Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Πω πω πολλές διαφορές σε κάθε εγκυμοσύνη!!! Να σου ζήσουν τα ζουζούνια σου !!! :-) κοιτα μπορείς να κάνεις ένα τεστακι ..δεν ξέρεις μπορεί να είναι στο δρόμο το τρίτο μωράκι σου ?

Ευχαριστώ για τις ευχες! Κ συ αν κατάλαβα έχεις ένα μπεμπακι που θηλάζεις. Να σου ζήσει και καλή υπομονή. Εγώ θήλασα 4 μήνες μόνο την κόρη μου την πρώτη φορά αλλά τον γιο μου τον θήλασα 13μηνες. Πόσους μήνες θηλάζεις; Αν κατάλαβα καλά δεν έχεις αδιαθέτησει ακόμα; Εγώ και στα δυο παιδιά αδιαθέτησα τον 4ο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MariaG1215 είπε:

Ευχαριστώ για τις ευχες! Κ συ αν κατάλαβα έχεις ένα μπεμπακι που θηλάζεις. Να σου ζήσει και καλή υπομονή. Εγώ θήλασα 4 μήνες μόνο την κόρη μου την πρώτη φορά αλλά τον γιο μου τον θήλασα 13μηνες. Πόσους μήνες θηλάζεις; Αν κατάλαβα καλά δεν έχεις αδιαθέτησει ακόμα; Εγώ και στα δυο παιδιά αδιαθέτησα τον 4ο μήνα.

Συγνώμη βρε κορίτσι μου μήπως ήθελες να το στείλει ς κάπου αλλού το μνμ; Εάν όχι σε ευχαριστώ γιατί είσαι η δεύτερη που μπερδεύεται και νόμιζε ότι είχα μωράκι γιατί δεν μπορεί κάτι θα σημαίνει αυτό για το σύμπαν,μήπως μου δίνει σημάδια μέσω εσάς ότι τελικά θα κάνω και εγώ μωράκι;;; Χαχα ( τι λέω η απελπισμένη Παναγία μου;;!!! ) Χαχα!! Όχι αγάπη μου εγώ δεν έχω παιδάκι προσπαθώ εδώ και πολύ καιρό ,είμαι εκτός πίνακα γιατί οι γιατροί μου είπαν ότι ο μόνος τρόπος να μείνω έγκυος είναι η εξωσωματική οπότε μέχρι να μπω στην διαδικασία νομίζω ότι δεν πρέπει να είμαι μέσα αφού δεν μου δίνουν πιθανότητες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Κι εγώ χάνω κάποιες συζητήσεις γιατί όπως ξερετε η καθημερινότητά μας τρέχει!!!

@Frogel Συμφωνώ, και λίγα είπες. Σήμερα που διάβασα όλα τα μηνύματα για άλλη μια φορά απογοητεύτηκα που είδα πάλι τη γυναικεία κατινιά.  Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μας αρέσει να κρίνουμε και να κουτσομπολεύουμε τους άλλους. Πραγματικά αυτό είναι η αιτία να μην ξαναασχοληθώ με φορουμς. Κορίτσια, καταλάβετε ότι η τοξικότητα κάνει κακό. Εαν θέλετε να είστε τοξικές, να είστε για πάρτυ σας. Μην την στέλνετε σε άλλους ανθρώπους. Ξέρω ότι το ύφος μου είναι κάπως αλλά πραγματικά έχω κάνει αγώνα να διώξω όλη την τοξικότητα απο κοντά μου. Είναι το κορίτσι μας @Σαμανη εγκυούλα και εμείς πέσαμε να την φάμε επειδή δεν μας έδωσε αναφορά αμέσως; Αν είναι δυνατόν!

@Σαμανη Συγνωμη για τα σχόλια που προφανώς θα διάβασες (σίγουρα θα έχουν τη δικαιολογία της "δήθεν" αγωνίας) . Παρ όλα αυτα χάρηκα ειλικρινά για σένα σου εύχομαι ότι καλύτερο! Να εχεις μία υπέροχη κύηση και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!

