Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ντένις είπε:

@Κατερίνα!!! Θα προσπαθω από την επόμενη φορα να μπω στους παλιούς ρυθμούς μου... Και να μην το σκέφτομαι... Εμεις προσπαθούμε από γεναρη. Εσείς; εύχομαι για εσάς αυτή η φορά να είναι η τυχερή! 🙏😉

Εμεις απο Νοεμβρη προσπαθουμε!! Μακαρι κοριτσι μου σε ευχαριστω!!και σε σας ευχομαι το ιδιο🙏😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Τα συμπτώματα μου συνεχίζονται με τις ναυτίες και προσπαθώ να τρώω έστω και σαν το πουλάκι !Δεν είμαι και πολύ στα καλά μου γι'αυτό δεν πολυμπαινω. Εχθές πήγαμε στη γιατρό και ακούσαμε καρδούλα !! Δόξα ο θεός όλα πάνε καλά! Απιστευτο συναίσθημα πραγματικά...!🤱Είμαι 7 εβδομάδων και θα ξαναπάω σε 2 εβδομάδες πάλι! 

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια η ανάσταση του κυρίου να τους φέρει το πολυπόθητο! Θα δείτε ότι θα έρθει σύντομα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Τα συμπτώματα μου συνεχίζονται με τις ναυτίες και προσπαθώ να τρώω έστω και σαν το πουλάκι !Δεν είμαι και πολύ στα καλά μου γι'αυτό δεν πολυμπαινω. Εχθές πήγαμε στη γιατρό και ακούσαμε καρδούλα !! Δόξα ο θεός όλα πάνε καλά! Απιστευτο συναίσθημα πραγματικά...!🤱Είμαι 7 εβδομάδων και θα ξαναπάω σε 2 εβδομάδες πάλι! 

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια η ανάσταση του κυρίου να τους φέρει το πολυπόθητο! Θα δείτε ότι θα έρθει σύντομα! ❤️

Καλημέρα, 

Και εγώ 7 εβδομάδων ειμαι! Και μένα το στομάχι μου είναι χάλια!! Υπομονή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή δύναμη σας εύχομαι και υπόμονη!! Θα περασουν και τα συμπτωματα φτανει να ειστε καλα κ εσεις και το μωρακι σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή δύναμη σας εύχομαι και υπόμονη!! Θα περασουν και τα συμπτωματα φτανει να ειστε καλα κ εσεις και το μωρακι σας!! 

Για να δούμε μάλλον όλα καλά πάνε 11 μέρα χωρίς να δω αίμα..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xryssa είπε:

Για να δούμε μάλλον όλα καλά πάνε 11 μέρα χωρίς να δω αίμα..!!! 

Τελεια!! Ολα καλα θα πανε κοριτσι μου θα το δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλό Πάσχα με υγεία και γερά μωράκια!!

Σας διαβάζω καιρό και είπα να γράψω κι εγώ την απορία μου...

Είμαστε στις προσπάθειες απόκτησης μπεμπέ εδώ και 4 μήνες και έχω σταθερο κύκλο 31 ημερών...

Κανονικά ήταν να αδιαθετησω χτες 15/04(ακόμα δεν έχω ) και έκανα ένα τεστ γιατί θα σκαγα την Κυριακή 12/04 όπου και έδειξε αρνητικό.

Υπάρχει περίπτωση να το έκανα νωρίς ή θα είχε δείξει 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και να το πάρω απόφαση ότι δεν...?

Σας ευχαριστώ! 😁

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vivi_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλό Πάσχα με υγεία και γερά μωράκια!!

Σας διαβάζω καιρό και είπα να γράψω κι εγώ την απορία μου...

Είμαστε στις προσπάθειες απόκτησης μπεμπέ εδώ και 4 μήνες και έχω σταθερο κύκλο 31 ημερών...

Κανονικά ήταν να αδιαθετησω χτες 15/04(ακόμα δεν έχω ) και έκανα ένα τεστ γιατί θα σκαγα την Κυριακή 12/04 όπου και έδειξε αρνητικό.

Υπάρχει περίπτωση να το έκανα νωρίς ή θα είχε δείξει 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και να το πάρω απόφαση ότι δεν...?

Σας ευχαριστώ! 😁

 

Καλησπέρα είχες πάρει προωρης ανιχνευσης? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vivi_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλό Πάσχα με υγεία και γερά μωράκια!!

