Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι κοριτσια ,βλέπω..Σε μεγενθυση χανει η φωτο.Ενδεχεται να ειναι η γραμμη αξαχνωσης..Τ παντων..

Γι αυτό ρωτάω αν βλεπεις από κοντά γιατί στην φώτο χάνεται εδώ τεστ ωορρηξίας που βγαζω φωτό που είναι καραμπαμ στην φώτο φαίνεται χαλιά!!! Ναι να περιμένεις τουλάχιστον 5-6 μέρες ακόμη και να επαναλάβεις αν είναι 10 μέρες μετά την επαφή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Γι αυτό ρωτάω αν βλεπεις από κοντά γιατί στην φώτο χάνεται εδώ τεστ ωορρηξίας που βγαζω φωτό που είναι καραμπαμ στην φώτο φαίνεται χαλιά!!! Ναι να περιμένεις τουλάχιστον 5-6 μέρες ακόμη και να επαναλάβεις αν είναι 10 μέρες μετά την επαφή!!

Ευχαριστω πολυ!Θα σας ενημερωσω αν εχω νεοτερα!Θα περιμενω λιγακι..Να ειστε καλα και καλα αποτελεσματα σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τωρα και 2 μερες εχω εντονους πονους περιοδου...Καινε οι ωοθηκες μου ,ποναει η μεση μου και ανακατευομαι..Λογικα θα αδιαθετησω σύντομα..Το τεστ εινια 10 μερες μετα την επαφη..Να περιμενω λίγο;;;Ααα και ανεβασμενη θερμοκρασια...

Βρε κορίτσι μου ολα αυτά που λες εμένα μόνο περίοδο δε μου θυμίζουν και εγώ κάτι αχνό βλέπω θα σου έλεγα να επαναλάβεις αύριο να δούμε αν είναι πιο έντονη!!! Εύχομαι να μη ξανά δεις περίοδο για καιρό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Βρε κορίτσι μου ολα αυτά που λες εμένα μόνο περίοδο δε μου θυμίζουν και εγώ κάτι αχνό βλέπω θα σου έλεγα να επαναλάβεις αύριο να δούμε αν είναι πιο έντονη!!! Εύχομαι να μη ξανά δεις περίοδο για καιρό!!! 

Σε ευχαριστώ πολυ γι τις ευχες.Να εισαι καλα...Θα περιμένω λιγο..θα φανει σε 2,3 μερες πιστεύω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Γιατί να είναι αρνητικά; Αφού λένε ότι αυτά είναι συμπτώματα!!!!!Εσύ που πήρες και τα χάπια έχεις περισσότερες πιθανότητες!!!Η προγεστερόνη μπορεί να δημιουργήσει τέτοια σύμπτωματα; Δεν νομίζω!!

Δε ξέρω τι να πω Μ έχει πεθάνει η μέση μου κ έχω κράμπες από την ώρα που ξύπνησα.. θα δείξει αν κ δεν είμαι αισιόδοξη τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Γεια σου Μανταρινάκι! Μπαίνω αρκετά αραιά πια... όχι για κάποιο άλλο λόγο αλλά δεν έχω κ κάτι να αναφέρω! Πλέον έχω αρχίσει να κοιτάζω προς μια πιο οργανωμένη προσπάθεια κ σχεδιάζω με το γιατρό τα επόμενα βήματα. Όταν θα έχω κάτι πιο ευχάριστο θα ενημερώσω!!! Ευχαριστώ που πάντα με θυμάσαι!

Εσύ πως είσαι; το Δεκέμβρη δεν περιμένεις;;; με το καλό κοριτσάκι!

Hello! Πήρες δεύτερη γνώμη για τα ινομυώματα; Ok μ' αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δε ξέρω τι να πω Μ έχει πεθάνει η μέση μου κ έχω κράμπες από την ώρα που ξύπνησα.. θα δείξει αν κ δεν είμαι αισιόδοξη τι να πω...

Όλα μπορεί να συμβαίνουν μέχρι να κάνεις χωριακη για να μάθεις!Πάντως καλύτερα έτσι να είσαι συγκρατημένη γιατί αν είσαι θα το χαρείς παρά πολύ αν όχι δεν θα απογοητευτείς τόσο!Εύχομαι όμως η καλοτυχία να συνεχιστεί!!και να τριτωσει το καλό!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@Bebouliεσύ έκανες και βγήκε αρνητικό? 

