Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


katiakondaki

Recommended Posts

Κατια μου θελω να πιστευω πως δεν ενοχλησες κανεναν!!

Εμενα προσωπικα παντως οχι!!

Εγω νομιζα πως δημιοργηθηκε στηλη αγγελιων για να μπαινουν αγγελιες παντως τυπου.Αγγελιες προσφορας και ζητησης!!

Εφ οσον δεν μας προσβαλλουν γιατι να μην ειναι ολες δεκτες?

Ειλικρινα ειναι κριμα να γινονται διακρισεις..δεν μπορω να ξερω το γιατι..

Ξερω ομως πως δεν υπαρχει κανενας λογος να αποχωρησεις...

Εδω εξαλλου ειμαστε για αλλο λογο..

Σκεψου το καλυτερα!!

Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ.

ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΓΩ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΘΟΥΜΕ.

ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.

ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΥΤΗ Η ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

Υ.Γ. ΣΕ ΟΠΟΙΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ

ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΜΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΘΟΛΗ ΕΙΚΟΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΕΡΙΠΟΥ

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙΣ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΗΣΟΥΝ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΟΥΤΕ ΚΑΤΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΒΡΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΕ ΟΛΟΣ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΑΛΟΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.

ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ:( :( :(

ΚΑΤΙΑ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ:) :)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΟΛΕΣ ΟΤΙ Η ΚΑΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΑΣ ΑΣ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Η ΚΑΘΕΜΙΑ

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΙΑ ΟΣΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ...

ΠΡΙΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ

ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΦΟΡΟΥΜ

ΣΕΜΝΗ

ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ

ΤΥΠΙΚΗ

ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΘΥΜΗ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΟΥ

ΑΥΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

ΚΑΤΙΑ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙΣ.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ma giati oles lete

gia "mia omorfi parea pou ypirxe PALIA???"

Emeis,((((( ta nea meloi)))),

den deixnoume to endiaferon mas

gia tous synanthrwpous mas(?)

gia ta mwra(?)

gia politismenes syzitiseis???

Karamela exei ginei auto to themataki

se ola ta post! Poly ratsistiko...

KATIA

KALWS MAS KSANA-IRTHES!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katiakondaki έγραψε:

KOΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ.

ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΓΩ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΘΟΥΜΕ.

ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.

ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΥΤΗ Η ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

Υ.Γ. ΣΕ ΟΠΟΙΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.

KATIA ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΙΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ,ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΠΕΡΑΣΕ

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΦΙΛΙΑ

ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ:) :) :)

ΜΑΡΙΜΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΕΜΕΝΑ ΤΑ ΜΕΛΟΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΚΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕΛΟΥΣΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) ΕΔΩ ΜΕΣΑ :) ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΦΙΛΑΚΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

Ma giati oles lete

gia "mia omorfi parea pou ypirxe PALIA???"

Emeis,((((( ta nea meloi)))),

den deixnoume to endiaferon mas

gia tous synanthrwpous mas(?)

gia ta mwra(?)

gia politismenes syzitiseis???

Karamela exei ginei auto to themataki

se ola ta post! Poly ratsistiko...

KATIA

KALWS MAS KSANA-IRTHES!!!

ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΑΠΟΤΟΜΑ ΕΧΤΕΣ.

ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.

ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΜΙΑ.

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΟΙΑΖΕΣΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ.

ΣΙΜΟΝ ΝΑΙ ΤΗΝ ΛΑΛΑ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝΕ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ.

ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΡΑΦΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

Ma giati oles lete

gia "mia omorfi parea pou ypirxe PALIA???"

Emeis,((((( ta nea meloi)))),

den deixnoume to endiaferon mas

gia tous synanthrwpous mas(?)

gia ta mwra(?)

gia politismenes syzitiseis???

Karamela exei ginei auto to themataki

se ola ta post! Poly ratsistiko...

KATIA

KALWS MAS KSANA-IRTHES!!!

καμια σχεση marimari..

κριμα που το εθεσες ετσι..Ρατσισμος και καραμελα..

Και εμεις νεα μελη ειμασταν..

