Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι😊 κ εγω γι αυτο λεω να τα ξεκινησω παλι γτ δεν γινεται!!! Σημερα εμενα ο αντρας μου θα δωσει δειγμα για σπερμοδιαγραμμα, κ εχω ετσι λιγη αγωνια για το αποτελεσμα🙂

Καλά αποτελέσματα κατερινα μου.,, πηγατε σε ανδρολόγο και σας έγραψε εξετάσεις ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά αποτελέσματα κατερινα μου.,, πηγατε σε ανδρολόγο και σας έγραψε εξετάσεις ;;

Ευχαριστω κοριτσι μου!! Ναι εχει ανδρολογο που παει για οτι θεμα εχει αλλα τον παρεπεμψε σε βιοπαθολογο για την εξεταση αυτη!! Μας ειπε βεβαια οτι ειναι νωρις για να κανει την εξεταση οτι δεν προσπαθουμε πολυ καιρο αλλα ειπαμε να την κανει για να μας φυγει το αγχος η αν υπαρχει κατι να το αντιμετωπισουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

 

Καλημερα κορίτσια.,, και καλή εβδομάδα!!!! Μπαίνω από το κινητό και αυτά τα μηνύματα τώρα μου τα εμφάνισε... ένας λόγος που κάνω τα τεστ είναι αυτός.., τον πρώτο μήνα τον πέθανα τον καημένο.,, κάθε μέρα ..., τον επόμενο πιο αραιά.., και τώρα με το τεστ ξεκινησαμε από την 9η μέρα(πιο πολυ επειδή θέλαμε όμως, όχι  γιατί έπρεπε) .. εννοείται πως άλλες οι συνθήκες στην καραντίνα και άλλες οι συνθήκες όταν δουλεύουμε... 

καλημερα κορίτσια!!!εμεις εκει που ξεκινησαμε σταμάτησαμε για λιγες μερες τις προσπαθειες γιατι εχει ενα θεμα ο αντρας μου..λογω αγχους βγαζει κατι κυστες σαν τεραστια σπυρια φανταστειτε κ ποναει κ αυτες τις μερες εβγαλε 3 σε περιεργα σημεία κ τωρα εσκασαν κ βγαζουν πυον οποτε δεν μπορουμε να ερθουμε σε επαφη για λογους υγιεινης...κ ειμαι σε γόνιμες μερες...οπότε παει λογικα κ αυτος ο μήνας ακλαφτος🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κορίτσια!!!εμεις εκει που ξεκινησαμε σταμάτησαμε για λιγες μερες τις προσπαθειες γιατι εχει ενα θεμα ο αντρας μου..λογω αγχους βγαζει κατι κυστες σαν τεραστια σπυρια φανταστειτε κ ποναει κ αυτες τις μερες εβγαλε 3 σε περιεργα σημεία κ τωρα εσκασαν κ βγαζουν πυον οποτε δεν μπορουμε να ερθουμε σε επαφη για λογους υγιεινης...κ ειμαι σε γόνιμες μερες...οπότε παει λογικα κ αυτος ο μήνας ακλαφτος🤣🤣🤣🤣

Ωω περαστικα του, δεν πειραζει κοριτσι μου η υγεια προεχει!! Ποτε δεν ξερει μπορει να ηταν αρκετες οι φορες σας🙂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ωω περαστικα του, δεν πειραζει κοριτσι μου η υγεια προεχει!! Ποτε δεν ξερει μπορει να ηταν αρκετες οι φορες σας🙂 

ο καυμενος ταλαιπωρήθηκε παρα πολυ μεχρι αντιβιωση πηρε για να σκασουν οι κυστες...ειναι πολυ αγχωδης αλλα δεν το εξωτερικευει κ σωματοποιειται ολο αυτο κ ξεσπαει ετσι..ας ειναι καλα ο ιδιος αυτο με νοιαζει πιο πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

ο καυμενος ταλαιπωρήθηκε παρα πολυ μεχρι αντιβιωση πηρε για να σκασουν οι κυστες...ειναι πολυ αγχωδης αλλα δεν το εξωτερικευει κ σωματοποιειται ολο αυτο κ ξεσπαει ετσι..ας ειναι καλα ο ιδιος αυτο με νοιαζει πιο πολυ!!!

