Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Θα γίνει υπέροχο!!!!! Περιμένουμε τελικό αποτέλεσμα!!!!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου ❣️❣️

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Πολύ όμορφο το έχεις κανει, μπράβο σου! Πολύ δημιουργική είσαι!👍

Ευχαριστώ ❤️😉

Αυτή είναι η κρεβατοκάμαρα μας..

Αλλά σκοπεύω να βάψω όλα τα έπιπλα του σπιτιού..

Γενικότερα μου αρέσει πολύ να ασχολούμαι με το σπίτι 😃

Κορίτσια μου να ρωτήσω κάτι?

Όταν το τέστ ωορρηξίας βγαίνει θετικό.. πόσες μέρες μετά έρχεται η περίοδος?

Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας στις 19 Μαρτίου..

Δεν μου έφταναν όλα με έχουν πιάσει τρομεροί πόνοι στην μέση..

Ποτέ ξανά δεν έχω πάθει κάτι τέτοιο 😓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mari84 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου ❣️❣️

Ευχαριστώ ❤️😉

Αυτή είναι η κρεβατοκάμαρα μας..

Αλλά σκοπεύω να βάψω όλα τα έπιπλα του σπιτιού..

Γενικότερα μου αρέσει πολύ να ασχολούμαι με το σπίτι 😃

Κορίτσια μου να ρωτήσω κάτι?

Όταν το τέστ ωορρηξίας βγαίνει θετικό.. πόσες μέρες μετά έρχεται η περίοδος?

Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας στις 19 Μαρτίου..

Δεν μου έφταναν όλα με έχουν πιάσει τρομεροί πόνοι στην μέση..

Ποτέ ξανά δεν έχω πάθει κάτι τέτοιο 😓

Καλησπέρα, 14 μέρες μετά ακριβώς λένε έρχεται η περίοδος.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mari84 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου ❣️❣️

Ευχαριστώ ❤️😉

Αυτή είναι η κρεβατοκάμαρα μας..

Αλλά σκοπεύω να βάψω όλα τα έπιπλα του σπιτιού..

Γενικότερα μου αρέσει πολύ να ασχολούμαι με το σπίτι 😃

Κορίτσια μου να ρωτήσω κάτι?

Όταν το τέστ ωορρηξίας βγαίνει θετικό.. πόσες μέρες μετά έρχεται η περίοδος?

Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας στις 19 Μαρτίου..

Δεν μου έφταναν όλα με έχουν πιάσει τρομεροί πόνοι στην μέση..

Ποτέ ξανά δεν έχω πάθει κάτι τέτοιο 😓

14 μέρες μετά την ωορρηξία έρχεται η περίοδος. Οπότε αν πούμε ότι έκανες ωορρηξία 20 του μήνα περιμένεις να αδιαθετησες 3/04; Εύχομαι να μην αδιαθετησες όμως και να είσαι εγγυούλα!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Κορίτσι μου ούτε εγώ το ηξερα..απουσία σπέρματος.. Γράφω σε άλλο θεματάκι ,από κορίτσια που γνωριζουν από παρόμοια κατάσταση, δε θέλω να σας επιβαρύνω.

Εύχομαι σε όλες γεμάτες κοιλίτσες, με χαρούμενα εμβρυάκια  σύντομα!!!

 

Καταλαβα!! Εγω θα σου προτεινω να μην απογοητευτεις πριν μιλησετε με τον γιατρο γτ ισως θα υπαρχει λυση!! Και δεν μας επιβαρυνεις βρε🙂 αν θελεις ενημερωσε μας για το τι θα κανετε!! Σου ευχομαι τα καλυτερα απο την καρδια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Καλησπέρα, 14 μέρες μετά ακριβώς λένε έρχεται η περίοδος.! 

 

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

14 μέρες μετά την ωορρηξία έρχεται η περίοδος. Οπότε αν πούμε ότι έκανες ωορρηξία 20 του μήνα περιμένεις να αδιαθετησες 3/04; Εύχομαι να μην αδιαθετησες όμως και να είσαι εγγυούλα!❤️

Ευχαριστώ πολύ για τίς απαντήσεις σάς κορίτσια μου ❤️❤️

Κ εγώ ελπίζω να μην έρθει αλλά το πρωί έκανα και άλλο ένα τέστ κ βγήκε αρνητικό..

