Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γίνει άραγε το θαύματακι μέσα στο 2020????????!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Takira είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!! Καλή επιτυχία σε ολες μας μακάρι να έχουμε επιτυχία!!εγώ έκανα την πρώτη σπερματεγχυνση και περιμένω μέχρι την τρίτη που θα κάνω χοριακη.αλλα απογοητεύτηκα γιατί πονάει η κοιλιά μου από χθες δεν ξέρω μακάρι να κάνω λάθος αλλά τι να πω!

Κι πόνοι περιόδου είναι σύμπτωμα! Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και να έχεις μία τεράστια χοριακή!!! Κανένα άλλο σύμπτωμα έχεις παρατηρήσει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariaira είπε:

Κορίτσια μ πριν λιγο ηρθα απο την γυναικολογο δε ξερω πιο πολυ απογοητευτηκα παρα χαρηκα...

Γιατί κοριτσάκι μου τι έγινε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Μαλλον εχω πολυ δυναμη κ δε το ξερω...αντε να παρουμε τα αποτελέσματα να ξερω τι μου γινεται...

Τώρα διάβασα τι έγινε.... Μέχρι να ολοκληρωθούν οι εξετάσεις μην καταβάλλεις τόσο πολύ τον εαυτό σου... Περίμενε να δεις τι θα γίνει! Ξέρεις πόσες περιπτώσεις γυναικών ξέρω που μόλις ο γυναικολόγος τους είπε για εξωσωματική μετά από λίγο έμειναν έγκυες??? εντελώς φυσιολογικά και έχω δύο τέτοιες περιπτώσεις τουλάχιστον στο οικογενειακό μου περιβάλλον.... Σίγουρα σίγουρα δεν είναι το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο αλλά είναι και αυτός ένας τρόπος για να κρατήσει στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!! Οπότε περίμενε να δεις και από κει και πέρα έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου να πράξεις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθω κοριτσι μ αλλα με εχει παρει τοσο πολυ απο κατω που δεν σταματαω να κλαιω..εχω πιστει οτι δε θα κανω ποτε παιδακι..

Να βγουνε του αντρουλη μου τα αποτελεσματα να κανω κ τις ορμονολογικες κ να εχουμε μια πληρη εικόνα.. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mocca είπε:

Κι πόνοι περιόδου είναι σύμπτωμα! Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και να έχεις μία τεράστια χοριακή!!! Κανένα άλλο σύμπτωμα έχεις παρατηρήσει??

Έχω τρομερή όρεξη νομίζω θα φάω και τον άντρα μου πλέον και με τσούζουν λίγο οι θηλές μου.αλλα μέχρι να δω αίμα ελπίζω ότι μπορεί και να πέτυχε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Takira είπε:

Έχω τρομερή όρεξη νομίζω θα φάω και τον άντρα μου πλέον και με τσούζουν λίγο οι θηλές μου.αλλα μέχρι να δω αίμα ελπίζω ότι μπορεί και να πέτυχε?

Εύχομαι ολόψυχα να δεις αίμα σε 9 μήνες!!!!!! Κράτα μας ενήμερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Takira είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!! Καλή επιτυχία σε ολες μας μακάρι να έχουμε επιτυχία!!εγώ έκανα την πρώτη σπερματεγχυνση και περιμένω μέχρι την τρίτη που θα κάνω χοριακη.αλλα απογοητεύτηκα γιατί πονάει η κοιλιά μου από χθες δεν ξέρω μακάρι να κάνω λάθος αλλά τι να πω!

Γεια κ απο εμένα!!!! Σπερματένχυση γτ έκανες αν επιτρέπεται... θα κανω κι εγω κ δεν εχω ιδεα πως ειναι κ τι να περιμένω... ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΕΔΑΚΙ !!!!!!!! Στελνω θετική ενέργεια... δωσε μ λιγο τα φωτα σ για τη σπερματένχυση.. αν θέλεις!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Γεια κ απο εμένα!!!! Σπερματένχυση γτ έκανες αν επιτρέπεται... θα κανω κι εγω κ δεν εχω ιδεα πως ειναι κ τι να περιμένω... ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΕΔΑΚΙ !!!!!!!! Στελνω θετική ενέργεια... δωσε μ λιγο τα φωτα σ για τη σπερματένχυση.. αν θέλεις!❤️❤️