Και φυσικα ισχυουν ολα οσα προανεφερες!προς θεου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX BRE KATIA MOY EPREPE NA TO EIXA KATALABEI OTI H LALA PALI EKANE TO 8AYMA THS.XAIROME POY APOFASISES NA MEINHS.SOY TO EIPA KOITA NA DINEIS TA FWTA SOY KAI OPOIOS EXEI PROBLHMA ASTON NA TO LYSH.EGW PERIMENW APO WRA SE WRA NA GENNHSW OPOTE DEN MPAINW STO "TRYPAKI" NA KSANA SYNXHSTW.ALLA MOLIS GENNHSW ME TO KALO LEW NA MHN KATA8ESW PALI TA OPLA MOU KAI NA GYRISW STIS FILES MOU POY AGAPHSA ALLA KAI SE NEA MELH POY GIA KAPOIOUS STERH8HKA NA GNWRISW.XAIROME POLY GIA SENA KATIA MOU KAI KOITA NA MHN TO BAZEIS KATW.FILIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa έγραψε:

AX BRE KATIA MOY EPREPE NA TO EIXA KATALABEI OTI H LALA PALI EKANE TO 8AYMA THS.XAIROME POY APOFASISES NA MEINHS.SOY TO EIPA KOITA NA DINEIS TA FWTA SOY KAI OPOIOS EXEI PROBLHMA ASTON NA TO LYSH.EGW PERIMENW APO WRA SE WRA NA GENNHSW OPOTE DEN MPAINW STO "TRYPAKI" NA KSANA SYNXHSTW.ALLA MOLIS GENNHSW ME TO KALO LEW NA MHN KATA8ESW PALI TA OPLA MOU KAI NA GYRISW STIS FILES MOU POY AGAPHSA ALLA KAI SE NEA MELH POY GIA KAPOIOUS STERH8HKA NA GNWRISW.XAIROME POLY GIA SENA KATIA MOU KAI KOITA NA MHN TO BAZEIS KATW.FILIA

ΜΟΥΣΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΛΥ.

ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΑΝ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΜΑΜΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΑΥΤΟ.

ΓΥΡΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ .ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΣΕΝΑ .. ΕΙΣΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΠΟΨΗ!!! ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΑΠΛΑ ΑΣ ΜΗ ΜΙΛΑΕΙ!!! ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣΑΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΙΑ "ΝΕΑ" ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ!!!

ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΕ ΔΙΑΦΩΝΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foteini-Sakis

se euxaristw pou mou apantises

((kai tooooooso glyka))!

Mou aresei i parea tou Mammy

giati MATHAINW POLLA APO ESAS!!!

Simone mou

se euxaristw kai sena ,

(pou mou apantises)... Isws exw(-eixa)

katalavei lathos...!!!!

KATIA

den xreiazetai i sygnwmi sou..

Isoun fortismeni kai einai katanoito

apo oles mas...

KALWS THA MEINEIS STIN PAREA

giati oles lene pws dineis... xrisimes symboules!!!

Poly xairomai pou kleinei toso aisia to thema...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελος καλο ολα καλα!!!!Ειδες καλη μου ποσες ειμαστε με το μερος σου!!!Ειναι τοσο ομορφο!!Καποιες φορες καλυτερα ειναι να υπολογιζουμε αυτους που μας εχουν αναγκη και μας νοιαζονται παρα αυτους που μας κανουν να αισθανομαστε ασχημα και θελουν με οποιονδηποτε τροπο να μας αποδειξουν κατι....το μηνυμα εδοθει...

Ειμαι η Κωνσταντινα δεν σε ξερω αλλα χαιρομαι πολυ που παρεμεινες!!Ανυπομονω να ακουσω την συμβολη σου και την παρεα σου οπως και πολλες αλλες κοπελες εδω περα!!!

Φιλακια να σαι παντα καλα και να αφηνεις παντα το κακο να σε προσπερναει να αδιαφορεις!!!Σ ευχαριστουμε το μοιραστηκες ολο αυτο μαζι μας και σε βοηθησαμε να ηραμησεις...

marimari εισαι αστερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια! Ρε κορίτσια! Δύο μέρες έκανα να μπω στο μαμμυ και γίνατε... μύλος;!;! :laugh: :blink::lol:

Κάτια δεν έχουμε μιλήσει επι προσωπικού αν και είμαστε φίλες στο φεισμπουκ! Είναι δικαίωμα σου να κάνεις ό,τι θέλεις, αλλά δεδομένης της ευκαιρίας θα πω και γω τη γνώμη μου πάνω σε δύο θέματα.

Πρώτον δε με ενοχλούν οι κοπέλες που ασχολούνται με προωθητικές ενέργειες. Μέχρι τώρα έχω λάβει κάποια προσωπικά μηνύματα, αλλά σε καμία περίπτωση κάποιο απο αυτά δεν ήταν φορτικό ή πιεστικό.