Σας διαβάζω καιρό και είπα να γράψω κι εγώ την απορία μου...

Είμαστε στις προσπάθειες απόκτησης μπεμπέ εδώ και 4 μήνες και έχω σταθερο κύκλο 31 ημερών...

Κανονικά ήταν να αδιαθετησω χτες 15/04(ακόμα δεν έχω ) και έκανα ένα τεστ γιατί θα σκαγα την Κυριακή 12/04 όπου και έδειξε αρνητικό.

Υπάρχει περίπτωση να το έκανα νωρίς ή θα είχε δείξει 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και να το πάρω απόφαση ότι δεν...?

Σας ευχαριστώ! 😁

 

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Καλό Πάσχα να έχουμε!! Ναι ειναι πιθανον να εισαι και να μην επιασε τη χοριακη γτ θα ηταν χαμηλη!! Εγω θα σου ελεγα να περιμενεις μερικες μερες για να ξανα κανεις ομως τεστ που θα δειξει σιγουρα η ακομα καλυτερα αν δεν σου εχει ερθει την επομενη Τριτη μια χοριακη αιματος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Καλησπέρα είχες πάρει προωρης ανιχνευσης? 

Ήταν απ' το kit early & express ,το εξπρές που αν θυμάμαι καλά θέλει στην πρώτη ημέρα καθυστέρησης..(άλλο που εγω το έκανα..😇)

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Καλό Πάσχα να έχουμε!! Ναι ειναι πιθανον να εισαι και να μην επιασε τη χοριακη γτ θα ηταν χαμηλη!! Εγω θα σου ελεγα να περιμενεις μερικες μερες για να ξανα κανεις ομως τεστ που θα δειξει σιγουρα η ακομα καλυτερα αν δεν σου εχει ερθει την επομενη Τριτη μια χοριακη αιματος!

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις απαντήσεις σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/4/2020 at 11:59 ΠΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλη και δημιουργική μέρα κορίτσια!!!!!!

@Mari84 Που είσαι εσύ;; Τι κάνεις;;;;

@Elenikon Tι κάνεις κορίτσι;; Συνεχίζουν τα συμπτώματα;;

 

στις On 10/4/2020 at 11:59 ΠΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

Κατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰 

@Λεντι :       Θετικό 🤰

@Mari84:  ?

@ntinaki83 : 13/4

@Dimitra24: 15/4

@Ioann89 : 17/4

@Euri80 : 20/4

@Love13 : 24/4

@Κατερίνα!!! : 29/4

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

Γεια σας κορίτσια!!!!

Καλό Πάσχα με υγεία να έχουμε κ πολλές εγκυουλες ❤️❤️❤️

@Dimitra91 χάθηκα κορίτσι μου...

Έμπλεξα με την δουλειά κ σήμερα χαλάρωσα λίγο κ είπα να μπω να σας γράψω..

@Kostef συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη να έχεις μία όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη 💓

Εγώ κορίτσια μου περιμένω να μήν μου έρθει κ να δω θετικό τεστ στις 4/5

Επίσης θέλω να σας ρωτήσω όσες ξέρετε...

Ξεκίνησα τα inofert σε σκόνη..αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να τα παίρνω όλο τον μήνα ή μετά την ωορρηξία να τα σταματάω?

Κ ο λόγος που ρωτάω είναι γιατί σε περίπτωση εγκυμοσύνης αν δεν ξέρω ότι έχω μείνει κ εγώ τα παίρνω μήπως κάνουν κάποια ζημιά στην εμφύτευση ή στο έμβρυο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰 

@Λεντι :       Θετικό 🤰

@Dimitra24: 15/4

@Ioann89 : ?

@Euri80 : 20/4

@Love13 : 24/4

@Κατερίνα!!! : 29/4

@Mari84:  4/5

@ntinaki83 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elenikon Υπομονή κορίτσι μου!!!! Τουλάχιστον ξέρεις ότι όλα πάνε καλα!!!!!! Δεν ήταν απίστευτο συναίσθημα να ακούς την καρδούλα;;;;

@Vivi_ Καλώ ήρθες!!! Νομίζω κι εγώ πως καλό θα είναι να περιμένεις λίγο ακόμα!!!!!! Καλά αποτελέσματα!!!!!