Τα είπα και ησύχασα ? Ελπίζω να είστε όλες καλα!

Γιατί κορίτσι μου σκέφτεσαι έτσι; Εγώ δεν εισέπραξα κάτι τέτοιο. Γιατί να υπάρχει δήθεν ενδιαφέρον; Δεν μας στέρησε κάτι η κοπέλα. Τι ότι έμεινε έγκυος δεν σημαίνει ότι δεν θα μείνουν και τα άλλα κορίτσια. Κι αν μας πειράξει το τοξικό είναι στο χέρι μας να το αποτοξινοσουμε με τα λόγια μας. Δεν πρέπει να φεύγεις απαραίτητα από το κακό αλλά είναι στο χέρι σου να προσπαθείς να το κάνεις καλύτερο. Δεν λέω ότι εγώ είμαι η καλή αλλά οι άνθρωποι έχουν αδυναμίες και εμένα μ' αρέσει να τις σέβομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Συγνώμη βρε κορίτσι μου μήπως ήθελες να το στείλει ς κάπου αλλού το μνμ; Εάν όχι σε ευχαριστώ γιατί είσαι η δεύτερη που μπερδεύεται και νόμιζε ότι είχα μωράκι γιατί δεν μπορεί κάτι θα σημαίνει αυτό για το σύμπαν,μήπως μου δίνει σημάδια μέσω εσάς ότι τελικά θα κάνω και εγώ μωράκι;;; Χαχα ( τι λέω η απελπισμένη Παναγία μου;;!!! ) Χαχα!! Όχι αγάπη μου εγώ δεν έχω παιδάκι προσπαθώ εδώ και πολύ καιρό ,είμαι εκτός πίνακα γιατί οι γιατροί μου είπαν ότι ο μόνος τρόπος να μείνω έγκυος είναι η εξωσωματική οπότε μέχρι να μπω στην διαδικασία νομίζω ότι δεν πρέπει να είμαι μέσα αφού δεν μου δίνουν πιθανότητες!! 

Ειλικρινά συγνώμη! Πραγματικά είστε τόσες πολλες κ γω ολοκαίνουργια που δεν σου κρύβω πως έχω χάσει λίγο τη μπάλα.? ποτέ δεν ξέρεις , κάνε τις προσπάθειες σου εσυ Κ τα τεστακια ωορρηξιας κ έχει ο Θεός. Φαντάζομαι σου δίνουν ένα χρονικό περιθωριο οι γιατροί. Αλλά και με τη μέθοδο της εξωσωματικής πλέον είναι παρά μα παρά πολλες γυναίκες που έχουν 100%επιτυχία. Έχω κ πολλες φίλες μου.Οπότε μείνε ήσυχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Κι εγώ χάνω κάποιες συζητήσεις γιατί όπως ξερετε η καθημερινότητά μας τρέχει!!!

@Frogel Συμφωνώ, και λίγα είπες. Σήμερα που διάβασα όλα τα μηνύματα για άλλη μια φορά απογοητεύτηκα που είδα πάλι τη γυναικεία κατινιά.  Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μας αρέσει να κρίνουμε και να κουτσομπολεύουμε τους άλλους. Πραγματικά αυτό είναι η αιτία να μην ξαναασχοληθώ με φορουμς. Κορίτσια, καταλάβετε ότι η τοξικότητα κάνει κακό. Εαν θέλετε να είστε τοξικές, να είστε για πάρτυ σας. Μην την στέλνετε σε άλλους ανθρώπους. Ξέρω ότι το ύφος μου είναι κάπως αλλά πραγματικά έχω κάνει αγώνα να διώξω όλη την τοξικότητα απο κοντά μου. Είναι το κορίτσι μας @Σαμανη εγκυούλα και εμείς πέσαμε να την φάμε επειδή δεν μας έδωσε αναφορά αμέσως; Αν είναι δυνατόν!

