Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


katiakondaki

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

ΠΗΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ.

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΝΟΧΛΗΘΗΚΑΝ.

ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΣΑΦΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ.

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΩ.

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΘΟΥΜΕ.

ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΕΣΩ FACEBOOK.

KAΛO ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΣΥΝΕΒΕΙ; ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΠΙΚΡΑ; ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΗ ΣΟΥ Η ΑΠΟΧΩΡΙΣΗ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ,ΑΝ ΘΕΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ Κ ΜΗΝΥΜΑ ΑΝ ΘΕΣ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΔΩ!ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katia mou το οτι υπηρξε μια μικρη παρεξηγηση δε νομιζω οτι ειναι λογος να φυγεις ανθρωποι ειμαστε και ολο και κατι μας τη δινει και μπορει να παρασυρθουμε σε καποια φαση ,εγω λεω να ηρεμησεις και να κατσεις στη θεση και θα ξεχαστει το θεμα δεν εγινε δα και κατι σοβαρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτια λες βλακείες κ καλά θα κάνεις να κάτσεις εκεί που είσαι...!!!

Το ξέρεις ότι έχεις δίκιο στο συγκεκριμένο θέμα κ μάλιστα είναι απαράδεκτο που προσπάθησα να πω κ εγώ τη γνώμη μου κ ο admin το κλείδωσε.................

Λοιπόν νομίζω ότι τέλος το πανηγύρι κ είναι καιρός για συγγνώμες...

Δεν ήξερα ότι υπήρχαν εμπάθειες...κ αν κάνω λάθος γιατί υπήρχε τόσο καιρό η άλλη αγγελία για αντιπροσώπους αποσμητικών;;;

Μια γυναίκα - μάνα δηλαδή έχει ανάγκη να ενημερώνεται μόνο για παιδαγωγούς ή οικιακούς βοηθούς και όχι για ομορφιά;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκεφτομαι να κανω και εγω το ιδιο!!! στεναχωρηθηκα για την κατια,γιατι ειναι απο τις πιο ευγενικες παρουσιες εδω μεσα και εχει βοηθησει με τις συμβουλες της πολλες κοπελες.κριμα!!!!!:( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΕΣΑΣ.

ΑΥΤΗ Η ΣΤΑΣΗ ΟΜΩΣ ΤΟΥ ADMIN:ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΛΟΓΟΣ.

ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΠΕΤΑΜΕ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ.ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΣΑΣ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΚΕΨΗΣ ΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΓΡΑΦΗΣ.

ΕΜΕΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΕΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Min eisai ypervoliki!

Des to aurio , me katharo myalo,

to thema...

Den einai toooso simantiko pia..

Egw den se kserw, alla katalavainw pws exeis files

sto Mammy kai noiazontai gia sena...

Ksana-skepsou to (tis) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

Min eisai ypervoliki!

Des to aurio , me katharo myalo,

to thema...

Den einai toooso simantiko pia..

Egw den se kserw, alla katalavainw pws exeis files

sto Mammy kai noiazontai gia sena...

Ksana-skepsou to (tis) !

ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ.

ΝΑΙ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΜΑΜΜΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.ΔΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΞΕΓΡΑΦΤΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ.ΠΑΡΟΛ' ΑΥΤΑ ΑΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ..ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΔΩ ΣΤΟ MAMMYLAND.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτια μου κι εγώ δε νομίζω ότι πρέπει να αποχωρήσεις από το mammyland...Είσαι από τα πιο παλιά μέλη εδώ και όλες οι κοπέλες έχουν διαβάσει τις συμβουλές σου...Εμένα προσωπικά δε με ενοχλούν οι αγγελίες παρά μόνο αν μου στέλνουν προσωπικά μηνύματα...

Σίγουρα πάντως γίνονται διακρίσεις εδώ μέσα..Από που κι ως που να υπάρχουν αγγελίες για διαμερίσματα σε ένα site γαι νέες μαμάδες και να μην επιτρέπονται τα καλλυντικά που στην τελική είναι για την περιποίηση των γυναικών;;;

Τέλοσπάντων, εγώ ψηφίζω να παραμείνεις στο "παιχνίδι"...:P :P :P

Σκέψου το ήρεμα και θα δεις πως αξίζει να μείνεις στην παρέα μας...:)

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα δεν θα πας πουθενα!Τωρα που μπαινω εγω θα φυγεις?ΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΤΣΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ.Ελπιζω να με θυμασαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirgeo έγραψε:

Φιλεναδα δεν θα πας πουθενα!Τωρα που μπαινω εγω θα φυγεις?ΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΤΣΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ.Ελπιζω να με θυμασαι.

