Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elenitsa92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου ! Την έκανε ήδη την εμφάνιση η κυρία προ λίγου ,με όλα της τα καλά 😋 ( πόνους κλπ) οποτε γράψε με στο πινακακι για τον επόμενο μηνα 22/2, δε πτοουμαστε, έχει ο Θεος, θα έρθει όταν είναι η κατάλληλη στιγμή ! 
Νομίζω ότι τα πονάκια είναι φυσιολογικά , μην αγχώνεσαι , έχω καλό προαίσθημα για σένα 😊

Αχχχχ την σιχαμενη αμ δεν σας λέω εγώ;;τις κάνει νωρίτερα τις εμφανίσεις αυτό τον μήνα!Γιατί δεν χαμπαριαζει ότι δεν την θέλουμε??

Δεν πειράζει κορίτσι μου, πάμε δυναμικά για Φλεβάρη θα σου έρθει θετική απάντηση μαζί την Τσικνοπέμπτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Κ εγώ κανονικά 1/2 αλλά έτσι όπως νιώθω το κόβω για νωρίτερα,Θετικό θαρρώ φίλη μου που δεν νιώθεις τίποτα!!!!Σταυρώνουμε δαχτυλακιαααααα να μην την δεις την ανεπιθύμητη!!

🤞

Ειναι πολυ νωρις ρε αγαπη να νιωθεις τοσο πονο ενω εισαι για 1/2!!!!! Κατσε μην ειναι καμια εμφυτευση τωρα και νιωθεις ετσι!!!!! Κ για τις 2 ας σταυρωσουμε δαχτυλακια!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Elenitsa92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου ! Την έκανε ήδη την εμφάνιση η κυρία προ λίγου ,με όλα της τα καλά 😋 ( πόνους κλπ) οποτε γράψε με στο πινακακι για τον επόμενο μηνα 22/2, δε πτοουμαστε, έχει ο Θεος, θα έρθει όταν είναι η κατάλληλη στιγμή ! 
Νομίζω ότι τα πονάκια είναι φυσιολογικά , μην αγχώνεσαι , έχω καλό προαίσθημα για σένα 😊

Πφφφφ δεν πειραζει κοριτσαρα μου!!!!! Παμε για την επομενη προσπαθεια που θα τελεσφορησει θα το δεις!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Αχχχχ την σιχαμενη αμ δεν σας λέω εγώ;;τις κάνει νωρίτερα τις εμφανίσεις αυτό τον μήνα!Γιατί δεν χαμπαριαζει ότι δεν την θέλουμε??

Δεν πειράζει κορίτσι μου, πάμε δυναμικά για Φλεβάρη θα σου έρθει θετική απάντηση μαζί την Τσικνοπέμπτη!

Χαχαχαχα έλα ντε;;; Εγώ ποτέ δεν την ήθελα ποσό μάλλον τώρα 😋 δεν είχα πολλές προσδοκίες αυτό το μήνα έτσι και αλλιώς, θα συνεχίσω τα τεστακια μου ωορρηξίας και όλα καλά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Πφφφφ δεν πειραζει κοριτσαρα μου!!!!! Παμε για την επομενη προσπαθεια που θα τελεσφορησει θα το δεις!!! ❤️❤️

Περιμένουμε τα ευχάριστα όμως από εσάς τις υπόλοιπες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Τέλεια! Λοιπόν 19/7/1991 9:10 (ή 9:05) αλλά νομίζω 9:10 :lol:

Λοιπον! Εριξα μια προχειρη ματια τωρα!! Θα σου πω λιγα πραγματα γιατι δεν εχω χρονο τωρα(ετοιμαζομαι να παω θεατρο). Εχεις μια ωραιοτατη σεληνουλα στον Σκορπιο που σημαινει οτι δε θα δυσκολευτεις να μεινεις εγκυος-παντα οι σεληνες σε ζωδια του νερου δινουν γονιμοτητα-. Εχεις τον ηλιο σου στον 12 οικο που σημαινει οτι εχεις πολλες σκοτεινες σκεψεις που ποτε δεν προκειται να πεις στους αλλους, ισως και κανεις να μη σε ξερει 100%. Εισαι φωτεινο πλασμα, εχεις την τυχη με το μερος σου, ευκολοαγαπιεσαι, δε θα ξεμεινεις ποτε απο χρηματα. Ισως τα τελευταια 2-3 χρονια αντιμετωπισες προβληματακια στη δουλεια ή στην υγεια ή γενικα στην καθημερινοτητα. Οτι προβλημα κ αν υπηρχε με το τελος αυτου του χρονου θα ξεκαθαρισει παντως. Με τον συντροφο σου ειστε περα απο γκομενοι και φιλοι και αυτο ειναι πολυ σημαντικο για σενα. Αυτα τα λιγα προς το παρον!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Ειναι πολυ νωρις ρε αγαπη να νιωθεις τοσο πονο ενω εισαι για 1/2!!!!! Κατσε μην ειναι καμια εμφυτευση τωρα και νιωθεις ετσι!!!!! Κ για τις 2 ας σταυρωσουμε δαχτυλακια!!!❤️❤️❤️

