Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annie28 είπε:

Μαζί εχουμε αυχενική! Κι εμενα εχει φουσκωσει το κοιλίθρι, χαχαχα

Χαχαχα είμαι για καινούργια ρούχα σύντομα! Λίγο μας έμεινε αντε να πάμε να δούμε τα σποράκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Χαχαχα είμαι για καινούργια ρούχα σύντομα! Λίγο μας έμεινε αντε να πάμε να δούμε τα σποράκια?

Ναιιι!!! Εγω τωρα βολευομαι με φορεματα, καλα ειναι που ειναι καλοκαιρι, μετα θελουμε καινουρια γκαρνταρομπα. Οι πιο ομορφες αλλαγές είναι αυτές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω κι εγώ πως θα χρειαστώ καινούρια ρούχα. Ήδη με σφίγγει το σουτιέν και πέρα από αεράτα φορέματα δεν μπορώ να φορέσω κάτι άλλο. Και είμαι μόλις 9 εβδομάδων ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annie28 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Τί κάνετε;

Καλησπέρα κορίτσι μου! Από προχθές που μπήκα στην 11η εβδομάδα έχω πονακια χαμηλά σουβλιτσες. Στην αναμονή για την αυχενική οι περισσότερες αυτή την εβδομάδα. Σωστά θυμάμαι; Εσύ πώς τα πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Από προχθές που μπήκα στην 11η εβδομάδα έχω πονακια χαμηλά σουβλιτσες. Στην αναμονή για την αυχενική οι περισσότερες αυτή την εβδομάδα. Σωστά θυμάμαι; Εσύ πώς τα πας;

Κι εγω από οταν μπηκα στην 11η τα ειχα αυτα. Όχι κάθε μέρα αλλά από τότε τα εχω. Τώρα είμαι στην 13η...μέση με εχει πιάσει για τα καλά δυο φορές αλλά κατα τα αλλα συχνα ξεχναω οτι ειμαι εγκυος. Αφου αγχωμομαι που δε το νιωθω....Τεταρτη εχω αυχενική, όντως, όλες σε αυτη τη φαση ειμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ απο εμένα!έρχομαι κ εγω στην παρεα σας απο μελλοντικες μανουλες εξωσωματικής 2020!αν και είμαι λίγο πιο πισω απο εσάς, μου αρέσει που μοιραζόσαστε ολη την πορεία αυτή της εγκυμοσύνης!κ εγω λοιπόν αισίως αυριο γινομαι 6 εβδομάδων, αν τα υπολογιζω σωστά από τελευταία περίοδο.Εγώ εχω ανακατεμα εδω κ 3 ημέρες ολη μέρα, πιο πριν ειχα μονο πρωί. Τώρα ολη μέρα, πιο εντονα ομως το πρωί κ το βράδυ!το στομα μ είναι συνεχως σαν τσαρούχι, με το ζόρι τρώω και εχω χάσει κ ενα κιλό.εχω κ εγω τα πονακια που λέτε.εμετούς δεν εχω ακόμα αλλά ολη μερα εχω ανακάτεμα κ με ενοχλουν οι μυρωδιές!αυτα ειναι τα συμπτώματα του δικου μου μπεμπέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ αύριο μπαίνω στην 12η εβδομάδα!!! Αυχενική έχω στις 6 Αυγούστου!!! Εγώ έχω ανακατωσουρα ακόμα το πρωί αν πίνω γάλα κ το απόγευμα μερικές φορές!!! Η ξηροστομια ειναι δεδομένη από τα φάρμακα νομίζω!!! Με το καλό σε όλες μας ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ αύριο μπαίνω στην 12η εβδομάδα!!! Αυχενική έχω στις 6 Αυγούστου!!! Εγώ έχω ανακατωσουρα ακόμα το πρωί αν πίνω γάλα κ το απόγευμα μερικές φορές!!! Η ξηροστομια ειναι δεδομένη από τα φάρμακα νομίζω!!! Με το καλό σε όλες μας ???

Με το καλό να μας πάνε όλα καλά ! Εγώ ταλαιπωρούμαι ακόμα με εμετούς κ εξάντληση κ δε μπορώ να φάω . Λένε ότι μετά τη 12 η γίνεσαι άλλος άνθρωπος !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Από προχθές που μπήκα στην 11η εβδομάδα έχω πονακια χαμηλά σουβλιτσες. Στην αναμονή για την αυχενική οι περισσότερες αυτή την εβδομάδα. Σωστά θυμάμαι; Εσύ πώς τα πας;

Και νόμιζα μόνο εγώ είχα σουβλιτσες και πόνο στη μέση . Υπομονή όλα για τα μωρά μας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Και νόμιζα μόνο εγώ είχα σουβλιτσες και πόνο στη μέση . Υπομονή όλα για τα μωρά μας !

Σε ποια εβδομάδα εισαι κοπέλα μ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 

Και εγώ έχω πονακια στην μέση και στην κοιλιά αλλά είναι φυσιολογικό επειδή μεγαλώνει η μήτρα! Εγώ κορίτσια έχω αυχενική αυτή την Τετάρτη και ανυπομονώ πως και πως και επιτέλους να ησυχάσω λίγο και εγώ από το άγχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Και εγώ έχω πονακια στην μέση και στην κοιλιά αλλά είναι φυσιολογικό επειδή μεγαλώνει η μήτρα! Εγώ κορίτσια έχω αυχενική αυτή την Τετάρτη και ανυπομονώ πως και πως και επιτέλους να ησυχάσω λίγο και εγώ από το άγχος! 

Ακριβώς τα ίδια εμέίς. Τετάρτη τι ωρα; Εγώ 11.00.

