Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Αντε! Τέλεια !!! Χαχαχαχα, όλα χρειάζονται άλλη χάρη έχουν τα αγόρια άλλη τα κορίτσια! Αν ο Θεός  στείλει κορίτσι, θα ξετρελαθούν όλοι τους!!!! 

Και εγώ το πιστεύω :-) γερό να είναι και όλα καλαδεχουμενα!! Και στο κεφαλάκι μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!Σήμερα έκανα το πρώτο ραντεβού με τον εξωσωματικο για να μας κατευθύνει με το σπέρμα του άντρα μου κ κάποιες εξετάσεις για μένα.Ο άντρας μου έχει κυρσοκηλη 2.8 κ περιμένουμε κ το ραντεβού στον ουρολόγο.Ξερετε αν γίνεται υποχρεωτικά επέμβαση ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Ναι σχεδον δυομιση χρονια με δυο αποβολες...

Τελικα βρεθηκε προβλημα στο σπερμα κ η μονη λυση ειναι η εξωσωματικη αλλα ηρθε φυσιολογικα αυτη η εγκυμοσυνη

Ελπιζω να ειναι η τριτη κ τυχερη!

Καλή επιτυχία! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη βρε κορίτσια για το άσχετο αλλά δεν σχολίασα το μήνυμα που είχε ανεβάσει η @Lacostaki γιατί είπα να μη γίνω κακιά... Αλλά δεν μπορώ δείτε τι διάβασα κι εγώ στο ίδιο φόρουμ... "Γιατρέ καλησπέρα. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Στις 1η Νοεμβρίου έκανα στοματικό σεξ και το αγόρι μου τελείωσε στο στόμα μου. Η περίοδος κανονικά έπρεπε να μου έχει έρθει εδώ και 4 μέρες. Ξέρω ότι δεν μένεις έγκυος από το στόμα και μόνο από κάτω αλλά έχω αγχωθεί. Λέτε να έγινε η εξαίρεση; ?" Ή μας δουλεύουν ή είναι μικρά κορίτσια τύπου 14χρονών ή υπάρχουν τόσο ανόητοι άνθρωποι... Δηλαδή ήμαρτοοον χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βικούλα88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε; 

Λοιπόν, πήρα τηλ έναν γυναικολόγο μιας ξαδέρφης μου και μου είπε ότι μπορεί ο συζυγος να κάνει σπερματοδιαγραμμα, χωρις να περάσει διάστημα 3 μηνών από τότε που είχε αρρωστήσει γιατί δεν είχε σοβαρή φλεγμονή... Και μου είπε ότι για αρχή ας ξεκινήσουμε Μ ένα σπερματοδιαγραμμα σε απλό εργαστήριο με παραπεμπτικό ΕΟΠΥΥ κ αν δούμε ότι υπάρχει πρόβλημα να κάνουμε πιο πλήρες έλεγχο..... Κορίτσια τι να κάνουμε;;;; Πείτε μου τη γνώμη σας..

Νομίζω ότι το ξεκινάτε πολύ σωστά κοριτσάκι μου!! Και να κάνεις και ορμονολογικες και σαλπιγγογραφια ,επίσης εάν θες να έχεις κάλυψη όλες της εξέτασης κάντε και μια καλλιέργεια σπέρματος!! Τι εξετάσεις έχεις κάνει μέχρι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχ βρε κορίτσι μου τι ωραία!!! Όλα τέλεια θα πάνε να σκέφτεσαι θετικά και να κάνεις πράγματα που σε κρατούν χαλαρή!! Επειδή και εμάς μας έχουν πει ότι μόνο με εξωσωματική θα πιάσουμε θες να μου πεις εάν έκανες κάτι και έπιασες φυσικά; Κάνα τιπς;

Τπτ απολυτως δεν εκανα..απλα το πηρα απόφαση οτι θα δυσκολευτω να γινω μανουλα..μ εφυγε ολο το αγχος που ειχα τοσο καιρο κ χαλαρωσα...δε μετρουσα γονιμες μερες κ ημουν μεσα στη τρελη χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Τπτ απολυτως δεν εκανα..απλα το πηρα απόφαση οτι θα δυσκολευτω να γινω μανουλα..μ εφυγε ολο το αγχος που ειχα τοσο καιρο κ χαλαρωσα...δε μετρουσα γονιμες μερες κ ημουν μεσα στη τρελη χαρα