Μακαριιιιιι !!! νι νι νι,  δαχτυλακια για όλες μας 🤞🤞 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elenitsa92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου ! Την έκανε ήδη την εμφάνιση η κυρία προ λίγου ,με όλα της τα καλά 😋 ( πόνους κλπ) οποτε γράψε με στο πινακακι για τον επόμενο μηνα 22/2, δε πτοουμαστε, έχει ο Θεος, θα έρθει όταν είναι η κατάλληλη στιγμή ! 
Νομίζω ότι τα πονάκια είναι φυσιολογικά , μην αγχώνεσαι , έχω καλό προαίσθημα για σένα 😊

Δεν πειράζει κοριτσι μου!! Μακάρι να είναι ο επόμενος ο τυχερός μήνας εύχομαι!!! Θετική σκέψη!!!😽Άντε πάλι κοντά πέσαμε στις μέρες!!!και ίδιο όνομα και νομίζω έχουμε και το ίδιο επάγγελμα; Νοσηλεύτρια είσαι;🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia33 είπε:

Οποτε θελεις κοριτσαρα μου!!!

Θα στα πω και όποτε μπορέσεις περιμένουμε ανάλυση ! 05/02/92 13:10 το μεσημέρι , Αθήνα έχω γεννηθεί αν παίζει κάποιο ρόλο 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Kαλησπέρα κορίτσια!!!

Πως είστε σήμερα;

@Elenitsa92 Πως είσαι;;; Έχουμε κανένα σημάδι που να δηλώνει ότι είναι καθ οδόν η "Κυρία";

Εγώ έχω αρκετά πονάκια.... Θα δούμε!

 

Φυσιολογικά είναι τα πονακια κορίτσι μου μην αγχώνεσαι!! Όλα καλά πηγαίνουν!! Μεγαλώνει το σπιτάκι του μωρού σου! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Δεν πειράζει κοριτσι μου!! Μακάρι να είναι ο επόμενος ο τυχερός μήνας εύχομαι!!! Θετική σκέψη!!!😽Άντε πάλι κοντά πέσαμε στις μέρες!!!και ίδιο όνομα και νομίζω έχουμε και το ίδιο επάγγελμα; Νοσηλεύτρια είσαι;🤔

Νοσηλεύτρια ναι , και εσυ;;; Άντε να είναι ο τυχερός μας , έχω και ωορρηξία θεωρητικά τις ημέρες μετά τα γενέθλια μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Λοιπον! Εριξα μια προχειρη ματια τωρα!! Θα σου πω λιγα πραγματα γιατι δεν εχω χρονο τωρα(ετοιμαζομαι να παω θεατρο). Εχεις μια ωραιοτατη σεληνουλα στον Σκορπιο που σημαινει οτι δε θα δυσκολευτεις να μεινεις εγκυος-παντα οι σεληνες σε ζωδια του νερου δινουν γονιμοτητα-. Εχεις τον ηλιο σου στον 12 οικο που σημαινει οτι εχεις πολλες σκοτεινες σκεψεις που ποτε δεν προκειται να πεις στους αλλους, ισως και κανεις να μη σε ξερει 100%. Εισαι φωτεινο πλασμα, εχεις την τυχη με το μερος σου, ευκολοαγαπιεσαι, δε θα ξεμεινεις ποτε απο χρηματα. Ισως τα τελευταια 2-3 χρονια αντιμετωπισες προβληματακια στη δουλεια ή στην υγεια ή γενικα στην καθημερινοτητα. Οτι προβλημα κ αν υπηρχε με το τελος αυτου του χρονου θα ξεκαθαρισει παντως. Με τον συντροφο σου ειστε περα απο γκομενοι και φιλοι και αυτο ειναι πολυ σημαντικο για σενα. Αυτα τα λιγα προς το παρον!!!!!!

Χαχαχχαχαχα με τις σκοτεινές σκέψεις γέλασα πολύ! Ρε θηρίο!!!! Σε όλα μέσα έπεσες :lolno: Μπράβο! Μήπως να κάνες στροφή στην καριέρα σου;; Περιμένω και λεπτομερειες όταν ευκαιρήσεις!!! :P Καλα να περάσεις κοριτσάρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenitsa92 είπε:

Νοσηλεύτρια ναι , και εσυ;;; Άντε να είναι ο τυχερός μας , έχω και ωορρηξία θεωρητικά τις ημέρες μετά τα γενέθλια μου !

