Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

Καλό μηνα κοριτσια!! Προσπαθώ απο χθες να γράψω αλλα τρέχω! Τώρα κατάφερα να τα διαβάσω ολα! Βγάζει δόντια ο μικρός και ταλαιπωρείται απίστευτα... Τι τραβάνε και αυτά τα καημένουλια.. Εύχομαι θετικά τεστακια σε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Liza_pan93: 02/11

Ελενακι12: 03/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Καλο μηνα σε ολουυυυς! Μπορω να μπω κι εγω στο περίφημο πινακακι σας;; (Περιμένω 10/11)??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Καλό μηνα κοριτσια!! Προσπαθώ απο χθες να γράψω αλλα τρέχω! Τώρα κατάφερα να τα διαβάσω ολα! Βγάζει δόντια ο μικρός και ταλαιπωρείται απίστευτα... Τι τραβάνε και αυτά τα καημένουλια.. Εύχομαι θετικά τεστακια σε όλες! 

Καλό μήνα κορίτσι! Αχ το γλυκουλι μου!Ευτυχώς ο δικός μου δεν κατάλαβε τίποτα. Μακάρι να είναι τυχερός ο μήνας μας! Για να δούμε ποιο από τα κορίτσια μας θα κάνει την αρχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλο μηνα σε ολουυυυς! Μπορω να μπω κι εγω στο περίφημο πινακακι σας;; ??

Γραψε κορίτσι μου ημερομηνία που περιμένεις στο μυνημα που έκανες παράθεση να σε βάλει η @Αννια27!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Γραψε κορίτσι μου ημερομηνία που περιμένεις στο μυνημα που έκανες παράθεση να σε βάλει η @Αννια27!!!!

ευχαριστω πολυυυυ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν είσαι η μόνη κορίτσι!Κι εγώ κατά φαντασίαν έγκυος είμαι κάθε μήνα. Έχω αναγουλες, άσχημη γεύση στο στόμα κτλ ?. Και όταν πραγματικά ήμουν δεν είχα τίποτα από ολα αυτά! Ίσως όταν μείνεις πραγματικά να το νιώσεις κιόλας! Εγώ στην δεύτερη το ένιωσα! Η κουμπάρα μου,που είναι έγκυος τώρα,μου λέει πριν δύο μήνες σε κάποια φάση ότι είναι σίγουρη ότι είναι έγκυος μια βδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο. Υπερβάλεις της λέω εγώ! Περιμένουμε λίγο και κάνει τεστ 4 ημέρες πριν. Αρνητικό! Η περίοδος άφαντη! Κάνει με 1 ημέρα καθυστέρηση ++++++++. Ακόμα απορώ πως το κατάλαβε τόσο νωρίς!?

Καλέ εγώ είχα συμπτώματα χωρίς καν να προσπαθώ ακόμα και τον καιρό που δεν το σκεφτόμουν καν για παιδί... Αναγούλες ζαλάδες τα πάντα. Η αδερφή μου και στα 3 παιδιά το κατάλαβε από τη μέρα της σύλληψης. Έκανε σεξ με τον πρώην άντρα της και την επόμενη μας έλεγε είμαι έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Liza_pan93: 02/11

Ελενακι12: 03/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Dimitra91: 10/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elena o είπε:

Καλό μηνα κοριτσια!! Προσπαθώ απο χθες να γράψω αλλα τρέχω! Τώρα κατάφερα να τα διαβάσω ολα! Βγάζει δόντια ο μικρός και ταλαιπωρείται απίστευτα... Τι τραβάνε και αυτά τα καημένουλια.. Εύχομαι θετικά τεστακια σε όλες! 

Περαστικά του Έλενα μου ,να ξεμπλεξετε γρήγορα από τα δοντακια !! Και να χαρίσεις αδερφάκι στο μικρό θαυματακι σου !! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Όταν λες αίμα κόκκινο ή καφέ???? 

Κοριτσάρα ροζ αίμα ανοιχτό μόνο το πρωί σήμερα και όλη μέρα μέχρι και τώρα τίποτα ούτε σταγόνα..πολύ περίεργα μας τα λέει η περίοδος μου..αύριο πρέπει να μου έρθει γιατί αλλιώς θα με σκάσει χαχαχαχα..υποσχέθηκα να μην κάνω ξανά τεστ και θα την πατήσω αν δεν έρθει αύριο..

