Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Θέλει λίγη προσπάθεια, δεν πειράζει...σε λίγους μήνες θα τα καταφέρουμε ??❤️ Κοντά είμαστε, εγώ είμαι 29...

Εννοειτε θα τα καταφέρουμε.. υπομονη. Εμεις τωρα ειμαστε κ αγχωμενοι γτ λεμε μεχρι τ τελος τ καλοκαιριού να γυρισουμε μονιμα Ελλάδα, κ του ξεκοψα γυρναμε δε γυρναμε τισ προσπαθειες για τ μωρακι μασ συνεχιζουμε κανονικαα γτ μετα αντε γυρνα αντε να βολευτούμεαντε τ ενα τ αλλο θα περασουν τα χρονια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Εννοειτε θα τα καταφέρουμε.. υπομονη. Εμεις τωρα ειμαστε κ αγχωμενοι γτ λεμε μεχρι τ τελος τ καλοκαιριού να γυρισουμε μονιμα Ελλάδα, κ του ξεκοψα γυρναμε δε γυρναμε τισ προσπαθειες για τ μωρακι μασ συνεχιζουμε κανονικαα γτ μετα αντε γυρνα αντε να βολευτούμεαντε τ ενα τ αλλο θα περασουν τα χρονια 

Ισχύει...αλλά βέβαια θα είναι κ πιο δύσκολα να γυρίσετε χωρίς δουλειά και έγκυος, αλλά θα τη βρείτε την άκρη...ενώ αλλιώς, άντε να βρείτε πρώτα δουλειά, άντε να βρείτε σπίτι, άντε να είστε καλύτερα οικονομικά, θα περάσει ο καιρός...το αγόρι σου είναι κι αυτός 28; Αγγλία είπες μένετε τώρα; Πού;

Εγώ στεναχωρέθηκα, γιατί χθες το βράδυ βγήκα και ήπια αρκετό κρασί γιατί είχα κάτι γενέθλια, και σήμερα ξύπνησα αγχωμένη κ φοβισμένη..το αλκοολ επηρεάζει την εμφύτευση;μπορεί να επηρέασα τη σύλληψη; ξέρω ότι δεν κάνει καλό...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ισχύει...αλλά βέβαια θα είναι κ πιο δύσκολα να γυρίσετε χωρίς δουλειά και έγκυος, αλλά θα τη βρείτε την άκρη...ενώ αλλιώς, άντε να βρείτε πρώτα δουλειά, άντε να βρείτε σπίτι, άντε να είστε καλύτερα οικονομικά, θα περάσει ο καιρός...το αγόρι σου είναι κι αυτός 28; Αγγλία είπες μένετε τώρα; Πού;

Εγώ στεναχωρέθηκα, γιατί χθες το βράδυ βγήκα και ήπια αρκετό κρασί γιατί είχα κάτι γενέθλια, και σήμερα ξύπνησα αγχωμένη κ φοβισμένη..το αλκοολ επηρεάζει την εμφύτευση;μπορεί να επηρέασα τη σύλληψη; ξέρω ότι δεν κάνει καλό...?

Aυτα ακριβως π ειπες ολα αλλα δε με νοιαζει το πολυ πολυ ν γεννησω εδω αν μείνω τωρα κοντα π ειναι κ δωρεάν κ μετα γυρναω. 28 κ οι 2 ειμαστε τν περναω κ 3 μηνες χαχαχ. Μενουμε λιγο πιο εξω απο το Birmingham.. 

