Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Ναι ισχύει ήταν αναμενόμενο μετά απο τόσο φαγητό!!!!! χαχαχα

Ελπίζω να είστε όλες καλά!!! Εγω έχω αρχίσει και δεν μπορω καθόλου την απαγόρευση κυκλοφορίας και τα νευρα μου σιγά σιγα δεν είναι πολύ καλα, αλλά περιμένω την Δευτέρα να δω τί θα πουν για την αρση των μέτρων!

Επίσης έχω κάποιους πονοκεφάλους τώρα τελευταία. Κατα τα άλλα καλά 😂

@Κατερίνα!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!

Καλημέρα κορίτσια...!!!ευχομαι την Δευτέρα να σταματήσουν τα μέτρα να κυκλοφορούμε ελεύθερα και να χαρούμε μια απλή βόλτα στην εξοχή!!!

σημερα είμαι πολύ χαρούμενη...περιμένω πως και πως να κάνουμε την μετακόμιση στο καινούριο μας σπίτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Ναι ισχύει ήταν αναμενόμενο μετά απο τόσο φαγητό!!!!! χαχαχα

Ελπίζω να είστε όλες καλά!!! Εγω έχω αρχίσει και δεν μπορω καθόλου την απαγόρευση κυκλοφορίας και τα νευρα μου σιγά σιγα δεν είναι πολύ καλα, αλλά περιμένω την Δευτέρα να δω τί θα πουν για την αρση των μέτρων!

Επίσης έχω κάποιους πονοκεφάλους τώρα τελευταία. Κατα τα άλλα καλά 😂

@Κατερίνα!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!

Καλημερα😊 ευχαριστω κοριτσι μου!! Εγω πηρα την εξεταση εχθες και ηταν καλη, αλλα φαινεται κ απο αυτην η εγκυμοσυνη αν υπαρχει γτ αυξανεται και η προγεστερονη λεει!! Οποτε περιμενω κανονικα την περιοδο μου να ρθει😜 το περιμενα δλδ γτ ηξερα οτι δεν ειχαμε προσπαθησει αρκετα!! Ο αντρας μου θα παει για σπερμοδιαγραμμα απο βδομαδα παντως να μας φυγει κ αυτο η αν υπαρχει κατι να δουμε τι θα κανουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια μου Χριστός Ανέστη!!!

Πώς τα περάσατε??

Εμείς πολύ ωραία!!!

Ψησαμε με φίλους και γλυτώσαμε και τα σόγια 😜😜😂😂😂

Αυτό που έχω χαρεί με τον κορονοιο είναι ότι γλυτωσα τις χαιρετούρες και τα φιλιά 🤣🤣

Τούς μόνους που μου έλειψε η αγκαλιά είναι η μαμά μου και ο αδερφός μου μόνο!  

Εγώ είμαι στην αναμονή τώρα των δύο εβδομάδων για να δω αν έγινε κάτι στις γόνιμες.

Αν και δεν έχω πολλές ελπίδες γιατί στις γόνιμες δεν είχαμε πάνω από 3 επαφές..

Εσείς όλα καλά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου Χριστός Ανέστη!!!

Πώς τα περάσατε??

Εμείς πολύ ωραία!!!

Ψησαμε με φίλους και γλυτώσαμε και τα σόγια 😜😜😂😂😂

Αυτό που έχω χαρεί με τον κορονοιο είναι ότι γλυτωσα τις χαιρετούρες και τα φιλιά 🤣🤣

Τούς μόνους που μου έλειψε η αγκαλιά είναι η μαμά μου και ο αδερφός μου μόνο!  

Εγώ είμαι στην αναμονή τώρα των δύο εβδομάδων για να δω αν έγινε κάτι στις γόνιμες.

Αν και δεν έχω πολλές ελπίδες γιατί στις γόνιμες δεν είχαμε πάνω από 3 επαφές..

Εσείς όλα καλά??

Γεια σας κορίτσια! Χρόνια πολλά! Κ εγω εχω αρχίσει να νευριάζω με την κατάσταση. Η κλεισουρα με έχει ρίξει....θελω να παω στην δουλειά μου!!! Κατα τ αλλα καλα..ηρεμία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια εχει κανει καποια εξεταση προγεστερονης να ρωτησω κατι;

Εγώ είχα κάνει κάποιους μηνες πριν. Την 20 μέρα του κύκλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love13 είπε:

Εγώ είχα κάνει κάποιους μηνες πριν. Την 20 μέρα του κύκλου.