@Αννια27 αγαπημένη μου δεν θέλω να χαρώ γιατί μάλλον θα μου έρθει αύριο και απλά μου κάνει προεόρτια..μην ξεχνάμε χθες έκανα τεστακι και ήταν αρνητικό..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν είσαι η μόνη κορίτσι!Κι εγώ κατά φαντασίαν έγκυος είμαι κάθε μήνα. Έχω αναγουλες, άσχημη γεύση στο στόμα κτλ ?. Και όταν πραγματικά ήμουν δεν είχα τίποτα από ολα αυτά! Ίσως όταν μείνεις πραγματικά να το νιώσεις κιόλας! Εγώ στην δεύτερη το ένιωσα! Η κουμπάρα μου,που είναι έγκυος τώρα,μου λέει πριν δύο μήνες σε κάποια φάση ότι είναι σίγουρη ότι είναι έγκυος μια βδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο. Υπερβάλεις της λέω εγώ! Περιμένουμε λίγο και κάνει τεστ 4 ημέρες πριν. Αρνητικό! Η περίοδος άφαντη! Κάνει με 1 ημέρα καθυστέρηση ++++++++. Ακόμα απορώ πως το κατάλαβε τόσο νωρίς!?

Κι εγώ. Μια από τα ίδια κατά φαντασίαν έγκυος κάθε μήνα και τη φορά που ήμουν όντως κανένα σύμπτωμα μόνο κάτι σαν μια εσωτερική ηρεμία ταυτόχρονα με ταραχή λες και το ήξερα αλλά δεν ήθελα να το παραδεχτώ μη και κάνω λάθος..όταν ήμουν έγκυος ήταν ο 4ος μήνας προσπαθειών και αφού είχα τους προηγούμενους τρεις όλα τα συμπτώματα του κόσμου εκείνο το μήνα το πήρα πιο χαλαρά..ένα θα σας πω έκανα τεστ την τρίτη μέρα καθυστέρησης στη δουλειά με τον άντρα μου εκεί να περιμένει το αποτέλεσμα και να βγαίνω από την τουαλέτα και να κλαίω..αχχχ δεν κατέληξε καλά η εγκυμοσύνη αλλά όσο κράτησε ήταν το πιο υπέροχο πράγμα του κόσμου..που θα πάει θα ξανάρθει και θα μείνει εύχομαι..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κι εγώ. Μια από τα ίδια κατά φαντασίαν έγκυος κάθε μήνα και τη φορά που ήμουν όντως κανένα σύμπτωμα μόνο κάτι σαν μια εσωτερική ηρεμία ταυτόχρονα με ταραχή λες και το ήξερα αλλά δεν ήθελα να το παραδεχτώ μη και κάνω λάθος..όταν ήμουν έγκυος ήταν ο 4ος μήνας προσπαθειών και αφού είχα τους προηγούμενους τρεις όλα τα συμπτώματα του κόσμου εκείνο το μήνα το πήρα πιο χαλαρά..ένα θα σας πω έκανα τεστ την τρίτη μέρα καθυστέρησης στη δουλειά με τον άντρα μου εκεί να περιμένει το αποτέλεσμα και να βγαίνω από την τουαλέτα και να κλαίω..αχχχ δεν κατέληξε καλά η εγκυμοσύνη αλλά όσο κράτησε ήταν το πιο υπέροχο πράγμα του κόσμου..που θα πάει θα ξανάρθει και θα μείνει εύχομαι..??

Αχχ κοριτσάρα μου θα έρθει και θα μείνει να είσαι σίγουρη!!εάν επιτρέπεται πριν πόσες μήνες έγινε αυτό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσάρα ροζ αίμα ανοιχτό μόνο το πρωί σήμερα και όλη μέρα μέχρι και τώρα τίποτα ούτε σταγόνα..πολύ περίεργα μας τα λέει η περίοδος μου..αύριο πρέπει να μου έρθει γιατί αλλιώς θα με σκάσει χαχαχαχα..υποσχέθηκα να μην κάνω ξανά τεστ και θα την πατήσω αν δεν έρθει αύριο..

@Αννια27 αγαπημένη μου δεν θέλω να χαρώ γιατί μάλλον θα μου έρθει αύριο και απλά μου κάνει προεόρτια..μην ξεχνάμε χθες έκανα τεστακι και ήταν αρνητικό..???

