Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόνοι όπως της περιοδου


Recommended Posts

Καλησπέρα σας, 

Θέλω να σας ρωτήσω το εξής , είχα μια εβδομάδα καθυστέρηση έκανα δύο τεστ και βγήκαν θετικά, τώρα έχω φτάσει στις 15 ημέρες καθυστέρησης και ακόμα δεν έχω πάω σε γιατρό. Το βράδυ συνήθως έχω πόνους σαν αυτους που έχουμε όταν περιμένουμε περίοδο. Είναι φυσιολογικό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Karolina1983 είπε:

Καλησπέρα σας, 

Θέλω να σας ρωτήσω το εξής , είχα μια εβδομάδα καθυστέρηση έκανα δύο τεστ και βγήκαν θετικά, τώρα έχω φτάσει στις 15 ημέρες καθυστέρησης και ακόμα δεν έχω πάω σε γιατρό. Το βράδυ συνήθως έχω πόνους σαν αυτους που έχουμε όταν περιμένουμε περίοδο. Είναι φυσιολογικό? 

Δεν έχεις κάνει χοριακη? Και στον γιατρό γιατί δεν έχεις πάει ακόμη? Τα πονακια ναι είναι φυσιολογικα απλά πρέπει να ενημερώσεις τον γιατρό σου για την συχνότητα και την διάρκεια μήπως χρειαστείς μαγνήσιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Karolina1983 είπε:

Καλησπέρα σας, 

Θέλω να σας ρωτήσω το εξής , είχα μια εβδομάδα καθυστέρηση έκανα δύο τεστ και βγήκαν θετικά, τώρα έχω φτάσει στις 15 ημέρες καθυστέρησης και ακόμα δεν έχω πάω σε γιατρό. Το βράδυ συνήθως έχω πόνους σαν αυτους που έχουμε όταν περιμένουμε περίοδο. Είναι φυσιολογικό? 

Mε το καλό! όπως σου γράφει κ η @Bebouli παραπάνω κάνε μια χοριακή! Έτσι θα δεις πως ανεβαίνουν οι τιμές αν κ με τόσες μέρες σίγουρα θα είναι πολύ ψηλά. Πάντως έχουν ήδη επιστρέψει σιγά σιγά οι πρώτοι γιατροί από τις διακοπές για να πας! Αν ο γιατρός σου είναι εκτός πάρε τον ένα τηλ! Γενικά όμως μην το αφήνεις έτσι!

Κ πάλι σου εύχομαι με το καλό και με ένα γερό μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Karolina1983 είπε:

Καλησπέρα σας, 

Θέλω να σας ρωτήσω το εξής , είχα μια εβδομάδα καθυστέρηση έκανα δύο τεστ και βγήκαν θετικά, τώρα έχω φτάσει στις 15 ημέρες καθυστέρησης και ακόμα δεν έχω πάω σε γιατρό. Το βράδυ συνήθως έχω πόνους σαν αυτους που έχουμε όταν περιμένουμε περίοδο. Είναι φυσιολογικό? 

Καλησπέρα!

Εγώ την πρώτη βδομάδα καθυστέρησης ξυπνούσα κάποια βράδια από πόνους περιόδου. Πάντως με 2 θετικά τεστ και τόσες μέρες καθυστέρηση πρέπει να πας για χοριακή και να πάρεις τον γιατρό σου τηλέφωνο. Εγώ με το που είδα θετικό τεστ (6 μέρες πριν την καθυστέρηση) τον πήρα τηλέφωνο και με έστειλε για χοριακή.

Με το καλό σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις ευχές, σήμερα επιτέλους βρήκα τον γιατρό έχω κλείσει ραντεβού για την Παρασκευή και μου είπε πως είναι φυσιολογικό να πονάω και να αγοράσω βιταμίνες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...