Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 19 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

       Για να δούμε θετικά τεστακια

Mamounitsa : 05/09

Bebouli: 12/09

Jesabell: 12/09

Σταυρι: 12/09 

ViKcy: 13/09

lactaki: 13/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

Titika88: 30/09

 

 

Επεξεργάστηκε από Guest
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Titika88 κρίμα ούτε καθηστεριση να μην έχουμε να χαρούμε λίγο!!!! Δε πειράζει όμως πάρε δύναμη και την επόμενη δυναμικά!!! @ViKcyτα συμπτώματα εγκυμοσηνης και περιόδου είναι ίδια ελάχιστα προλάβενεις να καταλάβεις κάποιες μικρές λεπτομέρειες! Εγώ ασπουμε την πρώτη φορά πριστικε το στήθος και ειχα γύρο από τη θηλή λίγο πιο έντονες φλέβες και την επόμενη μυριζα τα πάντα πολύ έντονα! Αλλά επειδή κάνει κ πολλά παιχνίδια το μυαλό καλύτερα να μη κοιτάμε συμπτώματα πριν την καθυστέρηση

Εμένα Εντομεταξη δεν μου έχει έρθει ακόμα αλλά έχω κάτι πονάκια!!! Να δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@Titika88 κρίμα ούτε καθηστεριση να μην έχουμε να χαρούμε λίγο!!!! Δε πειράζει όμως πάρε δύναμη και την επόμενη δυναμικά!!! @ViKcyτα συμπτώματα εγκυμοσηνης και περιόδου είναι ίδια ελάχιστα προλάβενεις να καταλάβεις κάποιες μικρές λεπτομέρειες! Εγώ ασπουμε την πρώτη φορά πριστικε το στήθος και ειχα γύρο από τη θηλή λίγο πιο έντονες φλέβες και την επόμενη μυριζα τα πάντα πολύ έντονα! Αλλά επειδή κάνει κ πολλά παιχνίδια το μυαλό καλύτερα να μη κοιτάμε συμπτώματα πριν την καθυστέρηση

Εμένα Εντομεταξη δεν μου έχει έρθει ακόμα αλλά έχω κάτι πονάκια!!! Να δούμε 

Ναι σίγουρα έχεις δίκιο σε αυτό απλά εμένα μου κάνει εντύπωση που δεν σύμπτωματα ούτε περιόδου!Απλά έχω  ακούσει πολλά γ αυτό ρώτησα!!!Ποτέ περιμένεις;Σίγουρα η καθυστέρηση είναι το καλύτερο συμπτώμα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι σίγουρα έχεις δίκιο σε αυτό απλά εμένα μου κάνει εντύπωση που δεν σύμπτωματα ούτε περιόδου!Απλά έχω  ακούσει πολλά γ αυτό ρώτησα!!!Ποτέ περιμένεις;Σίγουρα η καθυστέρηση είναι το καλύτερο συμπτώμα!!?

Η αλήθεια πως λένε διαφορά ότι έχουν αλλά είμαι λίγο επιφυλακτική γιατί δεν έχει προλάβει ο οργανισμός να αντιληφθεί τι έχει γίνει!! Αν και οι γιατροί την εγκυμοσηνη την μετράνε από την τελευταία ημερομηνία περιόδου! Δεν έχεις κανένα σύμπτωμα περιόδου πονάκια χαμιλα τίποτα!? Σήμερα μάλλον περιμένω αλλά όχι με βεβαιότητα απόλυτη γιατί ο κύκλος μου τελευταία μου κάνει διάφορα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Η αλήθεια πως λένε διαφορά ότι έχουν αλλά είμαι λίγο επιφυλακτική γιατί δεν έχει προλάβει ο οργανισμός να αντιληφθεί τι έχει γίνει!! Αν και οι γιατροί την εγκυμοσηνη την μετράνε από την τελευταία ημερομηνία περιόδου! Δεν έχεις κανένα σύμπτωμα περιόδου πονάκια χαμιλα τίποτα!? Σήμερα μάλλον περιμένω αλλά όχι με βεβαιότητα απόλυτη γιατί ο κύκλος μου τελευταία μου κάνει διάφορα!!!! 

