Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Εγώ καθε μήνα αυτήν την αίσθηση έχω 😂😂😂😂Μακαρι να τα καταφέρουμε... ελπίζω και σε εσένα αχρείαστα να είναι.,,, 😘😘😘

Χαχαχα οταν θα γινει δεν θα το πιστευουμε!! Καλη μας επιτυχια❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Αλλα λεει ο ενας ,άλλα ο αλλος μπερδευτηκα..Εμενα μου ειπε ο γιατρος δε κανει 4 μερες σερι να κανουμε.ανα δυο πρεπει για να ανανεωνεται το σπερμα κ να ειναι πιο δυνατο..επισης μενει μεσα μας ενα 24 ωρο το λιγοτερο σιγουρα οποτε ειναι οκ.

Σύμφωνω μαζί σου,,, ο καθένας τα δικά του... όταν προσπαθούσε η αδερφή μ τις είχαν πει μέρα παρά μέρα κάνει το σπερμα πιο δυνατό.,, εμένα η γυναικολογος μ είπε κάθε μέρα για να υπάρχει πάντα διαθέσιμο και να ανανεώνεται συνέχεια.,, όποτε ο καθένας όπως τον βολέψει 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα οταν θα γινει δεν θα το πιστευουμε!! Καλη μας επιτυχια❤❤

Πραγματικά όμως.,, κάθε μήνα λέω αυτός είναι ο μήνας και αυτός είναι ο μήνας.,, αλλά τίποτα!!! Θα βλέπουμε θετικό και θα κάνουμε και άλλα τεστ από συνήθεια ,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εγώ καθε μήνα αυτήν την αίσθηση έχω 😂😂😂😂Μακαρι να τα καταφέρουμε... ελπίζω και σε εσένα αχρείαστα να είναι.,,, 😘😘😘

Χαχαχαχαχα. Καλημέρα κορίτσι μου. Θα συμφωνήσω μαζί σου. Και εγώ κάθε μήνα αυτή την αίσθηση έχω. Ότι είμαι έγκυος. Αλλά ούτε καν😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Χαχαχαχαχα. Καλημέρα κορίτσι μου. Θα συμφωνήσω μαζί σου. Και εγώ κάθε μήνα αυτή την αίσθηση έχω. Ότι είμαι έγκυος. Αλλά ούτε καν😂😂😂

Θα έρθει και σε εμας δεν μπορεί!!!! Θα το δούμε τι θετικό το τεστ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Θα έρθει και σε εμας δεν μπορεί!!!! Θα το δούμε τι θετικό το τεστ!!!! 

Μακαριιιιιι🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏εύχομαι μέχρι το καλοκαίρι να έχουμε και εμείς φουσκωμένες κοιλίτσες 🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Σύμφωνω μαζί σου,,, ο καθένας τα δικά του... όταν προσπαθούσε η αδερφή μ τις είχαν πει μέρα παρά μέρα κάνει το σπερμα πιο δυνατό.,, εμένα η γυναικολογος μ είπε κάθε μέρα για να υπάρχει πάντα διαθέσιμο και να ανανεώνεται συνέχεια.,, όποτε ο καθένας όπως τον βολέψει 🤣🤣🤣

Ακριβως😜 το θεμα ειναι να υπαρξει αποτελεσμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Χαχαχαχαχα. Καλημέρα κορίτσι μου. Θα συμφωνήσω μαζί σου. Και εγώ κάθε μήνα αυτή την αίσθηση έχω. Ότι είμαι έγκυος. Αλλά ούτε καν😂😂😂

Ολες ετσι ειμαστε😂😂 αλλα θα τα καταφερουμε ο επιμενων νικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ολες ετσι ειμαστε😂😂 αλλα θα τα καταφερουμε ο επιμενων νικα!!!

