Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Eviksp1991 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!καλες γιορτες να εχουμε..με υγεια αγαπη  και τυχη!βρισκομαι στην τριτη μερα καθυστερησης με σταθερο κυκλο 28 ημερων..μονο ο προηγουμενος ηταν 22.κ δςν ξερω κ γιατι..πρωτη φορα συνεβη αυτο..απο συμπτωματα τιποτα..μονο ενα φουσκωμα στο στομαχι,συχνοουρια και νευρα...πολλα νευρα..τι γινεται;εχω στεναχωρο παρελθον κ ανυπομονω σαν τρελη για το θετικο αποτελεσμα

Στονπροηγούμενο κύκλο που ήταν 22 ημερών ειχες τη ροή που έχεις πάντα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γεια σου! Εγώ είχα δοκιμάσει τα one step. Πολύ οικονομικά και πάντα έβρισκα θετικό. Έγκυος όμως έμεινα με τα clearblue τα ροζ με το χαμόγελο (μπορεί να είναι και τυχαίο). Είναι πιο ακριβά αλλά αν τα πάρεις online θα πετύχεις καλύτερη τιμή. Τα one step ανιχνεύουν από LH 10 (πολύ ευαίσθητα) ενώ τα clearblue από LH 40. Οπότε όταν το clearblue γίνει θετικό είσαι πιο κοντά στην ωορρηξία και πρέπει να έχεις επαφή 2 μέρες, ενώ όταν γίνει θετικό το one step έχεις επαφή 3 μέρες. Καλή επιτυχία!

Ευχαριστω πολυ !!! ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Και εγώ μόνο τα onestep έχω χρησιμοποιήσει τώρα ήταν ο δεύτερος μήνας μόλις... Δεν έχω σχηματίσει ακόμα ολοκληρωμένη άποψη.... Ικανοποιημενη μπορώ να πω ότι είμαι προς το παρόν. 

Σε ευχαριστω πολυ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Τελικά πόσο διαφορετικές μπορούμε να είμαστε;; νύχια μαλλιά λαιζερ την ίδια μέρα;; και μόνο που το διάβασα κουραστηκα

xaxaxaxaxa οχι φιλη μου.. τις τελευταιες μέρες εννοούσα. χθες έκανα μόνο μαλλιά... γενικά από αρχές του Δεκέμβρη τα έκανα όλα αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Στονπροηγούμενο κύκλο που ήταν 22 ημερών ειχες τη ροή που έχεις πάντα;;; 

Ναι ναι..η ροη φυσιολογικη..για αυτο κ το τρεναρω τωρα..μπας κ καθυστερει λογω του προηγουμενου μηνα..μην εχω τζαμπα ελπιδες.ξερω γω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια !!!! Πάμε κ ‘μείς με τον άντρα μου για δεύτερο παιδάκι και περιμένω αύριο να αδιαθετήσω! Ελπίζω να μν μου έρθει και να δω και εγώ ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης!!!! ❤️❤️❤️  Εύχομαι ολόψυχα να γεμίσει η λίστα που είδα μόνο με θετικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η diana8 είπε:

35A6D8DC-BEA2-44EF-9EF0-E7AB27BD8471.thumb.jpeg.4f462665cfc310e32305cbb9621b04d3.jpegΚαλημεραα κοριτσια μου 

σημερα εφτιαξα τα χριστουγεννιατικα νυχακια μου ελπιζω να σας αρεσουν ♥️spacer.png

 

Υπεροχα!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου..πως είστε;; χαθηκα λιγο αλλα πολυ δουλειά λογω εορτών..λοιπόν κοριτσια μου 15 τ μηνα περιμενα περιοδο εκανα ενα τεστ πρωιμο ανιχνευσης 10 τ μηνα αρνητικο..τωρα εχω 2 ημερες καθυστέρηση..με ενα στηθος φουλ πρησμενο και ποναει..π πριν μια εβδ ηταν απλα ευαίσθητο.. πριν 3 4 μέρες με επιασε τοσο πολυ...δεν εχω ελπίδες κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η katerinaki-dm είπε:

καλημερα κορίτσια !!!! Πάμε κ ‘μείς με τον άντρα μου για δεύτερο παιδάκι και περιμένω αύριο να αδιαθετήσω! Ελπίζω να μν μου έρθει και να δω και εγώ ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης!!!! ❤️❤️❤️  Εύχομαι ολόψυχα να γεμίσει η λίστα που είδα μόνο με θετικά 

Κ γω περιμενω αποτελεσματα απο χοριακη..!καλη μας επιτυχια κοριτσια!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου..πως είστε;; χαθηκα λιγο αλλα πολυ δουλειά λογω εορτών..λοιπόν κοριτσια μου 15 τ μηνα περιμενα περιοδο εκανα ενα τεστ πρωιμο ανιχνευσης 10 τ μηνα αρνητικο..τωρα εχω 2 ημερες καθυστέρηση..με ενα στηθος φουλ πρησμενο και ποναει..π πριν μια εβδ ηταν απλα ευαίσθητο.. πριν 3 4 μέρες με επιασε τοσο πολυ...δεν εχω ελπίδες κοριτσια...