Τι ωραία χαίρομαι πάρα πολύ για εσένα κοριτσάκι μου !!! Όλες έχουμε ελπίδες για φυσική σύλληψη τελικά ΕΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Νομίζω ότι το ξεκινάτε πολύ σωστά κοριτσάκι μου!! Και να κάνεις και ορμονολογικες και σαλπιγγογραφια ,επίσης εάν θες να έχεις κάλυψη όλες της εξέτασης κάντε και μια καλλιέργεια σπέρματος!! Τι εξετάσεις έχεις κάνει μέχρι τώρα;

Εγώ έχω κάνει σαλπιγγογραφια και ορμονολογικες και όλα οκ , μόνο η προγεστερόνη βγήκε 6,9 αλλά θα πάω από βδομάδα στην γυναικολόγο να τις δει από κοντά και να μου πει τη γνώμη του.   Κι εμείς σκεφτόμαστε να πάμε σ ένα εργαστήριο απλό να το κάνουμε να πάρουμε μια εικόνα.. εκείνο που με προβληματίζει είναι αν θα είναι αξιόπιστο στο απλό εργαστήριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Τι ωραία χαίρομαι πάρα πολύ για εσένα κοριτσάκι μου !!! Όλες έχουμε ελπίδες για φυσική σύλληψη τελικά ΕΕ;

Ολες εχουμε φυσικα!!

Ενα σπερματοζωαριο χρειαζομαστε κορίτσια! !!

Κ οσο μπορουμε ψυχικη ηρεμια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Εγώ έχω κάνει σαλπιγγογραφια και ορμονολογικες και όλα οκ , μόνο η προγεστερόνη βγήκε 6,9 αλλά θα πάω από βδομάδα στην γυναικολόγο να τις δει από κοντά και να μου πει τη γνώμη του.   Κι εμείς σκεφτόμαστε να πάμε σ ένα εργαστήριο απλό να το κάνουμε να πάρουμε μια εικόνα.. εκείνο που με προβληματίζει είναι αν θα είναι αξιόπιστο στο απλό εργαστήριο..

Μην σε ανησυχεί μια χαρά αξιόπιστο θα είναι, εδώ ακούς κάτι μεγάλα και κάνουν λάθη ,τα μικρά ίσως να είναι και καλύτερα! Εύχομαι όλα τα αποτελέσματα να είναι τέλεια!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Συγνώμη βρε κορίτσια για το άσχετο αλλά δεν σχολίασα το μήνυμα που είχε ανεβάσει η @Lacostaki γιατί είπα να μη γίνω κακιά... Αλλά δεν μπορώ δείτε τι διάβασα κι εγώ στο ίδιο φόρουμ... "Γιατρέ καλησπέρα. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Στις 1η Νοεμβρίου έκανα στοματικό σεξ και το αγόρι μου τελείωσε στο στόμα μου. Η περίοδος κανονικά έπρεπε να μου έχει έρθει εδώ και 4 μέρες. Ξέρω ότι δεν μένεις έγκυος από το στόμα και μόνο από κάτω αλλά έχω αγχωθεί. Λέτε να έγινε η εξαίρεση; ?" Ή μας δουλεύουν ή είναι μικρά κορίτσια τύπου 14χρονών ή υπάρχουν τόσο ανόητοι άνθρωποι... Δηλαδή ήμαρτοοον χαχαχαχα

Χαχαχαχα η αλήθεια είναι ότι το πιο πιθανόν είναι το πρώτο που είπες γιατί δεν νομίζω στο 2020 με τόσες εξελίξεις ,ερεθίσματα κάποιος να είναι τόσο χαζός!! Απλά είναι μικρά κορίτσια που δεν έχουν ενημερωθεί σωστά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είμαι 15 ημέρα ,πως το βλέπετε;;;εάν και δεν έχω πιθανότητα για φυσική σύλληψη ,εγώ το προσπαθώ και πάντα ελπίζω!!!

IMG_20191121_180915.jpg

IMG_20191121_213027.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου είμαι 15 ημέρα ,πως το βλέπετε;;;εάν και δεν έχω πιθανότητα για φυσική σύλληψη ,εγώ το προσπαθώ και πάντα ελπίζω!!!