Όταν δε νιώθω τίποτα ανησυχώωωω :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ απο εμένα!έρχομαι κ εγω στην παρεα σας απο μελλοντικες μανουλες εξωσωματικής 2020!αν και είμαι λίγο πιο πισω απο εσάς, μου αρέσει που μοιραζόσαστε ολη την πορεία αυτή της εγκυμοσύνης!κ εγω λοιπόν αισίως αυριο γινομαι 6 εβδομάδων, αν τα υπολογιζω σωστά από τελευταία περίοδο.Εγώ εχω ανακατεμα εδω κ 3 ημέρες ολη μέρα, πιο πριν ειχα μονο πρωί. Τώρα ολη μέρα, πιο εντονα ομως το πρωί κ το βράδυ!το στομα μ είναι συνεχως σαν τσαρούχι, με το ζόρι τρώω και εχω χάσει κ ενα κιλό.εχω κ εγω τα πονακια που λέτε.εμετούς δεν εχω ακόμα αλλά ολη μερα εχω ανακάτεμα κ με ενοχλουν οι μυρωδιές!αυτα ειναι τα συμπτώματα του δικου μου μπεμπέ!

Γειά σου Ροζ μου! Όλα να πάνε κατ'ευχήν. Εύχομαι το μπεμπέ σου να μη σε ταλαιπωρήσει με εμετούς αλλά κι αν το κάνει χαλάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ απο εμένα!έρχομαι κ εγω στην παρεα σας απο μελλοντικες μανουλες εξωσωματικής 2020!αν και είμαι λίγο πιο πισω απο εσάς, μου αρέσει που μοιραζόσαστε ολη την πορεία αυτή της εγκυμοσύνης!κ εγω λοιπόν αισίως αυριο γινομαι 6 εβδομάδων, αν τα υπολογιζω σωστά από τελευταία περίοδο.Εγώ εχω ανακατεμα εδω κ 3 ημέρες ολη μέρα, πιο πριν ειχα μονο πρωί. Τώρα ολη μέρα, πιο εντονα ομως το πρωί κ το βράδυ!το στομα μ είναι συνεχως σαν τσαρούχι, με το ζόρι τρώω και εχω χάσει κ ενα κιλό.εχω κ εγω τα πονακια που λέτε.εμετούς δεν εχω ακόμα αλλά ολη μερα εχω ανακάτεμα κ με ενοχλουν οι μυρωδιές!αυτα ειναι τα συμπτώματα του δικου μου μπεμπέ!

Καλώς ήρθες!! Με το καλό να πάνε όλα κοπέλα μου!! ? 

@Earp και @Annie28 περιμενουμε τα νεακια σας!!! Ολα καλά θα πάνε!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Ακριβώς τα ίδια εμέίς. Τετάρτη τι ωρα; Εγώ 11.00.

Όταν δε νιώθω τίποτα ανησυχώωωω :-(

Στης 9:45 το πρωί έχω και εγώ?

Κα εγω ανησυχώ αλλά από την μία εγώ δεν είχα συμπτώματα πέρα από υπνηλία και συχνοουρια τα οποία έχω ακόμα και το ψιλό συνηθισα αλλά όταν έχω κανένα πονακια λέω μεγαλώνει και ψιλό ήρεμο! Αντε να περάσουν οι μέρες δεν κρατιέμαι...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Καλώς ήρθες!! Με το καλό να πάνε όλα κοπέλα μου!! ? 

@Earp και @Annie28 περιμενουμε τα νεακια σας!!! Ολα καλά θα πάνε!!?

Μακάρι θα μπω να σας γράψω με το που την κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Στης 9:45 το πρωί έχω και εγώ?

Κα εγω ανησυχώ αλλά από την μία εγώ δεν είχα συμπτώματα πέρα από υπνηλία και συχνοουρια τα οποία έχω ακόμα και το ψιλό συνηθισα αλλά όταν έχω κανένα πονακια λέω μεγαλώνει και ψιλό ήρεμο! Αντε να περάσουν οι μέρες δεν κρατιέμαι...... 

Δεν λες που είναι ανώδυνο . Η μαμα μου και η πεθερά μου δεν είχαν τίποτε σε κανέναν παιδι καθ όλα πήγαν σούπερ . Τρία εχεθ η μια και 2 η άλλη . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Δεν λες που είναι ανώδυνο . Η μαμα μου και η πεθερά μου δεν είχαν τίποτε σε κανέναν παιδι καθ όλα πήγαν σούπερ . Τρία εχεθ η μια και 2 η άλλη . 

Δεν μπορώ να πω έχω καλή εγκυμοσύνη απλα είχα και δύο ατυχίες μια Βιοχημική και μια παλυδρομη και ψιλό φοβάμαι λίγο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Earp είπε:

Δεν μπορώ να πω έχω καλή εγκυμοσύνη απλα είχα και δύο ατυχίες μια Βιοχημική και μια παλυδρομη και ψιλό φοβάμαι λίγο! 

Όλες μας φοβισμένες είμαστε καλή μου .... όλα καλά θα πάνε !!! Και εγώ είχα και βιοχημική και πάλινδρομη και δυο μηδέν εξωσωματικές και είμαι και 37 και με παίρνει από κάτω αλλά αν ο γιατρός τα βλέπει όλα καλά όλα καλά θα πάνε .❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Όλες μας φοβισμένες είμαστε καλή μου .... όλα καλά θα πάνε !!! Και εγώ είχα και βιοχημική και πάλινδρομη και δυο μηδέν εξωσωματικές και είμαι και 37 και με παίρνει από κάτω αλλά αν ο γιατρός τα βλέπει όλα καλά όλα καλά θα πάνε .❤️

Θετική σκέψη και όλα καλά θα πάνε για όλες μας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...