Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

XAXAXAXA θα το δεις βρε θα το δεις...😃😃😃😃 κ τσουπ επαφες τις ημέρες με τη φατσούλα.. νομίζω 2 μέρες σ βγαζει... εγώ έβλεπα μια φατσα κ σταματούσα ..

Καλη επιτυχία κορίτσια!!!

Χαχα κ εγω αυτο ελπιζω αυτη τη φορα😜 ευχαριστουμε κοριτσι μου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

μη πας απο φαρμακείο ειναι 50 τα 10 χαχα.. εγώ τα επαιρνα απο το ιντερνετ 25ε τα 10.. στην αρχη μπορει τα 10 να σ κανουν για 2 κυκλους.. μετά ομως που θα μαθεις καλά τον οργανισμο σου με 2 θα εισαι καλυμμενη.. μη παρεις για αρχη 20 τεμαχια. δεν ειναι σα τα άλλα τα φθηνα που κανουμε 2 -3 τη μερα..χαχα.. ενα με πρωινα ουρα κ εισαι καλυμμενη για το υπολοιπο της ημερας... 

Σε ευχαριστώ πολύ για της πληροφορίες.,, θα τα πάρω σίγουρα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για της πληροφορίες.,, θα τα πάρω σίγουρα ! 

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχα κ εγω αυτο ελπιζω αυτη τη φορα😜 ευχαριστουμε κοριτσι μου😊

Εννοείται κορίτσια!!!! Θα έχω κ μια μικρή συμμετοχή στην επιτυχία σας!! Χαχαχαχ... 😉👶Περιμένω σύντομα νέα σας με θετικά τεστακια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

 

Εννοείται κορίτσια!!!! Θα έχω κ μια μικρή συμμετοχή στην επιτυχία σας!! Χαχαχαχ... 😉👶Περιμένω σύντομα νέα σας με θετικά τεστακια... 

Χαχαχαχ... έτσι!!!! Από το στόμα Σου και στου θεού το αυτί!!! Μακαρι να έχουμε όλες σύντομα θετικά τεστακια!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Χαχαχαχ... έτσι!!!! Από το στόμα Σου και στου θεού το αυτί!!! Μακαρι να έχουμε όλες σύντομα θετικά τεστακια!!! 🥰

Μακάρι κορίτσι... Σύντομα εγγυουλες όλες μας!!!❣️❣️👣👣🤣👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μακάρι κορίτσι... Σύντομα εγγυουλες όλες μας!!!❣️❣️👣👣🤣👶

Μακαρι κοριτσια😊 ο Μαης να ειναι ο τυχερος μας🙏🙏😊😊🌺🌺🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κοροτσια είναι θετικό;;; 

Εγω νομιζω οτι ειναι θετικο!! Ας πουν κ καποιες που τα εχουν κανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω νομιζω οτι ειναι θετικο!! Ας πουν κ καποιες που τα εχουν κανει!!

Στις οδηγίες λέει ότι πρέπει να γίνει πιο σκούρα η ίδια η γραμμή,από αυτή του ελέγχου. Με εκνευρίζουν αυα τα τεστ και εγώ τα χρησιμοποίησα τον προηγούμενο μήνα και δεν ήξερα ποτέ είναι θετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love13 είπε:

Στις οδηγίες λέει ότι πρέπει να γίνει πιο σκούρα η ίδια η γραμμή,από αυτή του ελέγχου. Με εκνευρίζουν αυα τα τεστ και εγώ τα χρησιμοποίησα τον προηγούμενο μήνα και δεν ήξερα ποτέ είναι θετικό 

Αα πιο σκουρα;; εγω νομιζα ιδιες οτι πρεπει να ναι!! Δεν ξερω βρε κοριτσια εγω επειδη ανεφερα πιο πανω το παραδειγμα της συγγενη μου δεν τα εμπιστευομαι απολυτα!! Γι αυτο θα τα κανω συνδιαστηκα με clear blue αυτη τη φορα😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα πιο σκουρα;; εγω νομιζα ιδιες οτι πρεπει να ναι!! Δεν ξερω βρε κοριτσια εγω επειδη ανεφερα πιο πανω το παραδειγμα της συγγενη μου δεν τα εμπιστευομαι απολυτα!! Γι αυτο θα τα κανω συνδιαστηκα με clear blue αυτη τη φορα😐

Τα clear blue είναι ψηφιακά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Στις οδηγίες λέει ότι πρέπει να γίνει πιο σκούρα η ίδια η γραμμή,από αυτή του ελέγχου. Με εκνευρίζουν αυα τα τεστ και εγώ τα χρησιμοποίησα τον προηγούμενο μήνα και δεν ήξερα ποτέ είναι θετικό 

Ναι η αλήθεια είναι πρέπει λίγο να το ψάξεις.,, βασικά έλεγε σχεδόν ίδιο η εντονότερο.., γι αυτό σκέφτηκα μήπως είναι θετικό.,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love13 είπε:

Τα clear blue είναι ψηφιακά? 

Ναι ψηφιακα ειναι!! Οταν αρχισει να σκουραινει η γραμμη στα απλα θα τα ξεκινησω!! Απλως ειναι πανακριβα τα ατιμα και γι αυτο θα τα συνδιασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι ψηφιακα ειναι!! Οταν αρχισει να σκουραινει η γραμμη στα απλα θα τα ξεκινησω!! Απλως ειναι πανακριβα τα ατιμα και γι αυτο θα τα συνδιασω!