IMG_20191121_180915.jpg

IMG_20191121_213027.jpg

φιλη αν βλεπω σωστα, θετικο μου φαινεται!!! οταν λες 15η μερα τι εννοεις? γιατι δεν εχω διαβασει παραπανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kamia είπε:

φιλη αν βλεπω σωστα, θετικο μου φαινεται!!! οταν λες 15η μερα τι εννοεις? γιατι δεν εχω διαβασει παραπανω...

Κοριτσάκι μου είναι τεστ ωορρηξίας!! 15 ημέρα κύκλου!! Οι γιατροί μου έχουν αποκλείσει όπως είπα και παραπάνω για φυσική σύλληψη αλλά εγώ μέχρι να πάω για εξωσωματική το παλεύω με επαφουλες προγραμματισμένες μέσω τεστ ωορρηξίας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

 

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκι μου είναι τεστ ωορρηξίας!! 15 ημέρα κύκλου!! Οι γιατροί μου έχουν αποκλείσει όπως είπα και παραπάνω για φυσική σύλληψη αλλά εγώ μέχρι να πάω για εξωσωματική το παλεύω με επαφουλες προγραμματισμένες μέσω τεστ ωορρηξίας!!

Και πολυ καλα κανεις δοστου να καταβει μην τα παρατας...  Εμενα μου φενεται καλο το  τεστακι σ μπορει να κανεεις ωορρηξία την 18-19 μερα του κυκλου γιατι απο οτι ξερω πρεπει να κοκκινίσει πολυ ...  Εγω θα σ προτεινα να κανεις το 48 ωρο της ωορηξιας και μια μερα μετα μια και πριν .. Ξερεις μερα παρα μερα ... Ολα ειναι πιθανα ... Και αν μπορεις να ξεκουραζεσαι γισ να μπορέσει και ο οργανισμός να ανταπεξέλθει !!! Σου ευχομαι τα καλητερα γλυκια μου !!! Ξερεις καμια φορα λενε οταν ευχεσαι για ενα θαυμα σου έρχονται δυο ??

Επεξεργάστηκε από Σαμανη
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καπου διάβασα αυτο για τα λανθασμενα τεστ ... Σε γενικές γραμμές, οι εξετάσεις εγκυμοσύνης θα πρέπει να γίνονται 10 έως 14 ημέρες μετά την ωορρηξία. Πρέπει να σημειωθεί ότι μερικές γυναίκες ωοθυλακούν αργά στον κύκλο τους. Έτσι, ο έλεγχος για την εγκυμοσύνη την 28η ημέρα ενός κύκλου μπορεί να είναι πολύ σύντομος χρόνος για κάποια που έχει ωορρηξία την 22η ημέρα ... Κοριτσια εγω αν δεν εκανα την 17 οπως λεει το ημερολόγιο ωορρηξία και εκανα πιο μετα βγαζει καποιο νοημα να εχω σπορακι ... Εχω αρχισει να το πιστευω !!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια καπου διάβασα αυτο για τα λανθασμενα τεστ ... Σε γενικές γραμμές, οι εξετάσεις εγκυμοσύνης θα πρέπει να γίνονται 10 έως 14 ημέρες μετά την ωορρηξία. Πρέπει να σημειωθεί ότι μερικές γυναίκες ωοθυλακούν αργά στον κύκλο τους. Έτσι, ο έλεγχος για την εγκυμοσύνη την 28η ημέρα ενός κύκλου μπορεί να είναι πολύ σύντομος χρόνος για κάποια που έχει ωορρηξία την 22η ημέρα ... Κοριτσια εγω αν δεν εκανα την 17 οπως λεει το ημερολόγιο ωορρηξία και εκανα πιο μετα βγαζει καποιο νοημα να εχω σπορακι ... Εχω αρχισει να το πιστευω !!! :D

Κορίτσι μουυυυ το θαύμα σου είναι στο δρόμο!!!! Αύριο νομιζω ότι θα κάνουμε παρταρα!!!! Όσο αφορά για τα δύο θαύματα το εύχομαι τοοοοσο δυνατά να με ακούσει το σύμπαν όλο !!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μουυυυ το θαύμα σου είναι στο δρόμο!!!! Αύριο νομιζω ότι θα κάνουμε παρταρα!!!! Όσο αφορά για τα δύο θαύματα το εύχομαι τοοοοσο δυνατά να με ακούσει το σύμπαν όλο !!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Και πολυ καλα κανεις ... Αφου εχεις αγαπη μεσα σ να δώσεις θα την δωσεις ... Μην ανησυχείς για τιποτα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Και πολυ καλα κανεις ... Αφου εχεις αγαπη μεσα σ να δώσεις θα την δωσεις ... Μην ανησυχείς για τιποτα !