 

Κοιτα για μια φορά δεεεε νμζ ν γινει κτ σκεψου ποοοσε κ ποσες δε προσπαθουν υποτίθεται κ μαθαινουν οτι ειναι εγκυοσ στ 2ο 3ο μηνα κ ολα καλα. Απλα να θυμασαι οτι αφου προσπαθεις να συμπεριφερεσαι σαν εγκυος οσον αφορά τη διατροφη κ τα βαρη κ τ αλκοολ καφε. (Καπου τ διαβασα αυτο ?)  αλλα καπου αλλου διαβασα ενα ποτηρακι αλκοολ μια στ τοσο ισως κ ν βοηθαει στο ν μεινεις εγκυουλα γτ διωχνει αγχοι κ ενδοιασμουσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Aυτα ακριβως π ειπες ολα αλλα δε με νοιαζει το πολυ πολυ ν γεννησω εδω αν μείνω τωρα κοντα π ειναι κ δωρεάν κ μετα γυρναω. 28 κ οι 2 ειμαστε τν περναω κ 3 μηνες χαχαχ. Μενουμε λιγο πιο εξω απο το Birmingham.. 

 

Κοιτα για μια φορά δεεεε νμζ ν γινει κτ σκεψου ποοοσε κ ποσες δε προσπαθουν υποτίθεται κ μαθαινουν οτι ειναι εγκυοσ στ 2ο 3ο μηνα κ ολα καλα. Απλα να θυμασαι οτι αφου προσπαθεις να συμπεριφερεσαι σαν εγκυος οσον αφορά τη διατροφη κ τα βαρη κ τ αλκοολ καφε. (Καπου τ διαβασα αυτο ?)  αλλα καπου αλλου διαβασα ενα ποτηρακι αλκοολ μια στ τοσο ισως κ ν βοηθαει στο ν μεινεις εγκυουλα γτ διωχνει αγχοι κ ενδοιασμουσ.

Χαχα..και με τι ασχολείστε; Δουλεύετε ή σπουδάζετε;

Δε ξέρω έχω φοβηθεί πολύ...και δεν έχω και τις κράμπες χαμηλά που είχα χθες και προχθες...έχεις δίκιο σε αυτό που λες, το έχω διαβάσει κι εγώ..διατροφή έχω φτιάξει,και βιταμίνες παίρνω,δεν καπνίζω,δε ξέρω τώρα πώς μου κατσε και ήπια αλλά σκεφτόμουν δεν πειράζει αν είναι να γίνει θα γίνει...και έχω πολλές τύψεις τώρα...??? ισχύει αυτό που λες για όσες δεν το περιμένουν καν κ το μαθαίνουν μετά..χαχα..αλλά δε ξέρω..ένα ποτηράκι τη βδομαδα ναι δεν πειράζει έχω ακούσει κι εγώ...πφφ τώρα ό,τι έγινε έγινε..πάμε για τον άλλο μήνα αν είναι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχα..και με τι ασχολείστε; Δουλεύετε ή σπουδάζετε;

Δε ξέρω έχω φοβηθεί πολύ...και δεν έχω και τις κράμπες χαμηλά που είχα χθες και προχθες...έχεις δίκιο σε αυτό που λες, το έχω διαβάσει κι εγώ..διατροφή έχω φτιάξει,και βιταμίνες παίρνω,δεν καπνίζω,δε ξέρω τώρα πώς μου κατσε και ήπια αλλά σκεφτόμουν δεν πειράζει αν είναι να γίνει θα γίνει...και έχω πολλές τύψεις τώρα...??? ισχύει αυτό που λες για όσες δεν το περιμένουν καν κ το μαθαίνουν μετά..χαχα..αλλά δε ξέρω..ένα ποτηράκι τη βδομαδα ναι δεν πειράζει έχω ακούσει κι εγώ...πφφ τώρα ό,τι έγινε έγινε..πάμε για τον άλλο μήνα αν είναι ?

Δουλευουμε κοπελα μου εγω ειμαι νοσηλευτρια σε δημοσιο νοσοκομειο 5 χρονια κ ο σύντροφός μ ειναι 3 χρονια εδω κ ειναι βοηθός οδοντοτεχνιτη σε εργαστηριο.