Εμένα ο άντρας μ κοροϊδεύει.,, είδε τα τεστ και λέει τα εγκυμοσυνης δεν τα ξεκίνησες ακόμη;;; 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love13 είπε:

Χαχαχαχαχα. Καλημέρα κορίτσι μου. Θα συμφωνήσω μαζί σου. Και εγώ κάθε μήνα αυτή την αίσθηση έχω. Ότι είμαι έγκυος. Αλλά ούτε καν😂😂😂

καλημερα κορίτσια!!!στο τελος οχι αισθησεις θα εχουμε οτι ειμαστε εγκυες αλλα παραισθησεις θα βλεπουμε🤣🤣🤣εμενα μου αρεσε που το καλοκαιρι στο γαμήλιο ταξιδι λεγαμε με τον αντρα μου ποτε βολευει να είμαι εγκυος να μην εχει ζεστες κλπ...κουνια που μας κουναγε καναμε κ σχεδια οι άσχετοι🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ολες ετσι ειμαστε😂😂 αλλα θα τα καταφερουμε ο επιμενων νικα!!!

Αντε να δουμε. Χαχαχα🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κορίτσια!!!στο τελος οχι αισθησεις θα εχουμε οτι ειμαστε εγκυες αλλα παραισθησεις θα βλεπουμε🤣🤣🤣εμενα μου αρεσε που το καλοκαιρι στο γαμήλιο ταξιδι λεγαμε με τον αντρα μου ποτε βολευει να είμαι εγκυος να μην εχει ζεστες κλπ...κουνια που μας κουναγε καναμε κ σχεδια οι άσχετοι🤣🤣🤣🤣

Και εμεις τα ίδια. Παντρεύτηκαμε Ιούλιο και νόμιζαμε ότι με το που θα είχαμε ελεύθερες επαφές θα εμένα εγκυος. Τόσο άσχετοι. Που να ήξερα ότι είναι τόσο δύσκολο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κορίτσια!!!στο τελος οχι αισθησεις θα εχουμε οτι ειμαστε εγκυες αλλα παραισθησεις θα βλεπουμε🤣🤣🤣εμενα μου αρεσε που το καλοκαιρι στο γαμήλιο ταξιδι λεγαμε με τον αντρα μου ποτε βολευει να είμαι εγκυος να μην εχει ζεστες κλπ...κουνια που μας κουναγε καναμε κ σχεδια οι άσχετοι🤣🤣🤣🤣

Χαχαχαχα πωπω κ εμεις τα ιδια νομιζαμε πως μολις το θελαμε θα το ειχαμε, δεν ειχαμε ιδεα τι μας περιμενε😂😂 και ο αντρας μου μου ελεγε προχθες μα τι κανουμε λαθος ρε αγαπη μου;; λεω τπτ δε κανουμε λαθος ο τροπος ειναι ενας και δεν γινονται λαθη🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχαχα πωπω κ εμεις τα ιδια νομιζαμε πως μολις το θελαμε θα το ειχαμε, δεν ειχαμε ιδεα τι μας περιμενε😂😂 και ο αντρας μου μου ελεγε προχθες μα τι κανουμε λαθος ρε αγαπη μου;; λεω τπτ δε κανουμε λαθος ο τροπος ειναι ενας και δεν γινονται λαθη🤣🤣🤣

ασε κ μεις προσεχαμε σαν τρελοι ακομη κ τη νυχτα του γαμου μην μεινω εγκυος κατευθειαν γιατι θελαμε να περάσουμε λιγο χρονο χαλαροι🤣🤣να πω κ κατι αλλο κοριτσια διαβαζω που λενε για καθε μερα η μερα παρα μερα οι επαφες...εμεις καλα τωρα στη καραντινα δεν δουλευουμε εχουμε χρονο αλλα οταν δουλευουμε δεν γινεται αυτο το καθε μερα η μερα παρα μερα λογω κουρασης...μια φορα πιέστηκε ο αντρας μου να γινει ετσι κ στο τελος δεν μπορούσε να λειτουργησει ενιωθε να αγχωνεται...οποτε το παμε οταν μας ερχεται απλα κ αν τυχει ετυχε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ασε κ μεις προσεχαμε σαν τρελοι ακομη κ τη νυχτα του γαμου μην μεινω εγκυος κατευθειαν γιατι θελαμε να περάσουμε λιγο χρονο χαλαροι🤣🤣να πω κ κατι αλλο κοριτσια διαβαζω που λενε για καθε μερα η μερα παρα μερα οι επαφες...εμεις καλα τωρα στη καραντινα δεν δουλευουμε εχουμε χρονο αλλα οταν δουλευουμε δεν γινεται αυτο το καθε μερα η μερα παρα μερα λογω κουρασης...μια φορα πιέστηκε ο αντρας μου να γινει ετσι κ στο τελος δεν μπορούσε να λειτουργησει ενιωθε να αγχωνεται...οποτε το παμε οταν μας ερχεται απλα κ αν τυχει ετυχε...