Εντάξει μπορεί να έχεις δίκιο αλλά εγώ θα συνεχίσω να ελπίζω για εσένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κι εγώ. Μια από τα ίδια κατά φαντασίαν έγκυος κάθε μήνα και τη φορά που ήμουν όντως κανένα σύμπτωμα μόνο κάτι σαν μια εσωτερική ηρεμία ταυτόχρονα με ταραχή λες και το ήξερα αλλά δεν ήθελα να το παραδεχτώ μη και κάνω λάθος..όταν ήμουν έγκυος ήταν ο 4ος μήνας προσπαθειών και αφού είχα τους προηγούμενους τρεις όλα τα συμπτώματα του κόσμου εκείνο το μήνα το πήρα πιο χαλαρά..ένα θα σας πω έκανα τεστ την τρίτη μέρα καθυστέρησης στη δουλειά με τον άντρα μου εκεί να περιμένει το αποτέλεσμα και να βγαίνω από την τουαλέτα και να κλαίω..αχχχ δεν κατέληξε καλά η εγκυμοσύνη αλλά όσο κράτησε ήταν το πιο υπέροχο πράγμα του κόσμου..που θα πάει θα ξανάρθει και θα μείνει εύχομαι..??

Πολυ ωραια η περιγραφη σου και εννοειται θα ξαναέρθει αυτη η στιγμη συντομα και θα εξελιχθούν και ολα καλα!

 εχω κι εγω καποια συμπτωματα και κυριως πονακια περιοδου αλλα απο πολυ πριν την "αναμενομενη" περιοδο. Δεν θελω να παιρνω θαρρος ομως. Εννοειται οτι εκανα το λαθος (σαν πρωταρα) να κανω τεστ 1 βδομάδα μετα την επααφη και φυσικά ηταν αρνητικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχ κοριτσάρα μου θα έρθει και θα μείνει να είσαι σίγουρη!!εάν επιτρέπεται πριν πόσες μήνες έγινε αυτό;;

10σεπτεμβρη αγάπη..κράτησε πολύ λίγο η χαρά μου δυστυχώς..μόλις 2 εβδομάδες μετά το θετικό τεστ..τέλος πάντων Παμε για τα επόμενα με ανυπομονησία και αισιοδοξία..να σου πω την αλήθεια ήμουν τόσο σίγουρη γιαυτον τον μήνα κι εγώ που όταν είδα το αρνητικό σοκαρίστηκα..αλλά ότι είναι..θα έρθει που θα πάει..θα γίνουμε κι εμείς μανουλες :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Πολυ ωραια η περιγραφη σου και εννοειται θα ξαναέρθει αυτη η στιγμη συντομα και θα εξελιχθούν και ολα καλα!

 εχω κι εγω καποια συμπτωματα και κυριως πονακια περιοδου αλλα απο πολυ πριν την "αναμενομενη" περιοδο. Δεν θελω να παιρνω θαρρος ομως. Εννοειται οτι εκανα το λαθος (σαν πρωταρα) να κανω τεστ 1 βδομάδα μετα την επααφη και φυσικά ηταν αρνητικο

Τι να κάνουμε που δεν κρατιόμαστε χαχαχαχαα..δεν πειράζει σου εύχομαι ολόψυχα να μην έρθει η περίοδος σου και το επόμενο τεστακι να ναι θετικότατο..πρώτος μήνας προσπαθειών??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Τι να κάνουμε που δεν κρατιόμαστε χαχαχαχαα..δεν πειράζει σου εύχομαι ολόψυχα να μην έρθει η περίοδος σου και το επόμενο τεστακι να ναι θετικότατο..πρώτος μήνας προσπαθειών??

Χαχα αυτο είναι αλήθεια!Σε ευχαριστω κοριτσι μου και σε σενα συντομα!

