Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

@Ελενακι12 ξέρεις πόσες φορές τα έχω σκεφτεί αυτά ;;!! Και δεν ανοίγω το στόμα μου να τα πω γιατί θα με πούνε και κακία και δεν θα με καταλάβουν στο κάτω κάτω !! Αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω τίποτα για όλα τα παρακάτω !! Κατάλαβες εεε;;τα νεύρα στο ταβάνι αυτή τι στιγμή ? χαχαχα , συγχωρέστε με κορίτσια περιμένω και περίοδο σε μια εβδομάδα!! Πάλι ο άντρας μου θα την πληρώσει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

@Ελενακι12 ξέρεις πόσες φορές τα έχω σκεφτεί αυτά ;;!! Και δεν ανοίγω το στόμα μου να τα πω γιατί θα με πούνε και κακία και δεν θα με καταλάβουν στο κάτω κάτω !! Αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω τίποτα για όλα τα παρακάτω !! Κατάλαβες εεε;;τα νεύρα στο ταβάνι αυτή τι στιγμή ? χαχαχα , συγχωρέστε με κορίτσια περιμένω και περίοδο σε μια εβδομάδα!! Πάλι ο άντρας μου θα την πληρώσει ?

Εγώ σε καταλαβαίνω γιατί κ εγώ έτσι σκέφτομαι.... Κ στο κάτω κάτω δημοκρατία έχουμε ο καθένας μπορεί να πει την γνώμη του κ βέβαια ο καθένας πιστεύει αυτό που θέλει οπότε άσε τον άντρα σου ησυχο????και μίλα ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εγώ σε καταλαβαίνω γιατί κ εγώ έτσι σκέφτομαι.... Κ στο κάτω κάτω δημοκρατία έχουμε ο καθένας μπορεί να πει την γνώμη του κ βέβαια ο καθένας πιστεύει αυτό που θέλει οπότε άσε τον άντρα σου ησυχο????και μίλα ?????

Χαχαχαχα τι τραβάνε και αυτοί οι άντρες μας πάντως κάθε φορά που περιμένουμε περίοδο χαχαχαχα!!! Εγώ το μόνο που εύχομαι είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου να μεγαλώνουν με αγάπη ,αυτό που δεν αντέχω είναι να τραυματίζονται ανεπανόρθωτα παιδικές ψυχουλες !!! Αυτό είναι άδικο !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα τι τραβάνε και αυτοί οι άντρες μας πάντως κάθε φορά που περιμένουμε περίοδο χαχαχαχα!!! Εγώ το μόνο που εύχομαι είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου να μεγαλώνουν με αγάπη ,αυτό που δεν αντέχω είναι να τραυματίζονται ανεπανόρθωτα παιδικές ψυχουλες !!! Αυτό είναι άδικο !!! 

Δεν έχουν ανάγκη μην τους λυπασαι ???????έτσι όλα τα παιδακια να έχουν υγεία κ πολύ αγάπη γτ το αξιζουν❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Δεν έχουν ανάγκη μην τους λυπασαι ???????έτσι όλα τα παιδακια να έχουν υγεία κ πολύ αγάπη γτ το αξιζουν❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Με βρίσκεις σύμφωνη και στα δύο κοριτσάκι μου και άντε να περιμένουμε ξανά δύο μερουλες μήπως τελικά είσαι εσύ το πρώτο θετικό τεστακι της ομάδας μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εσείς τι κάνετε κορίτσια μ???? Εγ. Έχω τον μικρό μ άρρωστο.... εχθές πήγαμε στο νοσοκομείο γιατί είχε σπυράκια στο στόμα κ έχει ερπητικη στοματιτηδα ευτυχώς το προλαβαμαι στην αρχή ???

Περαστικά σας κορίτσι μου... Θύμισε μου πόσο είναι τώρα ο μικρός σας? Εμένα βγάζει τους τραπεζίτες κ έχουμε γκρίνια αυτές τις μερες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Περαστικά σας αγαπημένη το ζουζουνακι μωρέ..<3 εγώ δουλεύω και πρώτη μέρα περιόδου όποτε είναι λίγο πονεμένη μέρα..με ντεπον στέκομαι..κουράγια όμως και το βράδυ θα με αντάμειψε με ένα ποτάκι χαχαχαχαχα..