Ναι μα δεν γινεται οπως το λες ειναι πιεστικο κ εμενα ειχε αγχωθει κ επαθε το ιδιο με τον δικο σου!! Και να σου πω κ εγω δεν εχω μερα παρα μερα παντα ορεξη δλδ ενταξει ποσο πια🤣γι αυτο και ειπα να ξανα προσπαθησω τα τεστ ωορρηξιας γτ μας εχει κουρασει το μερα παρα μερα και ειναι πιεστικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι μα δεν γινεται οπως το λες ειναι πιεστικο κ εμενα ειχε αγχωθει κ επαθε το ιδιο με τον δικο σου!! Και να σου πω κ εγω δεν εχω μερα παρα μερα παντα ορεξη δλδ ενταξει ποσο πια🤣γι αυτο και ειπα να ξανα προσπαθησω τα τεστ ωορρηξιας γτ μας εχει κουρασει το μερα παρα μερα και ειναι πιεστικο!!

κοιτα τωρα που δεν δουλεύουμε λεμε μερα παρα μερα αλλα κ αν γινει μετα απο 2 μερες δεν θα τα βαψω κ μαυρα...Όταν μας έρθει θα το κανουμε..νομιζω ετσι ειμαστε κ πιο χαλαροί κ απλα ευχαριστιομαστε τη στιγμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοιτα τωρα που δεν δουλεύουμε λεμε μερα παρα μερα αλλα κ αν γινει μετα απο 2 μερες δεν θα τα βαψω κ μαυρα...Όταν μας έρθει θα το κανουμε..νομιζω ετσι ειμαστε κ πιο χαλαροί κ απλα ευχαριστιομαστε τη στιγμη...

Ναι μα ειναι πολυ σημαντικο να ειμαστε χαλαροι!!καλα το κανετε ετσι!! Η πιεση δημιουργει αγχος και το αγχος μονο καλο δεν κανει! Κ εμεις ειμαστε πιο χαλαροι τωρα πια παντως, στην αρχη δεν μπορω να πω οτι ειμασταν χαλαροι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Σήμερα τελικά είναι το τεστ θετικό..,άρα σε 24 ώρες η ωορρηξια.., 

83CDD64A-8B62-4B98-B093-04311A120841.jpeg

Τελεια!! Οποτε ξεκινηστε επαφες🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μου άρεσε πολύ αυτή η φωτό.,, τελικά λέτε απλά να έχουμε πολύ επιλεκτικά «αυγά»;;; 😂😂😂

1A6AE384-B9DA-42A6-8430-FB7D239A4667.png

 Χαχαχα κι ομως διαβαζα αρθρο που ελεγε οτι ειμαστε το μονο θυλαστικο που συλλαμβανει τοσο δυσκολα κ αυτο επειδη εχει εξελιχθει τοσο το ανθρωπινο ειδος και γινεται διαλλογη στο σπερμα😜🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλημερα χριστός ανέστη τι κάνετε? Εγώ μπήκα χθες στην 15η εβδομάδα και έχω αρχίσει να υποφέρω με τον ύπνο από τώρα.. Πιάνομαι δεν μπορώ να βρω θέση που με βολεύει και το κυριότερο φοβάμαι μην πλακώσω την κοιλιά μου καταλαθος. Ας πούμε σήμερα το βράδυ κοιμήθηκα πλάγια αριστερά αλλά από την ώρα που ξύπνησα νιωθω ένα πόνο στην κοιλιά αριστερά και στην μέση μου και φοβάμαι μην τυχόν έτσι που κοιμήθηκα αριστερά πλάκωσα λίγο την κοιλια μου.. Λέτε να έκανα κακό στο έμβρυο? Εσείς με τον ύπνο τι κάνετε πως κοιμάστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/4/2020 at 3:05 ΜΜ, ο/η ntinaki83 είπε:

