Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Όλα μπορούν να συμβούν κορίτσι μου εχε πίστη και ποτέ δεν ξέρεις..κρασάκι κουβερτουλα και κουβεντουλα..:) 

Ευχαριστώ γλυκιά μου αλλά έχω σταματήσει να έχω την πίστη που είχα απλά θέλω να περνάω τις μέρες χαλαρά!! Και να πω ότι θαυμάζω την δύναμη των κοριτσιών που πάνε με εξωσωματική απλά τις θαυμάζω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω εδω κοριτσια μου, σας διαβαζω να ξερετε...! Χθες μου τελειωσε και η περιοδος μου (εκεινη που ειχε καθυστερηση να ερθει 11-12 μερες). Ειχα ραντεβου χθες με τη γυναικολογο, αλλα λογω περιοδου δεν πηγα. Τωρα πρεπει να παρω να ξανακλεισω...! Ειπαμε θα ξεκινησουμε και εξετασεις και τα παντα ολα....!! Καλο Νοεμβρη κοριτσια μου και με γεματες κοιλιες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Kostef: 02/11

Frogel: 02/11

Liza_pan93: 02/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

Eirinik94: 24/11

Εμένα μου ήρθε κανονικά τώρα πάμε για Νοέμβρη κάπου 26/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Ηρθα κι εγω εδω κοριτσια μου, σας διαβαζω να ξερετε...! Χθες μου τελειωσε και η περιοδος μου (εκεινη που ειχε καθυστερηση να ερθει 11-12 μερες). Ειχα ραντεβου χθες με τη γυναικολογο, αλλα λογω περιοδου δεν πηγα. Τωρα πρεπει να παρω να ξανακλεισω...! Ειπαμε θα ξεκινησουμε και εξετασεις και τα παντα ολα....!! Καλο Νοεμβρη κοριτσια μου και με γεματες κοιλιες!!

Γιατί τόσες μέρες καθυστέρηση κορίτσι μου??προσπαθείτε καιρό εσείς??καλό Νοέμβρη σε όλες μας..όλα να πάνε καλά κοριτσαρες όμορφες..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εμένα μου ήρθε κανονικά τώρα πάμε για Νοέμβρη κάπου 26/11

Κορίτσι μου κι εμένα μου άρχισε τα ροζ αύριο μεθαύριο θα μου έρθει κανονικά.. νωρίτερα εμφανίστηκε σε σένα ε??μην χάσει..εγώ εσύ και το @lactaki και η @liza_pan93 είμαστε οι πρώτες στο πινακακι αλλά αποτι φαίνεται μας επισκέπτεται σιγά σιγά η κυρία..λιζακι εσύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου :-), @anna90καλως ήρθες και από εδώ ,πες μου ποτε είναι η επόμενη σιχαμενη κοκκινομουρα να σε βάλω στο πινακακι μας ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Frogel: 02/11

Liza_pan93: 02/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλό μήνα κορίτσια και καλά χουχουλιασματα

Καλό μας μήνα! Να μας φέρει πολλά πολλά πολλά θετικά αποτελέσματα! Έξω βρέχει ασταμάτητα και σκέφτομαι πως θα σηκωθώ να κάνω τις δουλειές μου! Αχ τι ωραία που είναι η ζεστασιά της κουβερτουλας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Frogel: 02/11

Liza_pan93: 02/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Καλημέρα κορίτσια μ και καλό μήνα εύχομαι αυτος ο μήνας να μας φέρει χαρά.... ???Εγώ περιμένω την Κυριακή περίοδο.... Έχω πόνους εδώ κ 5 μέρες μου φάνηκε πως ξεκίνησαν νωρίς.... ίσως είναι από τον καιρο... Για να δούμε τι κάναμε κ αυτόν τον μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου κι εμένα μου άρχισε τα ροζ αύριο μεθαύριο θα μου έρθει κανονικά.. νωρίτερα εμφανίστηκε σε σένα ε??μην χάσει..εγώ εσύ και το @lactaki και η @liza_pan93 είμαστε οι πρώτες στο πινακακι αλλά αποτι φαίνεται μας επισκέπτεται σιγά σιγά η κυρία..λιζακι εσύ???

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα!!! Ναι λίγο πιο νωρίς ήρθε αλλά καταλάβαινα ότι αυτός ο μήνας θα ήταν λίγο περίεργος γιαυτό ήξερα ότι θα μου έρθει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Frogel: 02/11

Liza_pan93: 02/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Καλό μήνα κοριτσαρες..εμένα αγαπημένη βάλε με 28/11 γιατί εμφανίστηκε σήμερα η κυρά περίοδος μη χάσει μια μέρα νωρίτερα..ελπίζω να χει θετικά ο Νοέμβρης πολλά πολλα..καλά χουχουλιασματα σε όλες:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ και καλό μήνα εύχομαι αυτος ο μήνας να μας φέρει χαρά.... ???Εγώ περιμένω την Κυριακή περίοδο.... Έχω πόνους εδώ κ 5 μέρες μου φάνηκε πως ξεκίνησαν νωρίς.... ίσως είναι από τον καιρο... Για να δούμε τι κάναμε κ αυτόν τον μηνα

Άντε κορίτσι μου κάνε την αρχή και τρέλανε μας :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλό μας μήνα! Να μας φέρει πολλά πολλά πολλά θετικά αποτελέσματα! Έξω βρέχει ασταμάτητα και σκέφτομαι πως θα σηκωθώ να κάνω τις δουλειές μου! Αχ τι ωραία που είναι η ζεστασιά της κουβερτουλας!?