Οπότε δεν νομίζω να είμαι..🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

 

Ευχαριστώ πολύ για τίς απαντήσεις σάς κορίτσια μου ❤️❤️

Κ εγώ ελπίζω να μην έρθει αλλά το πρωί έκανα και άλλο ένα τέστ κ βγήκε αρνητικό..

Οπότε δεν νομίζω να είμαι..🥺

Κορίτσι μου περίμενε 2,3 μερούλες... Είναι νωρίς ακόμα ποτέ δεν ξέρεις!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσι μου περίμενε 2,3 μερούλες... Είναι νωρίς ακόμα ποτέ δεν ξέρεις!!🙏

Σέ ευχαριστώ Ελένη μου αλλά ξεκίνησα να πονάω...

Οπότε έρχεται 😓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Σέ ευχαριστώ Ελένη μου αλλά ξεκίνησα να πονάω...

Οπότε έρχεται 😓

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Το ιδιο ημουν κ εγω αυτο το μηνα!! Ας ελπίσουμε ο Απρίλης να είναι ο τυχερός και για εμάς😊 υπομονη κ ολα θα γινουν!! Ας διωξουμε το αγχος και θα ερθει❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Το ιδιο ημουν κ εγω αυτο το μηνα!! Ας ελπίσουμε ο Απρίλης να είναι ο τυχερός και για εμάς😊 υπομονη κ ολα θα γινουν!! Ας διωξουμε το αγχος και θα ερθει❤

Σίγουρα θα έρθει κορίτσια. Να σκέφτεστε μόνο θετικά και όλα θα γίνουν να το πιστεύετε ότι θα έρθει, και θα έρθει θα το δείτε το άγχος είναι το χειρότερο το βίωσα με τις κουμπαρεσ μου που και αυτές δεν περίμεναν να έρθει καν η περίοδος κια έκαναν τεστ βγάλτε το από το μυαλό σας και απλά να λέτε συνέχεια θα μείνω.. Κια θα γίνει!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Σίγουρα θα έρθει κορίτσια. Να σκέφτεστε μόνο θετικά και όλα θα γίνουν να το πιστεύετε ότι θα έρθει, και θα έρθει θα το δείτε το άγχος είναι το χειρότερο το βίωσα με τις κουμπαρεσ μου που και αυτές δεν περίμεναν να έρθει καν η περίοδος κια έκαναν τεστ βγάλτε το από το μυαλό σας και απλά να λέτε συνέχεια θα μείνω.. Κια θα γίνει!!!!! 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Σίγουρα θα έρθει κορίτσια. Να σκέφτεστε μόνο θετικά και όλα θα γίνουν να το πιστεύετε ότι θα έρθει, και θα έρθει θα το δείτε το άγχος είναι το χειρότερο το βίωσα με τις κουμπαρεσ μου που και αυτές δεν περίμεναν να έρθει καν η περίοδος κια έκαναν τεστ βγάλτε το από το μυαλό σας και απλά να λέτε συνέχεια θα μείνω.. Κια θα γίνει!!!!! 

Ναι αυτο οπως το λες!! Εγω αυτη τη φορα στεναχωρηθηκα πολυ ηταν η πρωτη φορα που εκλαψα πολυ και με επιασε το παραπονο σκεφτηκα μεχρι και να σταματησουμε τις προσπαθειες ενα διαστημα!! Αλλα τωρα ηρεμησα και ειπα τελος δεν θα σκεφτομαι οτι μεχρι τον Απριλη η τον Μαη θελω να μεινω!!αυτο με τρωει οτι σκεφτομαι τον χρονο!! Δεν με νοιαζει λοιπον οποτε κ αν γινει δεν μπορω να χανω τον εαυτο μου γι αυτο!! Οταν ειναι να ερθει θα ερθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

 

Ναι αυτο οπως το λες!! Εγω αυτη τη φορα στεναχωρηθηκα πολυ ηταν η πρωτη φορα που εκλαψα πολυ και με επιασε το παραπονο σκεφτηκα μεχρι και να σταματησουμε τις προσπαθειες ενα διαστημα!! Αλλα τωρα ηρεμησα και ειπα τελος δεν θα σκεφτομαι οτι μεχρι τον Απριλη η τον Μαη θελω να μεινω!!αυτο με τρωει οτι σκεφτομαι τον χρονο!! Δεν με νοιαζει λοιπον οποτε κ αν γινει δεν μπορω να χανω τον εαυτο μου γι αυτο!! Οταν ειναι να ερθει θα ερθει!