Καλέ πήγαινε να κάνεις ένα τεστ...ή ακόμα καλύτερα μια χοριακή. Έχεις γενικά σταθερό κύκλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου..πως είστε;; χαθηκα λιγο αλλα πολυ δουλειά λογω εορτών..λοιπόν κοριτσια μου 15 τ μηνα περιμενα περιοδο εκανα ενα τεστ πρωιμο ανιχνευσης 10 τ μηνα αρνητικο..τωρα εχω 2 ημερες καθυστέρηση..με ενα στηθος φουλ πρησμενο και ποναει..π πριν μια εβδ ηταν απλα ευαίσθητο.. πριν 3 4 μέρες με επιασε τοσο πολυ...δεν εχω ελπίδες κοριτσια...

γιατί να μη πιστεύεις?? έκανες το τεστ πάρα πολύ νωρίς 5 μέρες πριν την αναμενόμενη... ξανα κάνε τεστάκι ή χοριακή πιστεύω πως θα μας έχεις ευχάρισταααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eviksp1991 είπε:

Κ γω περιμενω αποτελεσματα απο χοριακη..!καλη μας επιτυχια κοριτσια!!

 

τέλεια.. περιμένουμε νέα σου κορίτσι!!!! έχεις καθυστέρηση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eviksp1991 είπε:

Κ γω περιμενω αποτελεσματα απο χοριακη..!καλη μας επιτυχια κοριτσια!!

 

αναμένουμε νέα σου....

Όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

τέλεια.. περιμένουμε νέα σου κορίτσι!!!! έχεις καθυστέρηση??

Εχω 4 μερες..!!με σταθερο κυκλο..μακαρι μακαρι...να ναι το χριστουγεννιατικο δωρακι μου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eviksp1991 είπε:

Εχω 4 μερες..!!με σταθερο κυκλο..μακαρι μακαρι...να ναι το χριστουγεννιατικο δωρακι μου!

 

αγαπημένη μου πιστεύω είσαι εγγυούλα.. πότε θα σε πάρουν τηλ για τα αποτελέσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

αγαπημένη μου πιστεύω είσαι εγγυούλα.. πότε θα σε πάρουν τηλ για τα αποτελέσματα?

Γυρω στις 6 θα περασω να τα παρω...!!δεν με κραταει το σπιτι αλλα 3 ωρες..θα σκασωωω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eviksp1991 είπε:

Γυρω στις 6 θα περασω να τα παρω...!!δεν με κραταει το σπιτι αλλα 3 ωρες..θα σκασωωω χαχαχα

γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ δε θα τα έχουν έτοιμα να σου πούνε έστω τηλεφωνικά????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ δε θα τα έχουν έτοιμα να σου πούνε έστω τηλεφωνικά????

Λογικα ναι..!αλλα επειδη ειμαι στην μαμα μου..(για υποστηριξη)μετα θα περασω απο κει για να παω σπιτι...οποτε βολευει!!εσυ κοριτσακι μου εχεις παιδακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eviksp1991 είπε:

Λογικα ναι..!αλλα επειδη ειμαι στην μαμα μου..(για υποστηριξη)μετα θα περασω απο κει για να παω σπιτι...οποτε βολευει!!εσυ κοριτσακι μου εχεις παιδακι;

οχι αγαπημένη μου .. είμαι 29 κ προσφατα σχετικα εγχειρισμένη από ενδομητριωση.. προσπαθω πάλι από το καλοκαίρι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

οχι αγαπημένη μου .. είμαι 29 κ προσφατα σχετικα εγχειρισμένη από ενδομητριωση.. προσπαθω πάλι από το καλοκαίρι.. 

Ααα ιδια ηλικια..εγω περσυ τετοια εποχη ειχα εξωμητριο που διστυχως εχασα κ την σαλπιγγα.προσπαθουμε απο απριλιο κ τιποτα..σου ευχομαι ολοψυχα καλη αναρρωση..κ συντομα καλα νεα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η katerinaki-dm είπε:

Περιμένω αποτελέσματα χοριακής σε λίγες ώρες! Πολύ άγχος η αναμονή! Θα σας ενημερώσω για τα αποτελέσματα!!!!

Άντε άντε μόνο καλά νέα να ακούμε αυτές τις μέρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αποτελεσματα στα κοριτσια που αναμενουν χοριακες!!!Αντε να γεμισουμε το πινακακι μας με θετικα τεστακια!!!

 

Ποιες αλλες  δεν περιμενουν αυτες τις μερες; @Elenikon μου πού εισαι κοριτσακι μου;Ευχομαι να μας εχεις ευχαριστα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...