Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Λογικά ο γιατρός θα σου πει να επαναλάβεις τη χοριακή για να δει αν ανεβαίνει ή αν πέφτει (που μακάρι να μην γίνει!). Εύχομαι σύντομα με καλά νέα!

Αυτό μου είπε.,,Τετάρτη επανάληψη και θα είμαστε σε επικοινωνία πτι χρειαστώ ! Του είπα ότι πονάω και μ είπε ξεκούραση.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mia ? είπε:

Αυτό μου είπε.,,Τετάρτη επανάληψη και θα είμαστε σε επικοινωνία πτι χρειαστώ ! Του είπα ότι πονάω και μ είπε ξεκούραση.,, 

Να ξαπλωσεις , να ξεκουραστεις και να κρατας την κοιλιτσα σου ζεστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mia ? είπε:

Αυτό μου είπε.,,Τετάρτη επανάληψη και θα είμαστε σε επικοινωνία πτι χρειαστώ ! Του είπα ότι πονάω και μ είπε ξεκούραση.,, 

Άρα αύριο η επανάληψη; μακάρι να είναι υψηλότερη η τιμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mia ? είπε:

Καλημερα κοροτσια .,, έκανα χοριακη πρωί πρωί .,, μόλις πήρα αποτέλεσμα.,, είναι 15. Αλλά τώρα γύρισα σπίτι και πονάει η κοιλιά μ σαν να αδιαθετησω και έχω και ροζ πολύ όπως όταν μου έρχεται.,,, περιμένω να με πάρει ο γιατρός μ πίσω 

Γι αυτό σου είπα χθες κάνε χοριακη για να δεις την τιμή μην τυχόν είναι βιοχημική!! Γι'αυτό το λόγο ήταν αχνό το τεστ λόγω της τιμης!!! Δεν μας ενδιαφέρει πως ξεκινάει μας ενδιαφέρει μετά από 48 ώρες να έχει διπλασιαστεί!! Σου έδωσε προγεστερόνη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mia ? είπε:

Κορίτσια αδιαθέτησα .., 

Ελα ρε κορίτσι... κρίμα, δεν πειράζει αντεεε κατι πηγε ναγίνει ομως ,οπότε μάζεψε δυνάμεις για τον επόμενο μηνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mia ? είπε:

Κορίτσια αδιαθέτησα .., 

Κορίτσι δν πειράζει!Η ουσία είναι ότι μπορείς να μείνεις έγκυος κ αυτό σημαίνει ότι τους επόμενους μήνες θα γίνει! Άλλωστε, δν προσπαθείς κ πολύ καιρό,μην απογοητεύσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mia ? Κρίμα κορίτσι... Όμως μη στενοχωριέσαι θα ξαναγίνει θα δεις! Πάντως η χοριακή σου ηταν θετική απλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε... η αλήθεια είναι τελικά τεστ μονο μετά την καθυστέρηση. Θα δεις σε λιγο καιρό θα ξαναγίνει! Κ θα έρθει για να μείνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Χαθηκα λιγουλακι..ειχα τον γαμο, φωτογραφησεις, τωρα ξανα εχω μια δεξιωση κ μετα επιτελους διακοπες!!!!

@Tokyo συμφωνω κ γω να το αφησουμε αν δεν βρεθει κατι καλυτερο..οχι οτι μας πηγε καλα απλα καλυπτει κ τον επομενο μηνα ο τιτλος!!! 

@Mia ? μου ο επομενος μηνας να ειναι πιο τυχερος κοριτσι μου!!!

Εγω εχω χαθει τελειως μ αυτα κ με κεινα...Γονιμες δεν βρηκα γιατι ειχα 2 τεστακια μονο κ το δευτερο βγηκε αχνο θετικο!! Απο κει κ μετα εκανα τις προσπαθιες μου αλλα το αφησε στην τυχη του!! Δεν θυμαμαι ουτε ημερομηνια που θα αδιαθετησω!!! Τρεχω στην εφαρμογη γιατι μαλλον κοντευει!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

Χαθηκα λιγουλακι..ειχα τον γαμο, φωτογραφησεις, τωρα ξανα εχω μια δεξιωση κ μετα επιτελους διακοπες!!!!