Αν ο αντμιν θεωρεί οτι δεν έχουν θέση στο μάμμυ τέτοιες ενέργειες καλό θα ήταν να αποσύρει τη θεματική ενότητα εντελώς!

Επίσης καλό θα ήταν να πάρει θέση για να λήξει το θέμα μια και καλή.

Δεύτερον έχω παρατηρήσει αρκετά "ξεκατινιάσματα", όπως ανέφερε και μια προλαλήσασα σε διάφορα θέματα. Σίγουρα το φόρουμ έχει και το σκοπο της αντιπαράθεσης, αναζωογονητική είναι και η αντιπαράθεση δε λέω, αλλά καλό θα ήταν να μην τα παιρνουμε όλα προσωπικά. Δεκτές είναι όλες οι γνώμες στο φόρουμ. Δε λέω σεβαστές, γιατί και εγώ προσωπικά έχω διαβάσει κατα καιρούς απόψεις που μου φάνηκαν αστείες, όπως και οι δικές μου απόψεις μπορεί να φάνηκαν γελοίες σε κάποια μέλη, όμως δεν έχω μπει ούτε μια φορά σε θέση να σχολιάσω αρνητικά μία άποψη, ούτε να απαντήσω σε καμία επίκριση δικής μου απόψεως. Θα πρότεινα λοιπόν σε όλες μας να περιοριζόμαστε στην έκθεση απόψεων και και να μην προχωράμε σε επίκριση.

Μπορεί και η επίκριση ακόμα να είναι καλοπροαίρετη από κάποιες κοπέλες που είναι αυθόρμητες σαν χαρακτήρες, αλλά από τη στιγμή που δε γνωριζόμαστε προσωπικά, δυστυχώς καλό θα ήταν να κρατάμε τα προσχήματα. :S Η τελευταία φράση είναι απ' αυτές που δεν περίμενα ποτέ οτι θα ξεστόμιζα!! :blush::blink::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτια μου, δεν γνωρίζω επακριβώς τί έγινε αλλά θα ήθελα να επισημάνω ότι η λογοκρισία δεν έχει χώρο εδώ μέσα... Όλες εκφράζουμε τις απόψεις μας, είτε γίνονται αποδεκτές, είτε όχι... Ειδικά δε στο χώρο των αγγελιών, αλοίμονο αν αποφασίζουμε ποιές θα μείνουν και ποιές όχι, βάσει είδους και τιμής... Εδώ δεν έγινε παρατήρηση στα μέλη που αυθαίρετα και κάνοντας κατάχρηση του mammyland χρησιμοποίησαν την αποστολή μυνημάτων για να κάνουν διαφήμιση, θα μας πειράξει ο χώρος των αγγελιών που στο κάτω κάτω γι' αυτό υπάρχει;;;

Κάτια μου, σε συμπαθώ πολύ και ελπίζω να το έχεις καταλάβει... Είσαι μια έμπειρη μανούλα και μόνο καλό μπορείς να προσφέρεις σε όλες μας... Κι εμείς με τη σειρά μας μπορούμε να σε βοηθήσουμε σε κάθε σου προβληματισμό... Γι΄ αυτό είμαστε μέλη σε ένα τέτοιο forum που υμνεί τη μητρότητα και την έννοια της οικογένειας!!!