Ποσο ηταν η τιμη της θυμασαι;; εγω την εκανα εχθες 21η ημερα και βγηκε 10,60 ng/ml αν γραφω καλα τη μοναδα μετρησης!!την εστειλα στον γιατρο και μου ειπε οτι ειναι μια χαρα τελεια, σημερα ομως ειδα τον μικροβιολογο κ μου ειπε οτι ηταν λιγο χαμηλη!!και αγχωθηκα λιγο😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ποσο ηταν η τιμη της θυμασαι;; εγω την εκανα εχθες 21η ημερα και βγηκε 10,60 ng/ml αν γραφω καλα τη μοναδα μετρησης!!την εστειλα στον γιατρο και μου ειπε οτι ειναι μια χαρα τελεια, σημερα ομως ειδα τον μικροβιολογο κ μου ειπε οτι ηταν λιγο χαμηλη!!και αγχωθηκα λιγο😕

Και εμένα κάπου τόσο ήταν. Γύρω στα 10. Και την πηγα στο ενδοκρινολογο μου, που ειδικεύεται στην αναπαραγωγή και μου ότι είναι μια χαρά. Οπότε μην σε αγχώνει. Την ίδια εξέταση την είδε και ο γυναικολόγος μου και μου είπε το ίδιο. Ότι είναι καλή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Και εμένα κάπου τόσο ήταν. Γύρω στα 10. Και την πηγα στο ενδοκρινολογο μου, που ειδικεύεται στην αναπαραγωγή και μου ότι είναι μια χαρά. Οπότε μην σε αγχώνει. Την ίδια εξέταση την είδε και ο γυναικολόγος μου και μου είπε το ίδιο. Ότι είναι καλή. 

Ααχ βρε κοριτσι μου με ηρεμησες αληθεια!! Σε ευχαριστω πολυ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ποσο ηταν η τιμη της θυμασαι;; εγω την εκανα εχθες 21η ημερα και βγηκε 10,60 ng/ml αν γραφω καλα τη μοναδα μετρησης!!την εστειλα στον γιατρο και μου ειπε οτι ειναι μια χαρα τελεια, σημερα ομως ειδα τον μικροβιολογο κ μου ειπε οτι ηταν λιγο χαμηλη!!και αγχωθηκα λιγο😕

Εμενα την 3η μερα του κυκλου ηταν 0.9 ng/ml. Κ είναι εντο φυσιολογικών τιμων...κ έμεινα έγκυος. Νομιζω εισαι Καλα μην αγχώνεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Εμενα την 3η μερα του κυκλου ηταν 0.9 ng/ml. Κ είναι εντο φυσιολογικών τιμων...κ έμεινα έγκυος. Νομιζω εισαι Καλα μην αγχώνεσαι 

Ωραια ευχαριστώ😊 δεν ξερω με αγχωσε που μου ειπε οτι ειναι χαμηλη!! Γτ εκανα το λαθος και διαβασα στο ιντερνετ οτι 21η ημερα πρεπει να ειναι απο 15 κ πανω!!αλλα απο την αλλη θα μου ελεγε κατι ο γιατρος δεν μπορει!! Ευχαριστω πολυ κοριτσια😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ωραια ευχαριστώ😊 δεν ξερω με αγχωσε που μου ειπε οτι ειναι χαμηλη!! Γτ εκανα το λαθος και διαβασα στο ιντερνετ οτι 21η ημερα πρεπει να ειναι απο 15 κ πανω!!αλλα απο την αλλη θα μου ελεγε κατι ο γιατρος δεν μπορει!! Ευχαριστω πολυ κοριτσια😘

Κοίτα λίγο την μοναδα μέτρησης που έχεις εσύ κ αυτα που βρίσκεις στο internet. Κάθε  διαγνωστικό μπορεί να εχει κ διαφορετική τιμή αναφοράς. Μπορεί άυτο να σε μπερδεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η St33 είπε:

Κοίτα λίγο την μοναδα μέτρησης που έχεις εσύ κ αυτα που βρίσκεις στο internet. Κάθε  διαγνωστικό μπορεί να εχει κ διαφορετική τιμή αναφοράς. Μπορεί άυτο να σε μπερδεύει.

