Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζητάω Gonal


Recommended Posts

Καλησπέρα. Θα με ενδιέφερε, αν έχει περισσέψει σε κάποια κοπέλα, GONAL 900 UI να μου τη δώσει, μια και θέλω 3, αλλά αδυνατώ να τις συγκεντρώσω έως τον άλλο μήνα που έχω κανονίσει εξωσωματική. Δυστυχώς, εξαρτώμαι από αυτές για να μην ακυρώσω το ραντεβού. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι, δεν το έχω ξανακουσει. Πώς ακριβώς γίνεται; Τι χαρτιά θέλω; Ξέρω σίγουρα ότι δεν υπάρχει στο δικό μου Δήμο. Μπορώ να προμηθευτώ από άλλον; Μου φαίνεται απίθανο πάντως και να μπορούσα, γιατί βάσει φορολογικής έχω εισόδημα πολύ παραπάνω από το όριο της φτώχειας... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Καλησπέρα. Θα με ενδιέφερε, αν έχει περισσέψει σε κάποια κοπέλα, GONAL 900 UI να μου τη δώσει, μια και θέλω 3, αλλά αδυνατώ να τις συγκεντρώσω έως τον άλλο μήνα που έχω κανονίσει εξωσωματική. Δυστυχώς, εξαρτώμαι από αυτές για να μην ακυρώσω το ραντεβού. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Υπάρχει μια που ανοίχτηκε τη προηγούμενη Τετάρτη και χρησιμοποιήθηκε μόνο μια δόση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μπορούσες να μου στείλεις μήνυμα με περισσότερες πληροφορίες;;;; Κοντεύω να κλάψω που βλέπω κοπέλες ξένες να με νιώθουν και να ανταποκρίνονται σε αυτό που πολλοί σχολιάζουν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Θα μπορούσες να μου στείλεις μήνυμα με περισσότερες πληροφορίες;;;; Κοντεύω να κλάψω που βλέπω κοπέλες ξένες να με νιώθουν και να ανταποκρίνονται σε αυτό που πολλοί σχολιάζουν.....

Τι να σου στείλω??πες μου αν τη θες να πας να της πάρεις απο κερατσινι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τι να σου στείλω??πες μου αν τη θες να πας να της πάρεις απο κερατσινι

Ναι, τη θέλω, απλώς για περισσότερες λεπτομέρειες (πού είσαι κλπ), ώστε να στείλω τη μητέρα μου (εγώ μένω επαρχία).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2019 at 6:00 ΜΜ, ο/η konstantinaVE είπε:

Καλησπέρα. Θα με ενδιέφερε, αν έχει περισσέψει σε κάποια κοπέλα, GONAL 900 UI να μου τη δώσει, μια και θέλω 3, αλλά αδυνατώ να τις συγκεντρώσω έως τον άλλο μήνα που έχω κανονίσει εξωσωματική. Δυστυχώς, εξαρτώμαι από αυτές για να μην ακυρώσω το ραντεβού. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Kατι συμβαίνει με τα μυνήματα και δε μπορώ να σου στείλω αν θέλεις στειλε μου εσύ πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από επιτροπή έχεις περάσει; Για τα φαρμακεία δεν ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες (ίσως με μια αναζήτηση στο Google βρεις ό,τι χρειάζεσαι), αλλά για επιτροπή δεν νομίζω να πας βάσει εισοδηματικών κριτηρίων γιατί κι εμείς είμαστε πάνω από το όριο της φτώχειας, αλλά μας έχουν εγκρίνει. Καλή επιτυχία να έχεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kατι συμβαίνει με τα μυνήματα και δε μπορώ να σου στείλω αν θέλεις στειλε μου εσύ πμ

Δεν με αφήνει να σου στείλω. Θέλεις να την αφήσεις κάπου να περάσει η μητέρα μου να την πάρει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Από επιτροπή έχεις περάσει; Για τα φαρμακεία δεν ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες (ίσως με μια αναζήτηση στο Google βρεις ό,τι χρειάζεσαι), αλλά για επιτροπή δεν νομίζω να πας βάσει εισοδηματικών κριτηρίων γιατί κι εμείς είμαστε πάνω από το όριο της φτώχειας, αλλά μας έχουν εγκρίνει. Καλή επιτυχία να έχεις! 

Έχω κανονίσει φυσικό κύκλο για τον άλλο μήνα, αλλά αλλάξαμε με το γιατρό και θα κάνω βραχύ πρωτόκολλο. Δεν προλαβαίνω να κάνω εξετάσεις για επιτροπή μες στο καλοκαίρι, χωριά που δεν έκανα τη διαδικασία γιατί δεν πάμε για λόγους υπογονιμότητας, αλλά κληρονομικού νοσήματος.

Αν το ήξερα νωρίτερα θα τα είχα κάνει όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Δεν με αφήνει να σου στείλω. Θέλεις να την αφήσεις κάπου να περάσει η μητέρα μου να την πάρει;

Στειλε μου το ξεμπλοκαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια υπόψιν οι ανοιχτές ενέσεις κρατάνε μόνο 28 ημέρες 

Από επιτροπή δεν μπορείς να περάσεις να της πάρεις δωρεάν; δεν παίζει ρόλο η οικονομική κατάσταση στην επιτροπή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κοριτσια υπόψιν οι ανοιχτές ενέσεις κρατάνε μόνο 28 ημέρες 

Από επιτροπή δεν μπορείς να περάσεις να της πάρεις δωρεάν; δεν παίζει ρόλο η οικονομική κατάσταση στην επιτροπή 

Ωχ, αυτό δεν το γνώριζα.... Είναι σίγουρο αυτό;;; Γιατί δε θα πάω ακόμα, θέλω ένα μηνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Ωχ, αυτό δεν το γνώριζα.... Είναι σίγουρο αυτό;;; Γιατί δε θα πάω ακόμα, θέλω ένα μηνα....