@Σαμανη Συγνωμη για τα σχόλια που προφανώς θα διάβασες (σίγουρα θα έχουν τη δικαιολογία της "δήθεν" αγωνίας) . Παρ όλα αυτα χάρηκα ειλικρινά για σένα σου εύχομαι ότι καλύτερο! Να εχεις μία υπέροχη κύηση και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!

Τα είπα και ησύχασα ? Ελπίζω να είστε όλες καλα!

Καταλαβαίνω ότι κάποια κορίτσια ήθελαν πολύ να μάθουν και γιατί όχι αγωνιουσαν, εγώ σε καμία περίπτωση δε θα το αποκαλούσα κατινια, δεν είδα κάτι τέτοιο. 

Κάποιες κοπέλες εδώ πληγωθηκαν να το πω από τη περίπτωση της Bebouli που για τον οποιοδήποτε προσωπικο λόγο της έριξε μαύρη πέτρα κ φοβήθηκαν λίγο πιο γρήγορα από ό,τι θα έπρεπε ότι θα ξαναγίνει.... 

Είναι λίγο άκομψο να λέμε για κατινια κατά τη γνώμη μου. Είναι λίγο βαριά λόγια. 

Τα είπα και εγώ και δε ξαναμιλάω για αυτό το θέμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kostef @Ευάγγελοςτ Κορίτσια είστε παλιότερες οπότε ξέρετε και παραπάνω πράγματα. Εγώ δεν ήξερα για αυτήν την περίπτωση που λέτε . Απλά δεν μου αρέσει το κουτσομπολιό (το κουτσομπολιό ναι, είναι κατινιά) άλλο να πεις 1 φορα "Αχ τι να έγινε αυτο το κορίτσι" και άλλο κάποια σχόλια που την έκριναν ότι τώρα έμεινε εγκυος και εξαφανίστηκε (που και έτσι να ήταν, θα ήταν δικό της θέμα) και απο καινούριες κοπέλες!!! Δεν νομίζω επισης ότι σκέφτομαι παράλογα, προφανώς ο κάθε ένας έχει τις αδυναμίες του και μπορεί να εκφράσει και άποψη και είναι όλες σεβαστές όπως και εγώ εκφράζω επίσης άποψη!

Τελοσπάντων όλα καλά κορίτσια όπως είπατε προχωράμε στα καλά και όχι στα τοξικά! ?

Έχετε δίκιο! Κακώς και που σχολίασα καν. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kostef καλημέρα κορίτσι! Από συμπτώματα πως είσαι εσυ σήμερα; Με σενα περιμένουμε την ίδια μέρα περίοδο! Αυτό σίγουρα δε το μπερδεύω με καποια άλλη!?διάβασα καλά το πίνακακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

@Kostef καλημέρα κορίτσι! Από συμπτώματα πως είσαι εσυ σήμερα; Με σενα περιμένουμε την ίδια μέρα περίοδο! Αυτό σίγουρα δε το μπερδεύω με καποια άλλη!?διάβασα καλά το πίνακακι!

Σήμερα όλα καλά! Κανένα σύμπτωμα! Ίσως να μη πρέπει να τα ψάχνουμε γιατί τρελαινομαστε.... 

Ήρθα για ρίζα κ το βράδυ θα πιω μπυριτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Kostef @Ευάγγελοςτ Κορίτσια είστε παλιότερες οπότε ξέρετε και παραπάνω πράγματα. Εγώ δεν ήξερα για αυτήν την περίπτωση που λέτε . Απλά δεν μου αρέσει το κουτσομπολιό (το κουτσομπολιό ναι, είναι κατινιά) άλλο να πεις 1 φορα "Αχ τι να έγινε αυτο το κορίτσι" και άλλο κάποια σχόλια που την έκριναν ότι τώρα έμεινε εγκυος και εξαφανίστηκε (που και έτσι να ήταν, θα ήταν δικό της θέμα) και απο καινούριες κοπέλες!!! Δεν νομίζω επισης ότι σκέφτομαι παράλογα, προφανώς ο κάθε ένας έχει τις αδυναμίες του και μπορεί να εκφράσει και άποψη!

