Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

στις πριν 16 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

@Αννια27  βαλε και εμενα στο πινακακι 9/01! 

Βάλε και μένα στο Πινακάκι  @Αννια2715/1 άντε να μας μπει με το καλό το 2020!!! Καλή χρόνια σε όλες ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Ποιος ξέρει; Μπορεί να ήταν συνδιασμός τυχαίου γεγονότος κ ύπαρξης Θρομβοφιλιας! Έχω περίεργο ιστορικό! Έμεινα έγκυος τυχαία μιας κ είχαμε μόνο μια ελεύθερη επαφή το μήνα που έμεινα έγκυος...ξεκίνησε καλά με μια μικρή αποκολλήση την 5+1, μετά από μια βδομάδα πήγαμε είδαμε καρδιακή λειτουργία, όμως το έμβρυο ήταν μια βδομάδα πίσω σε αναπτυξη δλδ αντί για 7+1 ήταν 6+1. Θεώρησε ότι έγινε αργότερα η σύλληψη από αυτό που περιμέναμε και Μ έκλεισε ραντεβού μετά από ένα μήνα 11+5 υπήρχε ένας ξένος σάκος το έμβρυο είχε απορροφηθεί! Ιστολογική έδειξε πιθανή χρωμοσωμικη ανωμαλία όχι κάτι σίγουρο όμως....τρέχα γυρευε!

Εύχομαι γρηγοραααα να είσαι εγκυουλα και το παραπάνω να είναι πολύ σύντομα μια κακή ανάμνηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σας αγαπες μου.... Λοιπον θελω να σας πω πως ειμαι παρα πολυ χαρούμενη.... Πηγα για την αυχενική κ το μωρακι μου ειναι τελεια χαρηκα παρα πολυ... Αντι για 12 ε και3 ημ ειμαι 13 κ 1ημ το μωρακι μ ειναι μεγαλυτερο...... Και ναιιιιι μου ειπε κοριτσακι εχωωωωω😍😍😍😍😍😍βεβαια οχι 100% αλλα; αυτο ειδε το ειδαμε κ εμεις ❤️❤️❤️❤️❤️❤️αχχχχχ πόσο χαίρομαι 😘😘😘😘😘

Καλημέρα κορίτσι μου ποσοοο χαρηκααααα είναι κοριτσάκι!!!!! Με το καλό όλα αγάπη !!!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η katerinaki-dm είπε:

Βάλε και μένα στο Πινακάκι  @Αννια2715/1 άντε να μας μπει με το καλό το 2020!!! Καλή χρόνια σε όλες ❣️❣️

Καλή χρονιά κορίτσακι μου!!! Σε βάζω αμέσως :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

ioannastr: ?

Lactaki: ?

Ελενικον: ?

st3llina: ?

antzy9:29/12

Hope19: 03/01

Σταυρι:08/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

PAPA EVA: 09/01

diana8: 15/01

katerinaki-dm: 15/01

Kostef: 16/01

Whatever: 17/01

Karen: 19/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

I want a baby:29/01 

misofeggaro: 01/02

Aννια27:2020!

Επεξεργάστηκε από Αννια27
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λικη καλως ηρθες κοριτσι μου και συντομα να εχεις και εσυ το μωρακι σου! Νομιζω οτι τα συμπτωματα που εχεις ειναι καλα για εγκυμοσυνη αν και η καθε μια ξερει το σωμα της καλυτερα οπως αντιδρα. Εγω στη θεση σου θα περιμενα 2 -3 μερουλες ακομα. Ξερεις ακριβως ποτε εκανες ωορρηξια? Γιατι αν εκανες πιο αργα, ισως να μη δειξει ακομα. Κανε και ενα τεστ στο σπιτι να δεις και πας μετα για χοριακη! Καλή επιτυχία!!!