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ?

ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΤΙΠΟΤΑ.

ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΖΥΓΙΣΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katia mou glykia exeis apoluto dikio!!!

den timaei to mammylant na ginontai diakriseis:dry:

emena opws k ta perissotera melh apo oti vlepw

den mas enoxlhse ka8olou h aggelia ths AVON. 8a me enoxlouse kati mono ama htan enoxlhtiko k kapoios prospa8ouse na me piasei

koroido.pragma to opoio de mou exei symvei k apo oti vlepw auto isxuei k me alla melh.

akoma k an h katia 8a parei kapoio pososto epeidh p.x. 8a proteinei

se mena na ginw antiproswpos k auto de me enoxlei

gt k egw me th seira mou k 8a vgazw to kerdos mou san

antiproswpos alla k an pw se kapoia filh mou na ginei k ayth 8a parw kapoio pososto k h filh mou omws an to proteinei se kapoia allh kopela!!

akoma k etsi nanai pou einai to provlima????????afou oloi 8a vgenoume kerdismenoi!!

anti8eta me enoxlei afantasta na vlepw kapoia melh na tsakonontai

k na ginetai xamos !!!

giati otan epikratei xaos mias suzhthshs de kleidwneis

to post admin???????einai wraia eikona auth gia to mammyland?????

H AVON MAS PEIRA3E??

admin pisteuw pws einai protimotero na akous th gnwmh

twn melwn tou foroun alliws as kleisei to ''katasthma''.

apo oti vlepeis ta perissotera melh 8eloun thn katia ara

ths a3izei ena sugnwmh.

katia mou,elpizw na mhn apoxwrhseis gt oi symvoules sou einai

arketa xrhsimnes gia ena tetoio foroum.

k episis ELPIZW O/H ADMIN NA DWSEI KAPOIES APANTHSEIS..

Lala,kala 8a kaneis na apantas mono stis syzhthseis tou 8ulasmou

giati sta upoloipa apo oti vlepeis de se upologizoun k polloi.

k oso gia ton tropo pou grafw etsi mono mporw.

k an auto enoxlei as mou zhth8ei apo admin na apoxwrhsw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glikeia mou katia....den exoume milisei pote proswpika parola ayta giati kai egw mpainw sxedon 1 xrono...blepw oti eisai mia kopela pou einai poli energi sto mammy...kai auto nomizw xreiazomaste...twra ola ta alla einai leptomereies....opws blepw ola ta koritsia lene oti den ta enoxlise..opws kai emena fisika..opote pio to problima sou?????????katse sta ayga sou..kai ante min mas stenaxwreis...giati opws blepeis kathe mera exoume diafora themata pou theloume tin gnwmi sou...:))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Να σας πω την αλήθεια στο περίπου έχω καταλάβει τι έχει συμβεί με την Κάτια και συμφωνώ ότι δεν πρέπει να φύγει για κάτι τέτοιο...

Επίσης θα συμφωνήσω με τη zouzou ότι σε άλλες συζητήσεις γίνεται της κακομοίρας και κανείς δεν το έχει κλειδώσει το θέμα να τελειώνουμε. Στο θέμα "Τα εμβόλια στα παιδιά μας" έχει πέσει το απίστευτο ξεκατίνιασμα από χθες και ακόμη εκεί! Αν είναι δυνατόν!

Η Κάτια μας πείραξε που απ'ότι κατάλαβα θέλησε να μας ενημερώσει για το πως θα γίνουμε πιο όμορφες σε μια περίοδο της ζωής μας που λίγο πολύ το χρειαζόμαστε?

Αυτά από εμένα, καλήμέρα σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katiakondaki καλημέρα και από μένα!

Λυπάμαι πολύ που δεν προλάβαμε να γνωριστούμε καλύτερα! Έγινα μέλος στο mammyland, γιατί μου άρεσε ο τρόπος που δίνατε τις γνώσεις σας, την εμπειρία σας, τις συμβουλές σας! Μου άρεσε η παρεούλα σας (katiakondaki, ntemi, kikitsaki, nyrse, eldo, tirogaridaki, simone, sandy7280,ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ mama marilenas και άλλα πολλά κορίτσια)!

Όταν σας βρήκα, πριν προλάβω να σας πω καλήμέρα εξαφανιστήκατε!