Μωρε μη φοβασαι αν ειναι εκει το σπορακι σ ηδη δε θα παθει τπτ... σκεψου θετικα κ γω παιρνω βιταμινες δε καπνισα ποτε γενικά δε πολυ πινω ακτος αν ερθω διακοπες ελλαδα χαχαχ  αλλα τα 2 καφεδες τη μερα δε μπορω ν τα κοψω ? εσεις με τι ασχολείστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραβανι λιγουρευτο.. βλεπω το μην αρχίζεις την μουρμούρα κ αυυη η κυρα καιτη ολο ραβανι κανει σρν κυρ Ηλία κ ειπα ν δω πως ειναι...

15751112004254418721570553407808.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Θα παω να αγορασω σμρ αν ειναι κ οταν ξυπνησω για δουλεια ααααν δεν εχει ερθει θα κανωω.. ηθελα ν παρω χθες ρε γαμωτο αλλα έτρεχα για ψωνια για δεντρο χαμος στ κεντρο κιολασ λογω black friday κ τ ξεχασα ηθελα ν κανω σμρ τ πρωι.. αυριο λοιπον. Εσυ τι κανεις κοπελα μου πως εισαι?

 

@Σαμανη @Ελενακι12 πως ειστε? Που χαθηκατε?

Καλα είμαι κορίτσακι μου περιμένω πως κ πως την Τετάρτη χιχιχι!!! Παρεμπιπτόντως ο μάστορας για τα αλουμίνια δεν ήρθε ποτέ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ραβανι λιγουρευτο.. βλεπω το μην αρχίζεις την μουρμούρα κ αυυη η κυρα καιτη ολο ραβανι κανει σρν κυρ Ηλία κ ειπα ν δω πως ειναι...

15751112004254418721570553407808.jpg

Ωωωωω στείλε και από δω ρε κορίτσακι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλα είμαι κορίτσακι μου περιμένω πως κ πως την Τετάρτη χιχιχι!!! Παρεμπιπτόντως ο μάστορας για τα αλουμίνια δεν ήρθε ποτέ ?

Αντε αντε ολα τελεια θα πανε... γιατι δεν ηρθε??? Τι σπαστικο να σε κλεινουν σπιτι κ ν περιμενεις κ να μην ερθουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Ωωωωω στείλε και από δω ρε κορίτσακι !!!!

Εχω μπει στ μουντ Χριστούγεννα τωρα κ θα κανω συνεχεια γλυκα.. την αλλη βδομαδα θα κανω μελομακαρονακια κ κουραμπεδες... ανυπομονωω... εχω τρελα με τα γλυκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evie2 είπε:

Αντε αντε ολα τελεια θα πανε... γιατι δεν ηρθε??? Τι σπαστικο να σε κλεινουν σπιτι κ ν περιμενεις κ να μην ερθουν

Γιατί είναι ......!!! Άστα μπλέξαμε με αυτόν και δεν μας σηκωνε και τα τηλέφωνα μέχρι και σήμερα και έχουμε δώσει και 1.300 ευρώ προκαταβολή κοντεψαμε να πάμε στην αστυνομία!!! Τώρα πριν λίγο μας πήρε του τα έχωσε ο άντρας μου και μας είπε ότι τα έρθει την Πέμπτη για να δούμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Γιατί είναι ......!!! Άστα μπλέξαμε με αυτόν και δεν μας σηκωνε και τα τηλέφωνα μέχρι και σήμερα και έχουμε δώσει και 1.300 ευρώ προκαταβολή κοντεψαμε να πάμε στην αστυνομία!!! Τώρα πριν λίγο μας πήρε του τα έχωσε ο άντρας μου και μας είπε ότι τα έρθει την Πέμπτη για να δούμε....