Σήμερα λέω να το πιω κ εγώ το ποτάκι μου!!!! Εβίβα μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ωω περαστικά σας.... Πως το κόλλησε πάλι αυτό???. Αισιοδοξία για τον Νοέμβριο... Ελπίζω να γεννήσω αυτή την εβδομάδα... Θα σας στείλω... Να σας δώσω θετική ενέργεια κ μωρουδιλα.... Σας σκέφτομαι όλες... Υπομονή... Και ελπίζω να ρθουν σε όλες σας πολύ πολύ σύντομα... ?❤️? Και μετά θα σκέφτεστε ότι το άγχος εγκυμοσύνης είναι χειρότερο από πριν... Δεν θα θυμάστε τους μήνες που προσπαθουσατε ?

Με το καλό να δεχτείτε το μωρό!!! Να μην αγχώνεσαι όλα ένα ένα γίνονται και ο τοκετός και μετά στο σπίτι. Οι μέρες στη κλινική με το νεογέννητο ήταν οι πιο ωραίες της ζωής μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Περαστικά του Ελενάκι μου !! Εγώ δουλίτσες στο σπίτι ,θέλω να τα τελειώσω σήμερα να μην έχω πολλά μέσα στην εβδομάδα!! Εντ μεταξύ με πήρε και τηλ και η αδελφή μου και μου ανακοίνωσε ότι είναι έγκυος στο ....τέταρτο παιδί της ?!! Παρεμπιπτόντως να πω ότι τα άλλα τρία είναι αγόρια ?

Με το καλό κ στα δικά σου!!!! Τα παιδάκια σου θα έχουν πολλά ξαδερφακια τι ωραία!!!! Έχεις κ άλλα αδέρφια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Με βρίσκεις σύμφωνη και στα δύο κοριτσάκι μου και άντε να περιμένουμε ξανά δύο μερουλες μήπως τελικά είσαι εσύ το πρώτο θετικό τεστακι της ομάδας μας ?

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου μακάρι πόσο πολύ το θελω❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Περαστικά σας κορίτσι μου... Θύμισε μου πόσο είναι τώρα ο μικρός σας? Εμένα βγάζει τους τραπεζίτες κ έχουμε γκρίνια αυτές τις μερες.... 

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου... Είναι 3 χρ.... Εύχομαι γρήγορα να το περάσει είναι ταλαιπωρία αυτά τα δοντια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Με το καλό κ στα δικά σου!!!! Τα παιδάκια σου θα έχουν πολλά ξαδερφακια τι ωραία!!!! Έχεις κ άλλα αδέρφια? 

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ κορίτσι μου :-) ,ναι έχω και έναν αδερφό τώρα αρραβωνιάστηκε οπότε του χρόνου ελπίζω να έχω κ αλλά ανιψάκια :-) !! Το κακό είναι ότι όλοι η οικογένεια μου όπως και τα αδέλφια μου είναι στο χωριό,και δεν τους βλέπω και παρά πολύ συχνά!! Εγώ βλέπεις γνώρισα τον άντρα μου κ ήρθα μόνιμα στην Αθήνα πριν 8 χρόνια ,όσα χρόνια είμαστε και μαζί δλδ :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου μακάρι πόσο πολύ το θελω❤️❤️❤️❤️

Στο εύχομαι ολόψυχα!! Τόσες ευχές βρε κορίτσια μου δεν μπορεί κάποια θα πιάσει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Στο εύχομαι ολόψυχα!! Τόσες ευχές βρε κορίτσια μου δεν μπορεί κάποια θα πιάσει ?

Χίλια ευχαριστώ κούκλα μ❤️❤️❤️❤️κ εγώ για όλες σας μέσα από την καρδιά μου????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια,

Έχει καμία σας εμπειρία από τον γυναικολόγο Μανιά Νικόλαο που έχει μονάδα υποβοηθούμενης αναπαραγωγής στα Ιλίσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εσείς τι κάνετε κορίτσια μ???? Εγ. Έχω τον μικρό μ άρρωστο.... εχθές πήγαμε στο νοσοκομείο γιατί είχε σπυράκια στο στόμα κ έχει ερπητικη στοματιτηδα ευτυχώς το προλαβαμαι στην αρχή ???