Καταλαβαίνω ότι αυτή τη στιγμή νιώθεις περίεργα, αλλά να θυμάσαι ότι εμείς δεν φταίμε για να στερηθούμε την όμορφη παρεούλα σου!Θα χαιρόμουν πολύ να ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΖΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ! Από αυτές που μας έκαναν να αγαπήσουμε το mammyland!!!!!!

Ελπίζω να τα λέμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ,ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΕΓΙΝΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ HERBALIFE.ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΒΛΕΠΕΙΣ ΣΕ ΚΕΡΔΟΣ ΤΗΣ ΛΕΓΟΜΕΝΗΣ ΠΥΡΑΜΙΔΑΣ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΑΡΑΝΟΜΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΙ ΠΟΥΛΑΣ ΕΣΥ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΛΙΑΝΙΚΑ.

ΤΟ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ Η ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΑΞΗΓΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ.:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katia me mperdepses!

Se emena (pou noiastika)

apantas pws ta exeis skeftei kala

kai apoxwreis...

To epomeno misawro apantas se alli kopela

(pou episis noiastike) pws THA to skefteis...!

Sto eipa: den einai kai toso tragiko,

me katharo myalo!!!

Efoson den xreiazesai tipota apo to Mammy

kai efoson den xaneis tis files sou (...)

min stenaxwriesai...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια,

κατια θελω να σου ξαναπω οτι αν φυγεις εσυ φευγω και εγω!!αν επιλεξεις να μην φυγεις παλι θα σε ακολουθησω! ειδες συμπαρασταση που εχεις απο τοσες κοπελες;;;;πιστευω οτι συγκινηθηκες πολυ!!!

mari mari εχθες ηταν πολυ φορτισμενη και τσαντισμενη γιαυτο συνεβηκε αυτο που αναφερεις.της το ειπες και εσυ οτι με καθαρο μυαλο θα το ξανασκεφτει και ισως δεν ειναι και απολυτο πως πρεπει να αποχωρησει.:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατια μου καλημερα :) .Εχω αρκετο καιρο να μπω στο μαμμυ και ειπα σημερα να κατσω λιγο να δω τα νεα σας.Δεν ξερω τι ακριβως εχει γινει γιατι δεν παρακολουθω αλλα απο τις απαντησης πανω κατω καταλαβα.Αν θυμασε παλιοτερα γινοταν της τρελης απο καυγαδες.Τωρα φυγαμε τα ατομα που ειμασταν τα κοκκινα πανια και ευτηχως απο οτι ειδα εφυγαν και τα ατομα που εκαναν την φασαρια προς τερψη των κακων τους χαρακτηρων φυσικα.Ετσι ποτε ποτε οταν μπαινω βλεπω παλι ηρεμες συζητησης.Θα ηθελα να σου πω να μην φυγεις απο το μαμμυ.Εμεις επρεπε να το κανουμε ηταν αναγκαιο φοβομασταν οτι θα γινοταν τα πραγματα ακομη πιο χαλια αν καθομασταν.Εισαι απο τα πλεον αξιολογα ατομα εδω μεσα.Τους μηνες που ειμουν εδω ποτε δεν ενοχλησες παντα συμβουλευες και μονο αμα ηταν αναγκαιο ελεγες το ονομα της εταιριας.Στο φιναλε ποσες φορες σε ποσα θεματα ειχαμε απαντηση ονομαστικα για καποιες εταιριες.Σιγα πια.Δλδ δεν μπορουμε να πουμε οτι τι δουλεια κανουμε?Και καλα εμενα με "εφαγαν" γιατι το ψυχολογος τους φανηκε βαρη και προσπαθησαν με καθε μεσο να με πατησουν ωστε να ανεβουν στα ματια των αλλων ως εξυπνοι εσενα γιατι?Εχω διαβασει απειρες ασχετες αγγελιες στο μαμμυ δεν νομιζω οτι ειναι κακο να βαλεις και την δικη σου.Καλο ειναι να μην φυγεις για ενα θεμα τοσο ανουσιο.Κριμα ειναι να χαθουμε ολες οι παλιες για μια αγγελια.Θα σε παροτρυνα να το ξανα σκεφτεις γλυκια μου και να δινεις τα φωτα σου σε οποια το χρειαζετε.Τωρα αν καποιος ενοχλητε αυτο ειναι δικο του θεμα και ας το λυση μονος του.Αυτα ειχα να σου πω γλυκια μου κατια και ευχομε να εισαι παντα καλα:) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...