Νομιζω οι αντρες οι περισσοτεροι ετσι ειναι!! Κ δεν ειναι καλο γτ πιεζονται πολυ, κ εμενα δεν το δειχνει και μολις αγχωθει πολυ γεμιζει ξυροδερμια στο κεφαλι!! Οπου τον χτυπησει τον καθενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ο καυμενος ταλαιπωρήθηκε παρα πολυ μεχρι αντιβιωση πηρε για να σκασουν οι κυστες...ειναι πολυ αγχωδης αλλα δεν το εξωτερικευει κ σωματοποιειται ολο αυτο κ ξεσπαει ετσι..ας ειναι καλα ο ιδιος αυτο με νοιαζει πιο πολυ!!!

Περαστικά του κορίτσι μου.,, εντάξει είπαμε η υγεία πάνω από όλα.,, μωρε και οι άντρες τελικά το έχουν το άγχος τους και το κρατάνε για να μην μας αγχώσουν παραπάνω .,, ποτέ δεν ξέρεις όμως κορίτσι μ.,, μπορεί να έγινε το θαυματακι με τις επαφές μέχρι τώρα.,, όλες αυτό λένε δεν το περίμενα.,,σου το εύχομαι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Περαστικά του κορίτσι μου.,, εντάξει είπαμε η υγεία πάνω από όλα.,, μωρε και οι άντρες τελικά το έχουν το άγχος τους και το κρατάνε για να μην μας αγχώσουν παραπάνω .,, ποτέ δεν ξέρεις όμως κορίτσι μ.,, μπορεί να έγινε το θαυματακι με τις επαφές μέχρι τώρα.,, όλες αυτό λένε δεν το περίμενα.,,σου το ε

ειναι πολυ αγχώδης ο δικος μου...προχθες ξαφνικα δεν μπορούσε να ανασανει...αγχος ξεκαθαρο οποτε απο χθες ξεκινησαμε κ βγαινουμε για περπατημα...εμεις βλεπεις καναμε καραντινα πολυ σκληρη...αλλα τωρα ειπαμε θα βγαινουμε να περπαταμε εστω μιση ωρα κ μας βοηθησε νιωσαμε καπως αναζωογονημενοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

ειναι πολυ αγχώδης ο δικος μου...προχθες ξαφνικα δεν μπορούσε να ανασανει...αγχος ξεκαθαρο οποτε απο χθες ξεκινησαμε κ βγαινουμε για περπατημα...εμεις βλεπεις καναμε καραντινα πολυ σκληρη...αλλα τωρα ειπαμε θα βγαινουμε να περπαταμε εστω μιση ωρα κ μας βοηθησε νιωσαμε καπως αναζωογονημενοι

Πωπω κ εγω το παθαινω σε περιοδους εντονου στρες!! Να βγαινεται κανει πολυ καλο κ εμεις παμε σχεδον καθε μερα κ βοηθαει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πωπω κ εγω το παθαινω σε περιοδους εντονου στρες!! Να βγαινεται κανει πολυ καλο κ εμεις παμε σχεδον καθε μερα κ βοηθαει!!

το βαλαμε στο προγραμμα καθε απογευμα θα κανουμε περπατημα...εστω μιση ωριτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

το βαλαμε στο προγραμμα καθε απογευμα θα κανουμε περπατημα...εστω μιση ωριτσα...