Καλημεραααα!!!έκανα γιατί προσπαθούμε συστηματικά πάνω από ένα χρόνο και ενώ όλες οι εξετάσεις και οι δικές μου κ σαλπιγγογραφια όλα τέλεια και του άντρα μου όλα καλά δεν έχω συλλάβει.ανεξηγητη υπογονιμότητα μου είπε ο γυναικολόγος μου και θέμα άγχους.περιμενω τωρα να δω τι θα γίνει.δεν είναι τίποτα η διαδικασία είναι πολύ ευκολη.μακαρι να πετύχουμε όλες και να έχουμε τα μωράκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Εύχομαι ολόψυχα να δεις αίμα σε 9 μήνες!!!!!! Κράτα μας ενήμερες!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ τουλάχιστον τα λέω σε σας και μοιράζομαι το άγχος!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Takira είπε:

Καλημεραααα!!!έκανα γιατί προσπαθούμε συστηματικά πάνω από ένα χρόνο και ενώ όλες οι εξετάσεις και οι δικές μου κ σαλπιγγογραφια όλα τέλεια και του άντρα μου όλα καλά δεν έχω συλλάβει.ανεξηγητη υπογονιμότητα μου είπε ο γυναικολόγος μου και θέμα άγχους.περιμενω τωρα να δω τι θα γίνει.δεν είναι τίποτα η διαδικασία είναι πολύ ευκολη.μακαρι να πετύχουμε όλες και να έχουμε τα μωράκια μας!!!

Ευχαριστώ παρα πολυ! Σου ευχομαι ολοψυχα ενα γερό μπεμπεδάκι❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ευχαριστώ παρα πολυ! Σου ευχομαι ολοψυχα ενα γερό μπεμπεδάκι❤️?

Να σαι καλά κοπέλα μου για όλες μας που προσπαθούμε μακάρι να μας βοηθήσει ο Θεός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/9/2019 at 8:30 ΜΜ, ο/η Mocca είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλό χειμώνα να έχουμε με πολλές εκπλήξεις!!!! ανοίγω το θέμα αυτό μιας και είμαστε και εμείς στην προσπάθεια για μωράκι και θα ήθελα πολύ παρεούλα από συμπάσχουσες!!! Για να δω είμαστε πολλές??? ????

καλησπερα! ας εχουμε εναν θαυματουργο χειμωνα ολες!!! Εδω και εγω,περιμενω με ανυπομονησια (not!!) την ακατανομαστη ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantia_12 είπε:

καλησπερα! ας εχουμε εναν θαυματουργο χειμωνα ολες!!! Εδω και εγω,περιμενω με ανυπομονησια (not!!) την ακατανομαστη ? 

Άντε γλυκιά μου με το καλό!!!! Για πεεεςςς.... Σε τι φάση βρίσκεσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mocca είπε:

Άντε γλυκιά μου με το καλό!!!! Για πεεεςςς.... Σε τι φάση βρίσκεσαι??

βρισκομαι σε φαση ας γινει  ενα θαυμα ? ειχα μια αποβολη δυο χρονια πριν και απο τοτε τιποτα,καναμε καποιες πρωτες εξετασεις οι οποιες βγηκαν καλες,θελω να ψαχτουμε περισσοτερο ο αντρας μου παλι θελει να χαλαρωσουμε και θα ερθει λεει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η konstantia_12 είπε:

βρισκομαι σε φαση ας γινει  ενα θαυμα ? ειχα μια αποβολη δυο χρονια πριν και απο τοτε τιποτα,καναμε καποιες πρωτες εξετασεις οι οποιες βγηκαν καλες,θελω να ψαχτουμε περισσοτερο ο αντρας μου παλι θελει να χαλαρωσουμε και θα ερθει λεει 

Ναι γενικότερα οι άντρες έτσι πιστεύουν.... Κοίτα αν ηλικιακά σε παίρνει okay αλλά νομίζω ότι από μία ηλικία και μετά είναι καλό να ψαχνόμαστε λίγο περισσότερο..

