Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Το ίδιο σκέφτομαι και εγώ αλλά πραγματικά τώρα που έχει αρχίσει να περπατάει δεν κάθεται πουθενά τον παίρνεις αγκαλιά και ουρλιάζει και κοπανιεται και όταν κοιμάται πρέπει αρχικά να κάνεις τα απαραίτητα γιατί εγώ όλη μέρα καθαρίζω φρούτα πλένω μπλέντερ καθαρίζω λαχανικά πλένω ατμομαγειρα πλένω μπλέντερ φτιαχνω το απογευματινό ξαναπλενω μπλέντερ... 

Το εκανα εικονα! Ξεχασα Πως ειστε στη πιο δυσκολη φαση τωρα εσεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Το εκανα εικονα! Ξεχασα Πως ειστε στη πιο δυσκολη φαση τωρα εσεις !

Και μένα δουλεύει και ο άντρας μου όλη μέρα και είμαι μονη μου και δεν έχουμε και επαφή με τους παππούδες λόγω κατάστασης. Τέλος πάντων θα περάσει όλα καλά θα πάνε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Και μένα δουλεύει και ο άντρας μου όλη μέρα και είμαι μονη μου και δεν έχουμε και επαφή με τους παππούδες λόγω κατάστασης. Τέλος πάντων θα περάσει όλα καλά θα πάνε!!! 

Ναι ναι, ολα καλα θα πανε! Την υγεια μας να χουμε μονο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Σύντομα να μας ανακοινώσεις και εσύ εγκυμοσύνη! Και εγώ πήρα βιταμίνες τους τελευταίους 2 μήνες πιστεύω ότι βοήθησε πολύ και αυτό! Όλα αυτά τα συμπληρώματα μόνο καλό κάνουν πιστεύω σίγουρα θα σε βοηθήσουν και εσένα! 

Να σαι καλά κοπέλα μου σε ευχαριστώ πολύ ❣️❣️

Θέλω να ελπίζω ότι θα με βοηθήσουν κ εμένα!!

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου κ εγω τα inofert ολο το μηνα τα παιρνω και δεν εχει θεμα στην εγκυμοσυνη στην αρχη της μη σε φοβιζει ισα ισα που φυλλικο δινουν ετσι κ αλλιως εξ αρχης! @Dimitra91 το inofert plus το επινες συνδιαστηκα με τα φακελακια δλδ; πως ακριβως το εκανες;

Άντε μακάρι να μας βοηθήσουν ❣️❣️❣️

Καλημερααααααααααα σε όλα τα κορίτσια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Η χάρη του Χριστού και της Παναγίας να μας προστατεύουν και να μας βοηθούν!! Θα έρθει κ το μωράκι είμαι σίγουρη!! Μακάρι του χρόνου να κρατάμε ένα αγκαλιά τέτοιες μέρες🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!! ❤❤❤

Να περασετε μια υπεροχη Μ. Παρασκευη! Εγω τωρα παω στη μανα μου να κανουμε καλιτσουνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!!! Πως είστε πως περνάτε;;;; Βάψατε τα αυγά σας;;;;

Σήμερα πήγα γιατρό, επιβεβαιώσαμε το ότι είναι μπέμπα αλλά δεν την είδαμε καλά  γιατί είχε κάτσει πολύ παράξενα με το κεφαλάκι της χωμένο!!!!!  🥰

Η ανάπτυξή μας είναι άριστη, από 80γρ πήγαμε στα 165γρ σε 20 μέρες! 😅

Απλά μου είπε η γιατρός να ξεκουράζομαι γιατί είδε ότι κάνω κάποιες συσπασούλες και μου έδωσε μαγνήσιο. Ωστόσο,δεν πονάω ή κάτι τέτοιο, αλλά μάλλον επειδή τώρα τελευταία έχω περπατήσει κουράστηκα και δεν το κατάλαβα!

Οπότε κοριτσάκι ε;; Τι όμορφα!!❤️Με το καλό η μπεμπουλα σας λοιπόν! Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι... Άμα δεν έχεις συμπτώματα πιστεύω ξεχνιεσαι κιόλας γι'αυτό....Όλα τέλεια Δήμητρα μου, πολύ χαίρομαι! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/4/2020 at 11:17 ΠΜ, ο/η Elenikon είπε:

Οπότε κοριτσάκι ε;; Τι όμορφα!!❤️Με το καλό η μπεμπουλα σας λοιπόν! Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι... Άμα δεν έχεις συμπτώματα πιστεύω ξεχνιεσαι κιόλας γι'αυτό....Όλα τέλεια Δήμητρα μου, πολύ χαίρομαι! 😘

Ναι μπουμπου!! Εχω λιγο αγχος αλλα ελπιζω να πανε ολα καλα τελικα με το μαγνησιο!!