Μπραβο πολυ ωραια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰 

@Λεντι :       Θετικό 🤰

@Euri80 : 20/4

@Love13 : 24/4

@Κατερίνα!!! : 29/4

@Mari84:  4/5

@Dimitra24: 11/5

@ntinaki83 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

@Ioann89 : ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε ολες!!!! Τι κάνετε; Πως ειστε;;;

Εγω χάθηκα λίγο γιατι δεν ανοίγω πολύ το Pc και απο το κινητό δεν μπορώ να μπω στο φορουμ!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Κατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰 

@Λεντι :       Θετικό 🤰

@Euri80 : 20/4

@Love13 : 24/4

@Κατερίνα!!! : 29/4

@Mari84:  4/5

@Dimitra24: 11/5

@ntinaki83 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

@Ioann89 : ?

 

Κορίτσι μου εγώ δεν περίμενω 21/5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰 

@Λεντι :       Θετικό 🤰

@Euri80 : 20/4

@Κατερίνα!!! : 29/4

@Mari84:  4/5

@Dimitra24: 11/5

@ntinaki83 : 12/5

@Love13 : 21/5

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

@Ioann89 : ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα σε ολες!!!! Τι κάνετε; Πως ειστε;;;

Εγω χάθηκα λίγο γιατι δεν ανοίγω πολύ το Pc και απο το κινητό δεν μπορώ να μπω στο φορουμ!!!

 

Πως είσαι κορίτσι μου;;;; Ξεκουράζεσαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια μου εγω αδιαθετησα σημερα τελικα!! Οποτε δεν περιμενω 26 Μαη ξανα😜

Σου ήρθε νωρίτερα;;  Κανονικά;;; Η άτιμη ήρθε και νωρίτερα; Έλεος δηλαδή; Κορίτσι μου ξέρω πως νιώθεις ... υπομονή και μαζεύουμε δυνάμεις.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Σου ήρθε νωρίτερα;;  Κανονικά;;; Η άτιμη ήρθε και νωρίτερα; Έλεος δηλαδή; Κορίτσι μου ξέρω πως νιώθεις ... υπομονή και μαζεύουμε δυνάμεις.,, 

Χαχα ηρθε 2 μερες νωριτερα ναι!! Εε να σου πω την περιμενα γτ οπως σου ειπα δεν ειχαμε προσπαθησει πολυ κ δεν ειχα πολλες ελπιδες🙂 αλλα ειμαι καλα δεν με πειραξε αυτη τη φορα!! Ελπιζουμε στην επομενη😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχα ηρθε 2 μερες νωριτερα ναι!! Εε να σου πω την περιμενα γτ οπως σου ειπα δεν ειχαμε προσπαθησει πολυ κ δεν ειχα πολλες ελπιδες🙂 αλλα ειμαι καλα δεν με πειραξε αυτη τη φορα!! Ελπιζουμε στην επομενη😊

Μπράβο σου που το παίρνεις έτσι. Πάμε δυναμικά για τον Μάιο. Είπαμε μέχρι καλοκαίρι θα έχουμε δει και εμεις θετικό τεστακι😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Εγω πήγα χθες στο γιατρό. Το αιματωμα έχει γίνει μισό από τι ήταν το μωράκι είναι μια χαρά είμαι 9 και 1 μέρα. Το είδαμε να κουνιέται και η καρδούλα του χτυπάει σαν τρελή με 178 παλμούς.. (λέτε να είναι κορίτσι?) Μου είπε να κλείσω για αυχενική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Εγω πήγα χθες στο γιατρό. Το αιματωμα έχει γίνει μισό από τι ήταν το μωράκι είναι μια χαρά είμαι 9 και 1 μέρα. Το είδαμε να κουνιέται και η καρδούλα του χτυπάει σαν τρελή με 178 παλμούς.. (λέτε να είναι κορίτσι?) Μου είπε να κλείσω για αυχενική. 