Τελοσπάντων όλα καλά κορίτσια όπως είπατε προχωράμε στα καλά και όχι στα τοξικά! ?

Έχετε δίκιο! Κακώς και που σχολίασα καν. ?

Όχι κορίτσι μου δεν είναι κακό που το σχολιασες. Αυτό ένιωθες εκείνη την στιγμή αυτό είπες. Δεν πρέπει να είμαστε ψεύτικες. Μήπως όμως μπερδεύτηκες γιατί τα κορίτσια συζητούσαν για μια άλλη κοπέλα. Για αυτό τα ξεχνάμε όλα και συνεχίζουμε με χαμόγελο! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Σήμερα όλα καλά! Κανένα σύμπτωμα! Ίσως να μη πρέπει να τα ψάχνουμε γιατί τρελαινομαστε.... 

Ήρθα για ρίζα κ το βράδυ θα πιω μπυριτσα

?κ πολύ καλά θα κανεις! Κ γω τώρα και πίσω ψάχνομαι, είναι που το θέλω πολύ γι αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν είναι κακό που το σχολιασες. Αυτό ένιωθες εκείνη την στιγμή αυτό είπες. Δεν πρέπει να είμαστε ψεύτικες. Μήπως όμως μπερδεύτηκες γιατί τα κορίτσια συζητούσαν για μια άλλη κοπέλα. Για αυτό τα ξεχνάμε όλα και συνεχίζουμε με χαμόγελο! ?

Λες?? Δεν ξέρω, γιατι τα μηνύματα ηταν άπειρα απο εχθες και τα διαβασα αλλα μπορει να μπερδεύτηκα ? Anyway! Καλυτερα να μην εγινε αυτο που καταλαβα εγω ???

Παντα χαμόγελο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Σήμερα όλα καλά! Κανένα σύμπτωμα! Ίσως να μη πρέπει να τα ψάχνουμε γιατί τρελαινομαστε.... 

Ήρθα για ρίζα κ το βράδυ θα πιω μπυριτσα

 Ισχύει όσο ψάχνουμε τόσο κάτι βρίσκουμε!Καλα να περάσετε! Κι εμένα μου έχει κολλήσει από το πρωί να βγω για φαγητό το βράδυ. Θα κάνω μια νύξη στον αντρουλη μου όταν έρθει.

Υ.Γ. Την μπύρα να την πάρεις χωρίς αλκοόλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

@Kostef καλημέρα κορίτσι! Από συμπτώματα πως είσαι εσυ σήμερα; Με σενα περιμένουμε την ίδια μέρα περίοδο! Αυτό σίγουρα δε το μπερδεύω με καποια άλλη!?διάβασα καλά το πίνακακι!

Χαχαχα θέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Ειλικρινά συγνώμη! Πραγματικά είστε τόσες πολλες κ γω ολοκαίνουργια που δεν σου κρύβω πως έχω χάσει λίγο τη μπάλα.? ποτέ δεν ξέρεις , κάνε τις προσπάθειες σου εσυ Κ τα τεστακια ωορρηξιας κ έχει ο Θεός. Φαντάζομαι σου δίνουν ένα χρονικό περιθωριο οι γιατροί. Αλλά και με τη μέθοδο της εξωσωματικής πλέον είναι παρά μα παρά πολλες γυναίκες που έχουν 100%επιτυχία. Έχω κ πολλες φίλες μου.Οπότε μείνε ήσυχη.

Ευχαριστώ πολύ γλυκακιιιι!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

 Ισχύει όσο ψάχνουμε τόσο κάτι βρίσκουμε!Καλα να περάσετε! Κι εμένα μου έχει κολλήσει από το πρωί να βγω για φαγητό το βράδυ. Θα κάνω μια νύξη στον αντρουλη μου όταν έρθει.

Υ.Γ. Την μπύρα να την πάρεις χωρίς αλκοόλ?