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκάκι μου !!! Αύριο θα μας ενημερώσεις πρωί πρωί στο λέω!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου είμαι 15 ημέρα ,πως το βλέπετε;;;εάν και δεν έχω πιθανότητα για φυσική σύλληψη ,εγώ το προσπαθώ και πάντα ελπίζω!!!

IMG_20191121_180915.jpg

IMG_20191121_213027.jpg

Θέλει ακόμα! Είναι αχνό...πόσες μέρες κύκλο έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκάκι μου !!! Αύριο θα μας ενημερώσεις πρωί πρωί στο λέω!!!! :-)

 Ναι βεβαια . ! Μακαρι να τα καταφερω ... Γιατι 3 μερες τωρα με εχει πιασει μια υπνηλία δεν συμμαζευομαι .... Ελπιζω να ξυπνισω νωρις να προλάβω να παω για την εξέταση ... (Καλα θα κανω κ το τεστ βεβαια ) πήρα τηλ στο εξεταστικό κέντρο κ μου είπαν πως θελει μονο 2 με 4 ωρες για να παρω αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Θέλει ακόμα! Είναι αχνό...πόσες μέρες κύκλο έχεις;

28 κορίτσι μου και αυτό που με προβληματίζει είναι ότι στον προηγούμενο κύκλο ήταν έτσι και αντί να κοκκινίζει στο τέλος έγινε τελείως λευκο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

 Ναι βεβαια . ! Μακαρι να τα καταφερω ... Γιατι 3 μερες τωρα με εχει πιασει μια υπνηλία δεν συμμαζευομαι .... Ελπιζω να ξυπνισω νωρις να προλάβω να παω για την εξέταση ... (Καλα θα κανω κ το τεστ βεβαια ) πήρα τηλ στο εξεταστικό κέντρο κ μου είπαν πως θελει μονο 2 με 4 ωρες για να παρω αποτελέσματα

Εεεε καλά άμα έχεις και υπνηλία τι συζητάμε είναι σχεδόν σιγουρακι ,όπως και να έχει περιμένω να βάλω το θετικό στο πινακακι!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου είμαι 15 ημέρα ,πως το βλέπετε;;;εάν και δεν έχω πιθανότητα για φυσική σύλληψη ,εγώ το προσπαθώ και πάντα ελπίζω!!!

IMG_20191121_180915.jpg

IMG_20191121_213027.jpg

Λοιπόν κοριτσάκι μου από όσο φαίνεται είναι θετικό απλά πιστεύω ωορρηξία θα κάνεις 3 4 μέρες μετά  είμαι πολύ υπερήφανη για εσένα κ στο λέω από την καρδιά μ.... ❤️❤️❤️ Μπορώ να ρωτήσω γτ θα πας με εξωσωματική???????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Εεεε καλά άμα έχεις και υπνηλία τι συζητάμε είναι σχεδόν σιγουρακι ,όπως και να έχει περιμένω να βάλω το θετικό στο πινακακι!!! ?

