Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Τι να πω το είχα διαγράψει εντελώς μετά από αυτόν τον γιατρό αλλά χθες μιλάγαμε πολύ ώρα με τον γιατρό μου κια με ηρέμησε πολύ μου είπε ότι συμβαίνει σε πάρα πολλές εγκυμοσύνες και ότι το μόνο που δεν θέλουμε είναι να έχουμε πολύ αίμα και με κομμάτια . Αυτός ο άνθρωπος έχει την ικανότητα να με ηρεμεί τόσο πολύ είναι καταπληκτικός! 

Μα αυτός είναι ο γιατρός,,, έτσι πρέπει  να είναι ρε παιδιά οι γιατροί.,, να μας ηρεμούν.,, αν είναι να μας αγχώνουν παραπάνω τι κάνουμε; Όλα καλά να σου πάνε κορίτσι μ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο ειναι πολυ σημαντικο να νιωθεις ετσι με τον γιατρο σου😊 μην ξεγραφεις τπτ παντως να σκεφτεσαι θετικα και εγω νομιζω πως αφου σταματησε το αιμα ειναι καλο σημαδι!!

Μακάρι!!! Θα δείξει τις επόμενες μέρες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Μα αυτός είναι ο γιατρός,,, έτσι πρέπει  να είναι ρε παιδιά οι γιατροί.,, να μας ηρεμούν.,, αν είναι να μας αγχώνουν παραπάνω τι κάνουμε; Όλα καλά να σου πάνε κορίτσι μ! 

Καλά ο γιατρός μου είναι ένας υπέροχος άνθρωπος ακόμα και στην καισαρική με έκανε να γελάω όλοι οι φίλοι μας που τον είδαν στο μαιευτήριο αυτό έλεγαν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι; Νιώθω το στήθος μ(το ένα) βα με καίει σαν σουβλιά καπως,,, λέτε να είναι από την προλακτινη; Η να είναι κάτι πιο σοβαρό ... έχει τύχει σε καμία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι; Νιώθω το στήθος μ(το ένα) βα με καίει σαν σουβλιά καπως,,, λέτε να είναι από την προλακτινη; Η να είναι κάτι πιο σοβαρό ... έχει τύχει σε καμία; 

Τιποτα δεν είναι καλέ, θα νιώσεις πολλά στο στήθος σου είναι λογικό μεγαλώνει και προετοιμαζεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Τιποτα δεν είναι καλέ, θα νιώσεις πολλά στο στήθος σου είναι λογικό μεγαλώνει και προετοιμαζεται. 

Βρε δεν είμαι εγκυος.,, για αυτό ανησυχώ .,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Βρε δεν είμαι εγκυος.,, για αυτό ανησυχώ .,, 

Εγω παντως αυτη τη φορα πριν τη περιοδο ενιωθα τετοια κυριως στο ενα στηθος γι αυτο ειχα πιστεψει οτι ειμαι κιολας😅 ελπιζω σε σενα να ειναι εγκυμοσυνη, ποτε περιμενεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω παντως αυτη τη φορα πριν τη περιοδο ενιωθα τετοια κυριως στο ενα στηθος γι αυτο ειχα πιστεψει οτι ειμαι κιολας😅 ελπιζω σε σενα να ειναι εγκυμοσυνη, ποτε περιμενεις;;

Έχω πολλές μέρες για να αδιαθετησω.,, για αυτό το μυαλό μου πήγε στο κακό να σου πω την αλήθεια.,,, σε 9 μέρες.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έχω πολλές μέρες για να αδιαθετησω.,, για αυτό το μυαλό μου πήγε στο κακό να σου πω την αλήθεια.,,, σε 9 μέρες.,, 

Το νιωθεις συνεχεια αυτο; κοιτα συνηθως δεν ειναι κατι αυτα, συμβαινουν!! Εμενα και τωρα που ειμαι ακριβως μετα τη περιοδο εχθες ενιωθα πονακια και μαλιστα λεω ημαρτον δεν με αφηνουν ησυχη καθολου😂 αλλα αν για οποιοδηποτε λογο πονας πολυ η πολλες μερες καλο ειναι να μιλαμε με γιατρο!! Αλλα δεν νομιζω βρε αγαπη μου να ναι τπτ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Το νιωθεις συνεχεια αυτο; κοιτα συνηθως δεν ειναι κατι αυτα, συμβαινουν!! Εμενα και τωρα που ειμαι ακριβως μετα τη περιοδο εχθες ενιωθα πονακια και μαλιστα λεω ημαρτον δεν με αφηνουν ησυχη καθολου😂 αλλα αν για οποιοδηποτε λογο πονας πολυ η πολλες μερες καλο ειναι να μιλαμε με γιατρο!! Αλλα δεν νομιζω βρε αγαπη μου να ναι τπτ!! 

