Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

Λογικό είναι να αγχώνεσαι εντάξει αλλά θα είμαστε εδώ να σε κρατάμε στα πιιοοοο χαμηλά επίπεδα άγχους!! Παιδάκι θα βγάλεις πωωωως να μην αγχωθεις?? Βήμα βήμα όλα καλά θα πάνε!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα οκ θα είμαστε εδώ να τα λέμε αλλά 9 μήνες νομίζω θα αγχωνομαι και ρε παιδί μου πιο πολύ από τη πρώτη φορά!!! 

Μαααα καλά που χάθηκαν όλες!???? Και ιδικά τα κορίτσια που περιμένουν να μας που τα νεώτερα!!!! 

Καλησπεραα ? 

δεν εχω νεα ακομα τιποτα .. βεβεια το στηθος μου ποναει πολυ φλεβες εντονες εχω κο στα δυο πολυ !!! Κατω χαμηλα ποναω λιγο πως λεμε οπου να ναι ερχεται ... αυτο !! Κοριτσια πολυ πιστευω πως μεχρι να κανω το τεστ θα αδιαθετησω ...ομως δεν πειρεζεο τουλαχιστον ολα ειναι καλα και θα προσπαθησω ξανα και ξανα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλησπεραα ? 

δεν εχω νεα ακομα τιποτα .. βεβεια το στηθος μου ποναει πολυ φλεβες εντονες εχω κο στα δυο πολυ !!! Κατω χαμηλα ποναω λιγο πως λεμε οπου να ναι ερχεται ... αυτο !! Κοριτσια πολυ πιστευω πως μεχρι να κανω το τεστ θα αδιαθετησω ...ομως δεν πειρεζεο τουλαχιστον ολα ειναι καλα και θα προσπαθησω ξανα και ξανα. 

Μακάρι να μην αδιαθετήσεις και να δεις ενα θετικότατο τεστάκι!! Στο εύχομαι κοριτσάκι μου!! Πάντως χωρίς να είμαι και σίγουρη νομίζω οι φλέβες οι έντονες είναι καλό σημαδι.. πότε δεν περιμένεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερεςς!!! @diana8θέλω να πιστεύω πως δεν σου έχει έρθει!!!! Μπες να μας πεις τα νέα σου!? Και τα άλλα κορίτσια ελπίζω να μην έχουν δει τίποτα! Περιμένουμε νέα βρε κορίτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερεςς!!! @diana8θέλω να πιστεύω πως δεν σου έχει έρθει!!!! Μπες να μας πεις τα νέα σου!? Και τα άλλα κορίτσια ελπίζω να μην έχουν δει τίποτα! Περιμένουμε νέα βρε κορίτσια!!! 

Περιμενει νεα βρε κοριτσια...εγκυος ειναι πρεπει να της πειτε καλα νεα.....το μωρο της θελει παρεααααα!!!! Αντεεεε @diana8

Πες μας ευχαρισταααα

Καλημερεςςςς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Περιμενει νεα βρε κοριτσια...εγκυος ειναι πρεπει να της πειτε καλα νεα.....το μωρο της θελει παρεααααα!!!! Αντεεεε @diana8

Πες μας ευχαρισταααα

Καλημερεςςςς!!!!!!

Χαχα μη το γελάς!!!! Άλλη ψυχολογία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα μη το γελάς!!!! Άλλη ψυχολογία!!! 

Ο μικρος τι ωρα ξυπναει τα πρωινα ρε ...??? Γιατι σε.βλεπω καθε μερα στρατιωτη απ τα χαραματα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ο μικρος τι ωρα ξυπναει τα πρωινα ρε ...??? Γιατι σε.βλεπω καθε μερα στρατιωτη απ τα χαραματα ...

Χαχαχαχαχ τις πρωιγπυμενες μερε ξυπνούσα πρωί πηγενα για δουλειά τώρα δεν έχει ξυπνήσει ακόμα γύρο στις 8 και ξυπνάει συνήθος! Και σήμερα έχω ένα σορό δουλειές να δω πως θα κάτσει να τις κάνω να στο φέρω λίγο χαχαχα! Είσαι κ μακριά πανάθεμασε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερες!!!

Περιοδος αφαντη, 3η μερα, σταθερος κύκλος, τεστ ΑΡΝΗΤΙΚΟ....??? 

Περιμενω να κατεβει κ απλα ευχομαι να μην συμβαινει τπτ ανησυχητικο.. 

@diana8 περιμενουνε νεα σου!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μολις ξυπνησα και μολις αδιαθετησα ... οποτε μαλλον εκανα αργοτερα ωορρηξια !!! Δεν πειραζει δεν ειχα παρακολουθηση και την ωορρηξια αυτο το μηνα θα παρακολουθησω ...!!! Θελω να πω στα κοριτσια που περιμενουν πως τους ευχομαι καλα νεα να μας πουν και αν δεν ειναι καλα να μην τα παρατησουν ... να εχουμε θετικη σκεψη ... να πιστευουμε σε αυτο που θελουμε και θα ερθει !!!! ??? σας ευχαριστω που ειστε διπλα μου σε ολο αυτο !!! 

Θα σας στειλω περιπου την αλλη εβδομαδα θετικο ωορρηξιας να μου πειτε και εσεις την γνωμη σας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσια καλημερες!!!