Λέω να πιω μια Κάιζερ να το ευχαριστηθώ!! Πότε δε ξέρεις αν θα είναι και η τελευταία για τώρα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Λες?? Δεν ξέρω, γιατι τα μηνύματα ηταν άπειρα απο εχθες και τα διαβασα αλλα μπορει να μπερδεύτηκα ? Anyway! Καλυτερα να μην εγινε αυτο που καταλαβα εγω ???

Παντα χαμόγελο!

Δεν μπερδεύτηκες κατά τη γνώμη μου..συμφωνώ απόλυτα μαζί σου σε ότι είπες..δεν είναι όμορφο να απαιτούμε πράγματα λες και είμαστε αδελφικοί φίλοι και να νιώθουμε προδοσία και νεύρα και να βγάζουμε απογοήτευση για άτομα που δεν γνωρίζουμε..εδώ δεν είναι κανένας υποχρεωμένος για τίποτα ΚΙΑ κανέναν..γνώμη μου είναι ότι βοηθάμε όπου και όπου θέλουμε και μπορούμε και αν δεν μας αρέσει κάτι πάμε παρακάτω..το να γίνεται επίθεση σε άτομα που έχουν τα δικά τους που δεν είμαστε καν σε θέση να γνωρίζουμε πάει πολύ..εγώ αν ήμουν η σαμανης ειλικρινά δεν θα ασχολουμουν ξανά με το φόρουμ..σχόλια όπως τα νεύρα μου και πολύ περίμενα και έλεος είναι τουλάχιστον απαράδεκτα .δεν λέω για όλα τα κορίτσια μιλάω συγκεκριμένα..ας κρατάμε τις ισορροπίες αγαπημένες μου γιατί κατά πλειοψηφία σας νιώθω όλες κομπλέ και νιώθω όμορφα που μιλάμε ΚΙΑ μου αρέσει η παρέα μας αλλά μην ξεχνάμε ότι δεν γνωριζόμαστε και ότι ο γραπτός λόγος συχνά παρεξηγείται..ας προσέχουμε λίγο τι θα πούμε ειδικά για κορίτσια που απλά δεν ξανά έστειλαν η διέγραψαν το προφίλ τους ας στέλνουμε την ευχή μας να είναι καλά και ας πάμε παρακάτω..δεν είναι προσωπικό το θέμα που πήρε η κοπέλα την απόφαση να φύγει η όπως η σαμανης χθες που άργησε να στείλει..είναι δικαίωμα τους δεν μας χρωστάνε εξηγήσεις όσο καιρό και να μιλούσαμε με κάποια κοπέλα..συγνώμη για το σεντόνι..επίσης τελευταίο σχόλιο είναι δημόσιο το φόρουμ και λέμε η κάθε μία ότι γουστάρει απλά είναι κρίμα να φεύγουν κοπέλες από την ομάδα γιατί μερικά άτομα γίνονται τοξικά όπως είπες κι εσύ Δήμητρα μου.. ισορροπίες κορίτσια μου και θετική ενέργεια εξάλλου έχουμε έναν στόχο πολύ χαρούμενο μην ξεφεύγουμε από αυτόν..φιλιά σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια είστε ετοιμες για την χθεσινή μου περιπέτεια ... Γιατι ειναι λιγο μεγαλη !

Πανέτοιμες κορίτσι μου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια είστε ετοιμες για την χθεσινή μου περιπέτεια ... Γιατι ειναι λιγο μεγαλη !

Εγώ έβαλα ένα κρασί να πιω και περιμένω χαχαχαχαχχαα..<3 :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια είστε ετοιμες για την χθεσινή μου περιπέτεια ... Γιατι ειναι λιγο μεγαλη !