Ναι και εγώ!! Ααα ωραία θα το γιορτάσεις λοιπον!! 😀 Πάντως όπως σας είχα πει αν θυμάστε το τεστ ωορρηξίας είχε πέσει ακριβώς γιατί σε 14 μετά την ωορρηξία ήρθε η περίοδος! Και μάλιστα μου είχε φανεί περίεργο ότι βγήκε θετικό εκείνη την ημέρα γιατί ήταν πολύ νωρίς και τελικά όντως μου ήρθε νωρίτερα. Οπότε όσες κάνατε το τεστ ωορρηξίας και βγήκε θετικό μετρειστε 14 μέρες μετά την επόμενη του θετικου και αν δεν έρθει εκείνη τη μέρα είναι πολύ καλό σημάδι!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Sta33  Εσύ κορίτσι μου;;;; Ακόμα κανένα σημάδι;;;;

Τιιιποτααα... έχω αρχίσει να ανησυχώ. Έγκυος πάντως δεν είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Τιιιποτααα... έχω αρχίσει να ανησυχώ. Έγκυος πάντως δεν είμαι.

Γιατί το λές με τόση σιγουρια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Τιιιποτααα... έχω αρχίσει να ανησυχώ. Έγκυος πάντως δεν είμαι.

Έκανες τεστ;;γιατί να μην είσαι με 5 ημέρες καθυστέρηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Ναι και εγώ!! Ααα ωραία θα το γιορτάσεις λοιπον!! 😀 Πάντως όπως σας είχα πει αν θυμάστε το τεστ ωορρηξίας είχε πέσει ακριβώς γιατί σε 14 μετά την ωορρηξία ήρθε η περίοδος! Και μάλιστα μου είχε φανεί περίεργο ότι βγήκε θετικό εκείνη την ημέρα γιατί ήταν πολύ νωρίς και τελικά όντως μου ήρθε νωρίτερα. Οπότε όσες κάνατε το τεστ ωορρηξίας και βγήκε θετικό μετρειστε 14 μέρες μετά την επόμενη του θετικου και αν δεν έρθει εκείνη τη μέρα είναι πολύ καλό σημάδι!!!😍

Ξέρεις τι με έχει μπερδέψει;;το τεστ υποτίθεται δείχνει ότι την επόμενη ημέρα θα έχουμε ωορρηξία άρα τις 14 τις μετράμε από το τεστ η από την επόμενη αα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Έκανες τεστ;;γιατί να μην είσαι με 5 ημέρες καθυστέρηση;

Έκανα 🙄🙄🙄🙄. Και τώρα αγχώθηκα παραπάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η St33 είπε:

Έκανα 🙄🙄🙄🙄. Και τώρα αγχώθηκα παραπάνω

Πότε έκανες;;;;;; Ξαναέκανες ή εκείνο που μας έιχες πει;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Έκανα 🙄🙄🙄🙄. Και τώρα αγχώθηκα παραπάνω

Όχι βρε κορίτσι μου μην αγχώνεσαι!! Αν έκανες τώρα κ βγήκε αρνητικό, περιμένε λίγες μερουλες κ αν δεν έρθει πάρε τον γιατρό σου.Καμια κυστουλα θα είναι που σου χάλασε τον κύκλο! Θύμισε μου παρακολουθείς ωορρηξία με τεστακια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Ναι και εγώ!! Ααα ωραία θα το γιορτάσεις λοιπον!! 😀 Πάντως όπως σας είχα πει αν θυμάστε το τεστ ωορρηξίας είχε πέσει ακριβώς γιατί σε 14 μετά την ωορρηξία ήρθε η περίοδος! Και μάλιστα μου είχε φανεί περίεργο ότι βγήκε θετικό εκείνη την ημέρα γιατί ήταν πολύ νωρίς και τελικά όντως μου ήρθε νωρίτερα. Οπότε όσες κάνατε το τεστ ωορρηξίας και βγήκε θετικό μετρειστε 14 μέρες μετά την επόμενη του θετικου και αν δεν έρθει εκείνη τη μέρα είναι πολύ καλό σημάδι!!!😍

Το ίδιο ακριβώς συνέβη και με μένα ! Το τεστ ήταν μια μέρα από ότι το περίμενα θετικό ! Θα το ξέρουμε τις επόμενες φορές !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Όχι βρε κορίτσι μου μην αγχώνεσαι!! Αν έκανες τώρα κ βγήκε αρνητικό, περιμένε λίγες μερουλες κ αν δεν έρθει πάρε τον γιατρό σου.Καμια κυστουλα θα είναι που σου χάλασε τον κύκλο! Θύμισε μου παρακολουθείς ωορρηξία με τεστακια;

Όχι δεν την παρακολουθώ. Τώρα τα παρήγγειλα  αλλά δεν ξέρω αν θα τα κάνω γιατί θα αγχωθω παραπάνω. Είναι να πάω στον γυναικολόγος μου για τον ετήσιο έλεγχο τον άλλο μήνα και θα του πω να μου βάλει και ορμονικο έλεγχο.

Γενικά μια στο τόσο ο κύκλος μου κάνει κάτι τέτοιο. 

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.. νομίζω μόνο εσείς με καταλαβαίνετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...