Περιοδος αφαντη, 3η μερα, σταθερος κύκλος, τεστ ΑΡΝΗΤΙΚΟ....??? 

Περιμενω να κατεβει κ απλα ευχομαι να μην συμβαινει τπτ ανησυχητικο.. 

@diana8 περιμενουνε νεα σου!! ?

Καλημερα κοριτσι μου αδιαθετησα μολις τωρα !!! Μην στεναχωριεσαι !!! Θα τα καταφερουμε !!! Εγω θα ξεκινησω ξανα τα τεστ ωορρηξιας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου αδιαθετησα μολις τωρα !!! Μην στεναχωριεσαι !!! Θα τα καταφερουμε !!! Εγω θα ξεκινησω ξανα τα τεστ ωορρηξιας !!! 

Μαλλον θα παραγγειλω κ γω τελικα!!! ?? 

Τουλαχιστον τωρα ας ερθει..το εκανε το κομματι της...δεν ειναι να φερει κατι καλο..φτανει τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita? είπε:

Μαλλον θα παραγγειλω κ γω τελικα!!! ?? 

Τουλαχιστον τωρα ας ερθει..το εκανε το κομματι της...δεν ειναι να φερει κατι καλο..φτανει τωρα!!!

Εμενα μου φανηκαν ευκολα στη χρηση !!! 

Και εχει και τεστ εγκυμοσυνης μεσα .. εγω πηρα 10ωορρηξιας..και 3 νομιζω τεστ.. με 13,10€ καπου εκει με τα μεταφορικα  !!!

αφου εκανες και το τεστ ηρεμησε τωρα που ξερεις και θα ερθει.!!!! Θα προσπαθησω αυτο το μηνα να εχω περισσοτερες επαφες και κοντα στις γονιμες !!! Ολα θα πανε καλα κοριτσι μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Χρυσάφω:

Κοριτσι μου βαλε με 16/10 και θα δω πως θα παει με την ωορρηξια και θα σου πω !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααμαν μωρεεε οοολα αρνητικααααα ?? γαμουτ!! Δεν πειράζει μωρέ κορίτσια μου πάμε όλες για τον επόμενο μήνα!! Ευτυχώς πάνω κάτω είμαστε όλες κοντά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχαχαχ τις πρωιγπυμενες μερε ξυπνούσα πρωί πηγενα για δουλειά τώρα δεν έχει ξυπνήσει ακόμα γύρο στις 8 και ξυπνάει συνήθος! Και σήμερα έχω ένα σορό δουλειές να δω πως θα κάτσει να τις κάνω να στο φέρω λίγο χαχαχα! Είσαι κ μακριά πανάθεμασε 

Φερτον να τον εκπαιδευσω!!!!! Θα στον κανω χαλαααααααροοοοοο χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Φερτον να τον εκπαιδευσω!!!!! Θα στον κανω χαλαααααααροοοοοο χαχαχαχα

Χαχαχαχα μακάρι γιατί μια τσίτα τον διακατέχει!!! Χαχαχα λες και έχει μοτερακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχαχα μακάρι γιατί μια τσίτα τον διακατέχει!!! Χαχαχα λες και έχει μοτερακι 

Θα βρει και μια γυναικα μετα σαλονικια και την εχεις λαχειο φιλε ...ολη μερα θα γελας!!!!! Χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου θελω να σας ρωτησω τωρα τα τεστ πχ να τα ξεκινησω σαν 28η κυκλο η 30η κυκλο... δηλαδη οπως καταλαβα τωρα εκανα ωορρηξια μαλλον η 16 η 17η μερα του κυκλου ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου θελω να σας ρωτησω τωρα τα τεστ πχ να τα ξεκινησω σαν 28η κυκλο η 30η κυκλο... δηλαδη οπως καταλαβα τωρα εκανα ωορρηξια μαλλον η 16 η 17η μερα του κυκλου ... 

Τώρα η περίοδος πόσες μέρες μετά την ωορρηξία σου ήρθε? 16? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου θελω να σας ρωτησω τωρα τα τεστ πχ να τα ξεκινησω σαν 28η κυκλο η 30η κυκλο... δηλαδη οπως καταλαβα τωρα εκανα ωορρηξια μαλλον η 16 η 17η μερα του κυκλου ... 

Καλυτερα να πιάσεις όλα τα ενδεχόμενα!!! Ξεκινά σαν να κάνεις 28αρη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Τώρα η περίοδος πόσες μέρες μετά την ωορρηξία σου ήρθε? 16? 

Μαλλον ναι !! Θα τα ξεκινησω οπως με 28η κυκλο και βλεπουμε !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η diana8 είπε:

Μαλλον ναι !! Θα τα ξεκινησω οπως με 28η κυκλο και βλεπουμε !! 

Ωραία!! Έκανες κανονικά ωορρηξία εκεί την μέρα που νομίζεις!! Απλά η περίοδος είναι απόλυτα φυσιολογικό να σου έρθει ή 12 μέρες μετά την ωορρηξία ή 16 μέρες μετά την ωορρηξία!!  Δεν σημαίνει δηλαδή επειδή σου ήρθε 2 μέρες μετά ότι έκανες και ωορρηξία 2 μέρες αργότερα!!! ?? Οπότε συνεχίζεις τα τεστ έτσι όπως τα κάνεις πάντα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...