Ναι έκανα το πρωί αρνητικοτατο...!! Σε δύο μέρες περιμενω περίοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ γι τις ευχες.Να εισαι καλα...Θα περιμένω λιγο..θα φανει σε 2,3 μερες πιστεύω.

Βρε κορίτσι γιατί κανείς τεστακια αφού έχεις ιστορικό με ψευδή??.. εγώ γραμμουλα δε βλέπω αλλά υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης αφού ακόμα περιμένεις περίοδο από την μικροεπεμβαση ??.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ίσως είναι για καλό. Κ γω πονουσα. Κ λέω έρχεται. Θερμοκρασία μετράς καθόλου? 

Όχι δε μετράω καθόλου.. πάντως δε νομίζω Μ φαίνεται περίεργο αυτό το πράγμα να υποδηλώνει εγκυμοσύνη.. η μέση μου Μ έχει πεθάνει κ έχω κραμπες έντονες.. θα συνεχίσω την προγεστερόνη όπως Μ είπε κ θα πάω την Πέμπτη το πρωί για χοριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Ναι έκανα το πρωί αρνητικοτατο...!! Σε δύο μέρες περιμενω περίοδο!

Κρίμα ρε Bebouli τι να πω ίσως τον άλλο μήνα τα δώσετε όλα για όλα και είναι ο επόμενος ο τυχερός σας και στο εύχομαι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα έντονους πόνους περιόδου κ έλεγα οκ αυτό ήταν θα αδιαθετισω.... Εικρικρινα σου εύχομαι να δεις μια θετικότατη χοριακη! 

Τόσο ίδια??χαχα τι να πω.. θα δείξει αν κ δεν είμαι αισιόδοξη!! Ίσα ίσα είδα κ κάνα δυο σα τριχουλες καφέ.. αλλά υποτίθεται πως δε θα πρέπε να έχω σύμπτωματα περιόδου αφού πίνω την προγεστερόνη.. δε ξέρω κιόλας σίγουρα αλλά Μ πε η γιατρός μόλις την σταματήσεις θα αδιαθετησεις αλλιώς δε θα αδιαθετησεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Κρίμα ρε Bebouli τι να πω ίσως τον άλλο μήνα τα δώσετε όλα για όλα και είναι ο επόμενος ο τυχερός σας και στο εύχομαι!!!! 

Πόσο όλα για όλα πχια!! Οι επαφές άψογες τεστ ωορρηξίας έκανα οπότε ξέρω ακριβώς την μέρα!! τι να πω δεν ξέρω!! Τουλάχιστον να έρθει στην ώρα στην ώρα της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

@Mamounitsa Πως νιώθεις; Το είπες στον άντρα σου; 

Καλά σε γενικές γραμμές το στομάχι μου δε μ αρέσει που είναι λίγο χάλια!! Κατά τα άλλα μια χαρά! Αύριο επανάληψη χοριακης και περιμένω το γιατρό να με πάρει τηλ από εχθές μάλλον με ξέχασε τι να πω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Πόσο όλα για όλα πχια!! Οι επαφές άψογες τεστ ωορρηξίας έκανα οπότε ξέρω ακριβώς την μέρα!! τι να πω δεν ξέρω!! Τουλάχιστον να έρθει στην ώρα στην ώρα της!

Έλα ρε αφού είπαμε 25% πιθανότητες κάθε μήνα δεν προσπαθείτε πολύ καιρό καλά δε θυμάμαι!? Κάθε μέρα σεξ τέλος ? οβερ χαχαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Έλα ρε αφού είπαμε 25% πιθανότητες κάθε μήνα δεν προσπαθείτε πολύ καιρό καλά δε θυμάμαι!? Κάθε μέρα σεξ τέλος ? οβερ χαχαχα!! 

Κάθε μέρα είναι οι επαφές μας ???? αυτό το 25% αχ πολύ τραγικό!!! Δεν βαριέσαι κάποια στιγμή θα έρθει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλά σε γενικές γραμμές το στομάχι μου δε μ αρέσει που είναι λίγο χάλια!! Κατά τα άλλα μια χαρά! Αύριο επανάληψη χοριακης και περιμένω το γιατρό να με πάρει τηλ από εχθές μάλλον με ξέχασε τι να πω!!! 