Αυτός μαγαζι δεν εχει?? Θα ειχα παει εκει και θα του ειχα τη μουρη κιμα ακου εκει 1300 κ δε σηκώνει το τηλέφωνο... θα με ειχε πιασει καρδιακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Ισχύει...αλλά βέβαια θα είναι κ πιο δύσκολα να γυρίσετε χωρίς δουλειά και έγκυος, αλλά θα τη βρείτε την άκρη...ενώ αλλιώς, άντε να βρείτε πρώτα δουλειά, άντε να βρείτε σπίτι, άντε να είστε καλύτερα οικονομικά, θα περάσει ο καιρός...το αγόρι σου είναι κι αυτός 28; Αγγλία είπες μένετε τώρα; Πού;

Εγώ στεναχωρέθηκα, γιατί χθες το βράδυ βγήκα και ήπια αρκετό κρασί γιατί είχα κάτι γενέθλια, και σήμερα ξύπνησα αγχωμένη κ φοβισμένη..το αλκοολ επηρεάζει την εμφύτευση;μπορεί να επηρέασα τη σύλληψη; ξέρω ότι δεν κάνει καλό...?

Η κουμπάρα μου τον γιο της τον έπιασε την πρώτη νύχτα γάμου μετά από το τραπέζι οπότε καταλαβαίνεις πόσο είχαν πιει... Κυρίως ο γαμπρός...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Δυστυχώς βγήκε αρνητική... Γίνεται 2 μέρες πριν την καθυστέρηση να μην δείχνει κάτι;;;

Θα σ έλεγα οτιβκαθε μιασ ειναι διαφορετικη περιμενε ν δεις αν σ ερθει η οχι κ ξανακανε πχ 1 2 μερες καθυστέρηση... δεν ξερω κ πολλα απο χοριακη δυστυχώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Θα παω να αγορασω σμρ αν ειναι κ οταν ξυπνησω για δουλεια ααααν δεν εχει ερθει θα κανωω.. ηθελα ν παρω χθες ρε γαμωτο αλλα έτρεχα για ψωνια για δεντρο χαμος στ κεντρο κιολασ λογω black friday κ τ ξεχασα ηθελα ν κανω σμρ τ πρωι.. αυριο λοιπον. Εσυ τι κανεις κοπελα μου πως εισαι?

 

@Σαμανη @Ελενακι12 πως ειστε? Που χαθηκατε?

Αγάπη μου καλησπέρα εχθές ήμουν από το πρωί έξω με μια φίλη γυρίσαμε αργά κ να πω την αλήθεια κουράστηκα πάρα πολύ μετά δεν ήμουν καλά κοιμήθηκα λίγο κ μετά με τον μικρό κ σήμερα κάπως πάλι είμαι αλλά καλύτερα.... Όσο μπορώ βγαίνω τώρα που μπορώ γτ μετά δεν ξέρω τι θα γινει?????????εσείς όλα καλά??????? ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Αυτός μαγαζι δεν εχει?? Θα ειχα παει εκει και θα του ειχα τη μουρη κιμα ακου εκει 1300 κ δε σηκώνει το τηλέφωνο... θα με ειχε πιασει καρδιακο

Εμείς να δεις τη πάθαμε αγάπη!!! Εγκεφαλικό του τα έχωσε κ ο άντρας μου κ ελπίζω να βγάλουμε άκρη αλλιώς του είπαμε δωσμας τα λεφτά πίσω!!! Θα δούμε τώρα ,άκου εκεί εμείς φτύνουμε αίμα για να μαζέψουμε αυτά τα λεφτά και αυτή στο χαβα τους !!! Τεσπά αύριο θέλω θετικοοοο αποτελέσματα ? θα περιμένω :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Δυστυχώς βγήκε αρνητική... Γίνεται 2 μέρες πριν την καθυστέρηση να μην δείχνει κάτι;;;

Λογικά θα έπρεπε να δείχνει κάτι!! πάντως μην απογοητεύεσε είναι πολύ νωρίς μόλις ξεκινήσατε χαλάρωσε σκέψου θετικά και όλα θα γίνουν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Εμείς να δεις τη πάθαμε αγάπη!!! Εγκεφαλικό του τα έχωσε κ ο άντρας μου κ ελπίζω να βγάλουμε άκρη αλλιώς του είπαμε δωσμας τα λεφτά πίσω!!! Θα δούμε τώρα ,άκου εκεί εμείς φτύνουμε αίμα για να μαζέψουμε αυτά τα λεφτά και αυτή στο χαβα τους !!! Τεσπά αύριο θέλω θετικοοοο αποτελέσματα ? θα περιμένω :-)