@whatever Κοριτσι μου και εμεις τα ιδια! τις γονιμες μερες με αγχος και προγραμματισμενα γιατι δεν βγαινει αλλιως, αν και ετσι δεν το απολαμβανεις.... :(

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η katerinaki-dm είπε:

Βάλε και μένα στο Πινακάκι  @Αννια2715/1 άντε να μας μπει με το καλό το 2020!!! Καλή χρόνια σε όλες ❣️❣️

Καλημερα κοριτσι μου μαζι ειμαστε καλη μας επιτυχια να εχουμε θετικα αποτελεσματα!!😊♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

@misofeggaro μου καλημέρα πως είσαι ;;;;

Καλήμερα και σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
Αδιαθέτησα χθες αργά το βράδυ.
Οπότε πάμε δυνατά για το νέο έτος.
Τσέκαρα και τις γόνιμες μου, πέφτουν σαββατοκύριακο <3

Ξανά δεν περιμένω 1η Φλεβάρη!

Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι; Ξέρεις πότε θα ξεκινήσεις τη διαδικασία;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Ποιος ξέρει; Μπορεί να ήταν συνδιασμός τυχαίου γεγονότος κ ύπαρξης Θρομβοφιλιας! Έχω περίεργο ιστορικό! Έμεινα έγκυος τυχαία μιας κ είχαμε μόνο μια ελεύθερη επαφή το μήνα που έμεινα έγκυος...ξεκίνησε καλά με μια μικρή αποκολλήση την 5+1, μετά από μια βδομάδα πήγαμε είδαμε καρδιακή λειτουργία, όμως το έμβρυο ήταν μια βδομάδα πίσω σε αναπτυξη δλδ αντί για 7+1 ήταν 6+1. Θεώρησε ότι έγινε αργότερα η σύλληψη από αυτό που περιμέναμε και Μ έκλεισε ραντεβού μετά από ένα μήνα 11+5 υπήρχε ένας ξένος σάκος το έμβρυο είχε απορροφηθεί! Ιστολογική έδειξε πιθανή χρωμοσωμικη ανωμαλία όχι κάτι σίγουρο όμως....τρέχα γυρευε!

Εμάς όλα πήγαιναν μια χαρά στην αρχή. Ακούσαμε καρδούλα και το μωρό μεγάλωνε κανονικά. Όταν πήγαμε την δεύτερη φορά είχε μεγαλώσει όσο έπρεπε αλλά δεν ακούσαμε την καρδιά του. Ο γιατρός μας είπε ότι είχε σταματήσει πολύ πρόσφατα για αυτό. Σε όλη την εγκυμοσύνη μου όμως είχα λίγα καφέ κι έτσι την περνούσα ξαπλωμένη. Μετά ξέρεις ακολουθεί ένας χαμός από εξετάσεις στις οποίες όμως δεν βρέθηκε κάτι. Έτσι το θεώρησαν τυχαίο. Ευτυχώς η δεύτερη ήταν τελείως διαφορετική. Μέχρι τον όγδοο μήνα πήγαινα στην δουλειά. Μέσα μου όμως έλιωνα από τον φόβο μου. Μετρούσα την κάθε ημέρα. Παρακαλούσα να περάσει ο καιρός και να γεννήσω. Ευχαριστώ το Θεό που μου έδωσε το αγοράκι μου! Μακάρι να με αξιώσει να κάνω κι ένα ακόμα. Πιστεύω ότι θα σου έρθει σύντομα η δεύτερη εγκυμοσύνη και όλα θα πάνε τέλεια. Προσπάθησε να αφήσεις πίσω σου το παρελθόν (πράγμα δύσκολο φυσικά)και κοίτα μπροστά και το θαύμα σου θα γίνει!💗😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλήμερα και σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
Αδιαθέτησα χθες αργά το βράδυ.
Οπότε πάμε δυνατά για το νέο έτος.
Τσέκαρα και τις γόνιμες μου, πέφτουν σαββατοκύριακο ❤️

Ξανά δεν περιμένω 1η Φλεβάρη!

Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι; Ξέρεις πότε θα ξεκινήσεις τη διαδικασία;

 

Δεν (πειράζει) πάμε δυναμικά και αισιόδοξα για τον νέο μήνα :-) !!! Εγώ κορίτσι μου επέστρεψα από διακοπές και τα συναφή ,οπότε περιμένω να αδιαθετησω και μόλις τελειώσω θα κλείσω εκ νέου ραντεβού για να ξεκινήσω :-) το 2020 καμία να μην μείνει χωρίς μωρακιαααααα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλημέρα 😍😘💋💖☺πως ειστε κορίτσια ;βλεπω ++++τεστακια επιτυχείς προσπάθειες εύχομαι, εγω αναμονή 

Καλημέρα κορίτσι μου,εγώ σπίτι την Τρίτη πιάνω δουλειά!!! Δεν Περιμένεις περίοδο; και ποτέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου,εγώ σπίτι την Τρίτη πιάνω δουλειά!!! Δεν Περιμένεις περίοδο; και ποτέ;

Ολες στο σπιτι και χουχουλιασμα ο καιρος δεν ειναι για τιποτε εγω δυστυχώς δεν εργάζομαι σταμάτησα και ειχα ξεκινήσει και σχολειο. Με τι καλο τριτη. Εγω τελείωσα περίοδο σήμερα. Τα εκανα και εγω στο παρελθον όταν ξεκίνησα προσπάθειες τις οποίες συνεχιζω ακομη, αναμονή για την επομενη και να ξεκινησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η karen είπε:

Ολες στο σπιτι και χουχουλιασμα ο καιρος δεν ειναι για τιποτε εγω δυστυχώς δεν εργάζομαι σταμάτησα και ειχα ξεκινήσει και σχολειο. Με τι καλο τριτη. Εγω τελείωσα περίοδο σήμερα. Τα εκανα και εγω στο παρελθον όταν ξεκίνησα προσπάθειες τις οποίες συνεχιζω ακομη, αναμονή για την επομενη και να ξεκινησω

Να σου πω την αλήθεια κάποιες φορές σκέφτομαι ότι θα ήθελα και εγώ να σταματήσω αλλά δυστυχώς δεν το επιτρέπουν τα οικονομικά μας!!! Πότε (δεν) περιμένεις επόμενη;;να σε βάλω στο πινακακι μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Να σου πω την αλήθεια κάποιες φορές σκέφτομαι ότι θα ήθελα και εγώ να σταματήσω αλλά δυστυχώς δεν το επιτρέπουν τα οικονομικά μας!!! Πότε (δεν) περιμένεις επόμενη;;να σε βάλω στο πινακακι μας!!

Βεβαίως! Τωρα 19 Ιανουαρίου, εμενα μου λείπει η δουλειά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σας αγαπες μου.... Λοιπον θελω να σας πω πως ειμαι παρα πολυ χαρούμενη.... Πηγα για την αυχενική κ το μωρακι μου ειναι τελεια χαρηκα παρα πολυ... Αντι για 12 ε και3 ημ ειμαι 13 κ 1ημ το μωρακι μ ειναι μεγαλυτερο...... Και ναιιιιι μου ειπε κοριτσακι εχωωωωω😍😍😍😍😍😍βεβαια οχι 100% αλλα; αυτο ειδε το ειδαμε κ εμεις ❤️❤️❤️❤️❤️❤️αχχχχχ πόσο χαίρομαι 😘😘😘😘😘

Μπράβο κοριτσάκι μου πολύ χάρηκα έτσι τέλεια να συνεχίσουν όλα να προσέχεις τον εαυτό σου και την πριγκίπισσα που έχεις μέσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Συγχαρητηρια!!! Γερο να ειναι το μωρακι σου!!! Αν οντως θελατε και κοριτσακι ακομα καλυτερα για εσας! 