Ναι τα ιδια ηταν ολα!! Αλλα ξερεις τι σκεφτομαι επισης; οτι παιζει να εκανα πιο νωρις ωορρηξια και να ειμαι κοντα στην περιοδο κ γι αυτο να ειναι κατω απο 15! Αν ισχυει αυτο που διαβασα κιολας!! Θα φανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως δεν προσπαθησαμε αρκετα αυτον τον μηνα δεν μας πηγε καλα εε κ δεν πιεστηκαμε κιολας!! Αλλα ειπαμε να κανει και το σπερμοδιαγραμμα να δουμε τι θα βγαλει και προχωραμε🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Παντως δεν προσπαθησαμε αρκετα αυτον τον μηνα δεν μας πηγε καλα εε κ δεν πιεστηκαμε κιολας!! Αλλα ειπαμε να κανει και το σπερμοδιαγραμμα να δουμε τι θα βγαλει και προχωραμε🙂

Ολα θα πανε καλα...είμαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημεραα τι κανετε;;😊😊 μα ποιο κοριτσι ειχε πει οτι επινε inofert και inofert plus μαζι;; σκεφτομαι να παρω το plus κ εγω  πινω ηδη το inofert! Και ηθελα να μου πει πως ακριβως το εκανε🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια καλημεραα τι κανετε;;😊😊 μα ποιο κοριτσι ειχε πει οτι επινε inofert και inofert plus μαζι;; σκεφτομαι να παρω το plus κ εγω  πινω ηδη το inofert! Και ηθελα να μου πει πως ακριβως το εκανε🙂

Καλημερα κατερινα 🌼🌼 βιταμίνες είναι αυτά;;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια καλημεραα τι κανετε;;😊😊 μα ποιο κοριτσι ειχε πει οτι επινε inofert και inofert plus μαζι;; σκεφτομαι να παρω το plus κ εγω  πινω ηδη το inofert! Και ηθελα να μου πει πως ακριβως το εκανε🙂

Καλημέρα!!!!

 Εγώ στο είχα πει!!!!! Μου είχε πει η γυναικολόγος να πίνω 1 φακελάκι ινοφερτ το πρωί και 1 χάπι πλας το βράδυ πριν πάω για ύπνο!!! Καλύτερα να ρωτήσεις το γιατρό σου να σου πεί ή τον φαρμακοποιό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα!!!!

 Εγώ στο είχα πει!!!!! Μου είχε πει η γυναικολόγος να πίνω 1 φακελάκι ινοφερτ το πρωί και 1 χάπι πλας το βράδυ πριν πάω για ύπνο!!! Καλύτερα να ρωτήσεις το γιατρό σου να σου πεί ή τον φαρμακοποιό!

Αα ωραια ευχαριστω!!του ειχα πει για το inofert και μου χε πει να το παρω οτι κακο δεν κανει, θα τον ρωτησω αν ειναι κ για το πλας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα ωραια ευχαριστω!!του ειχα πει για το inofert και μου χε πει να το παρω οτι κακο δεν κανει, θα τον ρωτησω αν ειναι κ για το πλας!!

Ναι είναι φυτικά δεν κάνουν κακό.... ρώτα για σιγουριά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε ; Χρόνια πολλά κιόλας Χριστός Ανέστη !! Εμένα βάλτε με τώρα στο πινακακι για 11/5 ... Αυτό το μήνα αποφασίσαμε να έχουμε πιο εντατικές προσπάθειες οπότε εύχομαι να έχουμε και θετικά αποτελέσματα 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ; Χρόνια πολλά κιόλας Χριστός Ανέστη !! Εμένα βάλτε με τώρα στο πινακακι για 11/5 ... Αυτό το μήνα αποφασίσαμε να έχουμε πιο εντατικές προσπάθειες οπότε εύχομαι να έχουμε και θετικά αποτελέσματα 😊😊😊

Καλη επιτυχία κορίτσι μου💕💕🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω.,, όσες χρησιμοποιήσατε τα τεστακια ωορρηξιας όταν βγει θετικό είσαι γόνιμη εκείνη την ημέρα η την επόμενη; Τα έχω μπερδέψει λίγο.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...