Περιμενουμε ανυπομονα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιποοοονννν ... Οπως ξερεται παρασκευη πρωι δουλεια 9 με 9 κομμωτηριο ... Αργησα να ξυπνισω και δεν πηγα στην χοριακη λογοοο υπνηλίας ... Εκανα ομως τεστ στο σπιτι και βγηκε παλι αρνητικό ..  Παω δουλεια κ λεω στην αφεντικινα μ να λειψω για λιγο καποια στιγμη μ λεει κατα τι  μια . . . μετα κατα τις 11 κοιταω τ προγραμα στα ραντεβού κ βλεπω κλεισμενο ραντεβου στις 1 για περμαναντ 1.45 ανταύγειες 2.15  2 βαφες .. Και παει λεγοντας .. Λεο στην ρεσεψιονίστ μα εγω θα φιγω στι 1 και θα γιρισω 2.15 που εχω ραντεβού ... Οχ μ λεει το ξεχασα τελειος και εκλισα ραντεβού ... Εκει ξεκινα να μ ερχεται μια σκοτοδίνη τα περνω στο κρανιο ... Η αφεντικινα ν να σκασει να μην ξερει τι να κανει ειχε κ εκινη ραντεβου δεν μπορουσε να τ αναλαβει ... Λεο οκ ... Θα σχολασω κ θα παω αυριο δεν κανει να στεναχωριεμαι ... Παει πια 8.20 και εχουμε το τελευταιο ραντεβου ... Μπενει η πελατισα πριν ξεκινισουμε στο μπανιο και ακουμπαει την τσαντα της πανω στην ποροσβεστικη φολια λογικα κ πιανεται τ λουρι κ ανοιγει την βριση της φολιας κ δεν τ περνει καν χαμπαρι ... Και 10 λεπτά πριν τ σχολασμα βλεπω πως εχει πλημιρεισει ολο τ μπανιο κ ο προθαλαμος  ... !!! Καθομαι μεχρι τις 10.30 μεχρι να τα καθαρισω ... Κ ξενιναω ν γιρισω σπιτι ... Σας εχω πει πως περπαταω καποια ωρα για να φτασω στην δουλεια  ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περνω τηλ τον αντρα μ κ τ λεω ν ξεκινήσει κ αυτος γιατι φοβαμε μεσα στην νυχτα για να σιναντιθουμε καπου στην μεση της  διαδρομης ... ... Θιμαστε που ειχα πει πως βρικα στον δρομο μια πιπιλα ...περνοντας απο τ ιδιο σημείο .. Ασυναίσθητα κανω τ λαθος (και ναι ημουν ολη μερα νυστικη ) να κοιταξω προς τα πανω μια κολονα με φως και ντουπ ... Πεφτω κατω κ σοριαζομαι ... Δεν ξερω μετα απο ποση ωρα εχουν μαζειτει 2-3 αγνωστα ατομα γυρο μ και σκαει μυτη κ ο αντρας μ μπας κ με συνεφέρουν ... ... Λεει ο αντρας μ στους γλικιτατους γερακους κρατιστε την εδω να ερθω με τ αμαξι να την παρω να παμε γ νοσοκομειο ... Να τ λεω εγ  καλα πας καλα θα με πας στα επείγοντα για μια λιποθυμία .. Να μην ακουει τιποτα ... Ερχεται με περνει με παει νοσοκομειο κ αρχιζουν να μ περνουν αιμα για το ενα κ για τ αλλο .. Για καλη μας τυχη εφημερευε ο ο ιδιος γιατρος π ειχε αναλαβει τον πεθερο μ πρινα αππ 1.μιση χρονο ... Με ειχαν βαλει κατω κ με ρωταγανε ενα σωρο πράματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γιατί κορίτσι μου σκέφτεσαι έτσι; Εγώ δεν εισέπραξα κάτι τέτοιο. Γιατί να υπάρχει δήθεν ενδιαφέρον; Δεν μας στέρησε κάτι η κοπέλα. Τι ότι έμεινε έγκυος δεν σημαίνει ότι δεν θα μείνουν και τα άλλα κορίτσια. Κι αν μας πειράξει το τοξικό είναι στο χέρι μας να το αποτοξινοσουμε με τα λόγια μας. Δεν πρέπει να φεύγεις απαραίτητα από το κακό αλλά είναι στο χέρι σου να προσπαθείς να το κάνεις καλύτερο. Δεν λέω ότι εγώ είμαι η καλή αλλά οι άνθρωποι έχουν αδυναμίες και εμένα μ' αρέσει να τις σέβομαι