@Mari84 Kορίτσι μου όλο τον μήνα τα πίνεις!!!!! Τα έπινε κι εγώ σε κάποια φάση!!!! Υπάρχουν και τα inofert plus που είναι χάπι και βοηθάει πολύ στην σύλληψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!!! Πως είστε πως περνάτε;;;; Βάψατε τα αυγά σας;;;;

Σήμερα πήγα γιατρό, επιβεβαιώσαμε το ότι είναι μπέμπα αλλά δεν την είδαμε καλά  γιατί είχε κάτσει πολύ παράξενα με το κεφαλάκι της χωμένο!!!!!  🥰

Η ανάπτυξή μας είναι άριστη, από 80γρ πήγαμε στα 165γρ σε 20 μέρες! 😅

Απλά μου είπε η γιατρός να ξεκουράζομαι γιατί είδε ότι κάνω κάποιες συσπασούλες και μου έδωσε μαγνήσιο. Ωστόσο,δεν πονάω ή κάτι τέτοιο, αλλά μάλλον επειδή τώρα τελευταία έχω περπατήσει κουράστηκα και δεν το κατάλαβα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Elenikon Υπομονή κορίτσι μου!!!! Τουλάχιστον ξέρεις ότι όλα πάνε καλα!!!!!! Δεν ήταν απίστευτο συναίσθημα να ακούς την καρδούλα;;;;

@Vivi_ Καλώ ήρθες!!! Νομίζω κι εγώ πως καλό θα είναι να περιμένεις λίγο ακόμα!!!!!! Καλά αποτελέσματα!!!!!

@Mari84 Kορίτσι μου όλο τον μήνα τα πίνεις!!!!! Τα έπινε κι εγώ σε κάποια φάση!!!! Υπάρχουν και τα inofert plus που είναι χάπι και βοηθάει πολύ στην σύλληψη!

Στο φαρμακείο μου έδωσαν για σύλληψη τα φακελάκια!

Τώρα θα δείξει ❤️

Εσύ καλά είσαι κορίτσι μου?

Το μπεμπακι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Στο φαρμακείο μου έδωσαν για σύλληψη τα φακελάκια!

Τώρα θα δείξει ❤️

Εσύ καλά είσαι κορίτσι μου?

Το μπεμπακι??

Καλύτερο είναι το Plus Για σύλληψη, αλλά είναι πιο δυνατό και είναι και για πολυκυστικές όπως και τα φακελάκια! Έπαιρνα 1 φακελάκι κάθε πρωί και 1 χάπι κάθε βράδυ απ όσο θυμάμαι!!!! Σίγουρα θα σε βοηθήσουν!

Καλά είμαι τώρα ξεκούραση!!!! Απάντησα για το μπεμπε απο πάνω δες το :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλύτερο είναι το Plus Για σύλληψη, αλλά είναι πιο δυνατό και είναι και για πολυκυστικές όπως και τα φακελάκια! Έπαιρνα 1 φακελάκι κάθε πρωί και 1 χάπι κάθε βράδυ απ όσο θυμάμαι!!!! Σίγουρα θα σε βοηθήσουν!

Καλά είμαι τώρα ξεκούραση!!!! Απάντησα για το μπεμπε απο πάνω δες το :D :D :D

Ναι το είδα!!!

Με το καλό η μπέμπα σας💓💓💓💓💓💓

Κ εσύ χαλαρά τώρα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

 

Γεια σας κορίτσια!!!!

Καλό Πάσχα με υγεία να έχουμε κ πολλές εγκυουλες ❤️❤️❤️

@Dimitra91 χάθηκα κορίτσι μου...

Έμπλεξα με την δουλειά κ σήμερα χαλάρωσα λίγο κ είπα να μπω να σας γράψω..

@Kostef συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη να έχεις μία όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη 💓

Εγώ κορίτσια μου περιμένω να μήν μου έρθει κ να δω θετικό τεστ στις 4/5

Επίσης θέλω να σας ρωτήσω όσες ξέρετε...

Ξεκίνησα τα inofert σε σκόνη..αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να τα παίρνω όλο τον μήνα ή μετά την ωορρηξία να τα σταματάω?

Κ ο λόγος που ρωτάω είναι γιατί σε περίπτωση εγκυμοσύνης αν δεν ξέρω ότι έχω μείνει κ εγώ τα παίρνω μήπως κάνουν κάποια ζημιά στην εμφύτευση ή στο έμβρυο.