Νιώθω σαν κάψιμο και είναι ενοχλητικό,,, αλλά δεν είναι συνεχόμενο.,, αλλά αφού μου λες και εσυ ότι είχες εντάξει όλα οκ.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Βρε δεν είμαι εγκυος.,, για αυτό ανησυχώ .,, 

Ωχ sorry δεν πειράζει, που ξέρεις μπορεί να είναι ένα μικρό σημαδάκι.. Εγώ τα είχα από την 18 μέρα... Στο εύχομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Ωχ sorry δεν πειράζει, που ξέρεις μπορεί να είναι ένα μικρό σημαδάκι.. Εγώ τα είχα από την 18 μέρα... Στο εύχομαι!! 

Ευχαριστώ κορίτσι.,, είχες συμπτώματα πριν την καθυστέρηση; Για πες μας,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι.,, είχες συμπτώματα πριν την καθυστέρηση; Για πες μας,,, 

Μου ξεκίνησαν πάρα πολύ νωρίς και ελεγα ότι αρχίζω και τα δημιουργώ με το μυαλό μου από την 16 μέρα αφού σκέψου ότι την 19 μέρα έκανα τεστ αλλά βγήκε αρνητικό καιετα έκανα 22 μέρα και βγήκε θετικό βέβαια εγώ έχω κύκλο κάθε 25 μέρες. Το στήθος μου άρχισε να πονάει είχα συχνοουρια εσκυβα και μου ερχόταν κάποιεσ φορές αναγούλα 3να βράδυ μου έκλειναν  τα μάτια δεν μπορούσα να τα κρατήσω και η μέση μου με πέθαινε. (το στήθος έχει να με πονέσει πριν την περίοδο από τότε που γέννησα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Μου ξεκίνησαν πάρα πολύ νωρίς και ελεγα ότι αρχίζω και τα δημιουργώ με το μυαλό μου από την 16 μέρα αφού σκέψου ότι την 19 μέρα έκανα τεστ αλλά βγήκε αρνητικό καιετα έκανα 22 μέρα και βγήκε θετικό βέβαια εγώ έχω κύκλο κάθε 25 μέρες. Το στήθος μου άρχισε να πονάει είχα συχνοουρια εσκυβα και μου ερχόταν κάποιεσ φορές αναγούλα 3να βράδυ μου έκλειναν  τα μάτια δεν μπορούσα να τα κρατήσω και η μέση μου με πέθαινε. (το στήθος έχει να με πονέσει πριν την περίοδο από τότε που γέννησα) 

Έκανε μπαμ νομίζω,,, με το καλό!!! Όλα να πάνε καλά.,, και ξεκούραση τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Έκανε μπαμ νομίζω,,, με το καλό!!! Όλα να πάνε καλά.,, και ξεκούραση τώρα 

Αυτό κάνω μπας και το σώσουμε είμαι πιο αισιόδοξη τώρα!!!! Και πιο θετική!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Νιώθω σαν κάψιμο και είναι ενοχλητικό,,, αλλά δεν είναι συνεχόμενο.,, αλλά αφού μου λες και εσυ ότι είχες εντάξει όλα οκ.,, 

Μπορει να ειναι σημαδι αλλο οπως σου ειπε κ η Χρυσα ασε να δουμε😉 εγω στο ευχομαι παντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπορει να ειναι σημαδι αλλο οπως σου ειπε κ η Χρυσα ασε να δουμε😉 εγω στο ευχομαι παντως!!!

