Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Τις ίδιες σκέψεις έχουμε .θα γίνει και αυτό το θαύμα σε μας που θα πάει!!!Εγώ είμαι από Ηράκλειο Κρήτης.

Λιγο πολυ απο'τι διαβασα και απο αλλες κοπελες τα ιδια εχουμε στο μυαλουδακι μας. Επισης δε ξερω για σας φοβαμαι να τ συζητησω κιολας μη με γρουσουζεψουν. Ξερω πολυ χαζη σκεψη κ γιατι και πως να με γρουσουζεψουν αλλα δεν ειναιβολοι κσλοπροαιρετοι στη ζωη μας... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλόσωρισες κουκλίτσα μου η πιθανότητες σου είναι πολλές εγώ ξέρω πως ο θεούλης είναι μεγαλος κ όλα θα γίνουν στην ώρα τους❤️

Μακαριιι!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Είμαι καλά κοριτσάκι μου δόξα το θεό.... ?❤️❤️❤️Εσύ πως είσαι τι γίνεται ήρθε? 

Χαιρομαι κοριτσι μου που εισαικαλα!

Στην ουσια σημερα 1η μερα λερωσα σερβιετα οποτε ισως τελικα @Αννια27 να πρεπει να με βαλεις 12.12! Κανονικη ροη παντωςδεν εχω. Θα παω σε Ενδοκρινολογο μηπως και εχω κατι το οποιο δεν βρήκαμε με γυναικολογο κ παθολογο στις προηγουμενες εξετασεις που εκανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Λιγο πολυ απο'τι διαβασα και απο αλλες κοπελες τα ιδια εχουμε στο μυαλουδακι μας. Επισης δε ξερω για σας φοβαμαι να τ συζητησω κιολας μη με γρουσουζεψουν. Ξερω πολυ χαζη σκεψη κ γιατι και πως να με γρουσουζεψουν αλλα δεν ειναιβολοι κσλοπροαιρετοι στη ζωη μας... ?

Δυστυχως κι εγω δεν θελω να τα συζηταω πολυ τα πραγματα που εχω σκοπο να κανω για τον ιδιο λογο. Απο τη μια δεν πιστευω σε προλήψεις απο την αλλη ομως δεν θελω γιατι υπαρχει πολυ ζηλια και κακία και νομιζω οτι μου στελνουν αρνητική ενεργεια χαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Λιγο πολυ απο'τι διαβασα και απο αλλες κοπελες τα ιδια εχουμε στο μυαλουδακι μας. Επισης δε ξερω για σας φοβαμαι να τ συζητησω κιολας μη με γρουσουζεψουν. Ξερω πολυ χαζη σκεψη κ γιατι και πως να με γρουσουζεψουν αλλα δεν ειναιβολοι κσλοπροαιρετοι στη ζωη μας... ?

Εμένα δεν με ενδιαφέρει τόσο το να μην με γρουσουζεψουν όσο το ότι δεν αντέχω την κυνδινο λόγια... Δεν μπορώ να έχω τον καθένα να μου λέει για την ηλικία μου και για τα προβλήματα που ίσως προκύψουν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Καλησπερα κορίτσια, με λενε ευη και ειμαι 28. Μενω Αγγλία τα τελευταία 5χρόνια με τν συντροφο μ και ειμαστε μαζι 9μιση χρονια. Απο τν Ιούνιο ξεκινησαμε προσπάθειες για μωράκι και ομολογω απο τότε αυτη η απογοήτευση καθε μηνα με πεθαινει. Αυτο το άγχος. Σας διαβαζω σε αυτη τη συζητηση απο χθες βραδυ και πραγματικά θεωρω ειστε μεγαλη βοήθεια. Αυτον τον μηνα πηρα τεστακια ωορηξιας και ξεκινησα βιταμινες pregnacare conceive...

Καλησπέρα καλώς όρισες και καλή επιτυχία στις προσπάθειες σου!!! Αγγλία μένει ο γυναικολόγος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Χαιρομαι κοριτσι μου που εισαικαλα!

