Μετάβαση σε περιεχόμενο

εξωσωματικη με δανεικα ωαρια


bejan

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια . ανοιγω ενα νεο θεμα για να μαζευτούν τα κοριτσια που ειμαστε σε αυτη τη φαση.

ειμαι 43 χρονον και ειμαι σε αναμονη  να βρεθει δοτρια . θα ηθελα να ακουσω εμπειριες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου καλή επιτυχία εύχομαι. Από όσο γνωρίζω υπάρχουν κοπέλες που το σκέφτονται στο φόρουμ και έχει ξανανοίξει σχετικό θέμα. Όμως δεν ξέρω αν κάποια τελικά προχώρησε με δωρεά. 

Έχω υπόψη μου ότι έχει πολύ καλά ποσοστά επιτυχίας γιατί το ωάριο είναι πολύ καλής ποιότητας. 

Πιστεύω ότι θα πετύχεις! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς δύσκολο θέμα  ....Εγώ ξέρω αρκετές που ούτε καν στον εαυτό τους το είπαν  .....Επίσης έχω κοπέλα που έκανε Αλλά δεν προχώρησε.....Και εκεί εμπόριο παίζει  ..εύχομαι να βρεθεί η κατάλληλη για εσένα και να γίνεις μανούλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δισκολα αλά τι να κάνουμε που μεγαλώσαμε. Όλα για ένα παιδί. Απλά πιστεύω πος πάμε με της καλιτερες συνθήκες και εύχομαι να τα καταφέρουμε είναι ι τελευταία ευκαιρία για εμάς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η bejan είπε:

Δισκολα αλά τι να κάνουμε που μεγαλώσαμε. Όλα για ένα παιδί. Απλά πιστεύω πος πάμε με της καλιτερες συνθήκες και εύχομαι να τα καταφέρουμε είναι ι τελευταία ευκαιρία για εμάς. 

Σου εύχομαι καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου. Και σε θαυμάζω πολυ και εσένα και το σύζυγο γιατί πολλοί άνθρωποι δύσκολα παίρνουν αυτήν την απόφαση. 

Είσαι πολύ γενναία φίλη μου και με ανοιχτή καρδιά και μυαλό! Και θα γίνεις πολύ ευτυχισμένη γιατί η ευτυχία είναι για τους ανθρώπους με μεγάλη καρδιά που ξέρουν να τη διεκδικούν και να τη βρίσκουν! 

Εύχομαι γρήγορα στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τι δεν έχουμε περάσει πάνω από 15 εξωσωματικες. Πολες φορές νόμιζα πος δεν θα αντεξουμε και όμως βρικαμε την δύναμη και ι απόφαση πάρθηκε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η bejan είπε:

Και τι δεν έχουμε περάσει πάνω από 15 εξωσωματικες. Πολες φορές νόμιζα πος δεν θα αντεξουμε και όμως βρικαμε την δύναμη και ι απόφαση πάρθηκε. 

Κορίτσι μου με το καλό εύχομαι να πετύχεται !!Εχω φίλη που πέτυχε με τη πρώτη με δανεικά ωάρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/6/2019 at 10:53 ΠΜ, ο/η bejan είπε:

Καλημερα κοριτσια . ανοιγω ενα νεο θεμα για να μαζευτούν τα κοριτσια που ειμαστε σε αυτη τη φαση.

ειμαι 43 χρονον και ειμαι σε αναμονη  να βρεθει δοτρια . θα ηθελα να ακουσω εμπειριες.

κουραγιο ολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές γυναίκες έχουν πετύχει με δανεικά ωάρια! Κι εγώ θα προχώραγα με δανεικά εαν αποτύχαινα στην τελευταία μου προσπάθεια. Δεν θα σε ενδιαφέρει καθόλου όταν θα μείνεις έγκυος και θα μεγαλώνεις το/τα αγγελουδάκια σου γιατί όλα αυτά είναι ένα δώρο που μας δίνεται από την επιστήμη. Σκέψου παλιότερα οι γυναίκες που δεν είχαν καν αυτή την επιλογή, πόσες μένανε χωρίς παιδί, αλλά τώρα αυτό μας προσφέρεται απλόχερα και καλό θα είναι να ευγνωμονούμε που υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

Μπράβο σου και είμαι σίγουρη ότι θα το πετύχεις! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα

 