Βρε δεν νομίζω.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Και γω έχω δουλειες αλλά δεν είμαι και στα καλά μου να τις κανω.! Το δωμάτιο/ ντουλάπα το έχουμε κάνει και εμείς στο δωμάτιο μας και ειναι η καλύτερη απόφαση που πήραμε ποτέ!Γιατί στην αρχή προοριζόταν για 3ο μπάνιο αλλά πραγματικά είναι απίστευτα χρήσιμο και βολικό πέρα από το γεγονός ότι είναι υπέροχο για μια γυναίκα! Θα το ευχαριστηθειτε!👍

Χαχα ποσα κοινα εχουμε! Εμεις ειχαμε 1 μεγαλο χωρο για 2ο μεγαλο μπανιο αλλα το χωρίσαμε και το καναμε μπανιο υπνοδωματιου κ δωματιο ντουλαπα καθως δεν εχουμε εξωτερικη ντουλαπα και οντως ειναι πκλυ καλη επιλογη, ιταν δω πως θα τη διαμορφωσω 😂😂😂😂

@Κατερίνα!!! @Ioann89

Ενταξει μη φανταστειτε οτι ειναι τεράστιος χώρος ειναι ενα κανονικο δωματιακι οσο χρειαζεται για ντουλαπα, αλλα πιστευω θα γινει ωραιο με τον καταλληλο σχεδιασμό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xryssa είπε:

Καλημέρα εμασ εδώ έχει πολύ αέρα αλλά τουλάχιστον επιτέλους έβγαλε ήλιο. Αίμα δεν έχω δει από χθες το απόγευμα... Δωμάτιο ντουλάπα έχω και εγώ το ονειρευόμουν μια ζωή.. 

Μπραβο πολυ ευχάριστο που δεν εχεις! Τελεια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Χαχα ποσα κοινα εχουμε! Εμεις ειχαμε 1 μεγαλο χωρο για 2ο μεγαλο μπανιο αλλα το χωρίσαμε και το καναμε μπανιο υπνοδωματιου κ δωματιο ντουλαπα καθως δεν εχουμε εξωτερικη ντουλαπα και οντως ειναι πκλυ καλη επιλογη, ιταν δω πως θα τη διαμορφωσω 😂😂😂😂

@Κατερίνα!!! @Ioann89

Ενταξει μη φανταστειτε οτι ειναι τεράστιος χώρος ειναι ενα κανονικο δωματιακι οσο χρειαζεται για ντουλαπα, αλλα πιστευω θα γινει ωραιο με τον καταλληλο σχεδιασμό!

Μια χαρα ειναι κ αυτο!! Ειναι πολυ βολικο το εχω διαπιστωσει απο σπιτια συγγενων που το εκαναν και δεν το μετανιωσε κανεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μια χαρα ειναι κ αυτο!! Ειναι πολυ βολικο το εχω διαπιστωσει απο σπιτια συγγενων που το εκαναν και δεν το μετανιωσε κανεις!!

Κορίτσια κια μένα δεν ήταν πολύ μεγάλο αλλά ήρθε ένας ξυλουργός που μας έφτιαξε και την κουζίνα μου εβλαλε το σχέδιο σύμφωνα με τις διαστάσεις και βγήκε πολύ ωραίο.. Το sex and the city μασ εχει καταστρέψει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Κορίτσια κια μένα δεν ήταν πολύ μεγάλο αλλά ήρθε ένας ξυλουργός που μας έφτιαξε και την κουζίνα μου εβλαλε το σχέδιο σύμφωνα με τις διαστάσεις και βγήκε πολύ ωραίο.. Το sex and the city μασ εχει καταστρέψει. 

Χαχαχαχαχα αστα να πανε😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ασε να δουμε!! Αν κανατε τις προσπαθειες σας ποτε δεν ξερεις!!

Κάναμε τις προσπάθειες μας.., αλλά τις μέρες που ήθελα δεν μπορέσαμε όποτε δεν πολύ πιστεύω σ αυτόν τον μήνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Κάναμε τις προσπάθειες μας.., αλλά τις μέρες που ήθελα δεν μπορέσαμε όποτε δεν πολύ πιστεύω σ αυτόν τον μήνα!!! 

Μην το σκεφτεσαι ετσι βρε!!! Ποτε δεν ξερεις πραγματικα!! Αν ειναι να γινει θα γινει και μια φορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...