Σε ευχαριστώ πολυ κουκλα μου ναι ηθελα παρα πολυ ενα κοριτσακι γτ εχω ηδη ενα αγορακι 3 χρονών 😍😍😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ποσοοο χαρηκααααα είναι κοριτσάκι!!!!! Με το καλό όλα αγάπη !!!!!! 🥰

Καλημερα ψυχη μου ευχαριστώ πολυυυυυυυ κ εγω πολυ χαρηκααααααα😍😍😍😍😍αντε τωρα περιμενω εσας μια μια να ακουω ευχάριστα 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η karen είπε:

Βεβαίως! Τωρα 19 Ιανουαρίου, εμενα μου λείπει η δουλειά 

Θα δεις το όνομα σου στο παραπάνω πινακακι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, ελπίζω να είστε όλες καλά! Εγώ κάνω τεστ ωορρηξιας από τις 29 και επιτελους σήμερα βρήκα θετικό! Είχα ανησυχήσει λίγο ότι δε θα κάνω καθόλου ωορρηξια αυτό το μήνα... Βγαίνουν και βολικά οι βάρδιες του συζύγου οπότε όλα καλά! Από θέμα άγχους μπορώ να πω ότι χαλάρωσα αρκετά γιατί ασυναίσθητα είχα βάλει κάποια ορόσημα στο μυαλό μου, μου είχε κολλήσει ο Αύγουστος γιατί κ ο γιος μου γεννήθηκε τότε... Τώρα που πέρασε είπα οπότε θέλει να έρθει! Θα αρχίσω να ασχολούμαι και λίγο με το γάμο τη νέα χρονιά που δεν έχω κάνει και πολλά η αλήθεια είναι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου πολύ χάρηκα έτσι τέλεια να συνεχίσουν όλα να προσέχεις τον εαυτό σου και την πριγκίπισσα που έχεις μέσα σου

Ψυχουλα μου χιλια ευχαριστώ κ εγω σας εύχομαι μεσα απο την καρδια μου ολες να ειστε καλα κ να  ακουω ευχάριστα για ολες σας😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια, ελπίζω να είστε όλες καλά! Εγώ κάνω τεστ ωορρηξιας από τις 29 και επιτελους σήμερα βρήκα θετικό! Είχα ανησυχήσει λίγο ότι δε θα κάνω καθόλου ωορρηξια αυτό το μήνα... Βγαίνουν και βολικά οι βάρδιες του συζύγου οπότε όλα καλά! Από θέμα άγχους μπορώ να πω ότι χαλάρωσα αρκετά γιατί ασυναίσθητα είχα βάλει κάποια ορόσημα στο μυαλό μου, μου είχε κολλήσει ο Αύγουστος γιατί κ ο γιος μου γεννήθηκε τότε... Τώρα που πέρασε είπα οπότε θέλει να έρθει! Θα αρχίσω να ασχολούμαι και λίγο με το γάμο τη νέα χρονιά που δεν έχω κάνει και πολλά η αλήθεια είναι... 

Κοριτσακι μ καλημερα κ καλη χρονια..... Βουρρρρρρ λοιπον κανε πολλες αγκαλιτσες κ περιμενουμε νεα σουυυυυ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

@Λικη καλως ηρθες κοριτσι μου και συντομα να εχεις και εσυ το μωρακι σου! Νομιζω οτι τα συμπτωματα που εχεις ειναι καλα για εγκυμοσυνη αν και η καθε μια ξερει το σωμα της καλυτερα οπως αντιδρα. Εγω στη θεση σου θα περιμενα 2 -3 μερουλες ακομα. Ξερεις ακριβως ποτε εκανες ωορρηξια? Γιατι αν εκανες πιο αργα, ισως να μη δειξει ακομα. Κανε και ενα τεστ στο σπιτι να δεις και πας μετα για χοριακη! Καλή επιτυχία!!!

@whatever Κοριτσι μου και εμεις τα ιδια! τις γονιμες μερες με αγχος και προγραμματισμενα γιατι δεν βγαινει αλλιως, αν και ετσι δεν το απολαμβανεις.... :(

 

Την 15η μέρα νομίζω είχα ωορρηξία γιατί είχα αίμα και πονακια... Αλλά δεν είμαι σίγουρη.... Πω πω νομίζω πως δεν θα αντέξω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα!Επιτελους αδιαθετησα!!!(σηριαλ ειχε γινει πια).Αννια μου βαλε με στο πινακακι για 7/2 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...