@Tokyo συμφωνω κ γω να το αφησουμε αν δεν βρεθει κατι καλυτερο..οχι οτι μας πηγε καλα απλα καλυπτει κ τον επομενο μηνα ο τιτλος!!! 

@Mia ? μου ο επομενος μηνας να ειναι πιο τυχερος κοριτσι μου!!!

Εγω εχω χαθει τελειως μ αυτα κ με κεινα...Γονιμες δεν βρηκα γιατι ειχα 2 τεστακια μονο κ το δευτερο βγηκε αχνο θετικο!! Απο κει κ μετα εκανα τις προσπαθιες μου αλλα το αφησε στην τυχη του!! Δεν θυμαμαι ουτε ημερομηνια που θα αδιαθετησω!!! Τρεχω στην εφαρμογη γιατι μαλλον κοντευει!!! ???

Κορίτσι παντρεύτηκες;;; Να ζήσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mia ? είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ γι αυτά που μου είπατε... αν πω ότι δεν στεναχωρήθηκα ψέματα θα πω.... 

Να πω ότι δνε σε καταλάβαινω;; Ψέματα θα πω....

Ξέρω απόλυτα πως νιώθεις..

Εύχομαι ο Αύγουστος να ναι ο μήνας που θα σου δώσει την μεγαλύτερη χαρά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι παντρεύτηκες;;; Να ζήσετε!!!

Παντρευτηκα!!!! Ευχαριστω πολυ!!! Κ τωρα ξερετε ε;; Αντε κ του χρονου 3...κτλ κτλ κτλ!!! Πρωτα ο Θεος απανταω κ ολα στη σειρα τους!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Παντρευτηκα!!!! Ευχαριστω πολυ!!! Κ τωρα ξερετε ε;; Αντε κ του χρονου 3...κτλ κτλ κτλ!!! Πρωτα ο Θεος απανταω κ ολα στη σειρα τους!!! ??

Να ζήσετε βρε κορίτσι!!Ας τους να λένε..πάντα λένε άλλωστε!Να είστε πάντα ευτυχισμένοι κ ερωτευμένοι!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Παντρευτηκα!!!! Ευχαριστω πολυ!!! Κ τωρα ξερετε ε;; Αντε κ του χρονου 3...κτλ κτλ κτλ!!! Πρωτα ο Θεος απανταω κ ολα στη σειρα τους!!! ??

Να ζήσετε κορίτσι μου!!! Υγεία και Ευτυχία στο σπιτικό σας και όλα τα άλλα θα ρθουν.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια τι κανετε? τι ειναι αυτο που εχουν καποιες κοπελες κατω απο το μηνυμα τους οπως πχ η @Mantarini που λεει ποσων εβδομαδων εισαι ? πως μπαινει ειναι καποια εφαρμογη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/7/2019 at 9:24 ΠΜ, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

Χαθηκα λιγουλακι..ειχα τον γαμο, φωτογραφησεις, τωρα ξανα εχω μια δεξιωση κ μετα επιτελους διακοπες!!!!

@Tokyo συμφωνω κ γω να το αφησουμε αν δεν βρεθει κατι καλυτερο..οχι οτι μας πηγε καλα απλα καλυπτει κ τον επομενο μηνα ο τιτλος!!! 

@Mia ? μου ο επομενος μηνας να ειναι πιο τυχερος κοριτσι μου!!!

Εγω εχω χαθει τελειως μ αυτα κ με κεινα...Γονιμες δεν βρηκα γιατι ειχα 2 τεστακια μονο κ το δευτερο βγηκε αχνο θετικο!! Απο κει κ μετα εκανα τις προσπαθιες μου αλλα το αφησε στην τυχη του!! Δεν θυμαμαι ουτε ημερομηνια που θα αδιαθετησω!!! Τρεχω στην εφαρμογη γιατι μαλλον κοντευει!!! ???