Όχι ποτέ δεν είχα πρώτα μου ερχόταν και μετά πονούσα μόνο τον τελευταίο καιρό μια μέρα πριν το βράδυ μου έρχεται λίγο καφέ σκούρο και την επόμενη το πρωί κατεβαίνει κανονικά!!!Αυτόν τον μήνα μόνο έχω πονακια χαμηλά και στην κοιλιά αλλά μάλλον είναι το έντερο γιατί περιμένω την άλλη εβδομάδα!Το ότι δεν έρχεται είναι θετικό σημάδι Ελπίζω και οι επόμενες έτσι να κυλήσουν και να κάνεις τεστακι!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Όχι ποτέ δεν είχα πρώτα μου ερχόταν και μετά πονούσα μόνο τον τελευταίο καιρό μια μέρα πριν το βράδυ μου έρχεται λίγο καφέ σκούρο και την επόμενη το πρωί κατεβαίνει κανονικά!!!Αυτόν τον μήνα μόνο έχω πονακια χαμηλά και στην κοιλιά αλλά μάλλον είναι το έντερο γιατί περιμένω την άλλη εβδομάδα!Το ότι δεν έρχεται είναι θετικό σημάδι Ελπίζω και οι επόμενες έτσι να κυλήσουν και να κάνεις τεστακι!!!!?

Μπορεί να μην είναι έντερο τότε και να είναι τίποτα ευχαριστο!! Και πραγματικά στο εύχομαι!! Όσο δεν έρχεται όντος είναι καλό αλλά πονάω κ δεν μου αρέσει χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

16/9 περιμενω εγω!!! 

 

Περιμενουμε την ιδια μερα !!! Με το καλο να εχουμε θετικα νεα !!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Μπορεί να μην είναι έντερο τότε και να είναι τίποτα ευχαριστο!! Και πραγματικά στο εύχομαι!! Όσο δεν έρχεται όντος είναι καλό αλλά πονάω κ δεν μου αρέσει χαχα

Ποιος ξέρει; Έχω ακόμα εγώ!!Κοίτα εφόσον όλοι λένε ότι ει ίδια τα συμπτώματα άρα ο πονος μπορεί να είναι και καλό σημάδι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@Titika88 κρίμα ούτε καθηστεριση να μην έχουμε να χαρούμε λίγο!!!! Δε πειράζει όμως πάρε δύναμη και την επόμενη δυναμικά!!! @ViKcyτα συμπτώματα εγκυμοσηνης και περιόδου είναι ίδια ελάχιστα προλάβενεις να καταλάβεις κάποιες μικρές λεπτομέρειες! Εγώ ασπουμε την πρώτη φορά πριστικε το στήθος και ειχα γύρο από τη θηλή λίγο πιο έντονες φλέβες και την επόμενη μυριζα τα πάντα πολύ έντονα! Αλλά επειδή κάνει κ πολλά παιχνίδια το μυαλό καλύτερα να μη κοιτάμε συμπτώματα πριν την καθυστέρηση

Εμένα Εντομεταξη δεν μου έχει έρθει ακόμα αλλά έχω κάτι πονάκια!!! Να δούμε 

Συμφωνω ....εγω γι αυτο δεν κοιτουσα τιποτα γιατι και μοιαζουν πολυ αλλα και κανα δυο μηνες που τα κοιτουσα μονο κακκ μου εκαναν , υπεφερα απο φουσκωματα επειδη τα παρατηρουσα....και μετα τρως και απογοητευση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Στην ώρα της μην χάσει!! Πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα!! 