Αντε με το καλο να μαθετε κι εσεις το φυλο!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,

Καλό Πάσχα, Χρόνια πολλά! Χριστός Ανέστη!! Ελπίζω να περάσετε υπέροχα! Και του χρόνου με υγεία και με τα μωράκια μας αγκαλιά 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια,

Καλό Πάσχα, Χρόνια πολλά! Χριστός Ανέστη!! Ελπίζω να περάσετε υπέροχα! Και του χρόνου με υγεία και με τα μωράκια μας αγκαλιά 😘😘😘

Χρόνια πολλά κορίτσια Αληθώς ο Κύριος!!! Και του χρόνου με υγεία και με τα μωράκια σας😊 υγεία σε όλο τον κόσμο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια,

Καλό Πάσχα, Χρόνια πολλά! Χριστός Ανέστη!! Ελπίζω να περάσετε υπέροχα! Και του χρόνου με υγεία και με τα μωράκια μας αγκαλιά 😘😘😘

Αληθως ανεστη!!με το καλο τα μωρακια στις εγκυουλες κ στις υπολοιπες καλη επιτυχια!!!!💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια,

Καλό Πάσχα, Χρόνια πολλά! Χριστός Ανέστη!! Ελπίζω να περάσετε υπέροχα! Και του χρόνου με υγεία και με τα μωράκια μας αγκαλιά 😘😘😘

Χρόνια πολλά!!!! Χριστός Ανέστη!!!! Με το καλό η μπεμπουλα σου!!! Του χρόνου όλες με μπεμπακια να είμαστε!!!! Φιλάκια να περάσετε όλες τέλεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!! Που έχετε χαθεί όλες;;; Είστε καλά; 

Καλημερα κοριτσι μου!!! Χαθηκαμε ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω βρε κοριτσια απο το Σαββατο εχω ανακατωσουρες!!δεν ξερω τι συμβαινει!! Αυτον τον μηνα δεν προσπαθησαμε αρκετα οποτε δε νομιζω να καναμε κατι😜 29 περιμενω!! Σημερα ειμαι στην 21η ημερα και εκανα την εξεταση της Προγεστερονης που δεν ειχα κανει τον περασμενο μηνα λογο κορονοιου!! Το μεσημερι θα δω τα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!!! Χαθηκαμε ναι!

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά Χριστός ανέστη!! Εγώ όληερα είμαι χάλια με το στομάχι μου και όλη μέρα κυνηγαω τον μικρό που ξεκίνησε να περπατάει... Αίμα πάντως δεν έχω ξαναδεί!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!! Που έχετε χαθεί όλες;;; Είστε καλά; 

καλημερα!!!χαθηκαμε γιατι χωνευαμε μαλλον😂😂😂εγω κοριτσια μια χαρα ειμαι τελείωσε κ η περιοδος οποτε ξεκιναμε παλι με το συζυγο προσπάθειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω βρε κοριτσια απο το Σαββατο εχω ανακατωσουρες!!δεν ξερω τι συμβαινει!! Αυτον τον μηνα δεν προσπαθησαμε αρκετα οποτε δε νομιζω να καναμε κατι😜 29 περιμενω!! Σημερα ειμαι στην 21η ημερα και εκανα την εξεταση της Προγεστερονης που δεν ειχα κανει τον περασμενο μηνα λογο κορονοιου!! Το μεσημερι θα δω τα αποτελεσματα!

Καλά αποτελέσματα κοριτσι μου,,, και εγώ έκανα προλακτινη και βγήκε πολύ καλή επιτέλους.,,, άλλαξα και κέντρο εξέτασης.,, δεν ξέρω αν ευθύνεται αυτό.,, θα δείξει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα!!!χαθηκαμε γιατι χωνευαμε μαλλον😂😂😂εγω κοριτσια μια χαρα ειμαι τελείωσε κ η περιοδος οποτε ξεκιναμε παλι με το συζυγο προσπάθειες!!

Και εμείς πολύ φαΐ.,,,, και γλυκά φουλ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά Χριστός ανέστη!! Εγώ όληερα είμαι χάλια με το στομάχι μου και όλη μέρα κυνηγαω τον μικρό που ξεκίνησε να περπατάει... Αίμα πάντως δεν έχω ξαναδεί!!!!! 

Πολύ καλό αυτό.,,, έχεις ποσες μέρες τώρα.,, άρα όλα οκ.,, να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Πολύ καλό αυτό.,,, έχεις ποσες μέρες τώρα.,, άρα όλα οκ.,, να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς,,, 

Ναι δύο βδομάδες χωρίς αίμα.. Αντε την επόμενη Δευτέρα πάω γιατρό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά αποτελέσματα κοριτσι μου,,, και εγώ έκανα προλακτινη και βγήκε πολύ καλή επιτέλους.,,, άλλαξα και κέντρο εξέτασης.,, δεν ξέρω αν ευθύνεται αυτό.,, θα δείξει 

Τελεια οποτε ολα καλα😊 ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χρόνια πολλά και από εμένα!! Χριστός Ανέστη!!🙏Εύχομαι σύντομα να βγούμε από όλη αυτή τη κατάσταση που περνάμε και με το καλό οι εγγυούλες να αποκτήσουν υγιή μωράκια και οι υπόλοιπες να μάθουν σύντομα τα ευχάριστα!! Υγεία πάνω από όλα εύχομαι σε όλες και όλα θα έρθουν!! Φιλιααα!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/4/2020 at 11:29 ΠΜ, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!! Που έχετε χαθεί όλες;;; Είστε καλά; 

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Ναι ισχύει ήταν αναμενόμενο μετά απο τόσο φαγητό!!!!! χαχαχα

Ελπίζω να είστε όλες καλά!!! Εγω έχω αρχίσει και δεν μπορω καθόλου την απαγόρευση κυκλοφορίας και τα νευρα μου σιγά σιγα δεν είναι πολύ καλα, αλλά περιμένω την Δευτέρα να δω τί θα πουν για την αρση των μέτρων!

Επίσης έχω κάποιους πονοκεφάλους τώρα τελευταία. Κατα τα άλλα καλά 😂

@Κατερίνα!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰 

@Λεντι :       Θετικό 🤰

@Euri80 : 20/4

@Love13 : 24/4

@Κατερίνα!!! : 29/4

@Mari84:  4/5

@ntinaki83 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

@Ioann89 : ?

@Dimitra24: ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...