Μπραβο βρε κοριτσι μου πολυ ωραια νεα😊😊🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο βρε κοριτσι μου πολυ ωραια νεα😊😊🌺🌺

Βεβαι σήμερα είδα λίγο καφέ αλλά δεν θα αγχωθω αφού έχω αιματωμα είναι λογικό αλλά ο γιατρός είπε ότι είναι πολύ δύσκολο να επηρεάσει την εγκυμοσύνη από δω και πέρα γιατί ο σάκος είναι πολύ μεγάλος σε σχέση με το αιματωμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Εγω πήγα χθες στο γιατρό. Το αιματωμα έχει γίνει μισό από τι ήταν το μωράκι είναι μια χαρά είμαι 9 και 1 μέρα. Το είδαμε να κουνιέται και η καρδούλα του χτυπάει σαν τρελή με 178 παλμούς.. (λέτε να είναι κορίτσι?) Μου είπε να κλείσω για αυχενική. 

Καλημερα  @Xryssa 🍀🌼τι ωραία νέα!!!! Γιατί το λες αυτό για το κορίτσι έχει να κάνει με τους πολλούς χτύπους;;;; Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου.,,, να ξεκουράζεσαι .,, αφού σου είπε και ο γιατρός ότι δεν θα επηρεάσει την εγκυμοσυνη.,,, όοοολα τέλεια ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έκανα κοριτσάκι Και Έκλεισε τα 2 τέλη Ιουνίου.  Είμαστε μια χαρά κ ετοιμαζόμαστε  με τον ερχομό της περιόδου Για ετ ενος κρυοσυντηρημένου που έχω. Χάρηκα πολύ για τα νέα σου! Να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου
    • Φυσικά και βοηθάει και στους κολικούς καθώς το ηρεμεί το μωράκι...     Ακριβώς κορίτσι μου...Από 4+1 θεωρείται 5 εβδομάδα καθώς έχεις κλείσει τις 4 και βαδίζεις προς την 5η....
    • Άντε μαζί στην αναμονή! Καλή επιτυχία!! Αυτό το πράγμα όταν αρρωσταίνουν, μπορεί να με τρελάνει 😂😂😂
    • Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου💕💕💕 ελπίζω σύντομα να βρεθεί το θεματάκι σας κ να διαβάσουμε τα ευχάριστα για εσένα!! Η μικρή μου να σου φέρει γούρι    Ελκ μου σε ευχαριστούμε πολύ 💕💕💕 ήρθε στην κλινικη κ μολις το είδε όλη την ώρα άρχισε τούτο τούτο τούτο κ παρολιγο να μπει μέσα στο κάλαθι π την έχουν 😂😂 εννοείται το πήρα κ το έβαλα μαζί με τα αλλά μωρά γιατί είναι επικίνδυνος! Πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 14 όταν πάμε σπίτι μας!!!    ευχομαι πάντα ολες οι κοπελες να έχουν τους τοκετούς που είχα!! Πραγματικά μαζί μου  είχε 5 γέννες ήμουν η μόνη π περπατουσα π έκανα αστεία με τον άντρα μου με τις μαίες! Επισκληρίδειο έβαλα στα 7 εκ κ μ λέει η μαία θα σε πάω μέσα γιατί γεννάμε κιολας!! Μετά το σπάσιμο των νερών προχώρησε πολύ γρήγορα η όλη κατάσταση!! Ούτε π κατάλαβα πως προχώρησε!    Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!! Σύντομα να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 💕
    • Κορίτσια απο βδομάδα στο ΑΒ Βασιλόπουλος αν παρεις δυο συσκευασίες babylino σου δινουν 6€ ευρω δώρο επιταγή...ετσι μου ειπε μια υπάλληλος..(δεν ηταν σίγουρη αν ισχυει σε ολα μου ειπε να πάω Δευτέρα να ρωτήσω) απλά ενημερώνω οποία ψωνίζει απο εκεί να ξέρει να πατε να ρωτήσετε και εσείς!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...