Εγώ έχω ήδη ένα μωράκι 6 μηνών Οι δανεικά ωαρια κ τώρα έχω κάνει εμβρυομεταφορα κ περιμένω τα αποτελέσματα με τις υπόλοιπες βλαστοκύστες. Στην αρχή  φοβόμουν για το πώς θα νοιώθω όταν τον γεννήσω όμως ειλικρινά δεν τον αλλάζω με τίποτα.Ειναι ο μικρός μου πρίγκιπας κ εγώ η μανούλα του. Πότε δε σκέφτομαι ότι το γενετικό υλικό είναι μιας άλλης κοπέλας πάρα μόνο όταν πηγαίνω στην εκκλησία κ της ανάβω ένα κερί για να την ευχαριστήσω.  Χωρίς αυτή δε θα ένοιωθα τι θα πει ΕΥΤΥΧΊΑ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η sophiag είπε:

Καλησπέρα

 

Εγώ έχω ήδη ένα μωράκι 6 μηνών Οι δανεικά ωαρια κ τώρα έχω κάνει εμβρυομεταφορα κ περιμένω τα αποτελέσματα με τις υπόλοιπες βλαστοκύστες. Στην αρχή  φοβόμουν για το πώς θα νοιώθω όταν τον γεννήσω όμως ειλικρινά δεν τον αλλάζω με τίποτα.Ειναι ο μικρός μου πρίγκιπας κ εγώ η μανούλα του. Πότε δε σκέφτομαι ότι το γενετικό υλικό είναι μιας άλλης κοπέλας πάρα μόνο όταν πηγαίνω στην εκκλησία κ της ανάβω ένα κερί για να την ευχαριστήσω.  Χωρίς αυτή δε θα ένοιωθα τι θα πει ΕΥΤΥΧΊΑ 

Να σου ζήσει! 

Καλή επιτυχία σου εύχομαι και σε αυτή την προσπάθειά. Να έρθει άλλος ένας μικρός πρίγκηπας ή μια μικρή πριγκίπισσα και να ολοκληρωθεί η ευτυχία σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/7/2019 at 4:17 ΜΜ, ο/η sophiag είπε:

Καλησπέρα

 

Εγώ έχω ήδη ένα μωράκι 6 μηνών Οι δανεικά ωαρια κ τώρα έχω κάνει εμβρυομεταφορα κ περιμένω τα αποτελέσματα με τις υπόλοιπες βλαστοκύστες. Στην αρχή  φοβόμουν για το πώς θα νοιώθω όταν τον γεννήσω όμως ειλικρινά δεν τον αλλάζω με τίποτα.Ειναι ο μικρός μου πρίγκιπας κ εγώ η μανούλα του. Πότε δε σκέφτομαι ότι το γενετικό υλικό είναι μιας άλλης κοπέλας πάρα μόνο όταν πηγαίνω στην εκκλησία κ της ανάβω ένα κερί για να την ευχαριστήσω.  Χωρίς αυτή δε θα ένοιωθα τι θα πει ΕΥΤΥΧΊΑ 

Να χερεστε το παιδάκι σας και με το καλό σου εύχομαι να έρθει και το δεύτερο  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/7/2019 at 4:17 ΜΜ, ο/η sophiag είπε:

Καλησπέρα

 

Εγώ έχω ήδη ένα μωράκι 6 μηνών Οι δανεικά ωαρια κ τώρα έχω κάνει εμβρυομεταφορα κ περιμένω τα αποτελέσματα με τις υπόλοιπες βλαστοκύστες. Στην αρχή  φοβόμουν για το πώς θα νοιώθω όταν τον γεννήσω όμως ειλικρινά δεν τον αλλάζω με τίποτα.Ειναι ο μικρός μου πρίγκιπας κ εγώ η μανούλα του. Πότε δε σκέφτομαι ότι το γενετικό υλικό είναι μιας άλλης κοπέλας πάρα μόνο όταν πηγαίνω στην εκκλησία κ της ανάβω ένα κερί για να την ευχαριστήσω.  Χωρίς αυτή δε θα ένοιωθα τι θα πει ΕΥΤΥΧΊΑ 

Η απόλυτη ευτυχία...τι να σε ενοχλεί....χίλια μπράβο που προχώρησες στο επόμενο τόσο γρήγορα....μπράβο ...και με το καλό....