Ναι και χτυπαω παραγγελια απο τωρα τα τεστ....για αρχη hometest και βλεπουμε...ομως να με πειτε ποτε ειναι οκ θα τα στελνω φωτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Αρα περιμενουμε με αγωνια @Mamounitsa!!!!! Αχ! Μακαρι να ειναι....ποτε θα κανεις τεστ???? 

Ναι καλέ παράγγειλε τα εμείς εδώ είμαστε να τα δούμε παρέα!!! Αν δεν ερθει η συχαμενη θα κάνω μαζί με το @Bebouli στις 12/9 για σασπένς χάχα! Δεν έχω στο σπίτι τεστ αν είχα αέρα θα εκανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι καλέ παράγγειλε τα εμείς εδώ είμαστε να τα δούμε παρέα!!! Αν δεν ερθει η συχαμενη θα κάνω μαζί με το @Bebouli στις 12/9 για σασπένς χάχα! Δεν έχω στο σπίτι τεστ αν είχα αέρα θα εκανα

Χαχαχαχαχα αμα περιμενεις μεχρι το @Bebouli στο λεω και εγω οτι εισαι εγκυοςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Χαχαχαχαχα αμα περιμενεις μεχρι το @Bebouli στο λεω και εγω οτι εισαι εγκυοςςςςςςςςς

Χάχα όχι ρε μη το λες τον προιγουνο μήνα είχα 43 κύκλο σήμερα είμαι 29η μέρα! Βασικά κύριος έχω κύκλο 28 γι αυτό βασικά δεν κάνω τεστ αν είχα στο σπίτι θα είχα μπει στον πειρασμό δεν πάω να αγοράσω φοβάμαι μην είναι αρνητικό χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι καλέ παράγγειλε τα εμείς εδώ είμαστε να τα δούμε παρέα!!! Αν δεν ερθει η συχαμενη θα κάνω μαζί με το @Bebouli στις 12/9 για σασπένς χάχα! Δεν έχω στο σπίτι τεστ αν είχα αέρα θα εκανα

@Mamounitsa θα αντεξεις εως τότε   ; αχ μακαρι κουκλα μου !!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Wannabeamammy είπε:

@Mamounitsa θα αντεξεις εως τότε   ; αχ μακαρι κουκλα μου !!!! ???

Δς ξέρω τι να πω η ίσως άμα περάσει το σκ και Δευτέρα δεν έχω δει τίποτα θα πάρω ένα αλλά γενικά νομίζω θα έρθει δεν έχω προαίσθημα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ναι και χτυπαω παραγγελια απο τωρα τα τεστ....για αρχη hometest και βλεπουμε...ομως να με πειτε ποτε ειναι οκ θα τα στελνω φωτο....

Οοο γες!! Βρες μια ώρα που βολεύει να τα κάνεις κάθε μέρα την ίδια ώρα!! Ποτε με πρωινά ουρα, εγώ τα κάνω μεσσημερι και να υπολογίσεις ότι δεν πρέπει να πίνεις πολλά υγρά κάνα 2 Ώρο πριν κάνεις το τεστ!!! Τα είναι θετικό όταν δεις την γραμμή έντονη έντονη σαν της ελέγχου γιατί άχνα θα βλέπεις συνεχεια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Mamounitsa : 05/09

Bebouli: 12/09

Jesabell: 12/09

Σταυρι: 12/09 

ViKcy: 13/09

lactaki: 13/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

Titika88: 30/09

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Βρε παιδιά, πώς τις ανεβάζετε τις φωτογραφίες?! (άσχετο) ?????

Εκεί που γράφεις από κάτω δείχνει έναν συνδετήρα και λέει κλικ για να επιλέξετε αρχεία πατάς εκεί και σε βγάζει να ανεβάσεις φωτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Βρε παιδιά, πώς τις ανεβάζετε τις φωτογραφίες?! (άσχετο) ?????

Όταν πας να γράψεις λέει κλικ για επιλογή αρχείου πατάς πάνω και διαλέγεις ποια φώτο θες από το κινητό σου αποστολή και ανέβηκε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...