Περαστικά!Να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου..δεν σας γράφω συχνά όμως σας διαβάζω καθημερινά.. εύχομαι σύντομα να κάνει κάποια την αρχή να πάρουμε όλες δύναμη ♥️ Μια εβδομάδα για μένα αναμονής και πραγματικά είπα στον εαυτό μου ούτε θα προσπαθώ να παρατηρήσω συμπτώματα ούτε τίποτα αν είναι να έρθει θα έρθει! Μην γίνω πάλι κατά φαντασία έγκυος !Και στον άντρα μου είπα μην τολμήσει να με ρωτήσει ποτέ περιμένω την ακατανόμαστη! Ναι τόση ήταν η απογοήτευση μας τον προηγούμενο μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου..δεν σας γράφω συχνά όμως σας διαβάζω καθημερινά.. εύχομαι σύντομα να κάνει κάποια την αρχή να πάρουμε όλες δύναμη ♥️ Μια εβδομάδα για μένα αναμονής και πραγματικά είπα στον εαυτό μου ούτε θα προσπαθώ να παρατηρήσω συμπτώματα ούτε τίποτα αν είναι να έρθει θα έρθει! Μην γίνω πάλι κατά φαντασία έγκυος !Και στον άντρα μου είπα μην τολμήσει να με ρωτήσει ποτέ περιμένω την ακατανόμαστη! Ναι τόση ήταν η απογοήτευση μας τον προηγούμενο μήνα!

Γεια σου κοριτσάκι μου.... Προσπαθείτε πολύ καιρό??? Εύχομαι σύντομα να έχεις το σπορακι σου κ να είσαι ευτυχισμένη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου..δεν σας γράφω συχνά όμως σας διαβάζω καθημερινά.. εύχομαι σύντομα να κάνει κάποια την αρχή να πάρουμε όλες δύναμη ♥️ Μια εβδομάδα για μένα αναμονής και πραγματικά είπα στον εαυτό μου ούτε θα προσπαθώ να παρατηρήσω συμπτώματα ούτε τίποτα αν είναι να έρθει θα έρθει! Μην γίνω πάλι κατά φαντασία έγκυος !Και στον άντρα μου είπα μην τολμήσει να με ρωτήσει ποτέ περιμένω την ακατανόμαστη! Ναι τόση ήταν η απογοήτευση μας τον προηγούμενο μήνα!

Καλησπέρα κορίτσι μου μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε μην σκέφτεσαι και πολύ γιατί όντως βρίσκομαι κάθε μήνα καινούργια συμπτώματα ? !! Αλλά σκέψου θετικά !!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Δεν έχουν ανάγκη μην τους λυπασαι ???????έτσι όλα τα παιδακια να έχουν υγεία κ πολύ αγάπη γτ το αξιζουν❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Οχι βρε κορίτσια τι φταίνε αυτοί αν είμαστε εμείς τρελές;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Οχι βρε κορίτσια τι φταίνε αυτοί αν είμαστε εμείς τρελές;;

Νομίζω που μας παντρεύονται ????ενώ ξέρουν ότι ήμαστε τρελοκομεία??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σου κοριτσάκι μου.... Προσπαθείτε πολύ καιρό??? Εύχομαι σύντομα να έχεις το σπορακι σου κ να είσαι ευτυχισμένη ❤️

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε μην σκέφτεσαι και πολύ γιατί όντως βρίσκομαι κάθε μήνα καινούργια συμπτώματα ? !! Αλλά σκέψου θετικά !!! :-)

Δεν έχω άλλες καρδούλες μου έχουν τελειώσει ? Προσπαθούμε από τον Μαρτη! Δεν είναι τόσος πολύς καιρός αλλά κάθε μήνα είναι η ίδια απογοήτευση! Ειδικά τον προηγούμενο μήνα που ο κύκλος μου τα είχε παίξει χωρίς λόγο και έκανα 38αρη πήγα να τρελαθώ! Είπα δεν θα ξανακάνω αυτό το πράγμα στον εαυτό μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι δεν είναι και εύκολο με την πρώτη προσπάθεια να μείνεις έγγυος...ακόμα και όλα να είναι ιδανικά οι πιθανότητες από ότι είχα διαβάσει είναι γύρω στο 30% κ έχει σημασία κ η ηλικία. Ευχόμαι ότι καλύτερο σε όλες μας! Δεν περνάνε οι μέρες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...