Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Έχεις κ εσύ αρκετά... μακάρι να μην σ έρθει.. Αχ θα μας φάει το άγχος.. ελπίζω μόνο να μην είναι όλα αυτά στη σφαίρα της φαντασίας μας γτ εγώ τουλάχιστον κάθε μήνα έγκυος ένιωθα! Η δύναμη τ μυαλού! Αν χρησιμοποιουσαμε αυτή τη δύναμη κ για αλλά θέματα θα είχαμε λύσει όλα μας τα προβλήματα! 😒

καλημερα...ακομη δεν εχω αδιαθετησει αλλα κ με την αντιβίωση κ τα παυσιπονα σκέφτομαι μηπως αυτα μου προκαλεσαν καθυστέρηση..συχνοουρια εχω κ στη περιοδο εγω οποτε νομιζα πραγματικα οτι θα αδιαθετησω κ προσπαθώ να ειμαι χαλαρη μηπως αλλαξε ο κυκλος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα...ακομη δεν εχω αδιαθετησει αλλα κ με την αντιβίωση κ τα παυσιπονα σκέφτομαι μηπως αυτα μου προκαλεσαν καθυστέρηση..συχνοουρια εχω κ στη περιοδο εγω οποτε νομιζα πραγματικα οτι θα αδιαθετησω κ προσπαθώ να ειμαι χαλαρη μηπως αλλαξε ο κυκλος μου...

Καλημερα!! Ποτε ειπαμε οτι περιμενες εσυ κοριτσι;;🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα!! Ποτε ειπαμε οτι περιμενες εσυ κοριτσι;;🙂

χθες ηταν να αδιαθετησω...γενικα ειναι πολυ σταθερος ο κυκλος μου..εχω κανει 2 φορες καθυστερηση ομως λογω φαρμακων για αυτο λεω μηπως ειναι αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki83 είπε:

χθες ηταν να αδιαθετησω...γενικα ειναι πολυ σταθερος ο κυκλος μου..εχω κανει 2 φορες καθυστερηση ομως λογω φαρμακων για αυτο λεω μηπως ειναι αυτό

Αν δεν αδιαθετησεις και αυριο δεν χανεις κατι να κανεις ενα τεστ🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki83 είπε:

χθες ηταν να αδιαθετησω...γενικα ειναι πολυ σταθερος ο κυκλος μου..εχω κανει 2 φορες καθυστερηση ομως λογω φαρμακων για αυτο λεω μηπως ειναι αυτό

Αχχ περιμενω αυριο εγω.. αλλα θα ερθει το νιωθω.!!! Σου ευχομαι να μας πεις ευχαριστα συντομα🙈🥰 μακαρι να εισαι κοριτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα...ακομη δεν εχω αδιαθετησει αλλα κ με την αντιβίωση κ τα παυσιπονα σκέφτομαι μηπως αυτα μου προκαλεσαν καθυστέρηση..συχνοουρια εχω κ στη περιοδο εγω οποτε νομιζα πραγματικα οτι θα αδιαθετησω κ προσπαθώ να ειμαι χαλαρη μηπως αλλαξε ο κυκλος μου...

Καλημέρα!! Δε νομίζω η αντιβίωση να αλλάζει τον κύκλο.. περίμενε λίγες μέρες κ ξανά ένα τεστ αν θες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλημέρα!! Δε νομίζω η αντιβίωση να αλλάζει τον κύκλο.. περίμενε λίγες μέρες κ ξανά ένα τεστ αν θες..

κοριτσια μου ευχομαι εσεις να ειστε πιο τυχερες απο μενα..πηγα τουαλετα κ ειδα λιγο ροζ σταγονες...οποτε ερχεται η κυρια με το πασο της🤣🤣🤣🤣δεν πειραζει παμε για τον επομενο μηνα ...μου λεει ο αντρας μου εισαι κ γκαντεμω τωρα που ειμαστε μαζι σε καραντινα αδιαθετησες🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσια μου ευχομαι εσεις να ειστε πιο τυχερες απο μενα..πηγα τουαλετα κ ειδα λιγο ροζ σταγονες...οποτε ερχεται η κυρια με το πασο της🤣🤣🤣🤣δεν πειραζει παμε για τον επομενο μηνα ...μου λεει ο αντρας μου εισαι κ γκαντεμω τωρα που ειμαστε μαζι σε καραντινα αδιαθετησες🤣🤣🤣🤣🤣

Χαχαχα μα ειδες; θα ηταν καλη ευκαιρια😜 δεν πειραζει τον επομενο μηνα με αισιοδοξια😊 εγω νομιζω πως σημερα κανω ωορρηξια τελικα γτ εχω πολες κραμπες απο το πρωι και πολλα υγρα😕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα μα ειδες; θα ηταν καλη ευκαιρια😜 δεν πειραζει τον επομενο μηνα με αισιοδοξια😊 εγω νομιζω πως σημερα κανω ωορρηξια τελικα γτ εχω πολες κραμπες απο το πρωι και πολλα υγρα😕 

βουρ στο ψητο αφου εχεις ωορρηξία...εγω λογικα θα εχω ωορρηξία οταν τελειωσει η καραντινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

βουρ στο ψητο αφου εχεις ωορρηξία...εγω λογικα θα εχω ωορρηξία οταν τελειωσει η καραντινα...

