Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η thalaki είπε:

@PAPA EVA πολυ καλή επιτυχία κορίτσι μου σου εύχομαι! 

Έκανες κ ένεση ovitrelle? 

Σε πόσες μέρες σου είπε ο γυναικολόγος σου μπορείς να κάνεις τεστ ώστε να ναι έγκυρο? 

Αν γίνομαι αδιάκριτη ζητώ συγγνώμη! 

 

Σ ευχαριστω πολυ!!! Πηρα serpafar και ειχα πολυ εντονη αντιδραση, μεγαλωσαν πολλα ωαρια και μου εδωσε και ενεση ovitrelle 2 μερες πριν την σπερματεγχυση. Μου ειπε με μια μερα καθυστερηση να παω να κανω εξεταση αιματος και οχι ουρων, αλλα επειδη δεν εχω πολυ σταθερο κυκλο και αλλες φορες μου ερχεται περιοδος στις 28 ημερες, αλλες φορες στις 30 και τον προηγουμενο μηνα μου ηρθε στις 32 ημερες, λεω να περιμενω μετα τις 32 μερες να παω κανω εξεταση, αν δεν μου εχει ερθει μεχρι τοτε..δεν ξερω ποσο θα αντεξω βεβαια γιατι εχω στο σπιτι ενα τεστ εγκυμοσυνης! χιχι :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλοριζικο κ τυχερο το νεο μας θεματακι κοριτσακια μου!!!Να μας φερει η νεα χρονια γερα μωρακια που τοσο τα περιμενουμε!Στις εγκυουλες μας τελειομηνες κ ηρεμες εγκυμοσυνες.Παμε να γεμισουμε θετικα τεστακια!!!!!!

Ευχαριστούμε πολύ,εύχομαι το 2020 να φέρει αυτό που επιθυμειτε πιο πολύ στον κόσμο!!είναι angel year😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η zouzouna79 είπε:

Ευχαριστούμε πολύ,εύχομαι το 2020 να φέρει αυτό που επιθυμειτε πιο πολύ στον κόσμο!!είναι angel year😍😍

Τι σημαίνει angel year???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου εύχομαι το καινούργιο θεματάκι να είναι γουρλίδικο και το 2020 να μας βρει με τα μωράκια μας!!! ❤️❤️❤️👶🍼

Πώς περνάτε την τελευταία μέρα του χρόνου;; 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου εύχομαι το καινούργιο θεματάκι να είναι γουρλίδικο και το 2020 να μας βρει με τα μωράκια μας!!! ❤️❤️❤️👶🍼

Πώς περνάτε την τελευταία μέρα του χρόνου;; 🤗

Καλη χρονια να εχουμε κοριτσι μου !!! Να γεμισουμε ολες με μωρακια👼🏻👼🏻 
εγω κανω βασιλοπιτα και ετοιμαζομαστε σιγα σιγα για το βραδυ !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

καλοτάξιδο το θεματάκι Σας κορίτσια!!! Εύχομαι το 2020 να κρατάτε όλες ένα θετικό τεστακι και στη συνέχεια γερά μωρά!! Εγώ πέρυσι τέτοια περίοδο ευχήθηκα να ταν η τελευταία χρόνια που ήμαστε 2 σε αυτό το σπίτι και φέτος έχω την μπουμπού μου αγκαλιά!! Με το καλό σε όλες σας κορίτσια!! 

Να σας ζησει κοριτσι μου..σαν χθες θυμαμαι το θετικο σου τεστακι!! Να ειστε γεροι να καμαρωνετε το αστερι σας!! Καλη χρονιά με υγεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια μου!!! Εύχομαι το 2020 να φέρει σε όλες μας αυτό που επιθυμούμε! Πάνω απ' όλα να έχουμε την υγεία μας και δύναμη να αντιμετωπίσουμε ότι μας φέρει το νέο έτος! Και πολλή πολλή αγάπη!!!

Σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας στους τελευταίους δύο κύκλους κάνω το εξής. Έχω και τις απλές ταινίες και το ψηφιακό της clearblue. Ξεκινάω με τις ταινίες που είναι και πιο οικονομικές, και όταν η γραμμή σκουρυνει αρκετά κάνω και ένα ψηφιακό για σιγουριά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλή χρονιά! Εύχομαι στην καθεμία σας προσωπικά υγεία, ευτυχία και όλα τα όνειρα σας να πραγματοποιηθούν.

Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα, έστω κι έτσι απρόσωπα, γιατί αυτό μου αποδεικνύει ότι πάνω από όλα είμαστε άνθρωποι και μοιραζόμαστε όλοι τις ίδιες ανησυχίες. Καμιά φορά είναι εξίσου σημαντικό να επικοινωνείς με κάποιον ακόμα και με αυτόν τον τρόπο γιατί ανακαλύπτεις πόσο όμορφοι άνθρωποι υπάρχουν γύρω σου! 💗

Spoiler...Στο προηγούμενο θεματακι υπάρχει μια υπέροχη έκπληξη!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιαααααα κοριτσαρες μου ομορφεεεεες...εύχομαι το 2020 να φέρει πολλά μωρά και πολύ αγάπη σε όλες μας..πίστη υπομονή ελπίδα και αισιοδοξία σε όλες σας και θα συμβούν όλα τα θαυματακια..εμένα με βρήκε η νέα χρονιά νηστική με τρελές ναυτίες αλλά δεν γκρινιάζω όλα για το σπορι που μεγαλώνει...σας φιλώ όλες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή χρονιά σε ολες! Εύχομαι το νέο έτος να φέρει υγεία και ένα μπεμπακι στην αγκαλιά μας!  Πιστεύω  πως κ αυτό το θέμα θα είναι γουρλίδικο για τι επόμενες!!!❤️🥰👣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή χρονιά!
Εύχομαι σε όλες μας μέσα στο 2020 να έχουμε απο ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά μας και σε όσες είδαν θετικά τεστάκια να έχουν μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπες μου γλυκες καλη χρονια σε ολες ευχομαι στην καθε μια ξεχωριστά υγεια αγαπη πίστη ευτυχία....σε ολες σας κ φυσικα στης οικογένειες σάς.... Ξεκινησε μια καινουρια χρονιά που ευχομαι κ πιστευω πως για ολο τον κόσμο θα πανε καλυτερα τα πράγματα..... Κ εσεις κοριτσια μου που ειστε στην προσπάθεια ευχομαι απο δω κ στο εξής να ερθουν γρηγορα τα μωρακια που τοσο θέλετε σας το εύχομαι μεσα απο την καρδια μου κ θα προσευχομαι για εσάς να περασετε τελειααααααα..... ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου χρονια πολλς καλη χρονια με υγεις και ευτυχία πανω απ'όλα.  Ευχομαι σε ολες που προσπαθουμε για μωρακι να μας το δωσει το 2020. Ευχομαι του χρονου τετοια εποχη  οολες μας να κραταμε ενα υγιες μωράκι... στις εγκυουλες μας μια υγιή τελειομηνη εγκυμοσυνη. Στειλτε μασ μπεμπεδοσκονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια... Η νέα χρονια να φέρει στα σπίτια μας αυτό που επιθυμούμε! Οι επόμενες γιορτές να μας βρουν και να είμαστε 3 η και 4!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

ioannastr: 18/12

Lactaki: 23/12

Whatever: 24/12

Ελενικον: 24/01

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

antzy9:29/12

I want a baby:30/12

misofeggaro: 01/01

Hope19: 03/01

Σταυρι:08/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

diana8: 15/01

Kostef: 16/01

Lacostaki: 22/01

Aννια27:2020!

Επεξεργάστηκε από Αννια27
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου καλή χρονιά με υγεία αγάπη ευτυχία και φυσικά πολλά πολλά μωρά!!!!!!!! Να ευχηθώ και ψυχική αρμονία !!!! Στις εγκυουλες μας με το καλό και στις υπόλοιπες γρήγορα το μωρό 😉 !!!!! Το νέο έτος να φέρει πολλές χαρές σε όλες μας!!!! 🥰 Όσα κορίτσια είναι νέα μπορούν να στείλουν ημερομηνίες και στα ήδη κορίτσια μου ανανεωμένες ημερομηνίες για το πινακακι του 2020 !! @Princess28 συγχαρητήρια γλυκάκι το πιο ωραίο δώρο με χαρά όλη η εγκυμοσύνη σου και με το καλό να κρατήσεις και εσύ το μωράκι σου αγκαλιά !!!! Μπράβο και πάλι κορίτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια κοριτσακια μου κ απο μενα!Μακαρι να φερει αυτη η χρονια γερα μωρακια σε οσες προσπαθουμε κ επισης γερα μωρακια σε οσες τα εχουν ηδη στην κοιλιτσα! Για να δουμε ποια θα μας φερει το πρωτο θετικο τεστακι για το 2020;

Τα κοριτσια μας που περιμεναν αυτες τις μερες τι κανουν; Maroulita @antzy9 @I want a baby @misofeggaro ?

Πολλα πολλα συγχαρητηρια κ στο κοριτσακι μας @Princess28 για την καλυτερη εκπληξη λιγο πριν φυγει το 2019!!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι κοπελα μου κ ενα γερο μωρο!