Χαίρομαι που πήρες την απόφαση και πάλι να μείνεις... Φιλιά στον ομορφονιό σου!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να ζήσετε 💞 όλο χαρές να έχουμε σ αυτό το φόρουμ ✨✨ Βουρ στο ψητό τώρα και σας εύχομαι να έχετε κι άλλες χαρές σύντομα 🤰🏼🔜 🤞
    • Κορίτσια τι κάνετε ;;  συγχαρητήρια σε όσες είδατε θετικά τεστακια ή κάνατε υπερήχους κ είδατε τα φασόλια σας !! Ποσό μα ποσό χαίρομαι για την καθεμία ξεχωριστά όταν βλέπω κάποια να ανεβάζει θετικό τεστ !!! οι υπόλοιπες εύχομαι κ πάλι από καρδιάς του χρόνου το Πάσχα να κρατάμε μωράκια ή να τα έχουμε στις κοιλιές μας !!  Στα δικά μου νέα , την 31η ημέρα μου ήρθε περίοδος (3 μέρες καθυστέρηση με αρνητικά τεστ) το πήρα λίγο βαριά ωστόσο δεν ήθελα να το δείξω λόγω των ημερών… μετα πήγαμε ένα 3ημερο κ εκεί μου έκανε πρόταση κ επίσημα με δαχτυλίδι ο άντρας μου κ όλα άλλαξαν ! Στη συνέχεια πήγα κ στους δικούς μου κ καταχάρηκα!  γυρνώντας στην καθημερινότητα ξεκίνησα τα τεστακια ωορρηξίας και σήμερα βρήκα το καραθετικο, πήρα άδεια από τη δουλειά που δουλεύω όλη μέρα εκτος σπιτιού, για μια ώρα (με δικαιολογία ότι να ναι) κ έτρεξα για λίγες τρελίτσες … αύριο αντίστοιχα κ ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα, όποτε ελπιζω να μπορέσει μια ώρα να πάρει για να κάνουμε λίγες ακόμη να αυξήσουμε πιθανότητες ! ελπιζω βγαίνοντας αυτός ο μήνας να έρθουν κ αλλά θετικά τεστακια κ μωράκια στις κοιλίτσες !
    • Κοριτσαρες μου!!!  Τι κάνετε καλέ?! Διαβάζω πόση ώρα ! Να πω κάτι αρχήν στην Μαρίνα μας @marinamanoulitsa μου να χαίρεσαι το αντράκι σου .γερό τυχερό και ευλογημένο να είναι. Εμένα σήμερα έχει γενέθλια ο γιος μου και είχα λίγο κόσμο σπίτι και αύριο έχουμε το πάρτι και για αυτό χάθηκα αυτές τις μέρες ,έτρεχα για τις λεπτομέρειες.. Κατά τ αλλά όπως σας.ειχα πει έχω γίνει σαν μπαλόνι. Έχω πρηστεί και στο πρόσωπο και εννοείται κοιλιά που μπαμ!   @Kate1992 πριν κάποιο καιρό όταν κάναμε τις πρώτες μας προσπάθειες για δεύτερο παιδί είχα ένα πολυ δύσκολο βακτήριο. Τότε είχα ενημερώσει τον γιατρό για τις προθέσεις μου και επειδή έπρεπε να πάρω οπωσδήποτε αντιβίωση μου έδωσε ακριβώς την ίδια που έδωσε τώρα και σε σένα. Επειδή δεν ήξερα αν είμαι η δεν είμαι έγκυος ο γιατρός μου είπε θα την πάρεις άφοβα αυτή. Και έτσι έκανα. Βέβαια έγκυος δεν ήμουν τότε αλλά ο συγκεκριμένος γιατρός ήταν γυναικολόγος με ειδίκευση στην γυναικεία Ουρολογία. Οπότε κάτι παραπάνω θα ξέρει! Μην μου αγχώνεσαι!!!
    • Εμένα έπαιρνε 50 ευρώ επίσκεψη βέβαια όχι σε κάθε ραντεβού, σίγουρα δεν χρέωσε 4 κ 1000€ καισαρική. Εκείνη την εποχή έλεγαν τα κορίτσια στη συζήτηση με τα δίδυμα ποσα της τάξεως των 2000-2500 ευρώ κ λέω μια χαρά είμαστε!!!😱😱😱
    • Αυτό με τα σουτιέν πονεμένη ιστορία! 😂Έχω στήθος γενικά και τώρα με την εγκυμοσύνη έχει βαρύνει κι άλλο. Εννοείται πως κανονικό σουτιέν δεν παίζει να βάλω, αθλητικά μόνο και πάλι με ζορίζουν!  Ελπίζω να μπαίνω στο μαγιό μου 😅 @Katiana1987 μωρέ την απολαμβάνω τη διαδρομή αλλά είμαι και καμμένη, γι’ αυτό λέω να περάσουν αυτές οι μέρες χαχα @Kate1992 κορίτσι μου μην αγχώνεσαι σίγουρα δεν είναι κάτι σοβαρό, θα κάνεις τη θεραπεία σου και όλα καλα. Γενικά παίζει πολύ στην εγκυμοσύνη βακτήρια/μύκητες. Αλλάζει το ph του κόλπου. Εγώ παίρνω και προβιοτικά γιατί ταλαιπωρούμαι συχνά από candida και ενδεχομένως να έχω και τώρα. Στο επόμενο τρίμηνο θα κάνω καλλιέργεια και παπ.  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...