ασε κ μεις προσεχαμε σαν τρελοι ακομη κ τη νυχτα του γαμου μην μεινω εγκυος κατευθειαν γιατι θελαμε να περάσουμε λιγο χρονο χαλαροι🤣🤣να πω κ κατι αλλο κοριτσια διαβαζω που λενε για καθε μερα η μερα παρα μερα οι επαφες...εμεις καλα τωρα στη καραντινα δεν δουλευουμε εχουμε χρονο αλλα οταν δουλευουμε δεν γινεται αυτο το καθε μερα η μερα παρα μερα λογω κουρασης...μια φορα πιέστηκε ο αντρας μου να γινει ετσι κ στο τελος δεν μπορούσε να λειτουργησει ενιωθε να αγχωνεται...οποτε το παμε οταν μας ερχεται απλα κ αν τυχει ετυχε...

 

στις On 25/4/2020 at 3:24 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι μα δεν γινεται οπως το λες ειναι πιεστικο κ εμενα ειχε αγχωθει κ επαθε το ιδιο με τον δικο σου!! Και να σου πω κ εγω δεν εχω μερα παρα μερα παντα ορεξη δλδ ενταξει ποσο πια🤣γι αυτο και ειπα να ξανα προσπαθησω τα τεστ ωορρηξιας γτ μας εχει κουρασει το μερα παρα μερα και ειναι πιεστικο!!

Καλημερα κορίτσια.,, και καλή εβδομάδα!!!! Μπαίνω από το κινητό και αυτά τα μηνύματα τώρα μου τα εμφάνισε... ένας λόγος που κάνω τα τεστ είναι αυτός.., τον πρώτο μήνα τον πέθανα τον καημένο.,, κάθε μέρα ..., τον επόμενο πιο αραιά.., και τώρα με το τεστ ξεκινησαμε από την 9η μέρα(πιο πολυ επειδή θέλαμε όμως, όχι  γιατί έπρεπε) .. εννοείται πως άλλες οι συνθήκες στην καραντίνα και άλλες οι συνθήκες όταν δουλεύουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

 

Καλημερα κορίτσια.,, και καλή εβδομάδα!!!! Μπαίνω από το κινητό και αυτά τα μηνύματα τώρα μου τα εμφάνισε... ένας λόγος που κάνω τα τεστ είναι αυτός.., τον πρώτο μήνα τον πέθανα τον καημένο.,, κάθε μέρα ..., τον επόμενο πιο αραιά.., και τώρα με το τεστ ξεκινησαμε από την 9η μέρα(πιο πολυ επειδή θέλαμε όμως, όχι  γιατί έπρεπε) .. εννοείται πως άλλες οι συνθήκες στην καραντίνα και άλλες οι συνθήκες όταν δουλεύουμε... 