Το ξέρω σου γίνεται εμμονή ιδέα αλλά αυτό είναι το λάθος. Άκου η κουμπάρα μου 27 χρόνων προσπαθούσε 3 χρόνια χωρίς να έχει το παραμικρό είχε κάνει τα πάντα σε εξετάσεις και κάθε μήνα ήταν με το τεστ στο χέρι και ξαφνικά όταν συναιβει κάτι σοβαρό με το σπίτι της και την δουλειά της και επικεντρωθηκε το μυαλό της εκεί έμεινε έγκυος τον ίδιο μήνα. Και το χειρότερο είναι να μοιράζεσαι αυτόν τον φόβοε τον σύντροφο σου γιατί τον μπλοκάρεισ γιατί σκέφτεται κάθε φορά που έρχεστε σε επαφή ότι το κάνετε καθαρά για να κάνετε παιδί και έτσι είναι όλες το έχουμε πει αυτό το είμαι στις γόνιμες πρέπει να έρθω σε επαφή. Έλα σε επαφή οπότε κάτσει και όποτε το νιώθεις εγώ και τις δύο φορές έμεινα έγκυος άκυρες μέρες την πρώτη φορά την 7ημερα και τώρα την 8η μέρα και αν έχεις και τεστ οωρηξιασ πέτα τα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Το ξέρω σου γίνεται εμμονή ιδέα αλλά αυτό είναι το λάθος. Άκου η κουμπάρα μου 27 χρόνων προσπαθούσε 3 χρόνια χωρίς να έχει το παραμικρό είχε κάνει τα πάντα σε εξετάσεις και κάθε μήνα ήταν με το τεστ στο χέρι και ξαφνικά όταν συναιβει κάτι σοβαρό με το σπίτι της και την δουλειά της και επικεντρωθηκε το μυαλό της εκεί έμεινε έγκυος τον ίδιο μήνα. Και το χειρότερο είναι να μοιράζεσαι αυτόν τον φόβοε τον σύντροφο σου γιατί τον μπλοκάρεισ γιατί σκέφτεται κάθε φορά που έρχεστε σε επαφή ότι το κάνετε καθαρά για να κάνετε παιδί και έτσι είναι όλες το έχουμε πει αυτό το είμαι στις γόνιμες πρέπει να έρθω σε επαφή. Έλα σε επαφή οπότε κάτσει και όποτε το νιώθεις εγώ και τις δύο φορές έμεινα έγκυος άκυρες μέρες την πρώτη φορά την 7ημερα και τώρα την 8η μέρα και αν έχεις και τεστ οωρηξιασ πέτα τα. 

Ναι μα γι αυτο τωρα ταρακουνηθηκα μια στιγμη γτ τον ειδα κ αυτον και στεναχωρηθηκε οπως με ειδε και λεω κατσε ρε φιλε δλδ αν ειναι να χασουμε τον εαυτο μας και τη σχεση μας για να κανουμε ενα μωρο τι νοημα εχει!! Και ειπα τελος οπως το λες οποτε μου ρθει θα κανω ερωτα με τον ανθρωπο μου και οταν θα ειναι να κατσει θα κατσει!! Τα επιχειρησα και τα τεστ εναν κυκλο αλλα ασε μη σου πω, δεν βρηκα ωορρηξια και εσκασα οτι κατι εχω και ετρεχα να κανω εξετασεις!δεν τα ξανα πιασα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι μα γι αυτο τωρα ταρακουνηθηκα μια στιγμη γτ τον ειδα κ αυτον και στεναχωρηθηκε οπως με ειδε και λεω κατσε ρε φιλε δλδ αν ειναι να χασουμε τον εαυτο μας και τη σχεση μας για να κανουμε ενα μωρο τι νοημα εχει!! Και ειπα τελος οπως το λες οποτε μου ρθει θα κανω ερωτα με τον ανθρωπο μου και οταν θα ειναι να κατσει θα κατσει!! Τα επιχειρησα και τα τεστ εναν κυκλο αλλα ασε μη σου πω, δεν βρηκα ωορρηξια και εσκασα οτι κατι εχω και ετρεχα να κανω εξετασεις!δεν τα ξανα πιασα!!