Στην ουσια σημερα 1η μερα λερωσα σερβιετα οποτε ισως τελικα @Αννια27 να πρεπει να με βαλεις 12.12! Κανονικη ροη παντωςδεν εχω. Θα παω σε Ενδοκρινολογο μηπως και εχω κατι το οποιο δεν βρήκαμε με γυναικολογο κ παθολογο στις προηγουμενες εξετασεις που εκανα!

Εύχομαι κορίτσι μ να  μην είναι τπτ κ μόνο ευχάριστα να είναι περιμένω νέα σου όταν θα κάνεις εξετάσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Λιγο πολυ απο'τι διαβασα και απο αλλες κοπελες τα ιδια εχουμε στο μυαλουδακι μας. Επισης δε ξερω για σας φοβαμαι να τ συζητησω κιολας μη με γρουσουζεψουν. Ξερω πολυ χαζη σκεψη κ γιατι και πως να με γρουσουζεψουν αλλα δεν ειναιβολοι κσλοπροαιρετοι στη ζωη μας... ?

Ναι έχεις δίκιο και εγώ δεν θέλω να σχολιάζουν κλπ.Γενικα το κουτσομπολιό και να με ρωτάνε μετά συνέχεια τι γίνεται και το ένα και το αλλο.Ρωτανε που ρωτάνε ήδη. Τον Ιούλιο παντρεύτηκα και αρκετοί ήδη ρωτάνε πότε θα κανετε παιδι.Λες και το παραγγέλνεις και έρχεται !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Ναι έχεις δίκιο και εγώ δεν θέλω να σχολιάζουν κλπ.Γενικα το κουτσομπολιό και να με ρωτάνε μετά συνέχεια τι γίνεται και το ένα και το αλλο.Ρωτανε που ρωτάνε ήδη. Τον Ιούλιο παντρεύτηκα και αρκετοί ήδη ρωτάνε πότε θα κανετε παιδι.Λες και το παραγγέλνεις και έρχεται !

Αυτό είναι ΟΤΙ χειρότερο.Κάποιοι άνθρωποι πραγματικά δεν σκέφτονται ότι κάποια θέματα είναι ευαίσθητα και χρειάζονται λεπτότητα και διακριτικότητα και το μόνο που κάνουν είναι -αν αργήσει κάποιος να κάνει παιδι μετά τον γάμο- να κρίνουν και να κουτσομπολεύουν. ?

@Ελενακι12 Ευχαριστώ κορίτσι μου θα σε ενημερώσω εννοείται ?

@Lacostaki Nαι έχεις δίκιο! Ετσι κι αλλιώς ο κάθε ένας λεει την "γνώμη" του είτε  ζητηθεί είτε όχι οπότε όσο πιο αργά μαθαίνουν κάτι τόσο το καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ειναι μεγαλη αληθεια ..  Τα λογια του κόσμου πολλα λενε και λιγα ξερουν ... Εμεις παντρευτικαμε πριν 3 χρονια που εγω ημουν 19 μισο κ ολοι περιμενανε να τους πω πως ειμαι εγκυος για να παρουμε την αποφαση να παντρευτουμε λες κ αν θελαμε δεν τ καναμε ... Αφου περασαν 3 χρονια  (κ καταλαβαν πως προφανος δεν ημουν εγκυος ) τωρα αποφασισαμε πως θελουμε ενα μικρο πιτσιρικακι να τρεχει μεσα στο σπιτι κ να χασκογελαει δεν εχουμε πει τιποτα κ σε κανεναν . . . γιατι ακομα κ σημερα μας λενε τι παντρευτικατε αφου δεν θελεται να κανετε παιδια ... Αυτα τ πραγματα ειναι αποκλιστικα κ μονο θεματα τ ζευγαριου και το ενα δεν αναιρεί το αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Χαιρομαι κοριτσι μου που εισαικαλα!

Στην ουσια σημερα 1η μερα λερωσα σερβιετα οποτε ισως τελικα @Αννια27 να πρεπει να με βαλεις 12.12! Κανονικη ροη παντωςδεν εχω. Θα παω σε Ενδοκρινολογο μηπως και εχω κατι το οποιο δεν βρήκαμε με γυναικολογο κ παθολογο στις προηγουμενες εξετασεις που εκανα!