Μπορεί να μην σε ξέχασε και να περιμένει την τιμή της δεύτερης χοριακης μιας που βάση αυτής θα σου κλείσει ραντεβού!!! Για να σε υπερηχογραφικά θέλει χοριακη πάνω από 1500 ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ..βρισκομαι 6 μερες πριν την περιοδο... εχω ενα τεστ στο σπιτι που λεει οτι μπορω να το κανω και  4 μερες πριν την περιοδο.. βεβαια σκεφτομαι να μη το κανω και να περιμενω !!! Η αληθεια ειναι οτι νιωθω λιγο ...σαν να περιμενω κατι χωρις να εχω προσπαθησει παρα πολυ !!! Το λεω για τις επαφες μας σε αυτο τον κυκλο ηταν πριν την ωορρηξια μια μερα .. και 3 μερες μετα !!!δυστιχως δεν μπορουσαμε παραπανω λογω δουλειας !!! Οποτε δεν μπορω να ελπιζω πολυ.!!!!  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια ..βρισκομαι 6 μερες πριν την περιοδο... εχω ενα τεστ στο σπιτι που λεει οτι μπορω να το κανω και  4 μερες πριν την περιοδο.. βεβαια σκεφτομαι να μη το κανω και να περιμενω !!! Η αληθεια ειναι οτι νιωθω λιγο ...σαν να περιμενω κατι χωρις να εχω προσπαθησει παρα πολυ !!! Το λεω για τις επαφες μας σε αυτο τον κυκλο ηταν πριν την ωορρηξια μια μερα .. και 3 μερες μετα !!!δυστιχως δεν μπορουσαμε παραπανω λογω δουλειας !!! Οποτε δεν μπορω να ελπιζω πολυ.!!!!  ?

Εγω λεω να το κανεις αν θες εγω αμα το ειχα μεσα στο ντουλαπι θα το κανα σιγουρα σιγα μη σκασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια ..βρισκομαι 6 μερες πριν την περιοδο... εχω ενα τεστ στο σπιτι που λεει οτι μπορω να το κανω και  4 μερες πριν την περιοδο.. βεβαια σκεφτομαι να μη το κανω και να περιμενω !!! Η αληθεια ειναι οτι νιωθω λιγο ...σαν να περιμενω κατι χωρις να εχω προσπαθησει παρα πολυ !!! Το λεω για τις επαφες μας σε αυτο τον κυκλο ηταν πριν την ωορρηξια μια μερα .. και 3 μερες μετα !!!δυστιχως δεν μπορουσαμε παραπανω λογω δουλειας !!! Οποτε δεν μπορω να ελπιζω πολυ.!!!!  ?

Είναι νωρίς ακόμη για τεστ και νωρίς ακόμη για το συγκεκριμένο τεστ!! Όταν λέει 4 μέρες πριν την περίοδο εννοεί από την πρώτη μέρα καθυστερησης και πίσω δηλαδή μπορείς να το κάνεις σε 3 μέρες !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Καλα απο σεναρια αλλο τιποτα κοπελιαααα

Αν δεις ολες εχουμε συμπτωματα φουλ εκτος απο αυτες που ειχαν οντως εγκυμοσυνη...οποτε χαλαρωσε και μολις δεις οτι δεν εχεις συμπτωματα μπορει ν εισαι και εγκυος...χαχα

 

Χαχαχαχαχα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Α ναι το έχω αυτό!! Ειμαι πολύ γλυκούλα ??( γιατί με λένε ξινή δεν ξέρω βέβαια ) ???????

Αααα καλά εμείς ελπίζουμε νποτε δεν ξέρεις!! Μακάρι να το πετυχες έστω αυτή την μια επαφή να ήταν σε σωστή μέρα μια χαρά μας κάνει!! 

Χαχαχα μα ποιος σε λέει; ??

Μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μπορεί να μην σε ξέχασε και να περιμένει την τιμή της δεύτερης χοριακης μιας που βάση αυτής θα σου κλείσει ραντεβού!!! Για να σε υπερηχογραφικά θέλει χοριακη πάνω από 1500 ?? 

Όχι ρε δεν νομίζω αφού είπε η κοπέλα θα σε πάρει το βράδυ ? αλλά εσύ κάνε κ μια ακόμα χοριακη! Ρε συ μπεμπουλι μου κανε το πινακάκι μια ανανέωση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...