Αχχχ έχεις δίκιο μέχρι και σε μας χάλασε ο καιρός και είναι τελειαααα..χθες παραλία σήμερα συννεφαρες..μου λείψε αυτός ο καιρός ..δεν γίνεται χουχουλιασμα με καλοκαίρι ρε παιδάκι μου ααχαχα :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Άντε κορίτσι μου κάνε την αρχή και τρέλανε μας :):):)

Πραγματικά σε ευχαριστώ πολύ.... Από το στόμα σου κ στου Θεού το αφτί ????αν δεν είμαι εγώ τουλάχιστον να είναι κάποια άλλη κοπελα❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Liza_pan93: 02/11

Ελενακι12: 06/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Liza_pan93: 02/11

Ελενακι12: 06/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Αννια μου με συγχωρείς κορίτσι μ απλά δεν τα ξέρω αλλά γτ με έβαλες 6/11??? Περίοδο περιμένω 3/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αννια μου με συγχωρείς κορίτσι μ απλά δεν τα ξέρω αλλά γτ με έβαλες 6/11??? Περίοδο περιμένω 3/11

Συγνώμη κορίτσι μου δικό μου λάθος διάβαζα το μήνυμα σου ότι πονάς 5 μέρες και το κεφάλι μου έκανε έναν περίεργο συνδυασμό :-( (μολις γύρισα και από την δουλειά)μην δίνεις σημασία μπερδεύτηκα ,θα το διορθώσω αμέσως !! Και εύχομαι να είσαι εσύ η πρώτη εγκυουλα του γκρουπ μας και να μας δώσεις μπόλικη μπεμπεδοσκονη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Liza_pan93: 02/11

Ελενακι12: 03/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Συγνώμη κορίτσι μου δικό μου λάθος διάβαζα το μήνυμα σου ότι πονάς 5 μέρες και το κεφάλι μου έκανε έναν περίεργο συνδυασμό :-( (μολις γύρισα και από την δουλειά)μην δίνεις σημασία μπερδεύτηκα ,θα το διορθώσω αμέσως !! Και εύχομαι να είσαι εσύ η πρώτη εγκυουλα του γκρουπ μας και να μας δώσεις μπόλικη μπεμπεδοσκονη ?

Δεν πειραζει κούκλα μου κανένα πρόβλημα απλά ρώτησα γτ νόμιζα ότι το κάνετε με άλλο τρόπο???σε υπέρ ευχαριστώ πραγματικά ❤️❤️❤️❤️❤️κ σε εσενα εύχομαι ότι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα ??❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Καλό μήνα κοριτσαρες..εμένα αγαπημένη βάλε με 28/11 γιατί εμφανίστηκε σήμερα η κυρά περίοδος μη χάσει μια μέρα νωρίτερα..ελπίζω να χει θετικά ο Νοέμβρης πολλά πολλα..καλά χουχουλιασματα σε όλες:)

Και σε εσένα κοριτσάκι μου πολλά χουχουλιασματα ,μην μου ανχωνεσαι δεν πειράζει που αδιαθετησες πάμε γερά να το τσακωσουμε το φασολακι στα πρώτα κρύα  του χειμώνα ;-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Δεν πειραζει κούκλα μου κανένα πρόβλημα απλά ρώτησα γτ νόμιζα ότι το κάνετε με άλλο τρόπο???σε υπέρ ευχαριστώ πραγματικά ❤️❤️❤️❤️❤️κ σε εσενα εύχομαι ότι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα ??❤️❤️❤️❤️

Ότι έχω εγώ δικό μου τρόπο έχω ,όπως για παράδειγμα να βρίσκω συμπτώματα κάθε μήνα και να πιστεύω ότι είμαι έγκυος? χαχα!! Πραγματικά όμως θα χαρούμε πολύ να είσαι και να ακούσουμε το πρώτο θετικό στο θέμα αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Και σε εσένα κοριτσάκι μου πολλά χουχουλιασματα ,μην μου ανχωνεσαι δεν πειράζει που αδιαθετησες πάμε γερά να το τσακωσουμε το φασολακι στα πρώτα κρύα  του χειμώνα ;-(

Έτσι γερααα.. χαχαχαχα..εντωμεταξυ το πρωί είχα αίμα τώρα μου σταμάτησε τελείως περίεργα πράγματα συμβαίνουν τι να πω..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου κι εμένα μου άρχισε τα ροζ αύριο μεθαύριο θα μου έρθει κανονικά.. νωρίτερα εμφανίστηκε σε σένα ε??μην χάσει..εγώ εσύ και το @lactaki και η @liza_pan93 είμαστε οι πρώτες στο πινακακι αλλά αποτι φαίνεται μας επισκέπτεται σιγά σιγά η κυρία..λιζακι εσύ???

μ έχει πεθάνει η κοιλιά μου ακόμα το παλεύει να κατέβει..μια έχω μια δεν έχω.. το αποτέλεσμα το ίδιο θα ναι ομως..ελπίζω να κατέβει να τελειώνω.. 25η σήμερα. είπε η γιατρός θα με πάρει τηλ.. της είπα λίγο στα γρήγορα οτι σταματάω υπερηχους κτλ για χαλάρωση αλλά θέλω να μ δώσει καμιά οδηγία σχετικά με προγεστερόνη κ προλακτίνη που παίρνω να συνεχίσω ή όχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...