Όπως είπε παραπάνω μια κοπέλα ....δεν εχει καμία απόλυτος διάφορα....δικά μας παιδιά είναι ολα....είτε το κυοφορεις είτε θα το έπαιρνες από κάποιο ίδρυμα....Μην ξεχνάμε Μάνα είναι αυτή που το μεγαλώνει ...που νοιάζεται που είναι δίπλα του κάθε στιγμή.....πόσες γεννάνε και τα παρατάνε;;; μάνες είναι ;; Όχι βέβαια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Sunset13 είπε:

Η απόλυτη ευτυχία...τι να σε ενοχλεί....χίλια μπράβο που προχώρησες στο επόμενο τόσο γρήγορα....μπράβο ...και με το καλό....

Όπως είπε παραπάνω μια κοπέλα ....δεν εχει καμία απόλυτος διάφορα....δικά μας παιδιά είναι ολα....είτε το κυοφορεις είτε θα το έπαιρνες από κάποιο ίδρυμα....Μην ξεχνάμε Μάνα είναι αυτή που το μεγαλώνει ...που νοιάζεται που είναι δίπλα του κάθε στιγμή.....πόσες γεννάνε και τα παρατάνε;;; μάνες είναι ;; Όχι βέβαια ...

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια, ειμαι της αποψεως οτι ολου του κοσμου τα παιδια ειναι και δικα μας. Αν ηθελε ο αντρας μου εγω δε θα εκανα καμια εξωσωματικη εστω και με δωρεα, θα υιοθετουσα γιατι αυτο πιστευω οτι ειναι οτι καλητερο μπορεις να κανεις σε αυτη τη ζωη, να παρεις μια ψυχουλα που καποιοι την πεταξαν στο δρομο και να της δωσεις ζωη, αγαπη και ελπιδα για το αυριο.

Ισως τελικα καταφερω τον ανδρα μου, ισως μπορεσω καποια στιγμη να του δωσω να καταλαβει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η bejan είπε:

Να χερεστε το παιδάκι σας και με το καλό σου εύχομαι να έρθει και το δεύτερο  

Χιλια ευχαριστω . Αυριο θα εχω τα αποτελεσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sophiag είπε:

Χιλια ευχαριστω . Αυριο θα εχω τα αποτελεσματα...

Καλή επιτυχία!!!! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη. Αν θες μας ενημερώνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η sophiag είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έχω νέα ευχάριστα μου τηλ κ μου είπαν ότι η χωρική είναι 260. Δεν ξερω τινα κάνω από τη χαρά μου

Συγχαρητήρια! Αυτό που κάνεις να το συνεχίσεις! Δηλαδή να χαρείς κ να απολαύσεις τους καρπούς όλων σου των προσπαθειών! Σε λίγο καιρό θα έχεις την οικογένεια που ονειρεύεσαι! Μπράβο σου γιατί έδειξες μεγαλείο και το αξίζεις!

Πάντως σε σχέση με αυτό που έλεγες πριν, φίλη μου με πολύ μεγάλο πρόβλημα αποφάσισε να μην πάρει δανεικά όχι γιατί την ένοιαζε ποιου είναι το γενετικό υλικό αλλά επειδή λόγω των προβλημάτων της είχε κ πάλι σχετικά κακές πιθανότητες. Τον άντρα της δεν τον ενδιέφερε καθόλου αν θα είναι το δικό τους υλικό ή όχι και στράφηκαν στην υιοθεσία με την άποψη ότι εκεί δεν παίζουμε με πιθανότητες ξέρουμε το αποτέλεσμα. Είχε λίγη διαδικασία όντως όμως τώρα έχουν το γιο τους κ είναι τρισευτυχισμένοι. Πραγματικά τελικά δεν έχει σημασία... το παιδί το αγαπάς γιατί το μεγαλώνεις όχι επειδή έχει το dna σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sophiag είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έχω νέα ευχάριστα μου τηλ κ μου είπαν ότι η χωρική είναι 260. Δεν ξερω τινα κάνω από τη χαρά μου

Συγχαρητηρια κοριτσι!!! Ολα να σου πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sophiag είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έχω νέα ευχάριστα μου τηλ κ μου είπαν ότι η χωρική είναι 260. Δεν ξερω τινα κάνω από τη χαρά μου

Μπράβο! Τελειομηνη και ανέφελη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sophiag είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έχω νέα ευχάριστα μου τηλ κ μου είπαν ότι η χωρική είναι 260. Δεν ξερω τινα κάνω από τη χαρά μου

Μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!Μπραβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...