Και εγώ το είχα χρησιμοποιήσει και όποτε το έκανα έβγαζε άχνη γραμμή ότι να ναι. Χαλαρά βρε κορίτσι μου μπλοκάρεισ τον εαυτό σου έτσι εγώ και τις τρεις φορές έμεινα με μια επαφή και το πιστεύω πολύ ότι ελκυουμε ότι νιώθουμε και σκεφτόμαστε. Πίστη στο Θεό όπως και να ακούγεται στον καθένα αυτό και θετικές σκέψεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Και εγώ το είχα χρησιμοποιήσει και όποτε το έκανα έβγαζε άχνη γραμμή ότι να ναι. Χαλαρά βρε κορίτσι μου μπλοκάρεισ τον εαυτό σου έτσι εγώ και τις τρεις φορές έμεινα με μια επαφή και το πιστεύω πολύ ότι ελκυουμε ότι νιώθουμε και σκεφτόμαστε. Πίστη στο Θεό όπως και να ακούγεται στον καθένα αυτό και θετικές σκέψεις! 

Ναι ετσι οπως τα λες ειναι!!! Εχεις απολυτο δικιο!! Απλως μπαινουμε σε λαθος τρυπακι και μας παρασερνει καποια στιγμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Το ιδιο ημουν κ εγω αυτο το μηνα!! Ας ελπίσουμε ο Απρίλης να είναι ο τυχερός και για εμάς😊 υπομονη κ ολα θα γινουν!! Ας διωξουμε το αγχος και θα ερθει❤

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εμένα μάλλον ετοιμάζεται γιατί πονάω από το πρωί κ έχω κ ροζ υγρά..

Πού θα πάει θα έρθει κάποια στιγμή...🤰🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εμένα μάλλον ετοιμάζεται γιατί πονάω από το πρωί κ έχω κ ροζ υγρά..

Πού θα πάει θα έρθει κάποια στιγμή...🤰🌺🌺

Θα ερθει ειμαι σιγουρη😊🙏🙏🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου πως είστε;; εμεις εδω δεν μας εφτανε ο κωρονοιος εχουμε απιστευτη αφρικανικη σκονη στην ατμοσφαιρα και ουτε στο μπαλκονι δεν μπορουμε να βγουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου πως είστε;; εμεις εδω δεν μας εφτανε ο κωρονοιος εχουμε απιστευτη αφρικανικη σκονη στην ατμοσφαιρα και ουτε στο μπαλκονι δεν μπορουμε να βγουμε!

Καλησπέρα  κοριτσι μου!

Κι εμεις τα ίδια εδω φυσάει απίστευτα πολυ, εχει νοτιά και εμένα προσωπικα με πεθαινει ο νοτιάς. Εχω ολη μερα πονοκεφαλο και ημουν ολη μερα κρεββατι-καναπε εναλαξ εκτος πριν απο λίγο που πηγαμε σουπερ και εγινε χειροτερα το κεφαλι μου 😂😂😂

Κατα τα αλλα ετοιμαζομαι να πλεξω ενα κουβερτακι στο μωρακι μας ελπιζω να πετύχει 🤗🤗 Αν και απ οτι βλεπω αυριο θα ασχοληθω!

Εσεις πως περνάτε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα  κοριτσι μου!

Κι εμεις τα ίδια εδω φυσάει απίστευτα πολυ, εχει νοτιά και εμένα προσωπικα με πεθαινει ο νοτιάς. Εχω ολη μερα πονοκεφαλο και ημουν ολη μερα κρεββατι-καναπε εναλαξ εκτος πριν απο λίγο που πηγαμε σουπερ και εγινε χειροτερα το κεφαλι μου 😂😂😂

Κατα τα αλλα ετοιμαζομαι να πλεξω ενα κουβερτακι στο μωρακι μας ελπιζω να πετύχει 🤗🤗 Αν και απ οτι βλεπω αυριο θα ασχοληθω!

Εσεις πως περνάτε? 

