Μετάβαση σε περιεχόμενο

6η εβδομάδα χωρίς καρδιακή λειτουργία


Demi 89

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,στις 11/10 εκανα εμβρυομεταφορα 2εβρυων.25/10χοριακη 512!ο γιατρός μου είπε να μην επαναλάβω και κανονίσαμε απλά υπέρηχο. Οταν πήγα όμως για υπέρηχο 6w 2d,ειδαμε μόνο εναν σάκο με εμβρυικα στοιχεία και κλείσαμε νέο ραντεβού γι αυτη την εβδομάδα.Έχω ανησύχησει τρομερά μην ειναι παλινδρομη γιατί είναι συγκεκριμένες ημερομηνίες. Υπάρχει περίπτωση να πάνε ολα καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 6w 2d είναι λίγο οριακό, αν ο γιατρός σου δεν έχει και το τοπ εξελιγμένο μηχάνημα, να ακούσει καρδούλα!! Κάνε υπομονή και εύχομαι να πανε όλα και να ακούσετε την καρδούλα του μωρού σας αυτήν την εβδομαδα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου εγώ πρόσφατα γέννησα διδυμακια από εξωσωματική. 

6+1 δεν άκουσα καρδιά στο ένα μόνο είδαμε να αναβοσβηνει στον υπέρηχο χωρίς ήχο. Νομίζω ότι αυτός είναι ο μικρούλης μου. 

Σίγουρα ακούς καρδιά 6+5. Και πάλι μπορεί να μην ακούσεις και να χρειαστεί να πάει 7+. 

Σε αυτή την εβδομάδα και μια μέρα κάνει διαφορα. Καταλαβαίνω την ανησυχία σου αλλά δε νομίζω ότι πρέπει να ανησυχείς ιδιαίτερα. 

Ο γιατρός τί λέει; Ο σάκος κλπ είναι στο μέγεθις που πρέπει; Αν τα βλέπει όλα καλά πιστεύω ότι πολύ σύντομα θα ακούσετε καρδούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Γενικά ήταν συγκρατημένα αισιόδοξος αλλά δε μου είπε κάτι αρνητικό.Διαβάζεις ομως τόσα πολλά κι αγχώνεσαι..Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...