Εστω για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο!! εγώ πάντως σου εύχομαι ολόψυχα ότι καλύτερο και γρήγορα το θαύματακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η konstantia_12 είπε:

βρισκομαι σε φαση ας γινει  ενα θαυμα ? ειχα μια αποβολη δυο χρονια πριν και απο τοτε τιποτα,καναμε καποιες πρωτες εξετασεις οι οποιες βγηκαν καλες,θελω να ψαχτουμε περισσοτερο ο αντρας μου παλι θελει να χαλαρωσουμε και θα ερθει λεει 

Αχ ποσο σε νιωθω...κ εμεις στο ψαξιμο ημαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/9/2019 at 9:07 ΜΜ, ο/η Mariaira είπε:

Μαλλον εχω πολυ δυναμη κ δε το ξερω...αντε να παρουμε τα αποτελέσματα να ξερω τι μου γινεται...

Το ενδεχόμενο να διορθώσετε με βιταμίνες η κάποια θεραπεία οποιοδήποτε θέμα αν υπάρχει γιατί δε στο είπε??σορυ που γίνομαι καχύποπτη αλλά μη θέλει να σας ωθήσει προς αυτό....δεν προσπαθειτε κ χρόνια απ' ότι ειδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Το ενδεχόμενο να διορθώσετε με βιταμίνες η κάποια θεραπεία οποιοδήποτε θέμα αν υπάρχει γιατί δε στο είπε??σορυ που γίνομαι καχύποπτη αλλά μη θέλει να σας ωθήσει προς αυτό....δεν προσπαθειτε κ χρόνια απ' ότι ειδα

Αναλογα με το τι θα δειξουν οι εξετάσεις πιστευω θα μου πει κ τι θα μπορουμε να κανουμε απλα μ εξηγησε πως αν ειναι τοσο χαλια η μορφολογια του σπερματος θα ειναι δυσκολο να γινει φυσικη συλληψη κ θα προχωρησουμε με αλλο τροπο.

Υπομονη δεκα μερες ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mocca είπε:

Ναι γενικότερα οι άντρες έτσι πιστεύουν.... Κοίτα αν ηλικιακά σε παίρνει okay αλλά νομίζω ότι από μία ηλικία και μετά είναι καλό να ψαχνόμαστε λίγο περισσότερο..

Εστω για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο!! εγώ πάντως σου εύχομαι ολόψυχα ότι καλύτερο και γρήγορα το θαύματακι!!!!!

ειμαι 32,εγω αν ειχα το οκ του θα ειχα ξεψαχνιστει αλλα αντρες βλεπεις...χαλαρα...τι χαλαρα ανθρωπε μου με εχει φαει το αγχος ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mariaira είπε:

Το 17 ειχα δυο αποβολες αλλα απο τοτε δε καταφεραμε τπτ...

εξεταση για θρομβοφιλια εκανες? και εγω ειχα αποβολη,και απο τοτε τιποτα,καθε μηνα που ερχεται η αναθεματισμενη περναω πολυ δυσκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η konstantia_12 είπε:

εξεταση για θρομβοφιλια εκανες? και εγω ειχα αποβολη,και απο τοτε τιποτα,καθε μηνα που ερχεται η αναθεματισμενη περναω πολυ δυσκολα

Αυτό όντως, κάθε φορά που έρχεται κ εγώ κλαίω. Την τελευταία φορά μάλιστα μετά από έξι ολόκληρες μέρες καθυστέρησης οπότε είχα αρχίσει να σκέφτομαι ότι το πετύχαμε αλλά δυστυχώς τίποτα. Το άγχος είναι τόσο πολύ που πραγματικά όσο και να λένε χαλαρά, δυστυχώς αυτό δεν γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η konstantia_12 είπε:

εξεταση για θρομβοφιλια εκανες? και εγω ειχα αποβολη,και απο τοτε τιποτα,καθε μηνα που ερχεται η αναθεματισμενη περναω πολυ δυσκολα

Ναι εχω κανει, για θρομβοφιλια για αυτοανοσα σαλπιγγογραφια ο αντρας μ εχει κανει σπερμοδιαγραμμα που περιμένει να παρει τα αποτελεσματα κ εγω την τριτη κανω ορμονολογικες γιατι μολις αδιαθετησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mydream είπε:

Αυτό όντως, κάθε φορά που έρχεται κ εγώ κλαίω. Την τελευταία φορά μάλιστα μετά από έξι ολόκληρες μέρες καθυστέρησης οπότε είχα αρχίσει να σκέφτομαι ότι το πετύχαμε αλλά δυστυχώς τίποτα. Το άγχος είναι τόσο πολύ που πραγματικά όσο και να λένε χαλαρά, δυστυχώς αυτό δεν γίνεται.

Ααα καλα απο κλαμα τπτ αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...