Ναι και δε ξερω που παν τα 4 στην ουσια! Το θεμα ειναι οτι μετα την 2η φορα επαφής έχω ενοχλήσεις στην κοιλια.... Μπορεί να ειναι η ιδεα μου ομως! Ισως αγχωνομαι υποσυνείδητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

10σεπτεμβρη αγάπη..κράτησε πολύ λίγο η χαρά μου δυστυχώς..μόλις 2 εβδομάδες μετά το θετικό τεστ..τέλος πάντων Παμε για τα επόμενα με ανυπομονησία και αισιοδοξία..να σου πω την αλήθεια ήμουν τόσο σίγουρη γιαυτον τον μήνα κι εγώ που όταν είδα το αρνητικό σοκαρίστηκα..αλλά ότι είναι..θα έρθει που θα πάει..θα γίνουμε κι εμείς μανουλες :):)

Φυσικά και θα γίνεις μανούλα κορίτσι μου αυτό είναι το μόνο σίγουρο αφού έχεις μείνει ήδη μια φορά το μόνο που χρειάζεται για να ξαναμεινεις είναι ηρεμία αισιοδοξία και καθοοολου ανχος!!θα γίνει σύντομα το πιστεύω!!! ( Ξέρεις διαβάζω το μνμ σου και νιώθω το παγωμένο χαμόγελο που έχουμε όλες παράλληλα με κάποιον αναστεναγμό στο ..θα συμβεί και σε εμένα ..δεν μπορεί.. ?) μιλάω αληθινά ελπίζω να μην παρεξηγηθω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Χαχα αυτο είναι αλήθεια!Σε ευχαριστω κοριτσι μου και σε σενα συντομα!

Ναι και δε ξερω που παν τα 4 στην ουσια! Το θεμα ειναι οτι μετα την 2η φορα επαφής έχω ενοχλήσεις στην κοιλια.... Μπορεί να ειναι η ιδεα μου ομως! Ισως αγχωνομαι υποσυνείδητα!

Η αλήθεια είναι κορίτσι μου ότι οι περισσότερες με το που αρχίσαμε ελεύθερες επαφές είχαμε κάποιες αλλαγές στον κύκλο μας όπως επίσης και όταν ξεκινάς προσπάθειες ξαφνικά παρατηρείς πράγματα που πριν απλά περνούσαν αδιαφορα..σαυτην την περίοδο της ζωής σου θα καταλαβαίνεις το σώμα σου καλύτερα από ποτέ θα νιώθεις και το παραμικρό πονακι..εύχομαι να είσαι από τις τυχερές που πιάνουν με την πρώτη το μωρό τους..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Φυσικά και θα γίνεις μανούλα κορίτσι μου αυτό είναι το μόνο σίγουρο αφού έχεις μείνει ήδη μια φορά το μόνο που χρειάζεται για να ξαναμεινεις είναι ηρεμία αισιοδοξία και καθοοολου ανχος!!θα γίνει σύντομα το πιστεύω!!! ( Ξέρεις διαβάζω το μνμ σου και νιώθω το παγωμένο χαμόγελο που έχουμε όλες παράλληλα με κάποιον αναστεναγμό στο ..θα συμβεί και σε εμένα ..δεν μπορεί.. ?) μιλάω αληθινά ελπίζω να μην παρεξηγηθω 

Δεν παρεξηγησε καθόλου εννοείται εξάλλου έχεις τόσο δίκιο όσο και να προσπαθούμε να μην υπάρχει μόνο αυτό στο επίκεντρο της ζωής μας το υποσυνείδητο μας χαμογελάει και αναστεναζει όπως ακριβώς λες..:) έχω μπολικη αισιοδοξία και το άγχος έχει πέσει πολλά λεβελ άντε να μας κάνει την τιμή το σπορι μόνο αυτό μένει χαχαχαχα εμείς είμαστε έτοιμοι και αναμενουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Δεν παρεξηγησε καθόλου εννοείται εξάλλου έχεις τόσο δίκιο όσο και να προσπαθούμε να μην υπάρχει μόνο αυτό στο επίκεντρο της ζωής μας το υποσυνείδητο μας χαμογελάει και αναστεναζει όπως ακριβώς λες..:) έχω μπολικη αισιοδοξία και το άγχος έχει πέσει πολλά λεβελ άντε να μας κάνει την τιμή το σπορι μόνο αυτό μένει χαχαχαχα εμείς είμαστε έτοιμοι και αναμενουμε