Δεν θέλω να το πιστέψω κοριτσάκι μου γι'αυτό δεν σε βάζω αλλά αφού είναι έτσι αύριο το πρωί θα δεις το όνομα σου γραμμένο :-( !! Κορίτσια μου τώρα έκατσα ήταν μια παραααα πολύ κουραστικη μέρα !!! Εύχομαι στα νέα μέλη της ομάδας μας γρήγορα εγκυουλες και χαίρομαι πολύ που θα μοιραζόμαστε τις σκέψεις μας μαζί σας!!! Θετική σκέψη και όλα θα γίνουν ,πίστη στο εαυτό μας όπως έχει πει και μια όμορφη ψυχή εδώ μέσα ? !! Από εκεί και πέρα ο κόσμος πάντα θα λέει ότι και να κάνουμε ,που να δείτε τι λένε σε εμένα που είμαι δύο χρόνια παντρεμένοι χωρίς παιδί ,στο χωριό μου με έχουν βγάλει ήδη στέρφα αλλά αςστους να λένε εγώ να είμαι καλά και ο άντρας μου (και το σκυλάκι μου βεβαίως βεβαίως ? ) !! Α και να μην ξεχασω ...τα νέα κορίτσια μας εάν θέλουν να μου στείλουν ημερομηνίες για το μαγικό πινακακι μας :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Ναι έχεις δίκιο και εγώ δεν θέλω να σχολιάζουν κλπ.Γενικα το κουτσομπολιό και να με ρωτάνε μετά συνέχεια τι γίνεται και το ένα και το αλλο.Ρωτανε που ρωτάνε ήδη. Τον Ιούλιο παντρεύτηκα και αρκετοί ήδη ρωτάνε πότε θα κανετε παιδι.Λες και το παραγγέλνεις και έρχεται !

Κι εγώ τον Ιούλιο παντρεύτηκα!!! Εμένα με ρώτησαν από την πρώτη μέρα που γύρισα στη δουλειά μετά την άδεια γάμου αν ετοιμάζω τίποτα. Τους είπα ότι πριν τον Δεκέμβριο δεν μου το επιτρέπει ο γιατρός μου μετά αν γινει θα το μάθουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κι εγώ τον Ιούλιο παντρεύτηκα!!! Εμένα με ρώτησαν από την πρώτη μέρα που γύρισα στη δουλειά μετά την άδεια γάμου αν ετοιμάζω τίποτα. Τους είπα ότι πριν τον Δεκέμβριο δεν μου το επιτρέπει ο γιατρός μου μετά αν γινει θα το μάθουν... 

Κι εγω τον Ιουλιο παντρευτηκα! Μα τι συμπτωση τρελη;Η δικη μου ημερομηνια τελευταιου κυκλου ειναι 17/10 αλλα ποτε δεν ειχα σταθερη περιοδο.Ηδη νιωθω πονακια εδω κ μερες.

Επεξεργάστηκε από st3llina
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Δεν θέλω να το πιστέψω κοριτσάκι μου γι'αυτό δεν σε βάζω αλλά αφού είναι έτσι αύριο το πρωί θα δεις το όνομα σου γραμμένο :-( !! Κορίτσια μου τώρα έκατσα ήταν μια παραααα πολύ κουραστικη μέρα !!! Εύχομαι στα νέα μέλη της ομάδας μας γρήγορα εγκυουλες και χαίρομαι πολύ που θα μοιραζόμαστε τις σκέψεις μας μαζί σας!!! Θετική σκέψη και όλα θα γίνουν ,πίστη στο εαυτό μας όπως έχει πει και μια όμορφη ψυχή εδώ μέσα ? !! Από εκεί και πέρα ο κόσμος πάντα θα λέει ότι και να κάνουμε ,που να δείτε τι λένε σε εμένα που είμαι δύο χρόνια παντρεμένοι χωρίς παιδί ,στο χωριό μου με έχουν βγάλει ήδη στέρφα αλλά αςστους να λένε εγώ να είμαι καλά και ο άντρας μου (και το σκυλάκι μου βεβαίως βεβαίως ? ) !! Α και να μην ξεχασω ...τα νέα κορίτσια μας εάν θέλουν να μου στείλουν ημερομηνίες για το μαγικό πινακακι μας :-)