Ασε τον εχω παει σερι οσες μερες θεωρητικα ειμαι γονιμες😜 για να δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου!! Εχουμε ξεκινησει ελευθερες επαφές..δεν έχω τοσο σταθερο κύκλο.. περίμενα περίοδο 9/3/2020..έχω καθυστέρηση όπως καταλαβαίνεται..! Έχω πονακια χαμηλά στην κοιλια και γύρω απο τον αφαλό..πρισμενο στήθος.. και γενικά νιώθω φούσκωμα..και καουρες που δεν ειχα ποτέ..σκέφτομαι να κανω τεστ ή να περιμένω λιγες μερουλες ακομα..φοβαμαι μήπως απογοητεύτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Maria06 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου!! Εχουμε ξεκινησει ελευθερες επαφές..δεν έχω τοσο σταθερο κύκλο.. περίμενα περίοδο 9/3/2020..έχω καθυστέρηση όπως καταλαβαίνεται..! Έχω πονακια χαμηλά στην κοιλια και γύρω απο τον αφαλό..πρισμενο στήθος.. και γενικά νιώθω φούσκωμα..και καουρες που δεν ειχα ποτέ..σκέφτομαι να κανω τεστ ή να περιμένω λιγες μερουλες ακομα..φοβαμαι μήπως απογοητεύτω..

Καλησπερα κοριτσι μου!! Τωρα ξεκινησατε εννοεις;; για να κανεις τεστ ειναι καλη διαφορα απο οταν περιμενες περιοδο, αν εισαι θα φανει🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria06 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου!! Εχουμε ξεκινησει ελευθερες επαφές..δεν έχω τοσο σταθερο κύκλο.. περίμενα περίοδο 9/3/2020..έχω καθυστέρηση όπως καταλαβαίνεται..! Έχω πονακια χαμηλά στην κοιλια και γύρω απο τον αφαλό..πρισμενο στήθος.. και γενικά νιώθω φούσκωμα..και καουρες που δεν ειχα ποτέ..σκέφτομαι να κανω τεστ ή να περιμένω λιγες μερουλες ακομα..φοβαμαι μήπως απογοητεύτω..

καλησπερα!!ειναι αρκετες μερες η καθυστέρηση σου οποτε κανε ενα τεστ να σου φυγει κ η αγωνία κ η απορια...κ υπομονη να μην απογοητευεσαι😊 !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια....πως τα περνάτε;;οι πιο πολλές βλέπω και από τα αλλά θέματα μένετε σπίτι!!!Εγω δυστυχώς δουλεύω κανονικά και πολλές μέρες έχω και υπερωρίες..

@Sofia0294 Κάνε λίγο υπομονή να περάσουν λίγες μέρες ακόμα!!!Εγω δεν άντεξα και πήρα 10 στικάκια εγκυμοσύνης για να έχω απόθεμα 😳😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Γεια σας κορίτσια....πως τα περνάτε;;οι πιο πολλές βλέπω και από τα αλλά θέματα μένετε σπίτι!!!Εγω δυστυχώς δουλεύω κανονικά και πολλές μέρες έχω και υπερωρίες..

@Sofia0294 Κάνε λίγο υπομονή να περάσουν λίγες μέρες ακόμα!!!Εγω δεν άντεξα και πήρα 10 στικάκια εγκυμοσύνης για να έχω απόθεμα 😳😋

καλο κουραγιο κ υπομονη!!!δυστυχως καποια επαγγελματα πηραν μεγαλο βαρος με αυτη τη κατασταση!ας ελπισουμε να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θελω να σας ρωτησω, σας εχει τυχει στην ωορρηξια να πονατε κατα την επαφη και να μην ειναι ανεχτο; και χθες και σημερα ενιωθα περιεργα!! Συγγνωμη για την περιγραφη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Γεια σας κορίτσια....πως τα περνάτε;;οι πιο πολλές βλέπω και από τα αλλά θέματα μένετε σπίτι!!!Εγω δυστυχώς δουλεύω κανονικά και πολλές μέρες έχω και υπερωρίες..