@Maroulita μου, να ζήσετε και πάντα να είστε ευτυχισμένοι....και ο γάμος είναι αγώνας...:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

@Maroulita μου, να ζήσετε και πάντα να είστε ευτυχισμένοι....και ο γάμος είναι αγώνας...:) :)

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!  Με το καλο το μωρακι σας!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

καλησπερα κοριτσακια τι κανετε? τι ειναι αυτο που εχουν καποιες κοπελες κατω απο το μηνυμα τους οπως πχ η @Mantarini που λεει ποσων εβδομαδων εισαι ? πως μπαινει ειναι καποια εφαρμογη ?

κορίτσι μου είναι στικερακι για φορουμς... Έχει διάφορα.. Για σχέση, για γάμο, για εγκυμοσύνη.. άμα πατήσεις πάνω θα σε μεταφέρει σε άλλη σελίδα και θα ακολουθήσεις τις οδηγίες να φτιάξεις το δικό σου με ότι θέμα θέλεις.. Και μετά πας στις ρυθμίσεις του προφίλ σου και βάζεις το κωδικό που θα σου δώσει το άλλο σάιτ στην υπογραφή σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας έχω πρήξει ξέρω.,, αλλά πως γίνεται να είναι αρνητικό το τεστ που έκανα με πρωινά πυρά και θετική η χοριακη; Το σκέφτομαι συνέχεια.,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mia ? είπε:

Κορίτσια σας έχω πρήξει ξέρω.,, αλλά πως γίνεται να είναι αρνητικό το τεστ που έκανα με πρωινά πυρά και θετική η χοριακη; Το σκέφτομαι συνέχεια.,,

Καλημέρα! Μα.ειναι λογικό να το σκέφτεσαι! Ποια δεν θα το σκεφτόταν...

Κοιτα η χοριακή ειναι εξέταση ακριβείας. Το τεστ πιάνει απο ενα επίπεδο κ πανω, πολλες έγκυες έχουν αρνητικό τεστ κ βλέπουν θετικό μετά από μέρες καθυστέρηση. Όπως το σκέφτομαι, μάλλον τη μέρα του θετικού ειχες υψηλότερη τιμή κ μετά άρχισε η πτώση οπότε το τεστ έβγαινε αρνητικό. Η ανάλυση βλέπει ολες τις τιμές ακομα κ αρνητικές όπως 5, οπότε προφανώς κ είδε το δικό σου. Κοίτα ξέρω οτι εείναι δύσκολο, αλλά μην αναλωνεσαι στα πως κ γιατί, σκέψου μόνο το επόμενο... Εύχομαι σύντομα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mia ? είπε:

Κορίτσια σας έχω πρήξει ξέρω.,, αλλά πως γίνεται να είναι αρνητικό το τεστ που έκανα με πρωινά πυρά και θετική η χοριακη; Το σκέφτομαι συνέχεια.,,

Καλημερα κοριτσι μου!Μην στενοχωριέσαι!Καλα σου γραφει  η @Tokyo.Χρειάζεται να πηγαίνουμε παρακάτω...Θα γίνει το θαυμα σου ,να εισαι σιγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mia ? είπε:

Κορίτσια σας έχω πρήξει ξέρω.,, αλλά πως γίνεται να είναι αρνητικό το τεστ που έκανα με πρωινά πυρά και θετική η χοριακη; Το σκέφτομαι συνέχεια.,,

κοριτσι μου καταρχήν κουραγιο...Μιλησες με τον γυναικολογο σου ?ειχες κανονική ροη περιοδου?μηπως συμβαινει κατι άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας... Σ λιγάκι θα μπω για την σαλπιγγογραφια... Πφφφφφφ έχω χτυπήσει κόκκινο νομίζω 

Φοβάμαι κ τη διαδικασία κ το αποτέλεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...