Σου στέλνω οοοληηη την θετική ενέργεια που εχωωω...έχω την εντύπωση ότι είναι κοντά το σπορακι !!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Η αλήθεια είναι κορίτσι μου ότι οι περισσότερες με το που αρχίσαμε ελεύθερες επαφές είχαμε κάποιες αλλαγές στον κύκλο μας όπως επίσης και όταν ξεκινάς προσπάθειες ξαφνικά παρατηρείς πράγματα που πριν απλά περνούσαν αδιαφορα..σαυτην την περίοδο της ζωής σου θα καταλαβαίνεις το σώμα σου καλύτερα από ποτέ θα νιώθεις και το παραμικρό πονακι..εύχομαι να είσαι από τις τυχερές που πιάνουν με την πρώτη το μωρό τους..<3

Την αλλαγη του κυκλου την σκεφτηκα και ειχα ρωτήσει γυναικολογο εαν επηρεάζεται με την ελευθερη επαφημου κ ειχε πει όχι κ μου εκανε εντύπωση! Για να το λες κατι παραπανω ξερεις!

Σε ευχαριστω πολυ που με διαφωτισες ηταν ότι χρειαζόμουν αυτη τη στιγμή! Η γνωμη καποιας εμπειρης κοπελας βοηθαει πολυ!

Μακαρι να γινει αν και εχω κ πολυκυστικες.... Θετική σκέψη!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσάρα ροζ αίμα ανοιχτό μόνο το πρωί σήμερα και όλη μέρα μέχρι και τώρα τίποτα ούτε σταγόνα..πολύ περίεργα μας τα λέει η περίοδος μου..αύριο πρέπει να μου έρθει γιατί αλλιώς θα με σκάσει χαχαχαχα..υποσχέθηκα να μην κάνω ξανά τεστ και θα την πατήσω αν δεν έρθει αύριο..

@Αννια27 αγαπημένη μου δεν θέλω να χαρώ γιατί μάλλον θα μου έρθει αύριο και απλά μου κάνει προεόρτια..μην ξεχνάμε χθες έκανα τεστακι και ήταν αρνητικό..???

Έκανες τεστ πριν την καθυστέρηση άρα δεν είναι τίποτα σίγουρο. Οι γιατροί λένε ότι ακόμα και η χοριακη δεν είναι αξιόπιστη πριν την καθυστέρηση. Δεν θέλω να σου δώσω ελπίδες αλλά το ροζ είναι από τα πιο κλασικά συμπτώματα εγκυμοσυνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι στα πατώματα από το απόγευμα.Στο σπερμοδιαγραμμα με κατώτατο όριο το 15 εκατομμύρια ανά ml είχε 4 εκατομμύρια κ συνολικά 24 εκατομμύρια.Τα κάνε σε αξιόπιστο κέντρο σπερματολογιας κ καταλαβαίνετε το σοκ.Για κακη μας τύχη ο μικροβιολόγος έλειπε κ θα μιλήσουμε τη Δευτέρα.Εχει καμία σας εμπειρία;;;Έχω διαβάσει αρκετά κ όλοι λένε για εξωσωματικη με τέτοιους αριθμους,αν κ κανείς δεν αποκλείει μια σύλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Frogel είπε:

10σεπτεμβρη αγάπη..κράτησε πολύ λίγο η χαρά μου δυστυχώς..μόλις 2 εβδομάδες μετά το θετικό τεστ..τέλος πάντων Παμε για τα επόμενα με ανυπομονησία και αισιοδοξία..να σου πω την αλήθεια ήμουν τόσο σίγουρη γιαυτον τον μήνα κι εγώ που όταν είδα το αρνητικό σοκαρίστηκα..αλλά ότι είναι..θα έρθει που θα πάει..θα γίνουμε κι εμείς μανουλες :):)

Λυπάμαι πολύ, μακάρι να μη συνέβαιναν τέτοια πράγματα...Εύχομαι την επόμενη φορά να ειναι μια υπέροχη εγκυμοςυνη, να τη χαρείς και να σου δώσει ένα γερό και τελειομηνο μωράκι στην αγκαλιά σου! Όσο για τα συμπτώματα, εγω χωρίς κύκλο και έχω χαχαχα!! Έκανα και τεστ! Μη με ρωτήσετε το αποτέλεσμα! Γελάνε και οι πέτρες!! ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Περαστικά του Έλενα μου ,να ξεμπλεξετε γρήγορα από τα δοντακια !! Και να χαρίσεις αδερφάκι στο μικρό θαυματακι σου !! :-)

Ευχαριστω κοριτσάκι μου, εχουμε κανει τη νύχτα μέρα αλλα χαλάλι του! Μακάρι θετικά τεστακια να εχουμε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...