Μπααα την υπνηλία λογικά την εχω απο την καλοπέραση ... !! Αχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κορίτσια… ήθελα να μπω κ εγώ στην παρέα μετά από καιρό… να σας πω πολύ σύντομα την ιστορία μου. Μετά από προσπάθεια 1 χρόνου αρχίζουμε με τον άντρα μου να κάνουμε όλες τις απαραίτητες εξετάσεις. Όλα φυσιολογικά και οι 2.Τελικά ξεκινάμε πρόκληση ωορρηξίας, σπερματέγχυση, χωρίς αποτέλεσμα και μπαίνουμε στην ‘ανεξηγητη υπογονιμοτητα’ όποτε αποφασίζουμε να πάμε για εξωσωματική. Μένω για πρώτη φορά στη ζωή μου έγκυος μετά την 1η εξωσωματική αλλά τελικά είναι βιοχημική. Στην 2η εξωσωματική μένω έγκυος αλλά είναι εξωμητριο κ μπαίνω για λαπαροσκόπηση και αφαίρεση σάλπιγγας. Ο γιατρός βρίσκει και λίγες εστίες ενδομητριωσης (το υποψιαζόμουν λόγω απίστευτου πόνου περιόδου αλλά δεν φαινόταν τίποτα στον υπέρηχο), όποτε και τώρα είμαι σε καταστολή περιόδου για 3 μήνες. Τον ρώτησα αν τελικά αυτό ήταν το πρόβλημα που δεν εμένα έγκυος φυσιολογικά και μου είπε ότι δεν μπορούμε να το ξέρουμε 100% αλλά ότι δεν είχα πολλές εστίες ενδομητριωσης κ ότι ήταν κοντά στην ουροδόχο κύστη.  Την τελευταία μηνιαία ένεση για να σταματήσει η περίοδος την έκανα τέλη Απριλίου όποτε θεωρητικά περιμένω περίοδο από Ιούνιο. Δεν μου έχουν μείνει άλλα κατεψυγμένα εμβρυα όποτε και πρέπει να κάνω καινούργια διέγερση (έχω κάνει ήδη 2, η πρώτη κανονική η 2η πιο χαμηλή δόση φαρμάκων). Η ερώτηση τώρα είναι, να κάνω κατευθείαν καινούργια διέγερση ή να προσπαθήσουμε μήπως μείνω φυσιολογικά? Μπορεί να τα έγραψα όλα εν συντομία αλλά έχω περάσει πολλά και μου είναι πολύ δύσκολο να περιμένω κ άλλο… Επίσης έχω πάρει να φάρμακα ήδη μέσω επιτροπής. Αν έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο ή θέλει να μου πει μια γνώμη, καλοδεχούμενη.
    • Καλά αυτά τα ποσα απλησίαστα παρά πολλά μωρέ 😳 Ακομα και αυτά που έδωσα για το πρώτο μου παιδάκι, γεννά + επισκέψεις πάλι ήταν πολλά για εμάς..  Μακάρι τώρα που διάλεξα να πάω σε δημόσιο να είναι όλα οκ και να μην μου βγει ξινό🤷‍♀️  
    • Γιατί εμένα γράφει επάνω το κουτί να μην καταναλώνεται σε περίοδο εγκυμοσύνης. Μόνο μια πολυβιταμίνη μου είπαν εδώ ότι επιτρέπεται (pregnacare) αλλά δεν την πήρα.  Να μη σκέφτεσαι το παρελθόν!!! Να είσαι θετική κι όλα θα πάνε καλά! Να σου ζήσει κι εσένα ο μικρός σου κορίτσι μου!  Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό ο γάμος σας με φουσκωμένη κοιλίτσα!
    • Μια απο τα ίδια κι εγώ. Άλλαξα νούμερο απο το 2ο μήνα. Και φυσικά δεν άντεχα καθόλου τη μπανέλα στην αρχή. Αχ κορίτσια μου, εγώ να δείτε πόσο χαίρομαι που μπήκα σε αυτό το παρεάκι! Πολύ σωστά τα λες. Εγώ δηλαδή που τώρα στα 37 έρχεται το 1ο τυχαία δε νομίζω ότι θα κάνω 2ο δυστυχώς. Αλλά αισθάνομαι κι εγώ ότι έχω πολύ δύναμη και αντοχές ακόμα! Αυτό απάντησα κι εγώ σε όσους μου είπαν τώρα να πάρω ρούχα εγκυμοσύνης... Αφού θα φοράω φορέματα δε λίγες μέρες... τι να τα κάνω;;; Κι εγώ μαζί σου. Αν δεν είχα την πτώση της βαρύτητας δε θα φορούσα!!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να ζήσετε 💞 όλο χαρές να έχουμε σ αυτό το φόρουμ ✨✨ Βουρ στο ψητό τώρα και σας εύχομαι να έχετε κι άλλες χαρές σύντομα 🤰🏼🔜 🤞
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...