Εγώ ρώτησα όταν πήρα τα φαμρκα και μου είπαν αν την ανοίξω κρατάει 28 ημέρες Από την 1η χρήση δλδ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ ρώτησα όταν πήρα τα φαμρκα και μου είπαν αν την ανοίξω κρατάει 28 ημέρες Από την 1η χρήση δλδ 

Ναι κορίτσια ισχύει αυτό! Είναι απόλυτα σίγουρο. Από τη στιγμή που ανοίγει 28 ημέρες στο ψυγείο. Όλα τα φάρμακα πένες ή φιαλίδιο πχ menopur. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ναι κορίτσια ισχύει αυτό! Είναι απόλυτα σίγουρο. Από τη στιγμή που ανοίγει 28 ημέρες στο ψυγείο. Όλα τα φάρμακα πένες ή φιαλίδιο πχ menopur. 

Ο γιατρός μου είπε δεν έχει ανάγκη αν είναι στο ψυγείο. Τώρα με προβλημάτισατε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η konstantinaVE είπε:

Ο γιατρός μου είπε δεν έχει ανάγκη αν είναι στο ψυγείο. Τώρα με προβλημάτισατε..

Κορίτσι μου το γράφουν κιόλας. Δε θέλω να αμφισβητήσω το γιατρό σου. Αλλά ο δικός μου ένα ανοιχτό που είχε μείνει μου είπε να το πετάξω. Επίσης φίλη μου που έψαχνε και εκείνη για γκοναλ ο γιατρός της είπε μετά το μήνα δε μπορεί να εγγυηθεί κάνεις ότι έχουν πλήρη δράση. 

Σε προηγούμενη διέγερση είχε χρησιμοποιήσει δικιά της γκοναλ που είχε περισσέψει χωρίς να πει ότι είναι ανοιχτή και όντως εκείνες τις μέρες πηγαιναν πιο αργά κάπως τα ωάρια. Όχι ότι χάλασε η διέγερση άσχετα από αποτέλεσμα. Τα ωάρια τα πήραν. 

Σε κάθε περίπτωση το γράφει η γκοναλ στις οδηγίες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα ξέρετε κάτι παραπάνω εσείς, εγώ πρώτη φορά πάω για εξωσωματική. Απλώς αν μπορέσω να βρω κάνα δυο κλειστές, δεν έχω πρόβλημα να αγοράσω την τρίτη. Είναι ότι και τις τρεις σε ένα μήνα δεν μπορώ να τις παρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Σίγουρα ξέρετε κάτι παραπάνω εσείς, εγώ πρώτη φορά πάω για εξωσωματική. Απλώς αν μπορέσω να βρω κάνα δυο κλειστές, δεν έχω πρόβλημα να αγοράσω την τρίτη. Είναι ότι και τις τρεις σε ένα μήνα δεν μπορώ να τις παρω..

Γιατί δεν περνάς επιτροπή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι ενεσεις όταν ανοιχτούν όπως λέει κι ή @Πιου-πιου διατηρούνται για 28 μέρες στο ψυγείο.το γράφει και ή πένα πάνω μετά το πρώτο άνοιγμα διατηρείται για 28 μέρες. Καλύτερα να ψαξεις για κάποια κοπέλα που να έχει κουτί αχρησιμοποίητο κ να μπορεί να σου δώσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Γιατί δεν περνάς επιτροπή 

Αφενός δεν το κανόνισα γιατί δεν είχαμε θέμα υπογονιμότητας κι αφετέρου δεν προλαβαίνω, γιατί έχει συμφωνηθεί να πάω στο κέντρο τον άλλο μήνα. 

Αν δε βρω λύση, αναγκαστικά θα περάσω, απλώς θα χάσω ξανά 3μηνο τουλάχιστον και δεν έχω πολλή άνεση από τη δουλειά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Αφενός δεν το κανόνισα γιατί δεν είχαμε θέμα υπογονιμότητας κι αφετέρου δεν προλαβαίνω, γιατί έχει συμφωνηθεί να πάω στο κέντρο τον άλλο μήνα. 

Αν δε βρω λύση, αναγκαστικά θα περάσω, απλώς θα χάσω ξανά 3μηνο τουλάχιστον και δεν έχω πολλή άνεση από τη δουλειά....

Εγώ πέρασα μέσα σε 10 μερες δεν με πήρε ποκυ είναι κρυμα να δώσεις τόσα λευτα είναι ποκυ ακριβές ιδικά η gonal σκέψου το κάθε κουτί έχει 448€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ πέρασα μέσα σε 10 μερες δεν με πήρε ποκυ είναι κρυμα να δώσεις τόσα λευτα είναι ποκυ ακριβές ιδικά η gonal σκέψου το κάθε κουτί έχει 448€

Η επιτροπή μπορεί να μην αργεί, αλλά ώσπου να περάσουν 75 μέρες για 2ο σπερμοδιαγραμμα του συζύγου, κι όλα τα συναφή πάμε μετά το Σεπτέμβρη. Δεν λέω στην έσχατη έτσι θα γίνει, αλλά εφόσον έχω κλείσει να πάω Ιούλιο και βλέπω ότι πολλές κοπέλες χαρίζουν αυτα που τους περισσεύουν, είπα Να μην τα παρατήσω τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...