Μετάβαση σε περιεχόμενο

το δωματιο του μωρου μου!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Thouli μου το δωματιάκι σας είναι πάάάάάάρα πολύ όμορφο...Τα χρωματάκια που έχετε επιλέξει τα βρίσκω εξαιρετικά ζεστά...Με το καλό να υποδεχτείτε το μπεμπάκι σας...Τότε το δωμάτιο θα γίνει ακόμα πιο φωτεινό...Μετά περιμένουμε φώτο του δωματίου με το bebe μέσα...

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ THOULI!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ!!ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΠΩΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΛΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΥΘΟΡΜΗΤΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ "ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ".ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΑ..ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑΚΟ;;ΙΔΩΜΕΝ..!!ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thouli μου ειναι τελειοοοοοοοοοοοο,η κουνια ειναι καταπληκτικη κ τα χρωματα τελεια,αχ κ το πολυφωτο κ το χαλι ολα ειναι πανεμορφα κ σε λιγες μερες 8α ειναι κ το μωρακι μεσα!!!!!!!Με το καλοοοοο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thouli μου καταπληκτικό!!με το καλό το παιδάκι σας!!Καπου ειδα μπομπ σφουγκαράκι:silly: :silly: ο αγαπημένος μου!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό Thouli να υποδεχτείτε το μωράκι σας!

Το δωμάτιο είναι τέλειο, μες στο χρώμα, όπως θα είναι και η δική σας ζωή μετά τον ερχομό του μωρού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ομορφο το δωματιακι του μωρου!!

Εχουμε και εμεις αυτα τα ομορφα αυτοκολλητακια!!

Με το καλο να γεμισει ομορφες στιγμες τωρα!!!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη μου πανέμορφο το παραμυθένιο δωματιάκι σας!!!:laugh: Με το καλο να το χαρει το νινακι σου...

Ξετρελαθηκα με το χαλι!!!Απο που το πηρες;:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...