Καλή ξεκούραση κορίτσι μου! Κι εγώ σήμερα από το πρωί κάνω δουλειές και είμαι κομμάτια. Αχ Αννια μου μου θύμησες την καημένη την γιαγιά μου τωρα που άργησε να μείνει δύο μήνες έγκυος και στείρα την ανέβαζαν μεγαλοκοπέλα την κατέβαζαν. Δυστυχώς υπάρχει πολύ κακός κόσμος με απίστευτα φαρμακερη γλώσσα! Και το χειρότερο δεν είναι το τι λένε αλλά το ότι το απολαμβάνουν! Κοίτα να είσαι εσύ ευτυχισμένη με τον άντρα σου και όταν αργότερα κυκλοφορείς με τα παιδάκια σου στο δρόμο ας τους αυτούς να καταπίνουν το δηλητήριο τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Καλησπερα κορίτσια, με λενε ευη και ειμαι 28. Μενω Αγγλία τα τελευταία 5χρόνια με τν συντροφο μ και ειμαστε μαζι 9μιση χρονια. Απο τν Ιούνιο ξεκινησαμε προσπάθειες για μωράκι και ομολογω απο τότε αυτη η απογοήτευση καθε μηνα με πεθαινει. Αυτο το άγχος. Σας διαβαζω σε αυτη τη συζητηση απο χθες βραδυ και πραγματικά θεωρω ειστε μεγαλη βοήθεια. Αυτον τον μηνα πηρα τεστακια ωορηξιας και ξεκινησα βιταμινες pregnacare conceive...

Και εμείς κορίτσι μου ξεκινήσαμε το καλοκαίρι κ το άγχος δεν παλεύεται.Ειχαμε προσπαθήσει βέβαια για λίγο κ πριν καιρό...Εμείς έχουμε κ θέμα βέβαια...Τα κορίτσια εδώ είναι εξαιρετικά και πράγματι είναι μεγάλη δύναμη!Σου Εύχομαι σύντομα θετικά νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Λιγο πολυ απο'τι διαβασα και απο αλλες κοπελες τα ιδια εχουμε στο μυαλουδακι μας. Επισης δε ξερω για σας φοβαμαι να τ συζητησω κιολας μη με γρουσουζεψουν. Ξερω πολυ χαζη σκεψη κ γιατι και πως να με γρουσουζεψουν αλλα δεν ειναιβολοι κσλοπροαιρετοι στη ζωη μας... ?

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.Εδω υπάρχει ανωνυμία και όλες έχουμε την ίδια επιθυμία.Δυστυχως στον περίγυρο μας ακόμα και γνωστοί/φίλοι ίσως κρύβουν ζήλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εμένα δεν με ενδιαφέρει τόσο το να μην με γρουσουζεψουν όσο το ότι δεν αντέχω την κυνδινο λόγια... Δεν μπορώ να έχω τον καθένα να μου λέει για την ηλικία μου και για τα προβλήματα που ίσως προκύψουν.... 

Αχ αυτή η καραμέλα με την ηλικία. Πόσο δίκαιο έχεις lacostaki μου. Να τους δώσουμε και μια κρυστάλλινη σφαίρα να μας πούνε και το μέλλον μας. Μην ακούς κανέναν... εσύ έχεις ένα στόχο και θα τον πετύχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννια27 Ναι κοριτσακι μου κι εγω λιγο ζοριστηκα αλλα ενταξει νωρις ειναι ακομα! Θα ελεγξω κ καλυτερα τα ορμονικα μου. Οποτε ολα για καλο γίνονται! Δηλητηριο στάζουν, πεθαινουν για κουτσομπολια..... Αστους να λενε κουκλα μου οπως το ειπες εσεις να ειστε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!. Είπα να σας ενημερώσω κ εσάς. Εμείς γεννησαμε.... Θα μπαίνω να βλέπω τα νέα σας.... Θετική ενέργεια. Κ σας στέλνω μωρουδιλα. Κ εύχομαι όλα σας τα όνειρα να πραγματοποιηθουν γρήγορα...... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!. Είπα να σας ενημερώσω κ εσάς. Εμείς γεννησαμε.... Θα μπαίνω να βλέπω τα νέα σας.... Θετική ενέργεια. Κ σας στέλνω μωρουδιλα. Κ εύχομαι όλα σας τα όνειρα να πραγματοποιηθουν γρήγορα...... ?