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι η αλήθεια είναι πρέπει λίγο να το ψάξεις.,, βασικά έλεγε σχεδόν ίδιο η εντονότερο.., γι αυτό σκέφτηκα μήπως είναι θετικό.,,

Εγώ δεν ξέρω τι να κάνω? Να ξαναπάρω ή να τα αφήσω και να χαλαρώσω λίγο. Όλο αυτό σκέφτομαι και έτσι και αλλιώς δεν βλέπω αποτέλεσμα ☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι ψηφιακα ειναι!! Οταν αρχισει να σκουραινει η γραμμη στα απλα θα τα ξεκινησω!! Απλως ειναι πανακριβα τα ατιμα και γι αυτο θα τα συνδιασω!

Είδα ότι εχει και κάποια η hometest ψηφιακα. Αλλά δεν ξέρω αν θέλω να πάρω παλι🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love13 είπε:

 

Εγώ δεν ξέρω τι να κάνω? Να ξαναπάρω ή να τα αφήσω και να χαλαρώσω λίγο. Όλο αυτό σκέφτομαι και έτσι και αλλιώς δεν βλέπω αποτέλεσμα ☹️

Ποσο καιρο τα κανεις; κοιτα εγω ειχα παρει παλι ψηφιακα αλλα hometest που ειναι οικονομικα πριν 2 3 κυκλους αλλα πολυ με αγχωσαν, δεν την ειχα βρει κιολας και ειχα σκασει!!κ ειπα δεν τα ξανα χρησιμοποιω τελος!! Αλλα τωρα που εχει περασει ενα 6μηνο που προσπαθουμε εχω χαλαρωσει γενικα το βλεπω πιο ηρεμα και ειπα να τα κανω αλλη μια φορα να δω πως θα παει!! Αν σε αγχωνουν πολυ αστα για λιγο, αν οχι μην απογοητευεσαι γτ το αποτελεσμα θα ερθει να εισαι σιγουρη!! Δεν ειναι πολλες οι πιθανοτητες καθε μηνα οποτε μην απογοητευεσαι θα ερθει η σωστη στιγμη και θα συμβει😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ποσο καιρο τα κανεις; κοιτα εγω ειχα παρει παλι ψηφιακα αλλα hometest που ειναι οικονομικα πριν 2 3 κυκλους αλλα πολυ με αγχωσαν, δεν την ειχα βρει κιολας και ειχα σκασει!!κ ειπα δεν τα ξανα χρησιμοποιω τελος!! Αλλα τωρα που εχει περασει ενα 6μηνο που προσπαθουμε εχω χαλαρωσει γενικα το βλεπω πιο ηρεμα και ειπα να τα κανω αλλη μια φορα να δω πως θα παει!! Αν σε αγχωνουν πολυ αστα για λιγο, αν οχι μην απογοητευεσαι γτ το αποτελεσμα θα ερθει να εισαι σιγουρη!! Δεν ειναι πολλες οι πιθανοτητες καθε μηνα οποτε μην απογοητευεσαι θα ερθει η σωστη στιγμη και θα συμβει😊

Αν σε βοηθήσουν πιο πολυ τα clearblue, μπορείς να μου το πεις, μήπως τα πάρω και εγώ? Αν είναι πιο κατανοητά? Γιατί με τις ταινίες δεν βγάζω άκρη. Δείχνει την γραμμή αλλά δεν ξέρω αν είναι θετικό η όχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Αν σε βοηθήσουν πιο πολυ τα clearblue, μπορείς να μου το πεις, μήπως τα πάρω και εγώ? Αν είναι πιο κατανοητά? Γιατί με τις ταινίες δεν βγάζω άκρη. Δείχνει την γραμμή αλλά δεν ξέρω αν είναι θετικό η όχι. 

Ναι κοριτσι μου εννοειται!! Οπου να ναι θα αδιαθετησω και θα τα ξεκινησω μετα και θα γραψω πως πηγε🌺🙏🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κοριτσι μου εννοειται!! Οπου να ναι θα αδιαθετησω και θα τα ξεκινησω μετα και θα γραψω πως πηγε🌺🙏🤰

Καλε εσυ με τι σιγουριά γράφεις ότι αδιαθετησεις;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κοριτσι μου εννοειται!! Οπου να ναι θα αδιαθετησω και θα τα ξεκινησω μετα και θα γραψω πως πηγε🌺🙏🤰

Μπορεί να μην αδιαθετησεις 😁😁😁😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλε εσυ με τι σιγουριά γράφεις ότι αδιαθετησεις;;; 

Χαχαχα το γραφω ετσι γτ δεν προσπαθησαμε αρκετα αυτο το μηνα κ το εχω ξεγραμμενο😜 @Love13 λετε να μου κανει την εκπληξη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα το γραφω ετσι γτ δεν προσπαθησαμε αρκετα αυτο το μηνα κ το εχω ξεγραμμενο😜 @Love13 λετε να μου κανει την εκπληξη;

Αν είναι να έρθει, θα έρθει και με μια φορά. Είδα και εγώ που είχα κάθε μέρα επαφές. Χαχαχαχ. Εξάλλου παίζει ρόλο ότι είσαι χαλαρή. Μακαρι να έχει γίνει το θαυμα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κοροτσια είναι θετικό;;; 

Συνέχισε να κάνεις τεστ κ αν δεις οτι δε σκουραίνει κ φέυγει η γραμμή τότε κρατάς αυτό για θετικό... όπως κ να έχει είσαι πολύ κοντά οπότε ξεκίνα επαφές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...