Εγω ακομη δεν αδιαθετησα μαλλον τρελαθηκε ο κυκλος μου με το κρυωμα.Τωρα εχω μπουκωμα κ καταρροη κ δεκατα απο 36.8-37.1. Ο πονος στη μεση κ το στηθος συνεχιζεται αλλα ο πονος στην κοιλια σταματησε.Στεναχωριεμαι πολυ που ενω ειχε αρχισει να στρωνει ο κυκλος μου τους τελευταιους μηνες ,τωρα ξαναχαλασε παλι.Φτου κι απ την αρχη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μου καλή χρονιά με υγεία αγάπη ευτυχία και φυσικά πολλά πολλά μωρά!!!!!!!! Να ευχηθώ και ψυχική αρμονία !!!! Στις εγκυουλες μας με το καλό και στις υπόλοιπες γρήγορα το μωρό 😉 !!!!! Το νέο έτος να φέρει πολλές χαρές σε όλες μας!!!! 🥰 Όσα κορίτσια είναι νέα μπορούν να στείλουν ημερομηνίες και στα ήδη κορίτσια μου ανανεωμένες ημερομηνίες για το πινακακι του 2020 !! @Princess28 συγχαρητήρια γλυκάκι το πιο ωραίο δώρο με χαρά όλη η εγκυμοσύνη σου και με το καλό να κρατήσεις και εσύ το μωράκι σου αγκαλιά !!!! Μπράβο και πάλι κορίτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλη χρονια να εχουμε κοριτσι μου συντομα ολες να μεινουμε ... να γεμισει το πινακακι Μας ..σημερα καταλαβα την ωορρηξια μου ... οποτε βαλε με 15 /1 🥰♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Καλη χρονια κοριτσακια μου κ απο μενα!Μακαρι να φερει αυτη η χρονια γερα μωρακια σε οσες προσπαθουμε κ επισης γερα μωρακια σε οσες τα εχουν ηδη στην κοιλιτσα! Για να δουμε ποια θα μας φερει το πρωτο θετικο τεστακι για το 2020;

Τα κοριτσια μας που περιμεναν αυτες τις μερες τι κανουν; Maroulita @antzy9 @I want a baby @misofeggaro ?

Πολλα πολλα συγχαρητηρια κ στο κοριτσακι μας @Princess28 για την καλυτερη εκπληξη λιγο πριν φυγει το 2019!!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι κοπελα μου κ ενα γερο μωρο!

Εγω ακομη δεν αδιαθετησα μαλλον τρελαθηκε ο κυκλος μου με το κρυωμα.Τωρα εχω μπουκωμα κ καταρροη κ δεκατα απο 36.8-37.1. Ο πονος στη μεση κ το στηθος συνεχιζεται αλλα ο πονος στην κοιλια σταματησε.Στεναχωριεμαι πολυ που ενω ειχε αρχισει να στρωνει ο κυκλος μου τους τελευταιους μηνες ,τωρα ξαναχαλασε παλι.Φτου κι απ την αρχη...

Περαστικά σου πάλι κορίτσακι μου απλά λέω εγώ τώρα μήπως θα ήθελες να κάνεις μια χοριακη;;;;; Εεεε;;;; Μήπως;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Καλη χρονια να εχουμε κοριτσι μου συντομα ολες να μεινουμε ... να γεμισει το πινακακι Μας ..σημερα καταλαβα την ωορρηξια μου ... οποτε βαλε με 15 /1 🥰♥️ 

Καλή χρονιά κορίτσακι μου,μακαριιιιι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/12/2019 at 7:41 ΠΜ, ο/η PAPA EVA είπε:

Σ ευχαριστω πολυ!!! Πηρα serpafar και ειχα πολυ εντονη αντιδραση, μεγαλωσαν πολλα ωαρια και μου εδωσε και ενεση ovitrelle 2 μερες πριν την σπερματεγχυση. Μου ειπε με μια μερα καθυστερηση να παω να κανω εξεταση αιματος και οχι ουρων, αλλα επειδη δεν εχω πολυ σταθερο κυκλο και αλλες φορες μου ερχεται περιοδος στις 28 ημερες, αλλες φορες στις 30 και τον προηγουμενο μηνα μου ηρθε στις 32 ημερες, λεω να περιμενω μετα τις 32 μερες να παω κανω εξεταση, αν δεν μου εχει ερθει μεχρι τοτε..δεν ξερω ποσο θα αντεξω βεβαια γιατι εχω στο σπιτι ενα τεστ εγκυμοσυνης! χιχι :P 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου περιμένουμε τα καλύτερα θετικά νέα 😉 !!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

/Καλή επιτυχία κορίτσι μου περιμένουμε τα καλύτερα θετικά νέα 😉 !!!!!! 

Σ' ευχαριστώ πολύ @Αννια27!!! Κ σε σενα ευχομαι συντομα με ενα μωρακι! Αν μπορείς, βάλε με 9/01 και βλεπουμε,γιατι δεν εχω κ σταθερο κυκλο!!!

@Princess28 συγχαρητήρια κοριτσι μου!!!το καλύτερο δωρο σας ηρθε!!! Με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονιά κοριτσια!!!

Εγω μ αυτα κ μ εκεινα ξεχαστηκα..ειμαι αρρωστη μια βδομαδα τωρα!! Αδιαθετησα κανονικα κ παω για 22/01..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...