία..βοηθάνε πολύ όλα αυτά οπότε αφού κάθομαι όλη μέρα καλύτερα να κάνω κάτι! Βρήκα κ μαθήματα ανώδυνου τοκετού από κοντά, και λέω να κάνω και αυτά εξτρα(γιατί ήδη θα μας κάνουν στο skype αλλά καλύτερα από κοντά πιστεύω)..κ σκέφτομαι να κάνω κ κανένα μάθημα θηλασμού! 

Μια χαρά θα σου βγει η μπέμπα 😄😄 Εγώ πάλι αν και είμαι κινητικότατη κ δε ζορίζομαι,γιατί από φυσικού μου δε μπορώ να κάθομαι, η εγκυμοσύνη με έχει ταλαιπωρήσει με τις ζαλάδες κ τις ανακατωσούρες..μόνο αυτό αλλά είναι αρκετό νομίζω 😛

Τέλεια καλά θα κάνεις να πηγαίνετε! Το κολύμπι κάνει καλό κ θα δροσίζεσαι κ όλας..πρέπει να’χετε ζέστη εκεί στη Κρήτη αφού κι εδώ κάποιες μέρες δεν παλεύεται! Λέω να πω κ εγώ στον άντρα μου να πηγαίνουμε τα σκ στη θάλασσα ή καμιά εκδρομή να κάνουμε τις βόλτες μας να κάνουμε κ κανα μπάνιο 😋

Άντε καλέ σιγά..μήπως έγραφε αν η εγκυμοσύνη σου είναι υψηλού κινδύνου να την έχεις έτοιμη νωρίτερα; Γιατί πουθενά δεν έχω ακούσει πριν τις 30 εβδομάδες για βαλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tina92 είπε:

Αααα μια χαρά είναι ο μπεμπουκος σου ολόκληρο αντράκι🥰

αυτο με τα ραντεβού μην σε αγχώνει και εμένα μια μ το κάνει σε 3 εβδομάδες μια σε 4 δεν είναι κάτι,εμένα μ ειπαι ότι θα με βλέπει από την επόμενη φορά (τώρα είμαι 29η)ανα 2 εβδομάδες δηλ από την 31η εβδομάδα μέχρι την 36η εβδομάδα και μετά κάθε εβδομάδα μέχρι να γεννήσω....

οσο για τα κιλά σου αφού το μωράκι πέρνει κανονικάπρεπει να χαίρεσαι 😉😉

Καταλαβααα.... Ναι μεγάλωσε κ δεν το πιστευω.... Απλά μου έκανε εντυπωση για τις 3 εβδομάδες, νόμιζα ήταν πιο μετά, για αυτό σας ρώτησα!!! 😜😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Μπραβοοοοο!!!! Υπέροχο που δεν έχεις πάρει κιλά!!! Παίρνει το μωρό μόνο! Αχ αλήθεια;;;Μεγάλωσε ο μπέμπης σας!!!! Λες κι εμένα να είναι πάνω απο κιλο;;; Έχω τρομερή αγωνία!!!! Ναι εμένα τώρα που θα ξαναπάω είναι η 3η εβδομάδα απο το προηγούμενο ραντεβού! Όσο πάνε θα μειώνονται οι εβδομάδες μεταξύ των ραντεβού!

Λογικα θα φτάνει το κιλο... Αντε να μεγαλώνουν!!! 😛😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

@Tina92 ήρθε το λίκνο μας σήμερα 😁😁 γύρισα από το σουπερ μάρκετ και βρήκα τον άντρα μου να το συναρμολογεί 😄😄😄

Αααααα τι ωραία με γεια να το χαρεί ο μπεμπουλης🥰🥰🥰πως είναι ωραίο;;;στείλε καμία φωτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...