Καιενα χάλια το κεφάλι μου σήμερα. Τι καιρός είναι αυτός, δεν φτα ει η κλεισούρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα  κοριτσι μου!

Κι εμεις τα ίδια εδω φυσάει απίστευτα πολυ, εχει νοτιά και εμένα προσωπικα με πεθαινει ο νοτιάς. Εχω ολη μερα πονοκεφαλο και ημουν ολη μερα κρεββατι-καναπε εναλαξ εκτος πριν απο λίγο που πηγαμε σουπερ και εγινε χειροτερα το κεφαλι μου 😂😂😂

Κατα τα αλλα ετοιμαζομαι να πλεξω ενα κουβερτακι στο μωρακι μας ελπιζω να πετύχει 🤗🤗 Αν και απ οτι βλεπω αυριο θα ασχοληθω!

Εσεις πως περνάτε? 

Τα ιδια κ εμεις οπως τα πες κρεβατι καναπε εναλλαξ😅 τι να κανουμε υπομονη να περασει κ αυτο να δω τι αλλο θα γινει!! Ωραια ασχολια το πλεξιμο θα σε ηρεμει κιολας😊 να μας το δειξεις οταν το κανεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εμένα μάλλον ετοιμάζεται γιατί πονάω από το πρωί κ έχω κ ροζ υγρά..

Πού θα πάει θα έρθει κάποια στιγμή...🤰🌺🌺

Θα έρθει σίγουρα οταν ειναι η ωρα του ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τα ιδια κ εμεις οπως τα πες κρεβατι καναπε εναλλαξ😅 τι να κανουμε υπομονη να περασει κ αυτο να δω τι αλλο θα γινει!! Ωραια ασχολια το πλεξιμο θα σε ηρεμει κιολας😊 να μας το δειξεις οταν το κανεις!!

Ναι εννοείται 😄😄

Ειναι πολυ δημιουργικό αν και παλιοτερα το σνομπαρα απο την άποψη ότι ημουν ασχετη κ βαριομουν να ασχοληθώ οταν με επρηζε η μανα μου να μου μαθει αλλα τωρα με το YouTube ολα ειναι ευκολοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι εννοείται 😄😄

Ειναι πολυ δημιουργικό αν και παλιοτερα το σνομπαρα απο την άποψη ότι ημουν ασχετη κ βαριομουν να ασχοληθώ οταν με επρηζε η μανα μου να μου μαθει αλλα τωρα με το YouTube ολα ειναι ευκολοτερα!

Τα ιδια κ εγω😜 αλλα τελικα ειναι πολυ καλη ασχολια!! Και οπως το λες εχει πολλα βιντεο πλεον και στο pinterest θα βρεις πολλα σχεδια και εχει κ βιντεο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τα ιδια κ εγω😜 αλλα τελικα ειναι πολυ καλη ασχολια!! Και οπως το λες εχει πολλα βιντεο πλεον και στο pinterest θα βρεις πολλα σχεδια και εχει κ βιντεο!! Εγώ 

Εγω βελονάκι είναι πολύ ωραίο!!! Προσπαθώ να ξεχάσω και εγώ την κλεισούρα και τον άγχος στις 26 Απριλίου είχα την γάμο βάφτιση και τώρα τα ακύρωσα όλα ελπίζω να μην συνεχιστεί πολύ αυτό γιατί τώρα με την εγκυμοσύνη δεν θα μου κάνει το νυφικό το οποίο το έχω αγοράσει και το έχω σπίτι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xryssa είπε:

Εγω βελονάκι είναι πολύ ωραίο!!! Προσπαθώ να ξεχάσω και εγώ την κλεισούρα και τον άγχος στις 26 Απριλίου είχα την γάμο βάφτιση και τώρα τα ακύρωσα όλα ελπίζω να μην συνεχιστεί πολύ αυτό γιατί τώρα με την εγκυμοσύνη δεν θα μου κάνει το νυφικό το οποίο το έχω αγοράσει και το έχω σπίτι μου. 

Ναι και βελονακι θα ηθελα να μαθω!! Πωπω κοριτσι μου σοβαρα;😕 δυσκολο τωρα αυτο να εχεις κανει τοσες ετοιμασιες και να ακυρωνονται ολα!! Θελω να ελπιζω βεβαια οτι θα τελειωσει γρηγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...