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Σύντομα να μας ανακοινώσεις και εσύ εγκυμοσύνη! Και εγώ πήρα βιταμίνες τους τελευταίους 2 μήνες πιστεύω ότι βοήθησε πολύ και αυτό! Όλα αυτά τα συμπληρώματα μόνο καλό κάνουν πιστεύω σίγουρα θα σε βοηθήσουν και εσένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!!! Πως είστε πως περνάτε;;;; Βάψατε τα αυγά σας;;;;

Σήμερα πήγα γιατρό, επιβεβαιώσαμε το ότι είναι μπέμπα αλλά δεν την είδαμε καλά  γιατί είχε κάτσει πολύ παράξενα με το κεφαλάκι της χωμένο!!!!!  🥰

Η ανάπτυξή μας είναι άριστη, από 80γρ πήγαμε στα 165γρ σε 20 μέρες! 😅

Απλά μου είπε η γιατρός να ξεκουράζομαι γιατί είδε ότι κάνω κάποιες συσπασούλες και μου έδωσε μαγνήσιο. Ωστόσο,δεν πονάω ή κάτι τέτοιο, αλλά μάλλον επειδή τώρα τελευταία έχω περπατήσει κουράστηκα και δεν το κατάλαβα!

καλησπερα!!!πολυ ωραια τα νέα σου!!να ξεκουραζεσαι και να προσεχεις!!εγω τα εβαψα τα αυγα το πρωι μου βγηκαν πολυ ωραια ,εκανα κ τη γυμναστικουλα μου κ περασε κ αυτη η μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Στο φαρμακείο μου έδωσαν για σύλληψη τα φακελάκια!

Τώρα θα δείξει ❤️

Εσύ καλά είσαι κορίτσι μου?

Το μπεμπακι??

Καλησπέρα κορίτσι μου κ εγω τα inofert ολο το μηνα τα παιρνω και δεν εχει θεμα στην εγκυμοσυνη στην αρχη της μη σε φοβιζει ισα ισα που φυλλικο δινουν ετσι κ αλλιως εξ αρχης! @Dimitra91 το inofert plus το επινες συνδιαστηκα με τα φακελακια δλδ; πως ακριβως το εκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα!!!πολυ ωραια τα νέα σου!!να ξεκουραζεσαι και να προσεχεις!!εγω τα εβαψα τα αυγα το πρωι μου βγηκαν πολυ ωραια ,εκανα κ τη γυμναστικουλα μου κ περασε κ αυτη η μερα!!!

Τελειαααα! Εγω ειχα ατυχια φετος με τα αυγα 😂😂😂 ηθελα να βαψω 8 ..... κατέληξα λοιπον να εχω 8 σπασμενα αυγα που εσπασαν στο βρασιμο.... οποτε ξαναεβρασα άλλα 8, αλλά ενταξει  τελικα ωραία βγήκαν 🤣🤣🤣

Και του χρονου να 'μαστε καλα με μωράκια αγκαλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου κ εγω τα inofert ολο το μηνα τα παιρνω και δεν εχει θεμα στην εγκυμοσυνη στην αρχη της μη σε φοβιζει ισα ισα που φυλλικο δινουν ετσι κ αλλιως εξ αρχης! @Dimitra91 το inofert plus το επινες συνδιαστηκα με τα φακελακια δλδ; πως ακριβως το εκανες;

Μου είχε πει να πινω το φακελακι το πρωι και το βραδυ 1 χαπι plus ! Νομιζω οτι οντως με βοήθησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Τελειαααα! Εγω ειχα ατυχια φετος με τα αυγα 😂😂😂 ηθελα να βαψω 8 ..... κατέληξα λοιπον να εχω 8 σπασμενα αυγα που εσπασαν στο βρασιμο.... οποτε ξαναεβρασα άλλα 8, αλλά ενταξει  τελικα ωραία βγήκαν 🤣🤣🤣

Και του χρονου να 'μαστε καλα με μωράκια αγκαλιά!!