Συμφωνω απολυτα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Περνω τηλ τον αντρα μ κ τ λεω ν ξεκινήσει κ αυτος γιατι φοβαμε μεσα στην νυχτα για να σιναντιθουμε καπου στην μεση της  διαδρομης ... ... Θιμαστε που ειχα πει πως βρικα στον δρομο μια πιπιλα ...περνοντας απο τ ιδιο σημείο .. Ασυναίσθητα κανω τ λαθος (και ναι ημουν ολη μερα νυστικη ) να κοιταξω προς τα πανω μια κολονα με φως και ντουπ ... Πεφτω κατω κ σοριαζομαι ... Δεν ξερω μετα απο ποση ωρα εχουν μαζειτει 2-3 αγνωστα ατομα γυρο μ και σκαει μυτη κ ο αντρας μ μπας κ με συνεφέρουν ... ... Λεει ο αντρας μ στους γλικιτατους γερακους κρατιστε την εδω να ερθω με τ αμαξι να την παρω να παμε γ νοσοκομειο ... Να τ λεω εγ  καλα πας καλα θα με πας στα επείγοντα για μια λιποθυμία .. Να μην ακουει τιποτα ... Ερχεται με περνει με παει νοσοκομειο κ αρχιζουν να μ περνουν αιμα για το ενα κ για τ αλλο .. Για καλη μας τυχη εφημερευε ο ο ιδιος γιατρος π ειχε αναλαβει τον πεθερο μ πρινα αππ 1.μιση χρονο ... Με ειχαν βαλει κατω κ με ρωταγανε ενα σωρο πράματα

Αχ βρε κοριτσάρα μου το είχα καταλάβει ότι είχες χιούμορ από αυτά που έγραφες αλλά τώρα ανακαλύπτω κι άλλο ταλέντο σου! Μας κόβεις στο καλύτερο! Μήπως να γράψεις κανένα σήριαλ; Αν και μ' αυτά που τραβάς θα μπορούσες άνετα να γράψεις την αυτοβιογραφία σου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παει ο άντρας μ εξω απο τον θαλαμο κ λεει στον γιατρο εξεταστε την για εγκυμοσύνη ... Αφου μ πηραν ολο το  αιμα κ με ρωτισαν ακομα κ αν εχω κρισης επιληψίας .. Μ λενε πεσε για υπνο μεχρι να βγουν οι εξετασεις σ ... Αλλά π δεν ηθελα εγω... Και ριχνω εναν υπνοοο φανταστικό υπέροχο εχω να κοιμιθω ετσι μπορει και απο πεντε χρονων ? ξυπναω κ δεν βρισκω κανεναν ... Τιποτα κανεις ψαχνω τοβ αντρα μ πουθενα τον περνω τηλ τιποτα ( εκανε τσιγαρο εξω στο προαυλιο ) μου λεει μια νοσηλεύτρια πεσε για υπνο λιγο ακομα κ θα σε ξυπνισουμε ... Τσουπ ξανακοιμαμε ... Στην τσεπη τον εχω τον ατιμο ... Με ξυπνάει το χαδι του αντρα μ και μ λεει μωρακι μ εισαι έγκυος!  Κλαμα εγω κλαμα κ αυτος .. Τ ειπα πως τον εψαχνα ... Πως ακομα κ στην εγκυμοσυνη αναποδοι ειμαστε .. Αντι να τ το ανακοινωσω εγω  το εκανε αυτος ... Και πως τον αγαπω πολυ. Και καπος ετσι εμαθα τι παιζει με κρατισανε εκει με χυμούς κ τετοια κ κατα τις 3 γυρισαμε σπιτι γιατι τους εξιγισα πως δεν γινεται να μην παω στην δουλεια καθώς κ οτι τι θα πω δςν ερχομαι γιατι βρικαν πως ειμαι εγκυος !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...