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερό και ευλογημένο να είναι το κουκλάκι σου! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!. Είπα να σας ενημερώσω κ εσάς. Εμείς γεννησαμε.... Θα μπαίνω να βλέπω τα νέα σας.... Θετική ενέργεια. Κ σας στέλνω μωρουδιλα. Κ εύχομαι όλα σας τα όνειρα να πραγματοποιηθουν γρήγορα...... ?

Καλημέρα κορίτσι μου να σου ζήσει το αγγελούδι σου !! Να έχετε υγεία και πάντα ευτυχισμένοι να είστε και οι τρεις σας :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

@Αννια27 Ναι κοριτσακι μου κι εγω λιγο ζοριστηκα αλλα ενταξει νωρις ειναι ακομα! Θα ελεγξω κ καλυτερα τα ορμονικα μου. Οποτε ολα για καλο γίνονται! Δηλητηριο στάζουν, πεθαινουν για κουτσομπολια..... Αστους να λενε κουκλα μου οπως το ειπες εσεις να ειστε καλα!

Καλημέρα κορίτσι μου φυσικά και θα τους αφήσω να λένε !!! Και εσύ να μην ανχωνεσαι όλα θα πάνε όπως θες απλά τα θαύματα αργούν και λίγο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλή ξεκούραση κορίτσι μου! Κι εγώ σήμερα από το πρωί κάνω δουλειές και είμαι κομμάτια. Αχ Αννια μου μου θύμησες την καημένη την γιαγιά μου τωρα που άργησε να μείνει δύο μήνες έγκυος και στείρα την ανέβαζαν μεγαλοκοπέλα την κατέβαζαν. Δυστυχώς υπάρχει πολύ κακός κόσμος με απίστευτα φαρμακερη γλώσσα! Και το χειρότερο δεν είναι το τι λένε αλλά το ότι το απολαμβάνουν! Κοίτα να είσαι εσύ ευτυχισμένη με τον άντρα σου και όταν αργότερα κυκλοφορείς με τα παιδάκια σου στο δρόμο ας τους αυτούς να καταπίνουν το δηλητήριο τους.

Γλυκούλα μου εσύ !!! Πόσο χαμογελάω κάθε φορά που βλέπω μνμ σου !! Το μόνο που σου εύχομαι είναι γρήγορα δεύτερο και τρίτο παιδάκι στην οικογένεια σου γιατί πραγματικά θα είναι ευτυχισμένα :-):-) ,ο μικρός σου τι κάνει; Εγώ μόλις έφτασα δουλειά και έχει μια βροχή άλλο πράγμα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Κι εγω τον Ιουλιο παντρευτηκα! Μα τι συμπτωση τρελη;Η δικη μου ημερομηνια τελευταιου κυκλου ειναι 17/10 αλλα ποτε δεν ειχα σταθερη περιοδο.Ηδη νιωθω πονακια εδω κ μερες.

Κοριτσάκι μου να ζήσετε να χαρητε το γάμο σας και τον αντρουλι σας και το νινακι θα είναι σύντομα στις κοιλιτσες σας :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εύχομαι μια υπέροχη ημέρα σε όλες μας! Εμείς σήμερα λέμε να πάμε μια βολτιτσα Θεσσαλονίκη αν και ο καιρός μας τα χαλάει λίγο. Θέλω να καλωσορίσω και τα νέα κορίτσια στην παρέα μας! Είναι τόσο όμορφα το λόγια τους. Το ότι βρίσκουν έστω κι ένα μικρό στήριγμα εδώ μέσα είναι σπουδαίο!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...