Μακαρι κοριτσακι μ το θελω τ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Μακαρι κοριτσακι μ το θελω τ πολύ 

Ευακι το κορίτσι μας η Αννια είναι γουρλου θα δεις που θα είσαι το επόμενο θετικακι μας :) εγω στέλνω μπεμπεδοσκονη ανάμεικτη με χριστουγεννιάτικη χρυσόσκονη για να πέσουν βροχή τα θετικά..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ισχύει...αλλά βέβαια θα είναι κ πιο δύσκολα να γυρίσετε χωρίς δουλειά και έγκυος, αλλά θα τη βρείτε την άκρη...ενώ αλλιώς, άντε να βρείτε πρώτα δουλειά, άντε να βρείτε σπίτι, άντε να είστε καλύτερα οικονομικά, θα περάσει ο καιρός...το αγόρι σου είναι κι αυτός 28; Αγγλία είπες μένετε τώρα; Πού;

Εγώ στεναχωρέθηκα, γιατί χθες το βράδυ βγήκα και ήπια αρκετό κρασί γιατί είχα κάτι γενέθλια, και σήμερα ξύπνησα αγχωμένη κ φοβισμένη..το αλκοολ επηρεάζει την εμφύτευση;μπορεί να επηρέασα τη σύλληψη; ξέρω ότι δεν κάνει καλό...?

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου δεν επιρεαζει η μία μέρα που ήπιες απλά μέχρι να δεις αν θα έρθει η όχι μην πιεις άλλο..:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Ευακι το κορίτσι μας η Αννια είναι γουρλου θα δεις που θα είσαι το επόμενο θετικακι μας :) εγω στέλνω μπεμπεδοσκονη ανάμεικτη με χριστουγεννιάτικη χρυσόσκονη για να πέσουν βροχή τα θετικά..<3

Φίλη πες τα!!!!! Εάν συνεχιστεί το ρεκόρ μου θα χρεώνω 5 ευρώ να σας πω ποια θα είναι η επόμενη χαχαχα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αγάπη μου καλησπέρα εχθές ήμουν από το πρωί έξω με μια φίλη γυρίσαμε αργά κ να πω την αλήθεια κουράστηκα πάρα πολύ μετά δεν ήμουν καλά κοιμήθηκα λίγο κ μετά με τον μικρό κ σήμερα κάπως πάλι είμαι αλλά καλύτερα.... Όσο μπορώ βγαίνω τώρα που μπορώ γτ μετά δεν ξέρω τι θα γινει?????????εσείς όλα καλά??????? ?????

Καλά κάνεις γλυκακι μου να βγεις να περνάς όμορφα και χαλαρά!!!! Εμείς όλα καλά εδώ ψάχνουμε ποιο θα είναι το επόμενο θετικο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια πάμε να βάλουμε στοιχήματα για την @Σαμανη και την @Frogel μας ποια θα κάνει αγόρι και ποια κορίτσι!!!! Ξεκινάω πρώτη σαμανη αγόρι και frogel αγόρι ? επόμενη .....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Γιατί είναι ......!!! Άστα μπλέξαμε με αυτόν και δεν μας σηκωνε και τα τηλέφωνα μέχρι και σήμερα και έχουμε δώσει και 1.300 ευρώ προκαταβολή κοντεψαμε να πάμε στην αστυνομία!!! Τώρα πριν λίγο μας πήρε του τα έχωσε ο άντρας μου και μας είπε ότι τα έρθει την Πέμπτη για να δούμε....

Γειά σου Αννια μου! Αχ ου μπλέξεις! Εμάς ξεκίνησε το μπάνιο και όταν έφτασε στη μέση εξαφανίστηκε?. Ούτε τα εργαλεία του δεν πήρε! Δεν τον βρήκαμε ποτέ! Μετά μάθαμε ότι κληρονόμησε πολλά από τον πατέρα του. Κατάλαβες ο κύριος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...