@Sofia0294 Κάνε λίγο υπομονή να περάσουν λίγες μέρες ακόμα!!!Εγω δεν άντεξα και πήρα 10 στικάκια εγκυμοσύνης για να έχω απόθεμα 😳😋

Καλώς τη!! Να προσέχεις πολύ εσύ π δουλεύεις.. υπομονή κ θα περάσει κ αυτό.. κάνω κ εγώ υπομονή να περάσουν οι μέρες.. εχω σαν πονακια περιόδου σαν τσιμπήματα κάτι τέτοιο εδώ κ κάτι μέρες κ έχω μπερδευτεί αν είναι πόνοι εγκυμοσύνης ή ερχόμενης περιόδου αλλά πραγματικά ποτε δεν είχα τόσο νωρίς πόνους περιόδου.. είχα πάντα τη μέρα π θα μ ερχόταν η περιοδος.. Επίσης το στήθος μ δεν πονάει τόσο τώρα απλά είναι πρησμένο. Δε ξέρω τι γίνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια θελω να σας ρωτησω, σας εχει τυχει στην ωορρηξια να πονατε κατα την επαφη και να μην ειναι ανεχτο; και χθες και σημερα ενιωθα περιεργα!! Συγγνωμη για την περιγραφη!

Ναι βέβαια κ εμένα μ τυχαίνει κάθε κύκλο.. να πονάω πολύ κατά την επαφή όταν πρόκειται να γίνει ωορρηξία.. είναι απόλυτα φυσιολογικό μη σε ανησυχεί   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Γεια σας κοριτσια!!! Ελπιζω να σας βρισκω ολες καλα!!! Σε οσες προσπαθειτε, μηπως ετυχε να ρωτησετε το γυναικολογο σας αν επηρεαζει τη συλληψη το ολο συτο θεμα του Κορωνοιου?? Ή αν εχει ενας απο τους 2 συντροφους καποιο συμπτωμα αν πρεπει να συνεχιζονται οι προσπαθειες εως οτου αναρρωσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!!! Τι κάνετε;  Εμείς από σήμερα κλείσαμε στην δουλειά. Σπίτι ! Περίοδος αφαντη... και δεν έχω καν συμπτώματα,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια θελω να σας ρωτησω, σας εχει τυχει στην ωορρηξια να πονατε κατα την επαφη και να μην ειναι ανεχτο; και χθες και σημερα ενιωθα περιεργα!! Συγγνωμη για την περιγραφη!

Κατερίνα Καλημερα.,, υπάρχει πιθανότητα να έχεις κάποια κύστη;;; Σε εμένα είχε τύχει και είχα απλά μια κύστη.,, πολύ μικρή αλλά ένιωθα ακριβώς όπως περιγράφεις.. έφυγε μόνη της στον επόμενο κύκλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!! Τι κάνετε;  Εμείς από σήμερα κλείσαμε στην δουλειά. Σπίτι ! Περίοδος αφαντη... και δεν έχω καν συμπτώματα,,, 

Γεια σου Ιωάννα μου καλημερα! Καλύτερα σπίτι είναι πιο ασφαλές... περιοδος αφαντη? Καλό αυτό! Ποσες μέρες έχεις καθυστέρηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Γεια σου Ιωάννα μου καλημερα! Καλύτερα σπίτι είναι πιο ασφαλές... περιοδος αφαντη? Καλό αυτό! Ποσες μέρες έχεις καθυστέρηση?

Σύμφωνα με τον πιο μεγάλο κύκλο μου 1η μέρα.,, έκανα τεστ την Κυριακή άλλης εταιρία και βγήκε αρνητικό .,, όποτε δεν έχω ελπίδες... Εννοείται μεγαλύτερη ασφάλεια σπίτι! Και εγώ είχα κάτι δέκατα και απλά σπίτι και ξεκούραση.,, καμία επαφή με κανέναν.,, προληπτικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Σύμφωνα με τον πιο μεγάλο κύκλο μου 1η μέρα.,, έκανα τεστ την Κυριακή άλλης εταιρία και βγήκε αρνητικό .,, όποτε δεν έχω ελπίδες... Εννοείται μεγαλύτερη ασφάλεια σπίτι! Και εγώ είχα κάτι δέκατα και απλά σπίτι και ξεκούραση.,, καμία επαφή με κανέναν.,, προληπτικά 

Μέχρι να δεις περίοδο μην αποκλειεις τπτ.. καμμία φορά κ τα τεστ κάνουν λάθη.. ξεκουράσου όσο μπορείς κ να κρατάς τον εαυτό σ ενυδατωμενο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε?εχω μια απορία.. Η τελευταία μου περίοδος ήταν 12 Ιανουαρίου κανονικά με βάση υπολογισμου πρέπει να είμαι 9 εβδομάδων και 2 ημερών? Αν είμαι στην 9η εβδομάδα πόσο μηνών είμαι? Γιατί στο ίντερνετ άλλα γράφουν 2 μηνών αλλά 3 μηνών..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...