Εγω πάντως που έχω μωρακι αγκαλιά.. Δεν έβαψα... Ούτε κουλούρια έκανα ούτε τσουρέκι ούτε μπάνιο δεν προλαβαίνω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Εγω πάντως που έχω μωρακι αγκαλιά.. Δεν έβαψα... Ούτε κουλούρια έκανα ούτε τσουρέκι ούτε μπάνιο δεν προλαβαίνω χαχαχα

Εκανα απ όλα φετος, και ελπιζω και του χρονου πρωτα ο Θεος να εχω τη μπέμπα και να μπορέσω να τα ξανακάνω!  Εσυ δικαιολόγησε γιατι εκτος του μωρου στην αγκαλια εχεις και το μωρο στην κοιλιά,  οποτε δε πρεπει να ζοριζεσαι με τετοια!

Αυτο που λες οτι δεν προλαβαινεις το εχω ακουσει και απο καποιες αλλες μανουλες του κυκλου μου, αλλα τωρα τουλαχιστιν δεν μπορω να το καταλαβω! Ισως γιατι εχω μια μανα που με 4 παιδια ολομοναχη χωρις κανεναν συγγενη στην Ελλαδα τα προλαβαινε όλα!

Τωρα εγω βεβαια μπορει (το πιο πιθανο) να μην προλαβαινω τιποτα 😂😂😂😂 Θα σου πω σε λιγους μηνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

Εκανα απ όλα φετος, και ελπιζω και του χρονου πρωτα ο Θεος να εχω τη μπέμπα και να μπορέσω να τα ξανακάνω! 

Αυτο που λες οτι δεν προλαβαινεις το εχω ακουσει και απο καποιες αλλες μανουλες του κυκλου μου, αλλα τωρα τουλαχιστιν δεν μπορω να το καταλαβω! Ισως γιατι εχω μια μανα που με 4 παιδια ολομοναχη χωρις κανεναν συγγενη στην Ελλαδα τα προλαβαινε όλα!

Τωρα εγω βεβαια μπορει (το πιο πιθανο) να μην προλαβαινω τιποτα 😂😂😂😂 Θα σου πω σε λιγους μηνες!

Το ίδιο σκέφτομαι και εγώ αλλά πραγματικά τώρα που έχει αρχίσει να περπατάει δεν κάθεται πουθενά τον παίρνεις αγκαλιά και ουρλιάζει και κοπανιεται και όταν κοιμάται πρέπει αρχικά να κάνεις τα απαραίτητα γιατί εγώ όλη μέρα καθαρίζω φρούτα πλένω μπλέντερ καθαρίζω λαχανικά πλένω ατμομαγειρα πλένω μπλέντερ φτιαχνω το απογευματινό ξαναπλενω μπλέντερ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 3;!! Να σου ζήσουν! Με το καλό και το 4ο να έρθει!  Εγώ 3η φορά έγκυος αλλά είναι το 1ο που περιμένω και πιστεύω αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή 🌈 Όπως τα λες, άλλες στιγμές είμαι καλά και άλλες άρρωστη κανονικά. Αλλά χαλάλι!! 
    • Ευχαριστώπολύυ!! Αν κάποια κοπέλα ξέρει κάποιο καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στείλτε μου ένα μήνυμα please!!
    • Γενικά δεν ειναι μια εξέταση που την προτείνουν… να όμως που στην φιλη μου αυτο ήταν το θέμα. Η συγκεκριμένη είχε λιγο παραπάνω κιλά οποτε ισως από αυτο το υποπτεύθηκε ο γιατρος. Να πας σε ενδοκρινολόγο που εξειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Ελπίζω σε περίπτωση που υπάρχει κατι να βρεθεί σύντομα για να αντιμετωπιστεί! 🫶🏻
    • Καλημέρα!! Εγραψα και πριν αλλα μαλλον δεν ανέβηκε η απάντηση μου... Εχω αλλα 3 παιδακια☺️ Απο συμπτώματα οχι σπουδαια πράγματα . Απλα αν δεν ειχα κανει τεστ ακομα, από χθες θα το ειχα καταλάβει ότι ειμαι έγκυος. Η όρεξη μου για φαγητό έχει πέσει. Ειναι καπως το στομάχι, οχι αναγουλες και τέτοια βέβαια. Η όσφρηση μου έχει γίνει υπερ ευαίσθητη (μυριζω τα πάντα αχαχ) και λίγη κόπωση. Σε γενικές  γραμμές όμως τίποτα το σπουδαίο. Πιο πολύ νιώθω σα να ειμαι λίγο άρρωστη. Εσυ;
    • Όλα καλά θα πάνε!!! Εγώ αύριο μπαίνω στην 27η, είμαι στα τέλη Αυγούστου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...