Καλημερα κοριτσι😊 κ εγω γι αυτο λεω να τα ξεκινησω παλι γτ δεν γινεται!!! Σημερα εμενα ο αντρας μου θα δωσει δειγμα για σπερμοδιαγραμμα, κ εχω ετσι λιγη αγωνια για το αποτελεσμα🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ήταν η γιορτή αποφοίτησης του δημοτικού του μεγάλου μου γιου .... Περιττό να σας πω ότι έκλαιγα.... Πόσο γρήγορα περνάν τα χρόνια.... νεράκι κορίτσια... Για πότε τον πήγα πρώτη ημέρα από το χεράκι στο δημοτικό και για πότε του χρόνου θα πάει γυμνάσιο δεν πήρα χαμπάρι.... Έκλαψα τόσο πολύ ...τι συγκίνηση ήταν αυτή.... Να είναι γερά όλα τα παιδάκια του κόσμου 🫶🙏
    • Πωπωωωωω Δε ξέρω καθόλου από εξωσωματική αλλά και μόνο που το περιέγραψες για τις διεγέρσεις θαυμάζω την επιμονή κι υπομονή σου!! Μεγάλη η δύναμη μιας γυναίκας, δε το συζητώ ❤️💪 Και γενικά πριν μπω στη διαδικασία σύλληψης δεν είχα αναλογιστεί τι συμβαίνει στην εγκυμοσύνη, τώρα που το βιώνω αναγνωρίζω το ποσό δυνατές είμαστε εμείς οι γυναίκες! Και πόσο ΟΥΑΟΥ είναι αυτό το θαύμα της σύλληψης και δημιουργίας μια ζωής. Απίστευτο μου φαίνεται ότι μπορούμε να δημιουργήσουμε κάτι τέτοιο 🤩 Όσο για τη φέτα, εννοείται μιλάμε για ΠΟΠ οπότε δεν είναι καν καλής ποιότητας, 13€ το κιλό. Αν πάμε σε γνωστές μάρκες κυμαίνεται από 18-22€/κ 🥴 απλά το εκνευριστικο είναι ότι δε θα βρεις ποτέ συσκευασία κιλού να πεις άντε θα τα τα δώσω, τα πουλάνε σε συσκευασία 200γρ και ξενερώνω 🤣
    • Σε καταλαβαίνω, αλλά σίγουρα μεγαλώνοντας θα βρείτε άλλους τρόπους σύνδεσης 😍 Και εγώ ποτε δεν αρνούμαι αγκαλιά αλλά δεν της φτάνει ούτε αυτό! Θέλει να είμαι όρθια και ιδανικά να χορεύω 😂😂 Φάση είναι θα περάσει πιστεύω, γιατί μέχρι πριν 1 μήνα ήθελε να παίζει συνέχεια μόνη! Υπομονή 🙏🏼
    • 🤣🤣🤣🤣🤣 Αχχχχχ αμαρτίες γονέων!!! 😂😂😂😂 Και που να γεράσουμε... Ε ρε γλέντια..!!!! 🤣🤣🤣🤣 Έκλαψα πάλι με το τελευταίο και συμμερίζομαι τα συναισθήματα!!😂😂😂 Έχω κάνει 6 διεγέρσεις σύνολο.. όμως οι 4 τελευταίες ήταν Δεκέμβρη/Γενάρη/Φλεβάρη/Μάρτη τώρα που μας πέρασε.. αλλά ήταν τροποποιημένοι με σχετικά λίγες μονάδες.. απλά πρηστηκα πολύ και δεν πρόλαβε ο οργανισμός μου να ξεκουραστεί καθόλου, να "στεγνώσω" λίγο.. η δόση εξαρτάται από την ανταπόκριση του οργανισμού.. και το σκοπό φυσικά,  για ωοληψια σίγουρα δίνουν παραπάνω αλλά είναι υποκειμενικό γιατί είναι πολυπαραγοντικό.. Εγώ καλά είμαι....!! Υπάρχουν ιστορίες γυναικών που απλά προσκυνάω το κουράγιο και την δύναμη τους.. αλλά τι είμαστε γενικά οι γυναίκες.. πόσες αντοχές έχουμε.. Πόσο έχει αλήθεια σε εσάς η φέτα; Μιλάμε για ποπ έτσι;
    • Πόσο παρηγορουμαι όταν διαβάζω ότι δεν είμαι η μόνη που τα περνάω αυτά, δεν λέγεται. Γιατί σαν νέα μαμά κατευθείαν σκέφτομαι ότι κάτι έχω κάνει λάθος και αγχώνομαι. Εγώ πάντως εφόσον θέλει αγκαλιά, της την προσφέρω απλόχερα και ας είναι και όλη μέρα. Κάτι πήγε να ψελλίσει ο άντρας μου ότι την έχουμε κακομαθει μάλλον και του τον έκοψα τον αέρα 😂. Αυτές τις απόψεις του είπα των γονιών μας και των παλιότερων γενεών τις έχουν καταρρίψει οι ειδικοί εδώ και χρόνια! Κανένα μωρό δεν κακομαθαινει από αγάπη και αγκαλιές όταν τις έχει ανάγκη. Αυτά θα την κάνουν να νιώσει ασφάλεια και να γίνει ανεξάρτητη μεγαλώνοντας. Τώρα απλά είναι μωρό και μας χρειάζεται! Υπομονή μανούλα, περνάει ο καιρός τόσο γρήγορα όπως βλέπεις και συ. Ήδη έχει μειώσει πολύ τους θηλασμούς και μου κακοφαινεται 😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...